לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2005, 20:20
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
מה זה?! זה לא ליגה בכלל! קבלו מזה פאדיחה של החיים!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~M~ שמתחילה ב "אשכול הפאדיחות!"

4 בצהריים... סוף שיעור היסטוריה... הראש מתפוצץ! וסוף סוף, הצילצול הגואל!
2 חברים שלי התעלקו עליי כרגיל וניצלו את זה שאני גר קרוב לבית כדי למלא את הבטן במים....
שניהם משגעים לי את השכל בלי הפסקה... נכנסנו לאולם הכניסה, אני קורא למעלית והם שרים את
השיר של פוקימון. 2 כאפות והכל מסודר. אני לוחץ על קומה 4, מתפלל שהדלת תיפתח כבר! הדלת
נפתחת (בקומה 3! מבלי שאני אשים לב! זה בגלל שיש נבלות כאלה בארץ שקוראים למעלית ואם
היא לא באה אחרי 2 שני שניות הם דופקים ריצה במדרגות!). אני וחברים שלי יורדים מהמעלית... אני
הולך מהר למקום שבו נמצאת דלת הכניסה שלי. חבר שלי אומר לי "אביאם, מה זה?! שינתם את
השלט של הכניסה?! איפה השטיח הסקסי שהיה פה?" עניתי לו "אל תשגע אותי". 2 דפיקות מהירות
על הדלת וישר פותח. ועכשיו, קלטו את הפאדיחה הכי גדולה שתשמעו אי פעם! בסלון יושבת לה
אישה זקנה בת שישים! עם חצאית וטופ לס! רק עם חזיה! וחברים של עוד דוחפים אותי מאחורי כדי
להיכנס! (המטומטמים לא רואים מה קורה מקדימה). נתתי למישהו מרפק באף תוך כדי שאני אומר
בבהלה "אופס! סליחה!", ידעתי שזו מעלית קהקה, דפקתי ריצה במדרגות ורצתי קומה אחת למעלה!
קיבינימט! משהו תקוע במנעול! אי אפשר לפתוח! בשיא העצבים דפקתי ריצה החוצה כששניהם
קרועים מצחוק אחרי! ועוד הזבלים האלה צועקים "אביאם בן דוד שגר ברחוב אורט ושהרגע הפתיע
את סבתא נינג'ה, לאן אתה בורח?!". רצתי לטלפון ציבורי הכי קרוב שמצאתי כדי להתקשר לעבודה
של אמא שלי לשאול אותה אם האחות המטומטמת שלי שוב השתמשה בשכל שלה, הוצאתי טלכארד,
חייגתי לאמא שלי בעוד שחבריי הנאמנים יורקים על המקשים... 2 כאפות סידרו הכל....
סיפרתי לאמא שלי, ומה המניאקית הזאת עשתה?! צוחקת עליי! אחרי שעה שנרגעתי החלטתי לחזור
הביתה, חברים שלי רצו להצטרף... 2 כאפות והכל מסתדר... אני מגיע הביתה, פתאום המפתח
המחורבן כן נכנס! ועוד אין אף אחד בבית!
מאז, אני לא יוצא עם אף אחת.... כי אני יודע... יום אחד כל אחת תהיה זקנה בת שישים שיושבת חצי
ערומה מול הטלווזיה....
זו הייתה טראומה נפשית ששינתה לי את כל החיים.... אני בטוח שזה גורם לכמה אנשים פה להבין
את הדעות שלי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2005, 20:21
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
אחח...... אביעד אביעד
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Dj SnAjE שמתחילה ב "נראה לי שהיו מיליון אשכולות..."

שהזין עומד השכל בתחת!!!!
למרות שגם לי קרה פעם שנתקעתי בתוך הר של קופסאות קורנפלקס שעמדו על הריצפה...... לאז זוכר למה! נראה לי שסתם כי אני טמבל!

אהה ועוד פאדיחה קטנה שקרתה לי........ יש לי ידידה בשם נופר, אז יש לה חבר חדש. אז קבענו שהיא תראה לי אותו כי אנחנו ידידים טובים וכל זה. אז היא באה מראה לי אותו, אנחנו לוחצים יד (ואני חושב כזה.... איזה פריק!!!). אז בקיצר אחורי זה באה ידידה שלי בשם ירדן לוקחת אותי לצד ועושה לי ראית את החבר החדש של נופר? אז אני כמו דפוק עושה כן בקול....... מרים ת'יד, מצביע עליו ואומר איזה פריק הוא!!! בקול רם!......... ופתאום אני קולט שהוא רואה אותי. אז אני מתחיל להצביע על אנשים אחרים שהיו ברחוב...... אבל הוא קלט אותי אז כבר צחקתי.... לא היה מה לעשות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר