לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2005, 18:51
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
10.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)

אשכול זה מיועד להצעת ובקשת מפרטים והצעות לשדרוג.
אשכולות חדשים שיפתחו ינעלו!
אני מבקש מהמגיבים להגיב למשתמש שאליו הם פונים ע"י לחיצה על כפתור "תגובה" בהודעתו. ככה נוכל לשמור על הסדר באשכול.

ניתן להכנס לאשכול המפרטים הקודם כאן .

מעתה יפתח אשכול מפרטים חדש כל כ100 תגובות או תחילת חודש, על מנת לשמור על גודל סביר וטעינה מהירה של האשכול.
אשכולות מפרטים ישנים ניתן למצוא בארכיון .

שימו לב, כלל חדש וחשוב:

כל מפרט חייב להבנות באחת מחנויות המחשבים המקוונות הידועות. כל תגובה עם מפרט חייבת לכלול תמונה או קישור לקובץ תמונה, HTML או רשימת לינקים שנלקחו מאותו האתר. תגובה שתעבור על החוקים תימחק, אם כותבה יתעקש להמשיך בסורו - הוא ייחסם.
דוגמאות לחנויות מקוונות מפורסמות:

www.pandas.co.il
www.zigzag2000.co.il
www.logicpc.co.il
www.glob-net.com

על כל גולש לקרוא את המדריך לבקשת מפרט !

הערה:
כל המפרטים המתפרסמים בפורום זה לא מהווים בשום פנים ואופן המלצה למקום קנייה. מקום הקנייה הוא שאלה בפני עצמו. כמו כן, אנו לא אחראים לאף מפרט המתפרסם על גבי הפורום ובהודעות פרטיות. הגולשים מתבקשים להזהר.
(ותזכרו, בפורום הזה - חכם לאחר מעשה הוא לא חכם בכלל.)

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2005, 19:07
  n_o_a_m n_o_a_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.04
בקשת מפרט-המשך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "10.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)"

שלום לכולם!

בקשתי היא מפרט למחשב חדש לגמרי [כולל צורב דיוידי+כונן דיוידי, רמקולים, מסך, מקלדת, עכבר.. הכל].
הוא ישומש למשחקים, ולהורדות קבצים, צפיית סרטים..
התקציב- 8000 ש"ח.
מסך- לא משנה, למרות שאני הבנתי שעדיף מסך CRT מאשר LCD מבחינת ביצועים.. והוא גם יותר זול- אז זה עדיף.

עכשיו, rlsf כבר בנה לי מפרט:

"
בתקציב שנתת אפשר לבנות שני מפרטים, אחד עם מסך LCD דק וכ. מסך חלש יותר:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אפשרות אחרת היא להחליף את המסך וכ. המסך במפרט הראשון בצמד הזה:
מסך 17 אינץ' לדוגמא: http://logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=5338
כ. מסך: http://logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=7289

האפשרות השנייה תעלה עוד 350 ש"ח בערך, אבל תיתן לך את כרטיס המסך (כמעט) הכי מתקדם שיש היום בשוק.

אפשרויות אחרות להוזלה:
1. החלפה למעבד 3000+ במקום 3200+ - הפרש של כ-300 ש"ח
2. החלפה של רמקולים לפשוטים יותר (2 במקום 2.1)

אפשרויות שידרוג:
1. להחליף את הזיכרון לזה: http://logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=6659 - תוספת של 300 ש"ח

אבל יש לי שאלה, וכל מי שיכול לענות לי עליה, בבקשה, שיענה.

בקשר לדיסק קשיח- הראל הציע לי נפח של 160 ג'יגה. שאלתי היא, האם לא עדיף לי לקחת דיסק של 200 ג'יגה- כמו אחד מאלה:
http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=6965
http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=121
?

ואם כן, מה יותר עדיף? [או אולי שמשהו אחר עדיף..]

תודה ענקית לעוזרים.
ישן 14-10-2005, 04:44
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
תשובות
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי n_o_a_m שמתחילה ב "ועוד שאלה, לכל מי שיודע"

ככל שיש יותר זיכרון על הכרטיס מסך כך הכרטיס יכול לעבד בצורה יעילה יותר את הנתונים המגיעים אליו.
באופן כללי, רק במשחקים התובעניים ביותר בשילוב עם הכרטיסי מסך המתקדמים ביותר ב AA ו AF הגבוהים ביותר נדרש יותר מ 256MB על הכרטיס. הייתי אומר ש 128MB לא כמות מספיקה של זיכרון כיום.

לגבי איזה כרטיס מסך ושקט נדרש, אז לדעתי חכם יותר לקנות כרטיס די חזק כיום (ולא את ההכי חזק) בחצי המחיר של הכרטיס החזק ביותר בשוק, ולהחליף אותו אחרי שנה וחצי בכרטיס די חזק של אותה תקופה שוב בחצי מחיר מהמחיר של הכרטיס החזק ביותר אז...
לכן הייתי בוחר כרטיס המבוסס על ה ATI Radeon X800 או ה nVidia GeForce 6600GT. לגבי הרעש, אני מציע לקחת כרטיס עם קירור איכותי פאסיבי, כמו ה
Gigabyte Radeon X800 GV-RX80256D PCI-e 256Mb
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=7079

בהתחשב במארז המעולה שבחרת אינני צופה בעיית התחממות.

אני כרגע מתקין מחשב לחבר עם מארז זהה וכרטיס מסך Gigabyte GV-NX66T256D שהנו GeForce 6600GT 256MB עם אותו קירור פאסיבי והמחשב חרישי לחלוטין (עדיין לא יצא לי לבדוק ביצועים במשחקים)

נערך לאחרונה ע"י MrS בתאריך 14-10-2005 בשעה 04:49.
ישן 12-10-2005, 11:46
צלמית המשתמש של דור
  דור דור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.02
המשך מהאשכול הקודם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "10.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)"

אני צריך מפרט שיריץ בלי בעיה את Unreal Tournament 2007, ואת רוב המשחקים שיצאו בשנה-שנתיים הקרובות.
המפרט יריץ שתי מערכת: חלונות Vista ולינוקס קובונטו, לכן חשוב שיהיו שני דיסקים קשיחים.
חשוב לכלול גם מקום אכסון לסרטים, 40-80 ג"ב צריכים להספיק.
אני מאוד מתלבט בנושא המסך: LCD יתן לי הרבה יותר מקום על השולחן הלא גדול שלי, אבל CRT יתן ביצועים עדיפים בהרבה... ובמשחקים כמו Unreal, מהירות התגובה משחקת תפקיד חשוב
עכבר - חשבתי על G5/MX518.
מקלדת - תבחרו אתם
המחשב יהיה בחדר שלי, שבו אני גם ישן מן הסתם, לכן מארז שקט/קירורים שקטים לרכיבים הם נושא חשוב.
אני צריך צורב DVD וכונן DVD, כדי שיהיה אפשר לקרוא מדיסק המקור ולצרוב לדיסק היעד באותו זמן.

תקציב? זו שאלה קשה. אני מניח שאם אקנה את זה ב-newegg, התקציב יהיה משהו כמו 6000 ש"ח. הבעיה פה, היא שאני מפחד בגלל האחריות - אם רכיב ינזק, אני אצטרך לשלוח אותו כל הדרך לארה"ב. מה גם, שיכול להיות שהרכיב ינזק בדרך לארץ, בזמן שחברים שלי שגרים בארה"ב יביאו לי את הרכיבים לארץ במזוודה שלהם...
לעומת זאת, אם אני קונה בישראל, המחירים יהיו הרבה יותר גבוהים. וכסף זה לא משהו שאני יכול לבזבז סתם ככה.

תודה!
ישן 16-10-2005, 15:35
  DarkDiamonD DarkDiamonD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
מחשב ביתי עם כמה בקשות ספציפיות

אחר צהריים טובים לכם,
אני מחפש מחשב חדש ומן הסתם מצאתי לא מעט אפשרויות.. בהתחלה זה היה קצת מסובך אבל לאט לאט למדתי את העניין וכרגע אני תקוע ברכיב אחד והוא הזיכרון.
אני מעוניין בג'יגה זיכרון וזה מן הסתם לא הבעיה. הבעיה מתחילה בDDR2 משום מה אני לא מוצא לוחות שתומכים ב AMD ובDDR2 ואם כן אז המחיר שלהם גבוהה מאוד.. אשמח שתפתרו לי את הבעיה.

בגדול, אלו הדרישות:
מעבד AMD 3200 venice או אינטל 3.2Ghz מעדיף AMD(מן הסתם) אבל חשוב לי שגם יישארו הדרישות האחרות.
לוח שיתמוך ב DDR2 ורצוי גם Sata2 וFirewire אבל לא תנאי הכרחי.
זיכרון של ג'יגה במהירות של 533 ומעלה.. אלא אם תחדשו לי משהו לגבי ה-400 בDDR1 שאני לא יודע.
כונן DVD (לא צורב, זה כבר יש)
כרטיס מסך הכי פשוט שיש.. אפשר להסתדר גם עם ה Onboard העניין הוא שאין DVI.. אז אפשר להוסיף כ. מסך פשוט שיש לו יציאת DVI
מקלדת
עכבר
מארז וספק גם הכי פשוטים.. רצוי 400W אך לא הכרחי
התקציב מסתכם בכ-4000 ש"ח

רב תודות לכם (:
ישן 17-10-2005, 01:34
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
הנה לך שני מפרטים.
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מבקש הצעות למפרט ב 2500 - 3000 ש"ח ."

1)המפרט הראשון זול יותר- מפרט חזק יחסית(בערך כמו המפרט השני מבחינת ביצועים), **אבל** כרטיס מסך חלש *בהרבה* ולכן לא יריץ מחשקים מודרניים, כמו כן מדובר במעבד ובלוח מהדור הישן, כלומר ממשק AGP, ולכן ללא אפשרות לשדרג את הכרטיס מסך בעתיד. בשורה התוחתונה אם המטרה היא לא משחקים מודרניים, מדובר במפרט שיספק אותך מעל לציפיות.

2)מפרט בעל אופציות שדרוג עתידיות וכרטיס מסך חזק הרבה יותר, גם פה לא מדובר בכרטיס מסך חזק מי יודע מה(בשביל לקבל כרטיס מסך חזר באמת צריך להשקיע עוד כ300 ש"ח).

שני המפרטים לא כוללים מארז וספק, מארז וספק מינימלי בשביל שני המערכות הוא של HEC ב340 ש"ח.

http://logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=741

המפרט הפשוט(לא מתאים למשחקים המודרניים)

המפרט למשחקים(מומלץ לשדרג את הכרטיס מסך ל6600GT, תוספת של כ300 ש"ח).

ישן 16-10-2005, 22:01
  הדייג הדייג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
בקשה למפרט למחשב משרדי

שלום רב וחג סוכות שמח לכל המומחים,

אני רוצה לקנות מחשב חדש למשרד (רק מחשב, אין צורך במסך, מקלדת, עכבר, רמקולים...).
עיקר העבודה שלי היא על תוכנות אופיס, תוכנה אחת מקצועית וכבדה שמתבססת על מג'יק, תוכנה יחסית כבדה של הנהלת חשבונות ואינטרנט.

מה שבאמת חשוב לי שאני לא אצטרך לשדרג אותו בשנתיים - שלוש הקרובות, ושהוא יהיה הכי אמין שאפשר (המחשב הזה הוא המוח שלנו) ללא קלקולים.

מבחינת המעבד, חשבתי לכיוון או של AMD 3500+ 64 bit, או של אינטל 3 ג'יגה הרץ 64 ביט...

מבחינת התקציב נראה לי שעד 4000 ש"ח זה סביר, אני לא בטוח בכלל שאני צריך כרטיס מסך כי המחשב לא מיועד למשחקים, אני כן צריך צורב DVD טוב, ועוד כונן CD רגיל, וכן צריך כונן 1.44, ומודם 56K (לטובת פקסים).

בנוסף רציתי שתייעצו לי אם כדאי היום להשקיע במערכת הפעלה של ווינדוס 64 ביט, או שאין לה יתרונות ממשיים עדיין על ה XP PRO 2003 למשל.

בברכה,

חן
ישן 17-10-2005, 07:46
  הדייג הדייג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
לגבי המעבד...
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "כרגע אין יתרון משמעותי למערכות 64 ביט(הם עוד לא לגמרי בשלות, וזה סתם כאב ראש)."

דבר ראשון,

המון תודה על התגובה המהירה,

דבר שני, אם לא אכפת לך בשתי מילים על ההבדל בין athelon ל sempron,
מה ההבדל בין TREY ל BOX
או בין הדגמים של 754 ל 939
וגם מה זה בעיקרון: RETAIL, SOCKET

לגבי ה 64 ביט, הסיבה שדחפתי לכיוון היא כי אני מניח שבעתיד הקרוב רוב המחשבים (ואולי מערכות ההפעלה) יעברו ל 64 ביט, וסתם לא בא לי לשדרג עוד שנתיים את המחשב רק בגלל דברים כאלו.

בנוסף אשמח לדעת מאיזה חנות המפרט הזה (ניסיתי לראות ב LOGICPC למשל, לא ראיתי מעבדי SEMPRON בכלל בהרכבת מחשב, ובפריטים בודדים זה לא מופיע אם זה עם קירור או לא), ובחנויות אחרות שחיפשתי גם היה לי קשה להתאים את ההצעה שלך לאופציות הקיימות (למשל את כרטיס המסך).

תודה מראש,

חן
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:07

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר