לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2013, 12:52
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
מידע אוקראינה: דולפיני תקיפה ערקו מהצי, עלולים להיות חמושים (Ynet)

הם חיילים מיומנים וקטלניים, אבל נראה שיצרם גובר עליהם לפעמים. סוכנות הידיעות הרוסית נובוסטי מדווחת כי שלושה דולפינים חמושים ש"משרתים" בחיל הים האוקראיני נטשו במהלך אימון ושחו אל הים השחור הפתוח, כנראה בחיפוש אחר זיווג טוב.

הסוכנות נסמכת על דיווחי כלי התקשורת באוקראינה מהחודש שלפיהם רק שניים מחמשת הדולפינים הלוחמים של הצי שבו לבסיסם בסבסטופול לאחר תמרון בלב ים. משרד ההגנה האוקראיני הכחיש זאת, בהתאם להכחשה הגורפת של השימוש בדולפינים בכלל.

אולם "מקור צבאי" אמר לנובוסטי בשנה שעברה כי הצי מאמן דולפינים להתקיף שחיינים ולאתר מוקשים. זה מסוכן משזה נשמע. הדולפינים לא תוקפים את השחיינים בסנפירים ריקים, אלא, לפי אותו מקור, בסכינים או אקדחים מיוחדים שהוצמדו לראשיהם.

סוכנות הידיעות טוענת כי דולפינים שימשו את הסובייטים מאז 1973 וכי חיל הים האוקראיני "ירש" אותם והם שימשו לאיתור מוקשים, תקיפת צוללנים ואפילו נשיאת חומר נפץ.

אבל נראה שהצי לא לקח בחשבון את טבעם של היונקים הימיים, שכנראה יודעים מה טוב בחיים, וזה לא להסתער על שחיינים בזימים שלופים. "אם דולפין זכר ראה דולפינה בזמן עונת ההזדווגות, הוא מיד שחה בעקבותיה", סיפר יורי פלייצ'נקו, קצין לשעבר למניעת חבלה בחיל הים הסובייטי. אבל הוא הרגיע – "הם חזרו אחרי שבוע בערך".
לכתבה המלאה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-03-2013, 08:51
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "אוקראינה: דולפיני תקיפה ערקו מהצי, עלולים להיות חמושים (Ynet)"

אני רוצה לספר לכם מנסיון אישי שלי.
בזמנו, כאשר סיני היה עדין בידים שלנו, עשינו מילואים בחוף המערבי של חצי האי סיני.
המקום שבו היינו היה שכוח אל, אבל לחוף של לגונה מדהימה שרואים רק בסרטים.
החברה הביאו חכות כדי לדוג דגים, אבל הדגים היו ענקיים וחכות נשברו.
החברה ביצעו "פעולה לא חוקית" והתוצאה הייתה מאות דגים מתים בלגונה.
החברה נכנסו למיים והתחילו לאסוף את הדגים עד שמישהו נתן צעקה "כרישים"
החברה עפו מהמיים והכרישים הסתובבו בלגונה יומיים שלושה עד שהבחנו כי הם נמלטים מהמקום בבריחה מטורפת.
ללגונה נכנסו דולפינים. באותו רגע החלטנו להכנס למיים כדי קצת "להצטנן".
אלי הצטרפו שני דולפינים ששחו צמוד אלי במרחק ס"מ ספורים כאשר הם צמודים אלי כל הזמן.כל פניה הם פנו איתי.
ואחד הדולפינים הגדיל לעשות בכךך שהוא דאג כל כמה שנייות לטפוח קלות על גבי תוך רמיזה "אל תדאג, אנחנו כאן כדי לשמור עליך".

חיה מדהימה, אני חולה על החיה הזאת.

ישן 14-03-2013, 08:59
  Reshef914 Reshef914 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.12
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שמולביץ אשר
אני רוצה לספר לכם מנסיון אישי שלי.
בזמנו, כאשר סיני היה עדין בידים שלנו, עשינו מילואים בחוף המערבי של חצי האי סיני.
המקום שבו היינו היה שכוח אל, אבל לחוף של לגונה מדהימה שרואים רק בסרטים.
החברה הביאו חכות כדי לדוג דגים, אבל הדגים היו ענקיים וחכות נשברו.
החברה ביצעו "פעולה לא חוקית" והתוצאה הייתה מאות דגים מתים בלגונה.
החברה נכנסו למיים והתחילו לאסוף את הדגים עד שמישהו נתן צעקה "כרישים"
החברה עפו מהמיים והכרישים הסתובבו בלגונה יומיים שלושה עד שהבחנו כי הם נמלטים מהמקום בבריחה מטורפת.
ללגונה נכנסו דולפינים. באותו רגע החלטנו להכנס למיים כדי קצת "להצטנן".
אלי הצטרפו שני דולפינים ששחו צמוד אלי במרחק ס"מ ספורים כאשר הם צמודים אלי כל הזמן.כל פניה הם פנו איתי.
ואחד הדולפינים הגדיל לעשות בכךך שהוא דאג כל כמה שנייות לטפוח קלות על גבי תוך רמיזה "אל תדאג, אנחנו כאן כדי לשמור עליך".

חיה מדהימה, אני חולה על החיה הזאת.

הי אשר,
לא רק בסיני...
אחרי שירות בחיל הים, זה מדהים כמה חי יש פה סביבנו ואנשים לא מבינים את זה.
דולפינים, כרישים, צריכות להיות לי תמונות מהשירות של להקות שלמות של דולפינים.
דולפינים יחסית נפוצים ועכשיו אם אני לא טועה זו תקופה טובה לראות אותם בים, ולא כזה רחוק... יצא לנו להיתקל בלהקות ששחו 200 מטר מהחוף אם לא פחות.
חיה אינטיליגנטית ומרשימה. היו רואים אותנו, מתלבשים על הגל ירכתיים ו"מפליגים איתנו" כמה מיילים.
פה ושם, קצת יותר נדיר, יצא להיתקל בכרישים. בעיקר כרישים פטישים - היה אחד אפילו שכינינו אותו מיימון, הופיע בדיוק בערב ששירי מיימון עלתה לתחרות באירוויזיון.
עכשיו בחורף, ניתן לצפות בלא מעט כרישים ששוחים בלהקות בסמוך לתחנות החשמל כיוון שבאים לאכול את הדגים הקטנים שמתקרבים לזרם המים שתחנת הכוח פולטת (כיוון שאלו מים חמים).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:50

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר