לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2009, 16:30
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
שאלה מי תהיה הספונסרית הרשמית של צה"ל

אז אני כבר די רגיל לפגוש דוכנים של חברות סלולר מאוישות ע"י צעירות מצודדות וחשופות שמציאות לי דיל מיוחד לחיילים ליד השק"ם בכל בסיס אפשרי, שנכנסו לשם באישור כמובן, כל דבר החל מזכייה במכרז צה"לי רשמי ועד טובות הנאה כאלו או אחרות לש"ג או לרס"ר הבסיס.

וזה גם לא אירוע נדיר לראות את חברת קוקה-קולה פותחת דוכנים לחלוקת פחיות כחלק ממסע פרסום בבסיסים הגדולים.

ועוד כהנה וכהנה ואינספור יוזמות מי בממדים גדולים כמו הנ"ל ומי בממדדים קטנים יותר.

אבל מישהו יכול להסביר לי למה לעזאזל אני מקבל מעטפה עם החותמת "דואר צבאי-רשמי" ובתוכה פלייר פרסום לפרוייקט מגורים?

ובהזדמנות הזאת ניחושים על איזה חברה תהיה הספונסרית הרשמית של המיליציה להגנת ישראל לשנת 2010?

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2009, 18:59
  yonatanlev yonatanlev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.08
ממש לא מדובר בחברה מסחרית!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "מי תהיה הספונסרית הרשמית של צה"ל"

זהו פרויקט מגורים צבאי שמלווה ע"י יחידת מנהלת פרויקטי המגורים באכ"א.
הפרויקט עצמו מוקם ע"י עמותה המוקמת במיוחד לצורך העניין, כאשר חבריה יהיו משרתי הקבע שירכשו יחידת דיור בפרויקט. העמותות הללו מנוהלת ע"י דירקטוריון שחברים בו קצינים בכירים במיל' (בד"כ בראשות אלוף או תא"ל במיל'), כנציגי ציבור, ונציגים של המשתכנים עצמם. הניהול המקצועי השוטף של הפרויקט נעשה בליווי מנהלת הפרויקט, שמשרתים בה קצינים שהם מהנדסים, אדריכלים, כלכלנים, רואי חשבון וגם עורכי דין שמשמשים כיועמ"שים של העמותה.

בפרויקטים האלו, משרתי הקבע מקבלים יחידת דיור במחיר עלות, ובתמורה מתחייבים לעוד כמה שנים של קבע.

ככה בדיוק הוקמה העיר רעות, למשל. ולא חסרים עוד פרויקטים אחרים במודיעין, יבנה, גדרה, עכו ועוד...

אגב, המטרה של הפרויקטים האלו היא לקשור את המרכיב האיכותי בצה"ל לשירות קבע ממושך, אז אולי זה צריך להחמיא לך שקיבלת את המכתב.......
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר