לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2016, 07:00
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
אמא של תאיר ראדה חושפת את כל מה שיש לה על הלב

http://www.israelhayom.co.il/article/357643

" יש הרבה דברים בהתנהלות, גם של אותו יום, השבעה, שלא הייתי בפוקוס בכלל, מה קורה בבית, אני לא זוכרת אפילו מי בא ומי לא בא. הייתי כמו רובוט. אבל היו סימנים, שהכנסתי ל'הארד-דיסק' ושמרתי. שאמרתי 'את זה אני חייבת לשמור'. קודם כל זה שאף אחד באותו יום לא שם לב לאיפה תאיר הולכת, שהיא לא חוזרת, אף אחד לא שואל ואף אחד לא מתקשר. איך החברה הזאת, לא התקשרת באותו יום בצהריים. כשחברה אומרת לי שהיא הייתה ברבע לשתיים בתוך תא השירותים ורק בדיעבד, אחר כך כשאני מגיעה למשפט אני מגלה שזה היה בין השעות האלה, הרצח, אז אני עושה 1+2 ואני מבינה..."

*
תגובה שלי:

היא צודקת וגם הבית משפט והמשטרה צודקים. הנה איך.

בימים הראשונים עד שלא מצאו את זדורוב הרבה אנשים (וגם אני טעיתי בזה) היו בטוחים שזה הילדים שבצעו. היו פרטים שרק המשטרה ידעה והיה כמוס, שהסימנים מראים שזה מקצוען במדרגה גבוה שבצע את זה (מי שקרא את הפרטים בפסק דין יודע את זה היטב). לכן המשטרה לא כל כך חיפשה בתוככי הילדים, כי זה כלל וכלל לא היה סביר. אבל אלו שלא ידעו את הפרטים האלו, היה להם תמוה למה המשטרה אינה מחפשת בתוך הילדים, והיו בטוחים שיש פה קנוניה. זה עצמו גם עורר מתח בתוככי הילדים, לכן התלחשו, הם היו בטוחים שחושדים אותם, ולכן לא היו טבעיים בימי השבעה, וזה עצמו עורר עוד יותר את החשדות של אימא של תאיר.

ואחרי שעוברים כמה ימים שבטוחים במה שהו, כבר קשה מאוד להתנתק מזה, למרות כל ההוכחות.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר