לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2010, 12:09
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "באה ידיעה יפה, טובה, חיובית,..."

נכון מאד, אבל שים לב.
פרס נובל לשלום - מוענק לרוצח.
באותה נשימה - פרסי נובל בתחומים שונים שתרמו רבות לעולם מחולק ליהודים.
ובאותה נשימה - פרס נובל לשלום מוענק לאדם שטרם הביא ולו קבלה אחת לעולם ועומד להפוך את העולם בדרכו הפתלתלה לתוהו ובוהו.
באותה מידה - אנו אמורים ללחוץ ידו של אדם שתחום ההתמחות והדוקטורט נרכשו על הכחשת שואה.
האם לדעתך המשוואה מאוזנת?

אינני רואה כאן שום הטפה לגזענות ו/או השנאה ודה-לגיטימציה.
אני רואה כאן הזדמנות לעולם המוסלמי אם רוצה להימנות על חבר העמים הנאור - להצדיע לעם היהודי שלמרות המצוקות שלו רואה גם את טובת העולם.
מתי נשמע את העולם הערבי פוצח בשיר "מה טובו אוהליך"?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-10-2010, 12:42
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "נכון מאד, אבל שים לב. פרס..."

לפעמים בשביל מנה בריאה של גזענות אפשר לכופף את העובדות.
התרופה יוצרה ופותחה על ידי novartis.
שום קשר לישראל, אבל אני מניח שאתה מחפש את הלינק היהודי.
אז הנה השמות של מפרסמי המאמר ב nejm יש סיכוי שתמצא שם איזה שם עם ניחוח יהודי.
אבל לא להתבלבל הם לא מפתחי התרופה.
Hagop Kantarjian, M.D., Francis Giles, M.D., Lydia Wunderle, M.D., Kapil Bhalla, M.D., Susan O'Brien, M.D., Barbara Wassmann, M.D., Chiaki Tanaka, M.D., Paul Manley, Ph.D., Patricia Rae, B.Sc., William Mietlowski, Ph.D., Kathy Bochinski, M.B.A., Andreas Hochhaus, M.D., James D. Griffin, M.D., Dieter Hoelzer, M.D., Maher Albitar, M.D., Ph.D., Margaret Dugan, M.D., Jorge Cortes, M.D., Leila Alland, M.D., and Oliver G. Ottmann, M.D

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 21-10-2010 בשעה 12:52.
ישן 21-10-2010, 13:14
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "נכון מאד, אבל שים לב. פרס..."

לא אכפת לי בכלל מהתחום המדיני פוליטי. ההגדרה "המוח המוסלמי" היא הכללה גזענית חסרת טעם שאין לה שום קשר אל הידיעה. זה כמו שתגיד "הכורים חולצו מהמכרה בצ'ילה, אבל לא בזכות המוח המוסלמי העסוק בטרור"

הצלחת לשרבב גזענות חסרת טעם לתוך נושא טוב.

אגב, על פי השמות שהביא אשלי, לפחות שניים מהמפתחים הם כנראה מוסלמים.....

אגב, עכשיו כשאני שם לב מי המפתחת - אל תתלהבו יותר מדי. נובארטיס חתומה על כמה מתרופות הפלא הידועות ביותר לשמצה בהיסטוריה האנושית... החיסון לשפעת החזירים (שפותח תוך פריצה כל מנגנוני הבטיחות) הוא דוגמא בולטת מהזמן האחרון... אבל ההתחלה הולכת לפחות שלושים שנה אחורה....

ופלמינג... רוג... עם G קשה.... אני נבל, בוגד, יוצא מן הכלל החברתי... לא בית מרזח צרפתי

ישן 21-10-2010, 13:34
מנהל פורום סטודנטים

מצטער אבל הגזענות המטופשת שלך גורמת לי להפוך לנודניק.
ציטוט:
.
אני רואה כאן הזדמנות לעולם המוסלמי אם רוצה להימנות על חבר העמים הנאור - להצדיע לעם היהודי שלמרות המצוקות שלו רואה גם את טובת העולם

למי בדיוק אתה רוצה שמי יצדיע ובעיקר על מה?
האם לך, פלמינג, מגיע הצעדה? האם אתה אישית דואג לטובת העולם.
בעולם האוטופי שלך, האם כשברחוב עובר יהודי מגיע לו לקבל הצדעה ממוסלמי בגלל קפקא, עדה יונת, ישראל אומן, ש"י עגנון וכו' (יש עוד המון שמות, בהמון תחומים אני מודע לזה)
לאנשים האלו, כאנשים פרטיים מגיע כבוד, למוסדות בהם הם למדו והתפתחו מגיע כבוד. למורים שלהם לקולגות שלהם וכו'

אבל לי, אשלי? אז מה אם אני יהודי, מגיע לי כבוד בגלל הגאונות של אומן? או בגלל ההברקה של צ'חנובר? הכתיבה המדוייקת של עגנון מעידה משהו על היכולות כתיבה שלי? כנראה שלא.
והאם גם מיידוף זכאי להצדעה? או שאר נבלות שבמקרה היו יהודים?

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 21-10-2010 בשעה 13:45.
ישן 21-10-2010, 15:07
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "לאחד כמוך, צריך לומר של נעליך."

לצערי במקרה זה הוא צודק לגמרי. אולי אתה חושב שהגנטיקה עושה את היהיודים עליונים ל"גזעים" אחרים של בני אדם.... במראה ביולוגי גרידא, נטול אידיאולוגיה, תחושת עליונות ושאר ירקות, אין בכך שום אמת של ממש. אנחנו לא גזע עליון ולא נעליים. אם כבר, אנחנו סובלים מהתכנסות של גנים לתאליים, פגמים גנטיים כאלה ואחרים ושאר מרעין בישין הקשורים למאגר גנים מוגבל כתוצאה מחברה בדלנית.
האמירה: "כל ישראל אחים זה לזה" נכונה ביולוגית הרבה יותר מאשר חברתית וזה רע לעתיד העם היהודי.

מעבר לזה, אם אתה מנכס את כל תוצאות המדענים היהודיים לעם היהודי ראוי יהיה אם תעשה את המקבילה ותיתן למוח האיסלאמי את הכבוד הראוי לו כיוון שהמדע המודרני מבוסס על המתמטיקה כפי שפותחה בידי התרבות המוסלמית המוקדמת. מתמטיקה, אלגברה, פילוסופיה ואסטרונומיה היו נכסי האיסלם עוד באותו זמן שהעם היהודי היה עסוק בלברוח מפורעים, לחמוק מאינקוויזטורים ובאופן כללי לעמוד במקום באירופה...

אז אתה גם גזעני, גם לוקח קרדיט שלא מגיע לך וגם טועה

ישן 21-10-2010, 16:17
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לצערי במקרה זה הוא צודק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
לצערי במקרה זה הוא צודק לגמרי. אולי אתה חושב שהגנטיקה עושה את היהיודים עליונים ל"גזעים" אחרים של בני אדם.... במראה ביולוגי גרידא, נטול אידיאולוגיה, תחושת עליונות ושאר ירקות, אין בכך שום אמת של ממש. אנחנו לא גזע עליון ולא נעליים. אם כבר, אנחנו סובלים מהתכנסות של גנים לתאליים, פגמים גנטיים כאלה ואחרים ושאר מרעין בישין הקשורים למאגר גנים מוגבל כתוצאה מחברה בדלנית.
האמירה: "כל ישראל אחים זה לזה" נכונה ביולוגית הרבה יותר מאשר חברתית וזה רע לעתיד העם היהודי.

אתה ככל הנראה חי בסטרטוספרה אחרת.
1. התנ"ך כיצירה הגדולה שנכתבה אי פעם, שאין לה אח ורע.
2. 62 שנות עצמאות וההישגים ביחס לשנות קיומה של האומה הערבית(רק אל תביא לי את הדוגמאות המטופשות שאני שומע על הפיתוח של המפרציות והבניינים המגלומניים שנבנו בכספי הנפט)
3. הפיתוחים כמעט בכל תחום שהעולם יוצא נשכר מהם.
ועוד ועוד. הם שייכים כנראה לגן אחר לפי תפישתך?
אני סבור שאתה טועה ובגדול. הכנס כמעט לכל פרסום מדעי בעולם וראה מה חלקה של מדינה קטנה בת חמישה מליון יהודים עושה לעולם כולו ומה בדיוק היחס של העולם ליכולת הכלכלית, מדעית של מדינה זאת.
בדוק בדיוק מהו מספר מקבלי פרס הנובל היהודיים ביחס לאוכלוסייה שלה (107) והיחס בין אוכלוסייה בת מיליארד ומקבלי פרס הנובל שלה.

מעבר לזה, אם אתה מנכס את כל תוצאות המדענים היהודיים לעם היהודי ראוי יהיה אם תעשה את המקבילה ותיתן למוח האיסלאמי את הכבוד הראוי לו כיוון שהמדע המודרני מבוסס על המתמטיקה כפי שפותחה בידי התרבות המוסלמית המוקדמת. מתמטיקה, אלגברה, פילוסופיה ואסטרונומיה היו נכסי האיסלם עוד באותו זמן שהעם היהודי היה עסוק בלברוח מפורעים, לחמוק מאינקוויזטורים ובאופן כללי לעמוד במקום באירופה...

אני מוכן לענות לכל משפט שכתבת כאן, אבל תקצר היריעה מלפרט את התהפוכות שעברו על העם היהודי , על הישגיו, גם בימים בהם היה תחת מגפו של כובש כזה או אחר. גם בשנות הדמדומים של העולם בימי הביניים, לא נס ליחם של היהודים , באותה תקופה נכתבות יצירות מופת, גם בתחום הדתי הלכתי ועוד, בעוד שאחרים התבוססו בבוץ של עצמם.
במאות ה- 18 וה-19 , תמצא יהודים משתלבים בכל תחום מתחומי החיים בעולם (מציע לקרוא קצת על פולין למשל).
מה עוד היה חלקה של האמפריה העתמאנית באותן שנים בעולם? מה נתנו לעולם אחר אחר אותם תחומים שציינת והאם אי פעם מדען ממוצא ערבי זכה בפרס או פרסום בתחום הזה?
אגב- אסטרונומיה אינה תחום שפיתחו הערבים. חישוב גיאוצטנרי אינו שייך לאסלאם ובטח לא האסטרונומיה והאסטרופיסיקה שפותחה על ידי קפלר קופרניקס וגלילאו.
ויש עוד מה לכתוב בנושא-אבל חושבני שמיצינו.

אז אתה גם גזעני, גם לוקח קרדיט שלא מגיע לך וגם טועה

אז, מי הטועה והמטעה ומי בעצם הגזען,
ישן 21-10-2010, 16:59
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]לצערי במקרה..."

על עבודותיהם של מי התבססו קופרניקוס, גלילאו וקפלר?

סתם כשאלה....

כי הרנסנס הובא לאירופה הנבערת מהמזרח... מהמדרסות של בגדד וסמרקנד...

מה שאתה לא מבין זה שהמדע לא החל באירופה במאה ה17 ואילך... הוא החל בבגדד במאה ה11.... אבל אתה גזעני מדי מכדי ללכת ולבדוק בעצמך כי אוי אוי אוי, העובדות ההיסטוריות עלולות להתנגש עם התיאוריה ומה יקרה אז?

אין ויכוח שהתרבות המוסלמית של היום היא נבערת. באופן אירוני, אחרי שהקימו את הבסיס להוצאה של אירופה מהעידן הבערות, התדרדרו המוסלמים בעצמם בעקבות הרדיקליזציה שבאה עם "סגירת שערי האיצ'טיהאד". זה לא הופך את המוח המוסלמי לנחות.

לגבי רגש העליונות שלך, אומר בפשטות: אנחנו לא הגזע העליון. אין לנו יתרון גנטי על איש.

ישן 21-10-2010, 17:20
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "נו טופ, מי שאני אתווכח עם ההוכחות שלך!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
אנו לא השווינו גזעים אחרים לקופים,

שאביא ציטוטים של "גדולי אומה" שיוכחו שאתה טועה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
גם לא חילקנו את העולם לשניים על פי תפיסת האסלאם.,

רק את ירדן.... נו בחייך, גם התנ"ך מבדיל בין יהודי לגוי...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
אנו גם לא קראנו להשמדת עם אחר בגלל שגודל האף שלו לא התאים לתיאוריה.

ומה הנקודה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
בקיצור - השמדת בהבל פה תרבותו של אחד העמים עם המורשת ההיסטורית המפוארת ביותר בעולם.

ממש לא. העניין הוא נורא פשוט. אתה רואה את זה במונחים של שחור ולבן. או שהכוס חצי ריקה או שהיא חצי מלאה. במציאות, כשהכוס חצי ריקה היא גם חצי מלאה. אין בשום דבר ממה שאמרתי למחות שום הישג של שום אדם... מלבד ההישג שלך של להוציא את המוסלמים קופים נבערים מדעת...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
האם תרשה לי לציין כי אתה מעריץ את תרבות האסלאם יותר מאשר את תרבות עמך?

זיבול מוח. זה כמו שתגיד שאני מעריץ את התרבות היוונית יותר בגלל שאני רואה חשיבות בכתביהם של אריסטו ואפלטון... אם לא היית גזעני נגד מוסלמים, לא הייתה לך שום בעיה אם כך שאני נותן קרדיט להשגים אובייקטיביים שקידמו את התרבות המערבית כולה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
או שאולי אתה משם ואתה מעריץ את תרבות עמך - לך תדע

לא. אני לא. זו הייתה הערה מפגרת למדי שמראה שאין לך דברים של טעם לסתור איתם את הטיעונים שלי.
כואב, הא?

ישן 21-10-2010, 17:04
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "אני חושב שאלה דברי השטות הגדולים ביותר שקראתי עד כה בפורום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
אני לא מאשים אותך בכך שהובאו בשמך.
אני יכול להאשים אותך, שאתה מצטט אותם כדברי ה' חיים ועוד טוען כי יש מקום למחשבה באשר להתכנות הזאת.

אני מצטט אותם כדברי אלוהים חיים? איזה זיבול מוח. אמרתי במפורש שאני תוהה עליהם, וזה הכל.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
האם בקרת במחנות ריכוז מימיך? או שלא ראית את התצוגות על הפסבדו מחקרים של הנאצים, או שלא קראת ולו פרק אחד מספרו ההזוי של היטלר מיין קאמפף.

תיאוריית הגן היהודי איננה פחות הזוייה מתיאוריית גזע האדונים והיא מבוססת בדיוק על אותו רגש אנושי טבעי של "הקבוצה שלי הכי טובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פלמינג
דווקא עד כה כתבת עניינית, אבל אני תוהה ביחס לדברים הללו היכן ניתן למקם תגובה כזאת.

ביחס ישיר לתחושת העליונות שלך והתיאורייה המופרכת של "הגן היהודי".

ישן 21-10-2010, 18:26
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "לאחד כמוך, צריך לומר של נעליך."

יש לי המון כבוד לאותם אנשים. אפילו יותר מכבוד, שאיפה שמשהו מהעיקשות, התמדה וכישרון שיש בהם יידבק גם בי. (גאונות לא נדבקת כך שאני יכול רק לקוות לשאר התכונות)
אבל אני מכבד אותם בשל מה שהם עשו, לא בשל היותם יהודים.
אדוארד ג'נר, לואי פסטר, איגנץ זמלוויס, המנגווי... אני יכול לכתוב עוד המון שמות של גאונים בתחומם שלא היו יהודים.

אבל זאת לא השאלה, אתה דורש שייכבדו אותך רק בגלל שאתה יהודי. לא בגלל שעשית משהו או השפעת. (בעצם אתה דורש שייכבדו אותך בגלל שחברה שוויצרית פיתחה תרופה לסרטן, שזה כבר ממש מטופש)
אתה טוען שעצם זה שהיו ויש יהודים חכמים ומוכשרים זה אומר גם עליך משהו. עלי למשל זה לא אומר כלום.
צר לי, למעט אצל חסידים שתואר האדמו"ר עובר בירושה, אצלנו היהודים זה עובר בעבודה קשה ומאמץ. בעצם אצל כל בני האדם. והכבוד שמגיע לכל אדם הוא מעצם היותו אדם. בוודאי אם אותו אדם הוכיח את עצמו, אני אשמח לתת לו את הכבוד הראוי לו.
אבל להתנפח בחשיבות עצמית, רק בגלל איזה שהוא גן זה תערובת קלאסית של טיפשות וגזענות.

אגב, כאן בגלות אני פוגש לא פעם את תאוריית היהודי הגאון נאמרת על ידי לא יהודים. באותה הנשימה תוכל לשמוע על היהודי הקמצן, תאב הבצע והרמאי. לשתי התכונות תוכל לקבל סטטיסטיקות לא מדוייקות.
ובדיוק כמו שאני לא מוכן שמיידוף יעיד עלי, אני נאלץ, לצערי, לוותר גם על הייחוס לפרופסור אומן.

ישן 21-10-2010, 19:03
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "הניסוי הקליני הוא למעשה החותמת המדעית לכשירותה ויעילותה של תרופה"

אני מקווה שהטיעון שלך לא מעיד על הגן הגאוני המשותף לכל העם היהודי אתה לא מבין מה זה ניסוי קליני, בכל מקרה הניסוי לא נערך רק בתל השומר.
http://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa055104
ולמקרה שאין סבלנות לקרוא את כל המאמר, הנה מקורות המידע לכתיבת המאמר/לתוצאות הניסוי.
Source Information

From the Department of Leukemia, University of Texas M.D. Anderson Cancer Center, Houston (H.K., F.G., S.O., J.C.); J.W. Goethe Universität, Frankfurt, Germany (L.W., B.W., D.H., O.G.O.); Moffitt Cancer Center, Tampa, Fla. (K.B.); Novartis Pharmaceuticals, East Hanover, N.J. (C.T., P.M., P.R., W.M., K.B., M.D., L.A.); Quest Diagnostics, San Juan Capistrano, Calif. (M.A.); Fakultät fur Klinische Medizin Mannheim, Universität Heidelberg, Mannheim, Germany (A.H.); and the Department of Medical Oncology, Dana–Farber Cancer Institute, Boston (J.D.G.).

אבל כדי שעדיין תהיה לך נקודה יהודית, dana ferber institute כך שהתורם למכון יהודי.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 21-10-2010 בשעה 19:11.
ישן 21-10-2010, 20:27
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "צר לי אולי לאכזב אותך באשר..."

עכשיו מה שמצופה ממני, הוא להתחיל לחתוך ציטוטים שמהם אפשר להבין את הגזענות ואת חוסר ההתייחסות לעובדות בטענות שלך.
אבל אז אני אפול למלכודת הידועה בתחרות של מי צודק יותר ומי יגיד את המילה האחרונה. והוויכוחים האלו הם די מעייפים.
יכול להיות שאני בור, יש גם יהודים בורים.

אני רק מקווה שמהאשכול הזה נלמד מעט צניעות, ולקחת את הקרדיט על דברים המגיעים לנו.
ולהבין שזה שיש יהודי חכם, לא אומר שכל יהודי הוא חכם. (אני מושפע מהפסיכומטרי)
ושבמקום לנסות להגיד שהיהודים יותר טובים, ננסה ברמה האישית להיות יותר טובים.
כי גם אם היהודים יותר חכמים באופן סטאטיסטי, אבל אני אישית טיפש אז זה לא עוזר לי ולאף אחד.

שבת שלום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:39

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר