לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2010, 04:20
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "עוד מעט נתקל בכתבה קורעת לב של עמירה הס על חבורת ערבים עם רובים"

לא פייר ישראלה!

עמירה הס אישה רצינית ואמיצה ומגיעה לה התייחסות רצינית הרבה יותר מהקרקטורות שנהנים לצייר פה של שמאלני בתי הקפה של ת"א.

אישית, אני רוכש להס הרבה יותר כבוד מלטיפוס כמו חומסקי. חומסקי, כשניפגש עם נסראללה ב2007, היה עסוק בעיקר בללקק לשמנמן ולספר לו כמה נשק ה"התנגדות" צודק (תוך התעלמות אלגנטית מכך שאין ולו סנטימטר יחיד של אדמה לבנונית שמוחזק ע"י מדינת ישראל וזאת באישור האו"מ, אותו או"מ שמועצת הבטחון שלו העבירה החלטה מחייבת שקראה לפירוק הנשק, כמובן, זהו גם אותו החיזבאללה שתמך בכובש האחרון שישב בלבנון, הצבא הסורי, ושיש חשד סביר שהיה מעורב ברצח ראש ממשלה לבנוני שנבחר בצורה דמוקרטית לחלוטין, אותו החיזבאללה שחטף גופות חיילי צה"ל מתוך שטח ישראל תוך הפרת החוק הבינ"ל וכל זאת ע"מ לשחרר את רוצח התינוקות קונטאר, אכן, אומר לי מי חברך ואומר לך מי אתה)... לעומת זאת כשלהס היתה ביקורת על שלטון החמאס בעזה היא לא כתבה אותה מביתה בת"א או ממושבה בראמללה אלה בעת שהותה בתוך הרצועה ב2008 (ואכן מהר מאוד היא מצאה את עצמה מגורשת).

כמו גדעון לוי גם הס מוכיחה מחויבות ארוכת טווח לאמונות שלה. בניגוד ללוי אני לפחות לא קראתי התבטאויות שלה שהצביעו על שינאה (בניגוד לביקורת ואפילו חריפה) לישראל או לישראלים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר