לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2010, 21:26
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי mr voss שמתחילה ב "שלמשל מפקדת אומרת לפני כולם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mr voss
שלמשל מפקדת אומרת לפני כולם שלמישהו יש בעיה חברתית כשהוא לא תומך ומאחר.
.

המצב השתפר - בזמנו היו עושים לכל המחלקה "תיזוז לאהבת הנצנצנים" בהם כל אלה שהתחמקו ממטלות נסחבו על אלונקות תוך שהרס"פ והסמ"ח מסבירים לכולם כמה שהם נטל.

ציטוט:
או כשמישהו מתבלבל בחישוב זמנים ומפקדת שואלת אותו כמה זה 1+1 ומוכת כפיים בזלזול,
.

לגיטימי לגמרי שהסגל ישתעשע על חשבון השוקיסטים במחלקה. זה חלק מההווי.

ציטוט:
למשל שבשיחת סוף שבוע הן כותבות דברים אחת לשניה וצוחקות מול הפנים שלנו,למשל כשחניך מעביר שיעור 2 מפקדות יושבות מאחור וצוחקות...

העולם מצחיק, אז צוחקים.

בקיצור, צריך לעשות סוויץ' ממשחקי הכבוד של התיכון. הסגל מציק לכם כי אתם קורסיסטים, זה לגמרי לא אישי, והם כנראה גם ישכחו את השמות שלכם אח"כ.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-06-2010, 22:14
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי mr voss שמתחילה ב "שלמשל מפקדת אומרת לפני כולם..."

היי,
תראה, אני מניח שאתה לא בטירונות קרבית, מכיוון שיש לך מ"כיות, נכון? אני לא יודע אם ינחם אותך שיש גרוע יותר (רוצה לעשות טירונות בפלס ז"ל?), אבל יש. ממה שתיארת פה, אולי הן המפקדות הכי טובות בעולם, אבל לא ראיתי משהו יוצא דופן, כזה שאמור להשפיל אותך ולפגוע בכבודך.

חשוב על כך מהזווית הזאת- (בהנחה שזאת טירונות 02 קצרה)- הן מקבלות מחזורים אחר מחזורים במהלך השירות שלהן, לאחר כמה כאלו הן מאבדות את החוש, מתחילות להתקהות, מחכות רק להעביר את השירות וללכת הביתה. אתה מגיע מרקע של תיכון, שונה לחלוטין ממה שקורה בצבא. אז בלשון פשוטה- תתגבר. אתה כבר גבר, לא ילד, אתה בצבא ההגנה לישראל ואתה כבר לא בחממה של ההורים והמחנכים. לא סיפרת פה שום דבר שמצדיק יחס מיוחד. התעלם מהן, ציית ובצע מה שמצווה עליך, ואלו יהיו היחסים שלך איתן. כנראה שכבר לא תשמרו על קשר אחרי השירות. אז מה. אתה תפגוש עוד אלפי אנשים בצבא, טובים יותר או פחות.

שיהיה לך בהצלחה.

ישן 19-06-2010, 11:24
  משתמש זכר קרנפון קרנפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.09
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי red-junior שמתחילה ב "לרוב המפקדים בצה"ל אין שום ערכים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי red-junior
רובם סמרטוטים צהובים שיש להם "עלק נתונים" אז הם פתאום נהיו מפקדים,וזה עוד במקרה הטוב.
אתה עוד במצב מצוין,אני סובל כבר מספיק זמן סרס"פ שרגע השיא בחיים האומללים שלו בעבר,בהווה ובעתיד זה להרוויח את הזכות להסתובב עם חלוק בצבא,לאכול טוסט ובכללי להיות סרס"פ.
מה דמיינת,מפקדים שלא הולכים לישון עד שלך אין אוכל,ישנים על על הרצפה אם צריך כי לך אין מזרון ותמיד מפקד דואג קודם לחיילים?אז דמיינת..
תתמודד אחי,זאת המערכת..ככה זה גם באזרחות אין מה לעשות.

בכל המסגרות הקורסיות שהייתי בהן (והייתי ביותר מדי) ככה זה היה. אני לא בא להגיד שמה שאתה אומר הוא לא נכון כי אני מספיק זמן בצבא כדי לדעת איזה אנשים נהיים מפקדים (עצוב מאוד), אבל זה לא אמור להיות ככה. זה מה שקורה כשמתפשרים על בינוני ומטה.

ישן 19-06-2010, 18:22
  spring2005 spring2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי red-junior שמתחילה ב "לרוב המפקדים בצה"ל אין שום ערכים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי red-junior
רובם סמרטוטים צהובים שיש להם "עלק נתונים" אז הם פתאום נהיו מפקדים,וזה עוד במקרה הטוב.
אתה עוד במצב מצוין,אני סובל כבר מספיק זמן סרס"פ שרגע השיא בחיים האומללים שלו בעבר,בהווה ובעתיד זה להרוויח את הזכות להסתובב עם חלוק בצבא,לאכול טוסט ובכללי להיות סרס"פ.
מה דמיינת,מפקדים שלא הולכים לישון עד שלך אין אוכל,ישנים על על הרצפה אם צריך כי לך אין מזרון ותמיד מפקד דואג קודם לחיילים?אז דמיינת..
תתמודד אחי,זאת המערכת..ככה זה גם באזרחות אין מה לעשות.

עצוב שאתה פותח עיניים על בעל תפקיד בסגל שהרוויח את הפריווילגיות האלו בין אם בפז"מ ובין אם בתפקיד שלו- לא סתם המ"פ בחר אותו לתפקיד הזה והוא כנראה גם התייעץ עם מפקדיו הקודמים באם הוא ראוי להיות סרס"פ ואיש סגל או לא.

הטירונות הוא פרק הכשרה הסרס"פ כבר עבר את הפרק הזה ולא צריך חישול נוסף ועל כן לדעתי לגיטימי לחלוטין שיהנה מפריוולגיות כאלו ואחרות בתנאי שהוא מבצע את תפקידו קודם כל ולאחר מכן כל השאר.

עוד עצוב החלק השני של המשפט שלך.
רוב השירות שלי הייתי בתפקיד פיקודי לעולם לא נתקלתי בתופעה כזו, לא שמעתי ולא חשבתי על כך.
ההפך הוא הנכון המפקד שלך (בפרק ההכשרה וככה אמור להיות) מבלה איתך את רוב שעת הת"ש מאחר וזה הזמן היחיד ביום שאפשר לפנות למפקד בבקשות, שאלות שלא קשורות למהלך האימונים שאלות התעניינות במהלך המסלול וכו'.

אני לא אשכח בחיים את אותו לילה ארור בו נרטבו כמות לא מבוטלת של מזרונים בחדרי החיילים- כלל הסגל ללא יוצאים מן הכלל העבירו את המזרונים שלהם גם מזרוני הפז"מ העבים גם השחורים הוורודים והפרחוניים. אני לא אשכח את אותו לילה כי בבוקר קמתי להפתעתי עם ריבועים בבטן- ולא מעולם לא היו לי ריבועים בבטן, פשוט לא היה מה שיפריד ביני לבין המיטה שעשויה מרשת ברזל.
בדיעבד מסתבר שרוב הסגל נהיו רמבויים במהלך אותו הלילה וגם הם פיתחו ריבועים בבטן, ברגליים, בזרועות, וגם גם בצד אחד של הפנים וחלק גם בגב...

אני לא זוכר לילה ללא ישיבה ממושכת שבה דנים בבעיות החיילים איך פותרים ומה עושים הלאה איך נותנים הזדמנות שניה ואיך מחנכים או מענישים וכו'...
אני לא מכיר מקרים כאלו שאתה מדמיין (כנראה) אולי איזה עשב שוטה פה ושם אבל לא בצורה גורפת.

פותח השרשור:
המפקדות מזלזלות? אתה מרגיש פגוע? יש קצין/ה למחלקה פנה לגורם הזה במהלך שיחת מחלקה.
לא עוזר? מכתב למ"פ או פניה למ"פ בשעות דלת פתוחה..
אינספור כלים לטיפול במיוחד בבעיות כאלו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=12%2F03%2F2007&end_date=08%2F02%2F2010&-=.jpg]

ישן 19-06-2010, 20:24
  gromp gromp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי spring2005 שמתחילה ב "[QUOTE=red-junior]רובם..."

ברצוני להמשיך ולחזק את הנאמר בתגובה מעלי.
בכל תקופת שרותי עד כה בצבא בטירונות בחפיפות לתפקיד, בתפקיד ובתפקידים בעלי סמכויות פיקודיות תמיד הייו לי מפקדים שבראש מעיינם החפ"ש.
היו לי מפקדים שויתרו על ארוחות כדי לוודא שאני מצליח בחפיפות שלי, קצינים שישנו על הרצפה כדי שאני אשן על מזרון, מפקדים שוויתרו על חלק ניכר משעות השינה שלהם בשבילי.
אנשים לא יוצאים לתפקידים פיקודיים סתם כי בא להם - רוב האנשים מגיעים עם תחושת שליחות מדהימה ורצון להשפיע. עצם העובדה שהרגשה זו נשחקת עם הזמן היא טבעית ומצערת אבל חשוב לדון אנשים לכף זכות.

לפותח השרשור:
1 כתיבת דברים והעברת פתקים נעשת כל הזמן וזאת לצורך תיאום בין המפקדים. נכון לפעמים מעבירים פתקים מצחיקם (ואני גם פשעתי בכך) אבל לא צוחקים על האדם עצמו - במקרה הכי גרוע על פליטת פה משעשעת ותו לא. חס וחלילה מתוך כוונה לפגוע.
2 ביקורת על אדם שאינו תומך ומאחר היא לגיטימת מאוד וחשובה. קריטי ליצור רעות בין אנשים ומחויבות כלפי הקבוצה - ובמקרים קיצונים להגיד זאת באופן פומבי.
3 לעניין ה-1+1 זה אכן מזלזל ולא במקום אבל ניתן להבליג ולהתעלם. בכל זאת אנחנו אנשים בוגרים שלא נפגעים מכל אמירה שטותית של אדם אחר.

בכל מקרה אם מפריע לך מומלץ לפנות למפקד הישיר \ לתיבת הפניות של מפקד הקורס ו\או יחידה בעילום שם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר