לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2010, 12:56
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
למה אני מופתע מכך שתמונתו של בן גוריון לא הייתה תלויה שם עד כה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "סערה בעבודה על הצעתה של ח"כ וילף להחליף בחדר הסיעה את תמונתו של יצחק רבין בבן גוריון"

מאחר שאני קפיטליסט [להבדיל מברק ובוז'י בני מעמד הפועלים] הרי שתמורת סכום סמלי אהיה מוכן לייעץ לחפרים כיצד לפתור את המשבר: בחנות אייס קנה ובנה ניתן לרכוש מסמרים במחיר סביר. תמונה ישנה של בן גוריון אפשר למצוא בבוידעם של פרס ואשר שימשה את שימון באינספור תשדירי בחירות בשנות השמונים. פטיש אני מוכן להשאיל להם - ושיתלו גם את התמונה של רבין וגם את התמונה של בן גוריון.

דמי תיווך יש לשלוח לישראלה היפהפיה וחשבונית מהודרת תועבר למשלמים.

ואיך אפשר בלי הרדיקלים המתחזים לשמאל ציוני שלא שוכחים להראות כי אינם שוכחים את שיטותיו הטובות של בריה. כה אמרו הקומיסרים: "דרכו של רבין היא דרכה של תנועת העבודה, לא דרכך: חינוך ציבורי למופת, בריאות ציבורית מודרנית, צמצום פערים, יצירת שוויון תעסוקתי באמצעות השקעות בתשתית שמקצרת את המרחק בין הפריפריה לגוש דן והסכמה על גבולות קבע לישראל"

ורבין, האיש שחרף מדיניות כלכלית לא מאוזנת ושפע של תמריצים אמריקאיים לא הצליח ליצור מאומה מכל אלה והיה טרם רציחתו בגדר רוה"מ לא ממש פופולרי - אפילו לא ידע שהוא כזה... נסיונות האלהה בידי אלה שרבין מעולם לא העריך את דרכם האופורטוניסטית רק מבזים את המת. יש מספיק אנשים בוגרים עם זכרון טוב שיספרו בבית לילדים ולנוער כי מה שמלמדים אותם בתשדירי התעמולה הללו די רחוק מהמציאות. לא בריאות, לא צמצום, לא שוויון ולא תשתיות. אפילו לא שלום...

מוטב שיספרו כי היה איש טוב מבוני הארץ שנרצח בידי איש רע שלא כיבד את המנגנון הדמוקרטי והחלטותיו וכי הנושא כלל אינו הצלחתם או כשלונם של רבין כרוה"מ ושל הסכם אוסלו.

אבל רבין כמו גם השלום ועתיד ישראל ממש לא מענינים את הטיפוסים שהפכוהו למעין יריב אופנהיימר רק מהסוג שאוהב יהודים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2010, 20:25
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "סערה בעבודה על הצעתה של ח"כ וילף להחליף בחדר הסיעה את תמונתו של יצחק רבין בבן גוריון"

השם יצחק רבין הפך לפרה קדושה ע"י פולחן אישיות אותו מקדמים אנשי השמאל, וזה הצליח להם טוב מאוד!
כמעט בכל בתי הספר מציינים את יום הרצח ומסבירים על "מורשת רבין", ומי שטוען שלא קיימת מורשת שכזאת הם מוצאים להשוות אותו למכחיש שואה. בכל מקום תלויות תמונותיו וממוסגרים משפטיו, כל ילד בגן יודע מי הוא היה.
אני שואל את עצמי, למה לא מלמדים היום ילדים בבתי הספר על מורשת בגין,רפול ומשה דיין?
אני חושב שהתשובה לכך היא שאין ציבור עם אג'נדה כלשהי שיצור מצב שכזה- אף אחד מהשלושה המוזכרים לעיל לא נרצח ע"י אדם המשתייך לגוש הימין, לכן אין לשמאל סיבה לפאר את שמם.

עם כל הכבוד ליצחק רבין ז"ל, ויש הרבה כבוד (!)
השמאלנים עשו מהשם שלו צחוק בכך שהשתמשו בו כדי לקדם את האג'נדה שלהם כנגד הימין.
יצרו אגדה בשם "מורשת רבין" בשביל להטמיע אות קלון (כביכול) על גוש הימין שקטע אותה (שוב, כביכול).

בעזרתה של התקשורת השמאלנית (שברור שתשתף פעולה), ח"כים מהשמאל והעובדה שהציבור הישראלי הוא פתי, מכרו לנו יופי של סיפור שיסופר עוד שנים רבות- למרות שאף אחד עדיין לא יודע מה ההגדרה למושג "מורשת רבין".

נערך לאחרונה ע"י hwarang בתאריך 19-10-2010 בשעה 20:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:24

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר