לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2005, 19:54
צלמית המשתמש של M_0sSaD
  M_0sSaD M_0sSaD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.03
שלח הודעה דרך AIM אל M_0sSaD
אתה צודק ב100%
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Fighter4ever1 שמתחילה ב "פשוט לא פייר! למה הם לא ואני כן . גם אצלי זה פוגע בכבוד"

לכן אצלי במעצר לא היה הבדל ולא היו פשרות גם דרוזים וגם קווקזים עשו כלים , כי אין ברירה כמו שאמרת זה לא פייר, אבל זה לא החלטה שלך זה החלטה של מי שמעלייך והם הוא החליט שאותו חייל לא יעשה כלים בגלל סיבה זו או אחרת אז הוא לא יעשה אבל הוא יעשה משהו אחר במקום, לכן אתה תעשה מבטח כי אם אתה תמצא תירוץ שהוא לא נכון אתה פשוט תפיל את האחריות על מישהו אחר.
אז תשמע לי בתור אחד שהפילו עלי הרבה פעמיים אחריות בגלל שאנשים כמוך רצו להתחמק מעבודה זה ממש לא נעים ואתה יודע מה זה ממש ממש ממש מעצבן, כי אם אומרים לי לעשות את העבודה ואני עושה אותה גם אם אני לא אוהב ככה גם אתה יכול לעשות , ואל תחשוב למה אני עושה והוא לא.
ביקשו ממך לעשות כלים הכי טוב שתעשה את זה ותסיים אם זה.
אבל אל תחפש תירוץ כי ברגע שאתה מוצא תירוץ זה נופל על חבר שלך וחבר שלך אומר לא רוצה וגם הוא מוצא תירוץ וככה הלאה עד שבסוף זה נופל על בנאדם אחד שבדרך כלל זה תמיד נופל עליו.
כן כן לצערי ראיתי את הבנאדם הזה והוא ממש לא נהנה (לא וזה לא אני , אני עשו בשבילי את העבודה "חבושים" )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2005, 12:54
צלמית המשתמש של אפרתי
  משתמש זכר אפרתי אפרתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.04
Facebook profile
אני אישית טכנאי וחמש מטוסי קרב ועושה תורנות מטבח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Fighter4ever1 שמתחילה ב "האם בטירונות אנשים מסוימים שלא שוטפים כלים"

אין לך מושג באיזה חרא אני שקוע כל היום אבל אני שוטף ידיים בסבון איזה 20 פעם ביום.

חוצמזה יש אצלנו חיילות מגף רפואה שעושות ביקורות פתע ובודקות את הידיים של התורנים.

וחוצמזה (2), מה זה אמור להביע "היית רוצה לאכול מיד שהייתה טבועה בגריז"?! זה מה שמפריע לך?

ואם סתם חייל מגרבץ כל היום ולא שוטף ידיים אתה תאכל ממנו? בימינו יש במטבח נוזל לניקוי כלים

שמתאים גם לניקוי ידיים.

בנוגע לשאלה, דרוזים וקווקזים אינם עושים מטבח,
כ"כ אנשים מסוימים שקוראים להם אגם רודברג או רוני דואני
כ"כ חייל בדרגת סמל ומעלה (לפחות זה ככה בחיל האוויר)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר