לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2012, 08:24
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
הקלטה של אובמה משנת 2007 נחשפה ובה שבחים לכומר רייט והאשמת הממשל בעניין קתרינה

http://www.foxnews.com/politics/201...st-katrina-new/

בהקלטה, בה אובמה נואם בפני קהל אפרו אמריקני, הוא משבח את ידידו הקרוב והחמוד, הכומר ג'רמייה רייט וטוען כי הטיפול בנזקי הוריקן קתרינה לקה בחסר לעומת הטיפול בנזקי פיגועי ה-11 בספטמבר בגלל שלא היה אכפת מתושבי ניו אורלינס. פוקס ניוז מפרשנים את זה כאמירה גזענית (ניו אורלינס שחורים וכו'...).
נכון שיהיו כאלה שיגידו שפוקס ניוז סתם צולבים אותו, כי ג'רמייה כבר לא אקטואלי ואולי הוא התכוון שסתם בגלל שאוכלוסית ניו אורלינס היא ענייה אז לא שמו עליה, אבל היי, זה לא כאילו שטמקא נמנעים מלצלוב את רומני במשך שבוע על סתם פליטת פה בנוגע לפתיחת חלונות המטוס .

נערך לאחרונה ע"י infected aviad בתאריך 03-10-2012 בשעה 08:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2012, 23:27
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
זאת עבודה בעיניים שברורה לכולם
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא היה חוק, זה היה חוק שניסו..."

בשני הצדדים יש רמאים שמנצלים את היכולת להצביע בלי הזדהות של ממש. עם זאת, הדמוקרטים בייחוד נהנים מכך שמהגרים לא חוקיים יכולים לקחת חלק ברמאות כזו. לשם ההסתיגות, העניין מורכב. ואתה לא יכול להצביע בלי שתירשם להצבעה. ולכן כשאתה מצביע אתה כמובן צריך להזדהות (גם אם בלי תעודה) כדי להצביע. על כן השאלה היא האם צריך להציג תעודה שמעידה על זהותך ואזרחותך כדי להירשם לבחירות. עבר הרבה זמן מאז נירשמתי לבחירות ולכן אני לא זוכר.
על כל פנים, התירוצים ששמעתי מדוברים דמוקרטיים על מדוע לא צריך לדרוש תעודה מזהה בקלפי הם פשוט עילבון גמור לאינטיליגנציה. למשל ,אל שרפסטון טען שמדובר בדרישה גיזענית כי לשחורים עניים אין זמן ללכת להוציא תעודה מזהה...
ישן 04-10-2012, 07:34
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זאת עבודה בעיניים שברורה לכולם"

1) היה לי ריב בנושא הזה עם המרצה שלי, שבמקרה מתהדר בתפקידים פרלמנטריים מלאי כבוד כמו "היועץ של יוסי ביילין". הוא טוען שנעשתה בדיקה (לא ברור לי איך) שאומרת שבבחירות האמריקאיות שבהן זייפו הכי הרבה הצבעות הסך היה זניח ביותר (לא זוכר מספר מדויק, אני חושב שאחוז אחד או פחות מכך).

2) אף פעם לא הבנתי את התירוץ של "עני מדי להוציא ת.ז"- זה לא עולה כסף למיטב ידיעתי ופעם אחרונה שבדקתי למובטלים מבחירה יש הרבה זמן פנוי על הידיים.

זה גם מצחיק שאין להם זמן פנוי להוציא ת.ז, אבל כן יש להם זמן פנוי להצביע בבחירות.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 04-10-2012, 16:31
מנהל

לא יודע מאיפה המרצה שלך מסיק את זה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "1) היה לי ריב בנושא הזה עם..."

מה שבטוח הוא שבבחירות בהן ההכרעה נקבעת במדינת מפתח אחת שבה יש כמעט שוויון בין המועמדים (פלורידה) הרי שכל קול חשוב.
אל שרפסטון במקרה הזה (ולא רק זה) מפעיל עוד פחות הגיון מהמרצה שלך.במקרה של שרפסטון ודומיו אין אפילו יומרה (לדעתי) לתת טיעון הגיוני. כפי שכתבת בעצמך-אין בזה שום הגיון. מה עוד שניראה לי שלרוב אותם "בני מיעוטים עניים" בהחלט יש רשיון נהיגה, שהוא כמובן התעודה המזהה הנפוצה בארה"ב.
מה שהם אומרים בעצם מאחורי כל הטיעונים המפגרים הוא ש:
1. החוק מכוון בעיקר לבני מיעוטים ספציפיים (מה לעשות, הם אלו שמעורבים בזיופים...). בעיניהם מדובר בגזענות.
2. הזיופים משרתים אותם.
3. לכל מי ששוהה בארה"ב, גם אם הוא לא חוקי (סליחה, "לא מתועד"), צריכה להיות זכות הצבעה. הנסיון למנוע ממנו זכות הצבעה הוא גזענות ונסיון לשמר את ההגמוניה הלבנה והאינטרסים של האמריקאים ממוצא אירופאי.
ובבקשה אל תתווכח איתי לגבי הצדק וההגיון שמאחורי העמדות האלה שלהם. אני רק מביא את הדברים ובאופן אישי חושב שמדובר בשילוב של שטויות וטימטום.
ישן 03-10-2012, 18:07
מנהל

זה משמעותי פחות מבחינתי יחסית לגילויים אחרים ששמעתי היום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "הקלטה של אובמה משנת 2007 נחשפה ובה שבחים לכומר רייט והאשמת הממשל בעניין קתרינה"

מסתבר שיחסו של אובאמה לחוק הינו ציני להחריד. יש בארה"ב חוק שניקרא "חוק וורן". משמעו שאם מפטרים מישהו בחלק מהתעשיות (כולל התעשיות הביטחוניות-וזה חשוב להמשך) חייבים לתת לו התרעה בכתב 60 יום קודם. אובאמה, כסנאטור ניסה להעביר תיקון לחוק שירחיב את התעשיות שנכללות בחוק והלאריך את פרק זמן ההרתעה. ומה קורה עכשיו? המימשל נאלץ לקצץ משמעותית בתקציב ההגנה ולכך משמעות מבחינת חוזים עם ספקים. מעריכים שכמאה אלף איש יפוטרו בשל כך. בהתאם למועד הקיצוצים הצפוי, את מכתבי ההתרעה צריך להוציא לעובדים כארבעה ימים לפני הבחירות. אנשי אובאמה יצרו קשר עם אותם מעסיקים וביקשו מהם לשכוח מהחוק ולא לשלוח את המכתבים לפני הבחירות.כשהמעסיקים הביעו חשש שיחטפו תביעות אם יעשו כך, ענו להם מהמימשל שהמימשל יממן עבורם כל תביעה שכזו!
כלומר, המימשל של אובאמה מוכן לממן מכספי משלם המיסים הפרת חוק רק כדי לנצח בבחירות...
ועוד משהו...
המימשל האמריקאי הכריז שלא ייתן סיוע חוץ למדינות שלהן ילדים המשרתים כחיילים. מסתבר שאובאמה החליט לפטור מתקנה זו 4 מדינות ובהן לא רק לוב ותימן (בעלות הברית המסורות...) אלא גם את קונגו...כן כן,אותה מדינה שבה יש יותר מעשי טבח מתפוחי אדמה ושברבים מהם מעורבים חיילים-ילדים (בעל כורחם). גועל נפש.
ישן 03-10-2012, 23:39
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא כ"כ פייר: רומני נלחם נגד מערכת שכל-כולה מוטה נגדו
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "באמת? פי אני לא מעודכן, אי..."

קורא בפורום סקופים בפרש יודע יותר על מחדלי אובמה במדיניות פנים, מאשר צופה אמריקני ברשתות האטלוויזיה המרכזיות.

בנוסף, טענתו של רומני שיש בלוק שלם של ציבור שמשתלם לו להצביע אובמה, כי שם נמצאות הקצבאות, היא אמת מוצקה. לא חושב שזה 47% - אבל זה הרבה יותר ממספר האנשים שירוויחו באופן ישיר מעליית רומני לשלטון (ז"א, לא רווח במובן של שיפור כלכלי כללי, אלא כסף שנכנס ישירות לחשבון הבנק באדיבות הממשל הפדראלי).

נקודת הפתיחה של כל מועמד רפובליקני היא נחותה - אבל אובמה ואנשיו הם רבי אמנים ביצירת סיטואציה שבה אפילו לבקר אותם זו בעייה, כי אז אתה "גזען". חובה להוריד את הכובע בפני האיש שהוא הראשון בהסטוריה שהצליח להפוך את השתייכותו למיעוט שלאורך שנים היה מקופח ועני - ליתרון עצום בזירה הפוליטית הארצית (להבדיל מזו המקומית, שם זה כבר שנים יכול היה להיות יתרון, בסיטואציות מסויימות).

כך או כך, כנראה שאובמה מוביל - אם כי היתרון משמעותי הרבה פחות מזה שהיה לו לפני 4 שנים, ופקטור ההתלהבות שעמד לרשותו אז (כשהיה המקבילה האמריקנית לרשימת הגמלאים פה ב2006 - דהיינו, מפלגה שאנשים שבדר"כ לא מצביעים בכלל, מיהרו להצביע לה כדי להיות קולים...), כנראה שלא חוזר על עצמו.
ישן 04-10-2012, 00:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
והנה מסתבר שרוב האמריקנים לא יודעים על מחדל סולינדרה...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "גנבת לי את ההשוואה למפלגת הגימלאים...חשבתי על זה קודם ושכחתי להוסיף...."

עפ"י סקר של NBC ווול סטריט ג'ורנל, מסתבר שלא פחות מ58% מהאמריקנים לא מכירים או לא בטוחים שהם מכירים, את חברת סולינדרה.

בהתחשב בכך שמדובר בפרשייה סופר-חמורה (חברה שתרמה לקמפיין אובמה, זכתה לקידום מכירות אדיר מצידו, אחרי שנבחר, ולמאות מליוני דולרים של תמריצים כספיים פדראליים - והסתבר שהייתה בלוף מושחת מההתחלה ועד הסוף) - הרי שיש כאן עדות חותכת לדרך ההתנהלות התקשורתית בארה"ב. קשה למצוא בארץ שלנו, עתירת הפרשיות - משהו שמקביל בהיקף ללמה שנעשה שם, ומסתבר שרוב האמריקנים בכלל לא שמעו על זה...

http://thehill.com/blogs/e2-wire/e2...r-with-solyndra
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:38

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר