לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2010, 22:41
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
גם אני הייתי עושה כך
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "נו מה חדש בזה? לו היה לי נכס..."

אלא אם כן היה מדובר על ערבי או עובד זר שאני מכיר באופן אישי ואז כן הייתי משכיר להם. זאת הסיבה שבגללה הייתי בסקר הזה בעמדת המיעוט. מה שמעיד על כך שרוב אזרחי המדינה, דה פקטו, לא היו משכירים את הנכס שלהם לערבי.

אחרי מה שקרה במהומות אוקטובר, בשריפות המשנה בכרמל, בקניונים בערים המעורבות, בשכונות שבהם מסגדים מחרישי אוזניים במכוון . אפשר להאשים את היהודים? זאת גזענות להאשים את היהודים בכך שהם לא משכירים נכס לערבים כי האמת היא שהערבים אשמים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2010, 18:10
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ליהודי השייך לעולם הפשע היית משכיר את דירתך ?"

זה קשור למצב החברתי בשכונה ובעיר, אפילו שקשה לך להבין את זה.

אני ממליץ לך לבדוק כמה דברים ואז תהיה לך זכות תגובה.
א, איפה שיש אנשים מאפריקה בריכוז גבוה את דוחות פשע ומה קרה באותו איזור אחרי שהם הגיעו אליו כיצד הפשע עלה. יותר מזה יש שכונה באילת, שהיהודים ברחו ממנה, בגלל שהמהגרים עליהם אתה מגן כל כך הביאו לאותה שכונה פשע בעיקר ונשאר שם רק תושב יהודי אחד (מתוך ישראל היום) ולא לחינם ראש העיר של אילת יצא נגד הממשלה בנושא (שוב ישראל היום), כי הם הורסים את איכות החיים בעיר לו ולתושבים שלו בעיר.
ב, נסיעה ביום כיפור ולכן היהודים השתיקו את הערבים בעכו, כי הערבים היו נכנסים לאיזורים היהודים בכוונה, כפי שהם עושים בכרמיאל ואתה יכול למצוא כמה תאונות היו באיזורים האלה ביום כיפור של ערבים, שדרסו יהודים או המסגדים עם רעש שכל האיזור ישמע את התפילות שלהם בכוונה תחילה, אפילו שזה מפריע ליהודים וזאת תופעה שיש בכל הארץ איפה שיש עיר יהודית ליד עיר ערבית או עיר משולבת וזה בלי לדבר על הפשע באיזורים האלה, כאשר תראה את זה תחת ההגדרה "צעירים" ב ynet.
ג, יותר ישיבות ויותר ילדים ושוב הורדת רמת החיים, איפה שיש הרבה משפחות של חרדים.
ד, עובדים זרים חוקיים או לא ממדינות עולם שלישי, כי אני מתנגד להיותם כאן ואם יש להם ילדים, אז בכלל מקומם לא כאן, כי זאת צריכה להיות עבודה ישראלית בניין, זבל, טיפול בנכים וזקנים עם שכר הוגן לשם שינוי ולא כמו היום ולא להכניס לכאן יותר ויותר אנשים, שתופסים הרבה מאוד דירות ובערים כמו תל אביב קיימת כבר בעיה של דיור וחוסר בדירות.
ה, כמובן שאני אבקש גם מחילוני תעודת יושר, אם אני הולך להשכיר לו את הדירה או למכור אותה, כי איכפת לי מהשכנים שלי, אם אני מוכר אותה.

לכן אני מתנגד להשכיר להם דירות או למכור להם דירות והייתי רוצה, שהשכנים שלי יעשו אותו דבר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 13-12-2010 בשעה 18:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:16

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר