לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2010, 10:56
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NKS שמתחילה ב "ערוץ 2: אייל ארד מייעץ לאלוף גלנט במירוץ לרמטכ"לות"

(מתוך "מה בוער" בגל"ץ) פואד: "ברק מזועזע מהמסמך ורוצה לחקור"
שמישהו ישלח אליו סקוצ'ברייט וסבון כדי לשפשף את הלוגו של RSCG...
אולי מתחתיו יתגלה הלוגו של "פריאל יחסי ציבור ושיווק"?

ומירי רגב נתקלת בשם של הסגן שלה לשעבר בתור מועמד להחליף את הדובר הנוכחי וזה כנראה גורם לה להתבלבל ולהגיד דבר והיפוכו

קישור
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://rcs.mako.co.il/images/header/NEWS.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-08-2010, 11:27
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "איזה סגן שלה לשעבר?"

יש לך הסבר אחר לאמור ברשימה
בניהו - עם שלם?
(שגיאת הכתיב במקור)

הנה כל הרשימה כפי שפורסמ בחדשות ערוץ 2:

בניהו/- עם שלם
איזנברג – עמרי
אביב כוכבי – עמרי
יוסי בכר –
רוני נומה – עמרי/חלוץ
יואב הר אבן – מופז
אלון פרידמן – גבי/גדי
אגאי-
אייל זמיר –
יואל סטריק – גבי
הראל כנפו
גיא צור
אבי אשכנזי – אח
אילן פרץ-
משה שלי
דויד סוויסה
יגאל סלוביק –
הרצי הלוי – ביבי
ניצן אלון –
אורנה ברביבאי
חסון חסון – פרס

אפשר להתחיל מכאן את דיון השיבוצים כפי שנהגה במוחו המאד לא קודח) של המתכנן המסתורי...

ישן 08-08-2010, 11:48
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 מנהל עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
כאן כבר הייתי צריך לגגל
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "באילו פרשיות הוא "מככב" ואיזה..."

את התשובה מצאתי בתוך פחות מחצי דקה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי בן כספית
מי אחראי על ההדלפה?

מי הדליף את זה? מישהו משבעת חברי הוועדה? נראה שלא. צריך להדגיש שוב: מדובר בפורום שלא דולף. כספת אמיתית. ח"כ איתן כבל, שיושב בפורום הזה, דורש חקירה כדי לברר את זהות המדליף. אם אכן תהיה חקירה, ינסו החוקרים לברר מי עוד היה בחדר. ובכן, בחדר היה גם אלוף משנה שלומי עם שלום, מלשכת שר הביטחון.

עם שלום היה סגן דובר צה"ל, נשלף משם ומונה לסגן המזכיר הצבאי של השר, וכבר קיבל, על פי ההערכה, הבטחה מפורשת מאנשיו של ברק שהוא דובר צה"ל הבא (כשימנו רמטכ"ל, יפילו עליו דובר מטעמם וכך לא יהיו יותר בעיות אף פעם. או שכן).

עם שלום ישב לאורך כל הדיון והוא היחיד שכתב פרוטוקול בשקדנות רבה. אגב, אין פרוטוקול רשמי לדיון הזה. העדות הכתובה היחידה היא הפרוטוקול של עם שלום, שהגיע מטבע הדברים היישר ללשכת שר הביטחון. מי שחושב שמשם זה הגיע לעיתון, עושה את זה באחריותו.

לכתבה במלואה

ישן 08-08-2010, 11:10
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NKS שמתחילה ב "ערוץ 2: אייל ארד מייעץ לאלוף גלנט במירוץ לרמטכ"לות"

אחרי הודעת ראש הממשלה כי ביקש מהועמ"ש לבדוק את המסמך, גם הרמטכ"ל יוצא בהודעה משלו.
בהודעה שפירסם דובר צה"למביע הרמטכ"ל צער על כך שלתוך התהליך החשוב והרגיש משתרבבים נושאים ועיסוקים שיש בהם כדי לפגוע קשות בצה"ל ובאמון הציבור בו.
"הרמטכ"ל סבור, נאמר בהודעה, "כי כל אחת משתי האפשרויות הנידונות בתקשורות- הן הגרסה לפיה מדובר במסמך אותנטי ואמין והן הגרסה על פיה המסמך מזוייף- חמורות מאוד ודורשות בירור וחקירה מעמיקים. לפיכך, מודיע אשכנזי כי צה"ל ישתף פעולה עם כל חקירה שיוחלט עליה ושתבוצע על ידי הגוף שיסוכם.
"הרמטכ"ל מקווה כי האמת תצא לאור מוקדם ככל האפשר, על מנת שלא יוותר צל צילו של חשד על אף אחד מהמעורבים- קצין או אזרח."

ישן 08-08-2010, 20:42
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
בעקבות חשיפת המסמך היועץ המשפטי לממשלה לברק:לא להחליט בינתיים על הרמטכ"ל הבא
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "אחרי הודעת ראש הממשלה כי ביקש..."

היועץ המשפטי לממשלה הבהיר היום לשר הביטחון, כי אין מניעה משפטית בהמשך קיום התייעצויות וראיונות לקראת מינוי הרמטכ"ל הבא, אך נוכח הנסיבות ועל רקע השלכות אפשריות של בירור התלונה, לא ניתן יהיה, בשלב זה, להחליט על בחירת הרמטכ"ל עד למיצוי בירור התלונה של אייל ארד, "שייעשה בהקדם האפשרי".

הדברים נאמרו במכתב ששיגר רן נזרי, עוזרו הבכיר של היועץ המשפטי לממשלה, לח"כ נחמן שי בעקבות פנייתו. נזרי כותב כי "היועץ המשפטי לממשלה קיים היום דיון בנושא בהשתתפות פרקליט המדינה, ראש אח"מ ובכירים נוספים, ובסיומו הוחלט על מתכונת חקירה פלילית ממוקדת שתיערך בהמשך לתלונה שהוגשה הבוקר על-ידי אייל ארד, בנוגע לזיוף מסמך של משרד הפרסום ויחסי הציבור שבבעלותו".

נזרי מציין כי "נוכח הרגישות המובנת של התלונה והשלכותיה האפשריות, ביקש היועץ המשפטי שהחקירה תתבצע במהירות האפשרית. אציין כי בנסיבות הענין, אין מקום לעירוב השב"כ או המלמ"ב בנושא, והחקירה תתבצע על ידי משטרת ישראל כמקובל".

נזרי מדגיש כי "היועץ המשפטי לממשלה הבהיר לשר הביטחון, כי אין מניעה משפטית בהמשך קיום התייעצויות וראיונות לקראת מינוי הרמטכ"ל הבא, אך נוכח הנסיבות ועל רקע השלכות אפשריות של בירור התלונה, לא ניתן יהיה, בשלב זה, להחליט על בחירת הרמטכ"ל עד למיצוי בירור התלונה, שייעשה כאמור בהקדם האפשרי". http://www.inn.co.il/News/News.aspx/207823
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר