לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2010, 12:02
  Mike24zl Mike24zl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
מבקשי מקלט מאריתראה מתאגדים: יש לנו זכויות

ל-ynet נודע על התארגנות ראשונה מסוגה של מהגרים, שמתכוונים גם להפגין: "באנו ממקום מסוכן בידיעה שישראל מדינה דמוקרטית שתגן עלינו - בפועל אנשים חיים בתנאים מחפירים, לא נותנים להם לעבוד ומסלקים מדירות"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3999859,00.html
------------------------------------------------------------------
Ynet שוב בכתבה צבועה ממהרים לעמוד לצידם של המהגרים הלא חוקיים.
"באנו בידיעה שישראל מדינה דמוקרטית" אחח כמה מרגש... הדמעות זולגות מעצמן... ליבי יוצא למסכנים שחשבו שהם באו לדמוקרטיה וגילו משטר פאשיסטי של ליברמן...
"גם לנו יש זכויות..." זכויות כן. במדינות שאליהן אתם שייכים...
מישהו צריך להוריד את אתר השמאל הקיצוני הזה Ynet (ואם כבר אז על הדרך שיוריד גם את וואלה ו nrg).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2010, 13:44
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
זה לא מספיק כדי להגדיר אותם כפליטים.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אחד הבלופים הגדולים בנוגע לפליטים מסודן/אריתראה הוא נושא היחס המצרי אליהם."

אל שתכח שהמצב בסודן השתפר ולכן , כרגע, גם אם הם לא עברו דרך מצרים - הם לא זכאים למצב של פליטים.

החריג היחיד הוא אנשים שמאוד הרגיזו את המשטר שם . קראתי כתבה על אחד כזה (נדמה לי במעריב) והייתי מוכן לתת לו תעודת תושב למרות שלפי ההגדרה שלך גם הוא פליט. יש מקרים הומניטריים מעטים מסוג זה שאינם מצדיקים את קמפיין הפליטים הנוכחי.

אמרת נכון. למדינות ערב יש אינטרס ברור להציף אותנו במסתננים מסולמים. אם כך, איך נקרא לאגודות הישראליות שמסייעות להם?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-12-2010, 13:48
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
nrg הוא לא אתר שמאל קיצוני.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mike24zl שמתחילה ב "מבקשי מקלט מאריתראה מתאגדים: יש לנו זכויות"

מבין השלושה שהזכרת. nrg הוא היחיד שמפרסם דרך קבע גם עמדות של כותבים ציוניים. למשל : בן דרוד ימיני, קלמן ליבסקינד, אראל סגל. אפילו בן כספית הוא ציוני (למרות שהוא עיתונאי המשרת אדונים מה שעושה אותו איש תקשורת מפוקפק למדי)

nrg הוא האתר היחיד בו בעלי טורים קבועים כותבים בגנותה של הקרן החדשה ולכן האתר היחיד מבין השלושה שהזכרת של - 97% מהציבור יש אינטרס בהשארותם.

היתר שייכים, כמובן, לשלשת אחוזי ה"איכות" . (הארץ , וואלה, nrg)

אתר נוסף שיש לו פוטנציאל רב הוא news1. אם הפורמט שלו היה איכותי כמו ynet וכלכליסט הוא היה שוס. אבל הוא פשוט אתר לא נעים לעין , על אף התכנים המועילים (מאוד)

וחוץ מזה, צריך שישראל היום יקים כבר אתר אינטרנט. האם אין מישהו שיאמר לאדלסון כמה זה חיוני?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-12-2010, 14:50
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אני יודע. לקחתי את טענתך לאקסטרים."

מה שנראה לך, מאיר, הוא עניינך שלך, ואין לי כל כוונה לנסות ולפתור את בעיות הראייה שלך.
העובדה הפשוטה היא שבן דרור ימיני טוען בפועל במשך השנים האחרונות, פעם אחר פעם, שבוע אחר שבוע (כמעט), שאלו שלא חושבים בדיוק כמותו בסוגיות מסוימות אינם ציונים, ולא מדובר על סוגיות הליבה של הציונות.

מי שטוען דבר כזה הוא אולי ציוני, אבל הוא במקביל גם חלאה מתועבת, צבועה ומזיקה, וכמו שציונות לא נותנת פטור מכל דבר, ואינני חייל לקבל רוצח ציוני או אנס ציוני, אני גם לא חייב לקבל ציוני מהסוג הזה.

נכון יותר יהיה לומר שקבוצת השניות בהן השקעת מחשבה לפי שכתבת את התגובה שלך היא קבוצה ריקה, שכן נובע ישירות מדבריך (בלי "נדמה לי" ו"הנחתי") שאתה לא ציוני או שאתה טוען שאני לא ציוני.
הרי טענת ש:
נדמה לי שעבורך הקבוצה של "ציונים שחושבים אחרת ממך, אבל לא חושבים שאתה לא-ציוני" היא די ריקה
כלומר, הקבוצה הזו לא כוללת אותך (או אף כותב אחר בפורום). נתון גם שאתה חושב אחרת ממני. לכן, אם אתה ציוני (וחושב אחרת ממני), זה אומר שאתה חושב שאני לא ציוני (כי הקבוצה המשלימה - של אלה שלא חושבים שאני לא ציוני - היא קבוצה ריקה). מצד שני, יכול גם להיות שאינך ציוני, ואז המשפט אינו מתייחס אליך (ואז לא ניתן לקבוע האם אתה חושב שאני לא ציוני).
מכאן נובע בהכרח שאם אתה לא טוען שאני לא ציוני, זה בהכרח אומר שאתה בעצמך לא ציוני.
לפחות אחד מהשניים חייב להיות נכון, ויכול להיות שגם שניהם. לאיזה מהם התכוונת בדבריך?
ישן 16-12-2010, 17:37
  Homo sapiens Homo sapiens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.10
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "זה ללא ספק. ואפשר להוסיף גם מיליטריזם, שובניזם, כיבוש ועוד ועוד"

ציטוט:
תגיד, אתה מקבל שקל כל פעם שאתה משתמש במילה דיקטטורה ובהטיות שלה? גם במדינות דמוקרטיות יש דברים שהם קונצנזוס ושאפילו מאה אחוז מהעם מסכימים עליהם (ואני לא מדבר כרגע על הטענה שלוקלוק העלה). אני בטוח שיותר מ - 97% מהאזרחים בארץ חושבים שמערך הכיבוי זקוק לרפורמה רצינית ולתוספת תקציב למשל. ואני יכול להביא עוד דוגמאות כאלה.

לחשוב זה טוב ובראי.
רק להזכיר ש- 99.9 מהאנשים חשבו שכדור הארץ שטוח, שהוא מרכז היקום והשמש סובבת סביבו.
כך שמה שחושבים/מניחים לא תמיד לא תמיד נכון במיוחד שיש דיסאינפורמציה ואי הבנת הנושא.
מה שחשוב זה העובדות (או הדבר הכי קרוב לכך) לא מה חושבים.
זאות גם יהירות להניח ש 97% חושבים שמערך הכיבוי זקוק "רפורמה רצינית" (מה זה אומר בכלל...) או לתוספת תקציב
אם היה משאל עם בנושא אז היית יכול להגיד את הטענה (גם בהערה ש 97% מאלה שהלכו להצביעה... זה עדיין לא אומר 97% מכלל האזרחים) אבל כל עוד אתה מניח אותו על סמך הגיון שלך או קבוצה מצומצמת של אנשים אזי היא לא תקפה.

כך שהטענה שלך ושל לוקלוק היא דמגוגיה, וצורת הבעת עמדה (ותמכיה בעמדה שהבאת כי זה לא הוכחה) זולה ולא ענינית.
ישן 16-12-2010, 18:40
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "[QUOTE]תגיד, אתה מקבל שקל כל..."

אני חייב לציין שאני מבין מאיפה לוקלוק מביע את דעתו בעניין, התקשורת בישראל "המיינסטרימית" מנסה להגיד לנו שדעות השמאל הקיצוני הם עמדות הרוב במדינה (אני בזמן הצבא הייתי בטוח שבאמת כל העם משתגע וזהו באמת הכל מדרדר). פתאום אני שם לב כשאני מטייל לי בארץ ומשוחח עם אנשים שונים, גולש בפורום מסויים גח ,גח ,גח, קורא טוקבקים ועוד.., שאני לא לבד פתאום בדעותיי "הציוניות קיצוניות" ושיש עוד אנשים שמאמינים שצריך לטפל בבעית הסודנים, ילדי העובדים הזרים, בעיית אי התתייחסות לצעירים, יחס בין לאומי. גאווה יהודית ציונית. כל זה עורר אותי שאולי התקשורת מנסה להראות לך שהיום להיות חדור שנאה עצמית , להתחנף לאויבים ולחרחר שנאת אחים זה הכי טוב , אבל העם באמת לא רוצים לאבד צביון יהודי ולהתייחס רע לאנשים שגרים מעבר לקו הירוק או כל נושא אחר שתבחר.הקיצוניות של הדברים שבה מוצגים נושאים בעיתונים ובתקשורת לבין מה שבאמת הולך בדעת הציבור מחריפה מאוד וצריך להתחיל לשנות את זה. הסקרים האחרונים של המכון לדמוקרטיה מוכיחים קונצנזוס בנושאים לאומיים חשובים שאינם תואמים את יאיר לפיד , גדעון לוי או שמעון שיפר.

ישן 17-12-2010, 15:09
  495 495 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mike24zl שמתחילה ב "מבקשי מקלט מאריתראה מתאגדים: יש לנו זכויות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mike24zl
ל-ynet נודע על התארגנות ראשונה מסוגה של מהגרים, שמתכוונים גם להפגין: "באנו ממקום מסוכן בידיעה שישראל מדינה דמוקרטית שתגן עלינו - בפועל אנשים חיים בתנאים מחפירים, לא נותנים להם לעבוד ומסלקים מדירות"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3999859,00.html
------------------------------------------------------------------
Ynet שוב בכתבה צבועה ממהרים לעמוד לצידם של המהגרים הלא חוקיים.
"באנו בידיעה שישראל מדינה דמוקרטית" אחח כמה מרגש... הדמעות זולגות מעצמן... ליבי יוצא למסכנים שחשבו שהם באו לדמוקרטיה וגילו משטר פאשיסטי של ליברמן...
"גם לנו יש זכויות..." זכויות כן. במדינות שאליהן אתם שייכים...
מישהו צריך להוריד את אתר השמאל הקיצוני הזה Ynet (ואם כבר אז על הדרך שיוריד גם את וואלה ו nrg).

פעולות כאלה צריכות מימון ולוגיסטיקה כגון יזום יעוץ משפטי ארגוני יחצנות וכו'
יש להניח שמי שיצביע על מקורות המימון והלוגיסטיקה
יראה תמונה מענינת שיש הסתברות שאפשר לנחש אותה
אבל השקיפות של הנתונים יציגו תמונה מענינת
המממנים ואנשי הלוגיסטיקה בדרך כלל נסתרים
פרט לאלה שנדרשים להיות מיוצגים לצורך הליכים או דוברות גלויה

ודרך אגב התקשורת לא מתאמצת להביא ידיעות כאלה
הם בדרך כלל מונחים על שולחנה בדחיפה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר