לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2011, 09:13
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
סופר נושאת מטוסים סינית? או "שגעון גדלות"

קיבלתי היום. המייל את הכתבה ואת התמונות (מאחר ואין לי את המקור, אני מביא את הכתבה במלואה)
האם הנושא הועלה בעבר?
האם "כצעקתה"?

These aircraft carriers look formidable and of ultra modern design. There are reports the 1st Chinese aircraft carrier is under construction and could enter service around 2015 or earlier. It won't be long before we see the real thing.. Defense analysts are waiting; watching anxiously.

THIS IS QUANTUM LEAP ABOVE ANYTHING WE HAVE ON THE DRAWING BOARD. THEY HAVE THOUGHT " OUTSIDE THE BOX " ON THIS ONE. BETTER SPEED, LARGER CAPACITY, MUCH MORE STABLE, ETC. DEFINITELY A " BLUE-WATER " LONG REACH VESSEL.
PLUS THEY CAN SERVICE THEIR NUKE SUB FLEET IN-BETWEEN THE TWIN HULLS ( SIGHT UNSEEN ) OR EVEN LAUNCH AMPHIBIOUS OPPS FROM SAME. IT WILL BE LAUNCHED IN HALF THE TIME IT TAKES THE USA AT JUST ONE-THIRD THE COST. ADD THE NEW CHINESE STEALTH FIGHTER BOMBER ( NAVAL VERSION ALREADY FLIGHT TESTING ) IN THE MIX AND YOU HAVE THE MAKINGS OF A FORMIDABLE WEAPONS SYSTEM INDEED..

China's new aircraft carrier! Wow!

ALSO LOOK AT THAT EXTRA ''PARKING AND READINESS'' STATION BETWEEN BOTH HULL STRUCTURES.. AND OF COURSE THE LAUNCHING AND LANDING CAPABILITIES FROM THE UTILIZATION OF TWIN FLIGHT DECKS AT ONCE

P..S. SOME THOUGHT SHOULD BE GIVEN TO ADVISING YOUR GRANDCHILDREN TO LEARN TO SPEAK MANDARIN ( FORGET SPANISH ) MY " VERY, VERY BRIGHT " 15-YEAR OLD 3rdCOUSIN HAS ALREADY BEEN ADVISED TO DO SO BY PEOPLE WHO KNOW ABOUT SUCH THINGS.
ATLANTIC, ONE INDIAN OCEAN
AND ONE MED SEA ) WOULD BE A

P.P.S SIX OF THESE VESSELS ( TWO PACIFIC, TWO
PRETTY GOOD DIPLOMATIC " BIG STICK ".

NOTE: THE CHINESE ARE ALREADY DRILLING FOR OIL OFF CUBA, BRAZIL AND VENEZUELA.
CAN THEY BUILD A FLEET OF THESE THINGS ???

A FEW FACTS: THE CHINESE HAVE COMPLETED THE WORLD'S BIGGEST DAM ( THREE GORGES ),
THE WORLD'S LONGEST OVER-WATER BRIDGE ( 65 TIMES AS MUCH STEEL AS IN THE EIFFEL TOWER ).
CONSTRUCTED A 15,000 ' HIGH RAILROAD INTO TIBET (ALL CONSIDERED MAJOR ENGINEERING FEATS).

THEY ARE THE ONLY NATION OTHER THAN RUSSIA THAT CAN LAUNCH MEN INTO OUTER SPACE ( OUR CAPABILITY ENDS WITH THE LAST SPACE SHUTTLE LAUNCH THIS MONTH ).

THEY HAVE ALSO SHOT DOWN A SURVEILLANCE SATELLITE ( ONE OF THEIR OWN )
FROM THE GROUND. PLUS THEY " OWN OUR ASS " IN THE INTERNATIONAL DEBT GAME.

CHINA'S NEW A/C CARRIER COULD BE TWICE AS FAST AS ANYTHING WE HAVE, PLUS THE STABILITY OF A CATAMARAN TYPE HULL WILL GREATLY REDUCE THE PITCHING, YAWING AND SWAYING COMMON TO OUR PRESENT DESIGNS.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 13-08-2011 בשעה 09:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2011, 14:44
צלמית המשתמש של Lion_of_Zion
  Lion_of_Zion Lion_of_Zion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.11
זאת לא הנקודה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי vlad_k שמתחילה ב "הם בקושי קנו נומ"ט אחת..."

אמרתי שמיקום התותחים הוא רעיון טוב לא טענתי שזה רעיון ריאליסטי או לא.
אבל לדעתי סין היא מעצמה שבהחלט מסוגלת להחזיק מספר נושאות מטוסים,עם סין בוחרת שלא להחזיק צי כזה ולא לבנות סופר נושאות מטוסים זה לא בהכרך כי היא לא יכולה,באשכול על שיפוץ נושאת המטוסים שהם קנו הועלתה ההשארה הבאה:סין בוחרת שלא להחזיק נושאות מטוסים מכיוון שהן כלי יקר מאוד ששואב הרבה משאבים ובסופו של דבר עלול להיות מאוד פגיע במצבים מסויימים,כך שפגיעה\השמדת של נושאת מטוסים הוא מהלך שיכול לסיים מלחמה.יכול להיות שהסינים פשוט החליטו שהתועלת של החזקת מספר נושאות מטוסים לא מספיק גבוה כדי להצדיק את המחיר והסיבוך הכלול בהחזקה שלהן.

ישן 13-08-2011, 21:58
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07
מעבר לצרכים וההצהרות הסיניות, תכנון לא מעשי כלל.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "סופר נושאת מטוסים סינית? או "שגעון גדלות""

אני לא מומחה לנומ"טים או לספינות בכלל אבל מעבר להצהרות הסיניות והצרכים של סין, התכנון הזה נראה כלל לא מעשי ונראה יותר פרי דמיון מפותח של אמן גרפיקה כפי שסנטוריון כתב.
  1. לא ברור השימוש בשני איים (גשרים) כאשר אחד מסתיר גזרה של השני ובכל מקרה הגשר הקדמי רק יכול להוות עוד יעד להתנגשויות.
  2. לא נראה שיש מספיק מקום למוסכים וחללים הנדרשים למגורי הצוות ותמיכה בו (מטבחים, מחסנים וכד') + מקום ייעודי לחט"כ (גרעיני?) זאת בנוסף לשני ההאנגרים למסוקים שבירכתיים התחתונים של ה"ספינה" הזו.
  3. מסלולים צפופים באופן מסוכן וקשים מאוד לניהול ושילטה בעת העברת מטוסים בינהם בנוסף להמראות ונחיתות. המסלולים עצמם קרובים מאוד לגשרים.
  4. תותחי ים/ים-ים/יבשה על הגשרים שאמורים לירות מעל מטוסים חונים או בעת נחיתות והמראות.
  5. הדובדבן-איליושין 76 על הסיפון.
וזה רק במבט חטוף
ואם כבר עסקינן במדע בדיוני ו Super carrier - זה הרבה יותר גרונדיוזי

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

ישן 15-08-2011, 16:53
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי nargsi7 שמתחילה ב "אה,לא מסתדר לי........."

א. כפי שהוסבר כאן, זה פרויקט איור פרטי שלא קשור בכלום לצי הסיני.
ב. נניח וסין כן רוצה להיות מעצמה צבאית. ביניין כוח נעשה לפי מטרות ואיומים, לא לפי רצון להשיג איזשהוא איזון בין הזרועות. בריטניה החזיקה אימפריה מצויין עם צי טוב וצבא יבשה זעיר, וארה"ב מסתדרת עם צי+חה"א חזקים מאוד וצבא יבשה טוב. לפי איזה הגיון היא צריכה לשדרג את צבא היבשה שלה דווקא? מי בכלל יתעסק איתה ביבשה?! למי שראה "הנסיכה הקסומה"-
ציטוט:
Vizzini's advice on not getting involved in a land war in Asia is derived from principles stated by Field Marshal Bernard L. Montgomery (Viscount Alamein) in a speech in the House of Lords on 30 May 1962: "Rule 1, on page 1 of the book of war is: 'Do not march on Moscow.' ... Rule 2 is: 'Do not go fighting with your land armies in China.'
ישן 15-08-2011, 17:21
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי nargsi7 שמתחילה ב "אה,לא מסתדר לי........."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nargsi7
אין מצב לכזה דבר! הנושאות מטוסים הגדולות ביותר שנבנו עד היופ הם נימיץ.
הנימיץ הן בעלות המסה הגדולה ביותר. מבחינת אורך האנטרפרייז יותר גדולה.
ציטוט:
תחשבו רגע..... האם לסיניים יש משאבים ויכולת לבנות מפלצת שכזאתי? לא!
הסינים לא יעזו לבנות כאלה נושואת מטוסים כי אם הם בונים כזה דבר הם מערערים את העליונות הימית של ארה"ב דבר שיגרופ למירווץ חימוש בין מעצמות העולם וסין תקרוס כלכלית.
חשבתי רגע - עד כמה שידוע לי, רוב החוב הלאומי של ארה"ב הוא לסין. אם מתחיל מירוץ חימוש בין ארה"ב לסין בתחום של נושאות מטוסים, דווקא לאמריקאים יהיה קשה מאוד לעמוד בו.
ציטוט:
הסינים היום לא יקצו משאביים לנושאות מטוסים אם כבר ישדרגו את חיל היבשה המיושן שמסתמך עדיין על טנקים סוביטים וחיקוים של טנקים מערביים!
מי מאיים על סין יבשתית היום? אין להם גבול יבשתי שריאלי שתהיה בו מלחמה של קרבות שריון המוניים (אם בכלל עוד תהיה מלחמה כזו אי פעם בעולם) וכרגע לא עושה רושם שהם מתכוונים לשגר כוחות משלוח למלחמות באיזורים אחרים של העולם, שלא לדבר על כך שמעבר של סין לדוקטרינה כזו של התערבות דווקא מעודדת בניית נומ"טים..
אילו אני יו"ר המפלגה בסין, הייתי משקיע בכוחות תגובה מהירה ו"שמירת שלום" להפעלה בתוך גבולות המדינה לשמירה על המשטר ומניעת התקוממויות. לדעתי הם דווקא משקיעים לא מעט בתחום הזה.
ציטוט:
תנו לי 5מ סיבות למה סין תרצה כזאת מפלצת?
5מ זה 5 מיליון???
אין לי סיבות למה סין תרצה כזו מפלצת. מצד שני גם אין לי סיבה מוצקה למה היא משפצת את הוריאג אז באמת שאי אפשר לדעת מה עובר להם בראש.
בגדול - אני מסכים שהמפלצת הזאת היא פנטזיה לא ריאלית.
ישן 15-08-2011, 21:26
  mars_man mars_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.10
כמה הערות
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "[QUOTE=nargsi7]אין מצב לכזה..."

1. לארה"ב חוב לאומי של כ-14 טריליון דולר. "רק" קצת יותר מטריליון הוא לסינים (החוב ליפן למשל הוא קצת פחות מטריליון, ואת זה לא שומעים בחדשות). רוב החוב הוא לגופים אמריקאיים. החוב לסינים לא גורם לשום השפעה סינית על המדיניות האמריקאית. אם כבר מי שצריך לדאוג הוא הסינים - האמריקאים יכולים לשחוק את החוב ע"י אינפלציה.

2. נושאות מטוסים רגילות הן רעיון שהיום בארה"ב מפקפקים ביעילותו הצבאית מול אוייבים מתקדמים טכנלוגית עם יכולות חמקנות באוויר ובים. בתו"ל הנוכחי יש קבוצת משימה שלמה שמטרתה להגן על נושאת המטוסים, כך אין שום היגיון צבאי בנושאת מטוסים גדולה יותר.
אם כבר אפשר לחשוב על הקטנה של נושאות המטוסים ע"י שימוש במטוסים שנוחתים/ממריאים אנכית כמו ה-F35C ושימוש במלט"ים/מסלטי"ם למשימות שדורשות היום מטוסים.
ישן 15-08-2011, 23:32
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי mars_man שמתחילה ב "כמה הערות"

אם כבר אפשר לחשוב על הקטנה של נושאות המטוסים ע"י שימוש במטוסים שנוחתים/ממריאים אנכית כמו ה-F35C ושימוש במלט"ים/מסלטי"ם למשימות שדורשות היום מטוסים.
זה לא רעיון חדש והוא קיים כבר שנים רבות, הנומ"טים מדגם LHD/LHA כ 40,000 טון דחי וכ 250 מ' אורך אשר נושאים מסוקים, מטוסי הארייר ומסוגלים להגיע קרוב לחוף ולפרוק יח' הסתערות של המארינס (MEU) עם הכלים והציוד המיוחד שלהם.
אבל יחד עם זאת הצי האמריקאי לא מוותר על נומ"טי-על, הדגם העתידי ג'רלד פורד (CVN-78) יהיה בגודל של הנימיץ (כ 100,000 טון דחי ו 334 מ' אורך) אותו הוא מיועד להחליף.
מתוכננים לפעול מהם מקל"טי X-47, מס"לטים, כטב"מים למיניהם, מסוקים ומטוסים מאויישים.

אגב, הדגם הממריא אנכית הוא F-35B ולא F-35C והוא מתוכנן לפעול מנומ"טי LHA העתידיים מדגם אמריקה.

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 15-08-2011 בשעה 23:43.
ישן 17-08-2011, 17:10
  nargsi7 nargsi7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.11
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "[QUOTE=nargsi7]אין מצב לכזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ISHPUZ
הנימיץ הן בעלות המסה הגדולה ביותר. מבחינת אורך האנטרפרייז יותר גדולה.
חשבתי רגע - עד כמה שידוע לי, רוב החוב הלאומי של ארה"ב הוא לסין. אם מתחיל מירוץ חימוש בין ארה"ב לסין בתחום של נושאות מטוסים, דווקא לאמריקאים יהיה קשה מאוד לעמוד בו.
מי מאיים על סין יבשתית היום?-אל תשכח את סכסוכי הגבולות הסינים סוביטים
אין להם גבול יבשתי שריאלי שתהיה בו מלחמה של קרבות שריון המוניים (אם בכלל עוד תהיה מלחמה כזו אי פעם בעולם) וכרגע לא עושה רושם שהם מתכוונים לשגר כוחות משלוח למלחמות באיזורים אחרים של העולם, שלא לדבר על כך שמעבר של סין לדוקטרינה כזו של התערבות דווקא מעודדת בניית נומ"טים..
אילו אני יו"ר המפלגה בסין, הייתי משקיע בכוחות תגובה מהירה ו"שמירת שלום" להפעלה בתוך גבולות המדינה לשמירה על המשטר ומניעת התקוממויות. לדעתי הם דווקא משקיעים לא מעט בתחום הזה.
5מ זה 5 מיליון???-שמירת שלום?=להזכירך סין היא מדינה קומו8ניסתית
אין לי סיבות למה סין תרצה כזו מפלצת. מצד שני גם אין לי סיבה מוצקה למה היא משפצת את הוריאג אז באמת שאי אפשר לדעת מה עובר להם בראש.
בגדול - אני מסכים שהמפלצת הזאת היא פנטזיה לא ריאלית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:31

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר