לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2016, 23:53
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
פיגור שכלי חמור של המזבלה המתקראת "מאקו" וזרועות התמנון שלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוספוס פלביוס השני שמתחילה ב "זה לא היום של "ישראל היום""

קודם כל, סביר מאוד להניח שזה לא בועז ביסמוט ש"הציב" את ההשוואה הזו, אלא כנראה העורך.
דבר שני, ההשוואה היא לא בין שתי התמונות, אלא בין שני המקרים - בשניהם קיצוני מוסלמי פותח בירי על אנשים שרק באו לבלות, ולכוחות הביטחון לוקח זמן רב מדי עד שהם חוזרים לעשתונותיהם וקולטים שמדובר באירוע טרור.
אני יודע שהקונספט של השוואה בין מקרים ולא פשוט בין שתי תמונות הוא קצת קשה לתפיסה לאנשים שממילא תפיסת המציאות שלהם לוקה בחסר, אבל אין דבר - כמו שאומרים, הכלבים נובחים והשיירה עוברת.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2016, 09:22
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

נראה שאתה מתקשה להבין, הרשה לי לעזור לך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי יוספוס פלביוס השני שמתחילה ב "הקשר בין שתי המקרים רופף..."

1. כאמור, סביר מאוד להניח שאת תמונות ה"דמיון מצמרר" לא שם ביסמוט בעצמו אלא העורך.
2. במאמר המקורי (מה-13/6, עמ' 5) מוזכר הפיגוע בשרונה. לא מעניינת אותי כרגע רמת הטיעונים שלו, שכלל לא קשורה לנושא האשכול, מה שמעניין אותי זה התוכן שלהם - נעשה קישור בין הפיגוע בארה"ב לפיגועים בישראל? נעשה. דובר על "השתבללות" כוחות הביטחון? דובר. לטעמי זה מספיק כדי להצדיק את ה"דמיון המצמרר", או לכל הפחות לאפשר לקורא הממוצע לבצע את ההקשר הזה לבדו - כאמור, יש אנשים שלא יהיו מסוגלים לבצע את ההקשר לבדם אחרי שקראו את המאמר וזה בסדר, את אותם אנשים הייתי שולח להמשיך ולצרוך את הצואה הגרפית המתקראת "מאקו". בתיאבון.

ציטוט:
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 15-06-2016, 19:37
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי יוספוס פלביוס השני שמתחילה ב "1. כאמור צוחקים על כל ביביתון..."

1. ידוע, וזה בעצם העיניין. תודה שקראת לילד בשמו - כל ה"טררם" הזה הוא בסך הכל עוד ניסיון של נוני מוזס להישאר רלוונטי. בניסיון הזה יש בעיקר את נוני, ואת הניצבים שלו, בדמות אותם "גולשים אקראיים" ש"ממציאים ממים". נותנים "כיף" לחבר'ה מהברנז'ה ב"מאקו" וממשיכים הלאה. כה לחי.
2. עוד פעם, תקרא לאט: בפיגוע ב"שרונה" לא היה ספק בזהותם של המחבלים, וטיפלו בהם מהר מאוד. בניגוד מוחלט - אתה זוכר מה היה עם המחבל מדיזינגוף? אני צריך להזכיר לך?

ציטוט:

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר