לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2010, 21:47
  amir20 amir20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.10
שאלת ת"ש-אשמח אם גם מש"קיות ת"ש שעובדות בזה יעזרו

התנאים לחופשה מיוחדת לחייל שאחד מהוריו גר ועובד בחו"ל
אני שנה וחצי בצבא. אבא שלי גר ועובד בחו"ל. כבר לקחתי חופשה מיוחדת לפני כשנה ועכשיו אני מעוניין לקחת שוב. יש לי מספר שאלות על התנאים לקבלת חופשה מיוחדת עבור חייל שאחד מהוריו גר ועובד בחו"ל:

1. שמעתי שצריך להצהיר שלא ראית אותו חצי שנה ושגם לא תראה אותו לפחות 3 חודשים לאחר החופשה המיוחדת. האם זה נכון? האם הם באמת בודקים את זה ויכולים לברר מתי לאחרונה ראית אותו/ מתי תראה אותו בעתיד? במידה והן בודקות ורואות שראית אותו לפני פחות מחצי שנה ו/או שתראה אותו עוד פחות מ-3 חודשים, האם יכולים לשפוט על דבר כזה?

2. האם המשקיות ת"ש עובדות מול משרד הפנים?

3.אני שואל בעיקר בגלל שכבר לקחתי לפני שנה חופשה מיוחדת (לבקר את אבא שלי), ואז הם טיפלו בזה חפיף לא רציני כזה. לא זכור לי שבכלל שאלו אותי אם לא ראיתי אותו חצי שנה לפני, וזה דווקא לא היה כל כך בירוקרטי. האמת שאבא שלי בא לבקר מספר פעמים בשנה, כך שיוצא לי לראות אותו יותר מפעם בחצי שנה. פעם שעברה שבאתי לבקר אותו, זה היה אחרי שראיתי אותו בתקופה של פחות מחצי שנה, כך שסוג של עברתי על החוק. אבל לא עלו על זה, וגם לא שאלו יותר מידי שאלות.
מאז עברתי ליחידה אחרת, כך שאני לא יודע איך זה עובד כאן. זה נראה שהם יותר צהובים וקפדנייםם מביחידה הקודמת...
בכל מקרה, אני אשמח לדעת עוד על איך התהליך עצמו עובד, איזה מידע נותן מסוף משרד הפנים למש"קית ת"ש, מה סביר שיקרה אם יעלו על זה שראיתי אותו לפני פחות מחצי שנה (אני תמיד יכול להיות ראש קטן ולומר שלא ידעתי, אבל לא תמיד זה עוזר), ואיה סיכון אני לוקח.
בנוסף, יכול להיות שאבא שלי בקרוב יחזור לגור ולעבוד בישראל. האם הם עושים מעקב על איפה אבא שלי גר גם לאחר החופשה המיוחדת? אם אני אומר להם שיש מצב שהוא חוזר לגור בישראל בקרוב, האםיש סיכוי שבכל זאת יביאו לי חופשה מיוחדת?
מצטער על החפירה, אבל מאוד חשוב לי לדעת פרטים על הנושא, כדי לראות מה הלאה.
תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר