לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2011, 10:51
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אבל מה ההבדל בינה ובין אריה..."

אריה דרעי הוא פושע שלא היה אמור לחשוב להבחר לכנסת. אבל כנראה שנשמע שקט רועם מצד יפי הנפש שתקפו אותו בחריפות בזמנו כי האינטרסים השתנו...
לגבי הנשיא שהורשע, ברור שלא יחזור לכנסת לעולם. אפילו לא לקדימה...
לגבי ראש הממשלה הנוכחי לא הבנתי את הערתך: אמרת שיצא נקי מפרשת חברון אז על מה הטענה?
יש מי שטוענים שאפילו אחרי הרשעה - השופטים טעו. אז גם ללא הרשעה וגם ללא כתב אישום וגם יצא נקי לא טוב?
הבעייה העיקרית היא ששום מפלגה לא קולטת או שלא אמורה לקלוט עבריינים בדיעבד. רק קדימה.
שם לא מוצב שום מחסום.
ולראייה: שלומי לחיאני וגלעד שרון שהם כידוע דמויות המוכרות למשטרה - מצטרפים לקדימה.
האסירה לשעבר, איריס בר און - מצטרפת לקדימה.
ומה הפלא? אם יו"ר מועצת קדימה הוא עבריין מין מורשע? והוא עוד מונה כיו"ר מועצת קדימה אחרי ההרשעה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2011, 21:02
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
גלימה יקרה, שלפת כבר "גזען" ועכשיו "מתלהם"
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "גלימה... וואו, איזו שנינות..."

נפשית, אתה כנראה עדיין שייך לשמאל הקיצוני מכיוון שאתה משתמש בתיוגים שלהם כמו "גזען" ו"מתלהם" כדי לנסות ולחסל את הויכוח. אבל אמרתי לך כבר, אנחנו לא ynet, יש פה אנשים אינטיליגנטיים, זה לא קהל של צהובון וכאן אתה מקבל קרדיט רק אם אשכרה הוכחת את הטיעונים שלך..

והנה אני נותן לך עוד הזדמנות לשכנע, להוכיח שאני גזען. להסביר הכיצד השוואה בין צד פוליטי ישראלי לערבים היא גזענות , השוואה שאגב, גם אתה עשית ובאותו אשכול. אני לא ממש בונה על זה שתגלה יושר אינטלקטואלי, אני חושב שיותר סביר שתקרא לי גם "פאשיסט", אבל הנה גלימה , תוכיח שאני טועה..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-07-2011, 21:11
צלמית המשתמש של looklook

ציטטתי את החלק הרלוונטי מההודעה שלך..
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אאו, כואב לי... אמא הוא קרא..."

[QUOTE=MS_Rogue]
מאיר, אינני יכול להוכיח לך דבר /QUOTE]

בינתיים נראה שאתה משיב לכל תגובה שלי ואף שורף אנרגייה בהמצאת "כינוים" חדשים. כגון "מתלהם" שאופסן כתוצאה מיתר שימוש כבר ב - 1997. אני לא מבין איך מישהו שיש לו רק שני חורים בשביל העיניים יכול לדבר על "טחו עיניך מראות", אבל אדרבה - תוכיח לשאר חברי הפורום, שגם הם לא מבינים למה תפסת את הראש וצעקת "אוי אוי אוי, הוא העליב ערבים ואני מאוד נאור, פויה עליו" ואיך זה מתקשר לגזענות.

קדימה, תוכיח שזו גזענות, או שגם שאר חברי הפורום עיוורים? מי ילד עכשיו, מי? פחדן שלא מסוגל לעמוד מאחורי המילים שלו

ישן 03-07-2011, 21:02
צלמית המשתמש של looklook

גלימה יקרה, שלפת כבר "גזען" ועכשיו "מתלהם"
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "גלימה... וואו, איזו שנינות..."

נפשית, אתה כנראה עדיין שייך לשמאל הקיצוני מכיוון שאתה משתמש בתיוגים שלהם כמו "גזען" ו"מתלהם" כדי לנסות ולחסל את הויכוח. אבל אמרתי לך כבר, אנחנו לא ynet, יש פה אנשים אינטיליגנטיים, זה לא קהל של צהובון וכאן אתה מקבל קרדיט רק אם אשכרה הוכחת את הטיעונים שלך..

והנה אני נותן לך עוד הזדמנות לשכנע, להוכיח שאני גזען. להסביר הכיצד השוואה בין צד פוליטי ישראלי לערבים היא גזענות , השוואה שאגב, גם אתה עשית ובאותו אשכול. אני לא ממש בונה על זה שתגלה יושר אינטלקטואלי, אני חושב שיותר סביר שתקרא לי גם "פאשיסט", אבל הנה גלימה , תוכיח שאני טועה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:06

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר