לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-10-2005, 16:35
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
11.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן!

אשכול זה מיועד להצעת ובקשת מפרטים והצעות לשדרוג.
אשכולות חדשים שיפתחו ינעלו!
אני מבקש מהמגיבים להגיב למשתמש שאליו הם פונים ע"י לחיצה על כפתור "תגובה" בהודעתו. ככה נוכל לשמור על הסדר באשכול.

ניתן להכנס לאשכול המפרטים הקודם כאן .

מעתה יפתח אשכול מפרטים חדש כל כ100 תגובות או תחילת חודש, על מנת לשמור על גודל סביר וטעינה מהירה של האשכול.
אשכולות מפרטים ישנים ניתן למצוא בארכיון .

שימו לב, כלל חדש וחשוב:

כל מפרט חייב להבנות באחת מחנויות המחשבים המקוונות הידועות. כל תגובה עם מפרט חייבת לכלול תמונה או קישור לקובץ תמונה, HTML או רשימת לינקים שנלקחו מאותו האתר. תגובה שתעבור על החוקים תימחק, אם כותבה יתעקש להמשיך בסורו - הוא ייחסם.
דוגמאות לחנויות מקוונות מפורסמות:

www.pandas.co.il
www.zigzag2000.co.il
www.logicpc.co.il
www.glob-net.com

על כל גולש לקרוא את המדריך לבקשת מפרט !

הערה:
כל המפרטים המתפרסמים בפורום זה לא מהווים בשום פנים ואופן המלצה למקום קנייה. מקום הקנייה הוא שאלה בפני עצמו. כמו כן, אנו לא אחראים לאף מפרט המתפרסם על גבי הפורום ובהודעות פרטיות. הגולשים מתבקשים להזהר.
(ותזכרו, בפורום הזה - חכם לאחר מעשה הוא לא חכם בכלל.)

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-10-2005, 19:28
  רדנקו1 רדנקו1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.04
מבקש עזרה בשדרוג קל למחשב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "11.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן!"

קניתי לפני כשנה וחצי המחשב הזה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בעקבות שימוש ארוך בתכנת שיתוף קבצים, ההארד דיסק התמלא לי ואני מבקש להוסיף דיסק קשיח נוסף למחשב.

אני מבקש לדעת האם זה אפשרי ועל איזה הארד דיסק אתם ממליצים (120GB).

בנוסף לכך, מכיוון שתכנת השיתוף (סולסיק) אוכלת זכרון ולי יש במחשב איזה זכרון שאין לי מושג מנין החנות שמכרה לי המחשב מצאה אותו (נרכש דרך וואלה) אני רוצה לבצע שדרוג בזכרון. אני לא יודע אם עדיף להחליף את הזכרון הקיים או אולי להוסיף זכרון נוסף.

אני אודה לכם אם תוכלו להמליץ על האופציה העדיפה ועל זכרון ספציפי מומלץ. טווח המחיר המבוקש - רצוי מתחת ל-400 ש"ח.

אלה הפרטים על הזכרון שיש במחשב שלי כרגע:

אני מתכוון גם להחליף את המארז הג'נרי שקיבלתי עם המחשב במקור למארז 6A19 כמו במחשב השני שלי, ואני מקווה שזה יפתור את העיית הרעש והחום (51C) שיש במחשב כיום כשהוא עובד עבודה רציפה.

הייתי מבקש לקבל גם המלצה לכרטיס מסך עם יציאת TV-OUT שמתאים למחשב ויאפשר לי לראות את הסרטים שאני מוריד בטלביזיה. המחיר המבוקש - המינימום שאפשר להוציא כדי לעמוד בדרישה הנ"ל.

המחשב מיועד לאינטרנט, הורדות קבצים וצפייה והאזנה לסרטים.

תודה מראש.
ישן 30-10-2005, 21:24
  רדנקו1 רדנקו1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.04
קודם כל תודה. עוד כמה שאלות שנוגעות לתשובות שלך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "..."

1. ראיתי שהמלצת לי על אותו דיסק ואותו זכרון שיש לי במחשב השני שלי שמבוסס על AMD. האם הזכרון הזה עובד באותה מידה בלי בעיה גם עם מעבד אינטל?

2. נדמה לי שקראתי כאן פעם שלשני זכרונות מסוגים שונים יכולה להיות בעיה לעבוד ביחד (לא ממש זוכר למה - אולי ענין של מהירות או משהו כזה). לא צריכה להיות בעיה לזכרון הישן שלי לעבוד יחד עם החדש?

3. יש לי חבר שנוסע לניו יורק בעוד שבועיים. האם אפשר להשיג זכרונות טובים יותר שם בהבדל מחיר לא משמעותי? אם כן, הייתי שמח לקבל המלצה על זכרון כזה.

ואם אתה יודע האם ניתן להזמין באינטרנט בחנות מסויימת מוצרים כך שהם יגיעו לניו יורק לכתובת שאיננה של המזמין, אני אשמח לדעת.

4. אשמח אם תוכל לתת לי תשובה גם לגבי כרטיס המסך - גם לארץ וגם לגבי הזמנה בחו"ל.

שוב תודה מראש.
ישן 31-10-2005, 11:54
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
עוד תשובות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רדנקו1 שמתחילה ב "קודם כל תודה. עוד כמה שאלות שנוגעות לתשובות שלך"

1. כדי שזיכרון יוכל לעבוד הוא צריך להיתמך ע"י לוח האם מבחינת סוג (DDR / SDRAM וכו') ומהירות. לוח האם שלך תומך ב-DDR400 ולכן הוא מתאים לו.
2. לזכרונות שונים תהיה בעיה לעבוד ב-DUAL CHANNEL אם יש הבדלי נתונים ביניהם, זה לא המקרה שלך כיוון שהלוח שלך לא תומך ב-DC. הזיכרון הנוכחי שלך עובד ב-400Mhz, עם תזמונים גבוהים יחסית, הזיכרון שהצעתי לך עובד באותה מהירות עם תזמונים נמוכים יותר, כך שאולי הוא ישפר את ביצועי המחשב, הוא לא אמור להרע אותם.
3. כן, מחירי זיכרון בארה"ב הם חצי ממחירם בארץ, אתה יכול לקנות 1GB זיכרון מצויין ב-500 ש"ח בערך, לדוגמא אלו: http://www.monarchcomputer.com/Merc...2&AFFIL=dt&NR=1
לגבי הזמנה בארה"ב לכתובת שונה - אני לא יודע.
4. לכל הכרטיסים החדשים יש יציאת TV OUT, יש לך יציאה ספציפית שאתה צריך? אם לא אתה יכול ללכת על גם על 9250 - עולה בארץ סביב 300 ש"ח, בחו"ל סביב 30-40$

ישן 01-11-2005, 20:23
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

אולי זה רק אני
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי gen שמתחילה ב "מחשב חדש"

אבל ביקשת מפרט ב-4500 והגעת ל-5000, באיזה סכום צריך להיות המפרט שלך?

לגבי המפרט שהצעת:
1. מארז וספק לא מוצלחים במיוחד, עדיף להשקיע בספק + מארז איכותיים, במיוחד אם אתה הולך על כרטיס מסך מודרני כמו ה-6600GT.
2. אתה יכול ללכת על מעבד 3000 באריזת BOX - יעלה אותו דבר, יחסוך לך את הצורך בקירור, יתן לך אחריות של 3 שנים במקום שנה.
3. אתה בטוח שאתה צריך לוח SLI? אם אתה לא קונה 2 כרטיסי מסך ברגע הרכישה, ולא מתכנן לקנות כרטיס נוסף בקרוב, זה בזבוז כסף.
4. לקחת זיכרון של 1GB בסטיק בודד, הלוח שלך תומך ב-DC, תחליף לזיכרון של 2X512, תקבל ביצועים עדיפים הודות ל-DC ולתזמונים נמוכים יותר של הזיכרון.

ישן 01-11-2005, 21:40
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי gen שמתחילה ב "דבר ראשון תודה מה לגבי המארז..."

תשרשר את ההודעות שלך.

מארז לא טוב יכול לגרום למערכת שלך לעבוד בטמפ' גבוהה מדי, להרעיש.
ספק לא טוב יכול לגרום למחשב לריסטרט במקרה והוא לא עומד בעומס ההספק שנדרש ממנו.

מארז + ספק בסיסיים טובים:
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=741

במקרה שלך עלול להיות מעט גבולי, כיוון שרצוי ללכת על ספק 350W לפחות במערכת כמו שלך.

מארז יפה יותר + ספק 400W:
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=7228
אותו דגם עם חלון יעלה 50 ש"ח נוספים.

כיוון שאתה הולך על מערכת חזקה, רצוי ללכת על ספק בתקן החדש (ATX12V V2ׂ - מידע נוסף עליו תוכל למצוא בחיפוש בפורום), ספקים אלו עדיין יקרים אם הם נרכשים בנפרד מהמארז ולכן גם המארזים שמכילים אותם די יקרים, לדוגמא:
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=7221

ישן 07-11-2005, 10:21
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

מפרט
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי mordechai700 שמתחילה ב "תקציב"

מעבד: http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16819103535 152$ AMD 3200 +
זיכרון: http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16820141235 214$ PQI 2X1GB 2-3-2-5
לוח אם: http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16813136152 125$ DFI NF4 ULTRA-D
צורב DVD: http://www.newegg.com/Product/Produ...cription=27-152 40$ 3540A
צורב CD: http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16827106997 20$ LITEON
עכבר: http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16826104151 33$ LOGITECH MX510
מקלדת: http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16823126167 10$ LOGITECH
רמקולים: http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16836121118 54$ LOGITECH X-530 5.1.
כ. מסך: http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16814102613 186$ SAPPHIRE X800GTO FIREBLADE
ספק כוח: http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16817103928 70$ ANTEC TPII - 430W
סה"כ: 1111$

נערך לאחרונה ע"י rlsf בתאריך 07-11-2005 בשעה 10:29.
ישן 08-11-2005, 02:17
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ron316 שמתחילה ב "מפרט למחשב חדש"

האמת שבשביל מחשב לאופיס ואינטרנט, אתה יכול להתשמש בכל מעבד...
זה באמת שלא ישנה לך, כי בלאו-הכי לא תנצל אפילו חצי מהחלש ביותר (כאשר האינטל פנטיום החלש ביותר שניתן למצוא היום הוא ה 2400 הישן 32 ביט, ו 2660 החדש 64 ביט (שניהם עם 1 מגה זיכרון מטמון)).

מערכת פשוטה המבוססת על מעבד 2400 מגה-הרץ (אינטל פנטיום 4 פריסקוט), עם לוח אם פשוט (INTEL SEABREEZE 845GV 533), בנוסף 512 מגה זיכרון, דיסק 40 ג'יגה וסידי-רום, תוכל למצוא איפלו ב 2000 שקל, ואולי גם פחות.
מומלץ לקנות בנוסף צורב, שזה עוד משהו כמו 150-175 ש"ח

מסכי LCD ב 1500 שקל אפשר למצוא 17" בקלות.
כל מסכי ה 8MS מתחילים ב 1500 שקל, ובשביל אופיס אפשר להסתפק גם במסכי ה 12MS הזולים יותר.

תוכל לבנות בובה של מחשב במחיר זול, כל עוד אתה לא מתכוון לפזול לכיוון משחקי התלת-מימד, עבודה בתוכנות כבדות (SolidWorks, Maya, 3DStudio, Photoshop) בצורה כבדה, אתה מסודר.

איך שאני רואה את זה - אין יתרון ל AMD בבניית מחשב שכזה, שכן גם ככה וגם ככה, לא תנצל את משאבי המחשב עד תום, ואפילו לא תהיה קרוב לזה.
לו היה ביכולתך לקנות מחשב משומש, המבוסס פנטיום 4 1700 מגה-הרץ, גם הוא היה מצויין עבורך!

ישן 10-11-2005, 22:32
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

...
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי -Discover- שמתחילה ב "סבבה! תודה רבה!! מה ההבדל בין..."

ההבדל בין הגירסאות הוא שבגירסת ה-EXTREME מהירות ה-GPU והזכרונות הועלו ל-450/525 מ-400/500 במקור.
ההשפעה היא שברזולוציות נמוכות (עד 1280X1024) ה-7800GT EXTREME מתפקד כמו ה-7800GTX הרגיל, כשעוברים לרזולוציות גבוהות יותר כבר רואים הבדלים בינו לבין ה-GTX.
מה עדיף ביניהם? לדעתי, אם אתה יכול להרשות לעצמך את 300 ש"ח ההפרש ביניהם - לך על ה-EXTREME, אם זה כבר מותח לך את התקציב מדי אז תשאר עם ה-7800GT.

השוואה בין ה-7800GT EXTREME ל-7800GTX +7800GTX EXTREME יש כאן: http://www.newegg.com/Product/Produ...N82E16814102624

לגבי זכרונות - בטווח המחיר הזה הייתי הולך על אלה - http://logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=4678, תזמונים מצויינים של חברה מוכרת, במחיר קצת נמוך יותר.

ישן 09-11-2005, 21:28
  avihai86 avihai86 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.04
הערות לגבי מפרט ומחיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "11.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן!"

שלום,
ראיתי את המפרט הבא באתר אייבורי מחשבים (בלי ביקורת על אייבורי), ואני שוקל לרכוש את המחשב הנ"ל:
מארז
מהודר עם USB קדמי ואחורי
לוח אם
לוח אם ל AMDAthlon 64 תוצרת PCI-EXPRESS MSI

מעבד
AMD Athlon 3200+ 64Bit
Socket 939 עם ליבת Venice

זיכרון
512MB DUAL DDR 400MHZ
כרטיס מסך
(משולב) ATI Radeon X300 upto128M כולל TV OUT
יש PCI-EXPRESSX16 להרחבה עתידית

דיסק קשיח
80GB SATA 7200 RPM 8MB CACHE
כונן אופטי
צורב CDRW 52x32x52
ניתן לשדרג לצורב DVDx16
כונן דיסקטים
FDD 1.44MB בתוספת של 35 ש"ח
כרטיס קול שישה ערוצים (5.1)
תקשורת
כרטיס רשת LAN 10/100
ציוד היקפי
עכבר ארגונומי+גלילה
מקלדת מולטימדיה ואינטרנט 125 מקשים
זוג רמקולים עגולים עם כפתור 3D
מסך
17" שטוח של MAG או AOC

רציתי לדעת מה אתם חושבים על המחשב הזה ביחס למחיר שלו - 3,000 ש"ח
אני לא צריך מחשב מפוצץ למשחקים. סתם מחשב למשחקים פשוטים ולגלישה באינטרנט.

תודה מראש
אביחי
ישן 13-11-2005, 01:07
  TheStriker TheStriker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.03
שלח הודעה דרך ICQ אל TheStriker
כללי אפשר מפרט לשדרוג למחשב סטודנטים מהיר

שלום,

לאחותי יש מחשב דיי ישן ואני מעוניין לשדרג אותו..

המחשב צריך להיות בשביל אינטרנט, אי-מיילים, מסמכים ותוכנות בסיסיות אבל.. (לא משחקים כבדים)
אני רוצה שאם כמה תוכנות יעבדו במקביל אז הכל יעבוד חלק:
לדוגמא: אינטרנט + מסנג'ר + Skype + אנטיוירוס (כמו קספרסקי) + 2 מסמך Word

זה המחשב עכשיו :

אגב, כנראה שהכרטיס קול דפוק.. אז אם כבר אפשר גם אחד כזה..
נראה לי כדאי להחליף את הכרטיס קול \ המעבד \ זכרון \ ואולי לוח אם...

התקציב בין 1500 ש"ח ל- 2000 ש"ח מה שהכי משתלם וכדאי למחשב של סטודנט.

תודה רבה.

ישן 13-11-2005, 12:36
  TheStriker TheStriker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.03
שלח הודעה דרך ICQ אל TheStriker
תודה אבל המפרט... אבל,
בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "מפרט"

שלום,
תודה על המפרט אבל יש לי כמה שאלות ותיקונים...

- זה נכון שכרטיס קול וכרטיס מסך מובנים הם באיכות גרועה? או שזה נחשב יחסית כרטיס טוב... (לעומת fx 5200 או 5700 איך הכרטיס מסך שאתה מציע ?)

- אני לא מבין במעבדים של AMD אבל זה נחשב מעבד טוב? במהירות שעון של Intel הוא נחשב בערך כמו פנטיום 4 3.0 MGHz ?

- אני רוצה להוסיף גם לשידרוג הארד-דיסק של איזה 40 ג'יגה או מה שמומלץ..

את התקציב אפשר להעלות עד 2500...

בעקרון, מה עדיף לקנות מחשב חדש ? או להחליף את כל הרכיבים האלה (מעבד + לוח אם + כרטיס קול + כרטיס מסך + הארד דיסק).. ממה שאני מבין הרכיבים שנשארים במחשב הם סידי רום + כרטיס רשת + כונן דיסקטים + מארז... שמתוכם, הסידי רום והכרטיס רשת חדשים (נקנו לפני שבועיים)..

אגב, מה המחיר של מארז ממוצע ? ועד כמה (אם בכלל) הוא משפיע על הביצועים (קירור או משהו כזה... )

מה יהיה יותר זול? כל הרכיבים שמצויינים למעלה או מחשב חדש (ללא עכבר\מקלדת\מסך\רמקולים) ?

*איפה מומלץ לקנות ?
* האם אני אצליח להרכיב הכל בעצמי..? (התקנתי כבר סידי רום + כרטיס קול + כרטיס רשת) אבל אני לא יודע בקשר ללוח-אם... מעבד...

תודה רבה.

ישן 13-11-2005, 19:53
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

תשובות
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי TheStriker שמתחילה ב "תודה אבל המפרט... אבל,"

1. כ. קול המובנים הם ברובם אותו כרטיס (אותו שבב), הם מספקים איכות סאונד ברמה טובה. זה לא CREATIVE LIVE, אבל זה מספק את הסחורה.

2. כ. מסך מובנים הם לא הפיתרון האידיאלי כי הזיכרון שהם משתמשים בו הוא הזיכרון הראשי, ולכן הם פוגעים מעט בביצועי המחשב, מצד שני, זאת דרך מצויינת לחסוך 300 ש"ח שתצטרך להוציא על כרטיס המסך הזול ביותר שיש היום בשוק. ספציפית הדגם שהצעתי לך משתמש בערכת השבבים (צ'יפסט) האחרונה שיצאה שכוללת כ. מסך, ומכונה 6100 NVIDIA, יכולת הכרטיס היא די טובה, כיוון שהוא מבוסס על ליבה מודרנית. הוא עדיף על ה-5200, אבל כנראה חלש או שווהל-5700

3. השמות ש-AMD נותנת למעבדים שלה מיועדים להסביר מול איזה מעבד אינטלי הם אמורים להתחרות, כלומר ה-3000 אומר שהמעבד אמור להציג ביצועים דומים ל-PRESCOTT 3.0GHZ, בפועל מעבדי AMD מציגים תוצאות עדיפות על אלו של אינטל במשחקים ותוצאות קרובות בקידודים ומכיוון שמחירם נמוך יותר, אין יותר מדי מה להתלבט. עוד מידע על ההבדלים ביניהם תוכל למצוא ע"י חיפוש בפורום.

4. אם אתה מוסיף גם HD ומארז כבר יש לך בעצם מחשב שני. המחיר שלו יהיה בערך 2700 ש"ח (2000 עד עכשיו + 360 HD של 80GB + מארז 350 ש"ח)

5. מארז סביר בסיסי עולה היום סביב 350 ש"ח, מארזים זולים יותר לא יעשו את העבודה. מארז טוב חייב לאפשר זרימת אוויר במארז כדי למנוע חימום יתר, וכן ספק לא גנרי כדי למנוע סכנה של חוסר הספק, או חוסר יציבות של מתח מסופק.

ישן 13-11-2005, 20:00
צלמית המשתמש של mkelman
  mkelman mkelman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.04
בקשה למפרט למחשב חדש...

שלום,

הרבה זמן אני לא מעודכן בענייני חומרה אז אשמח אם תוכלו לעזור לי להרכיב מחשב לאחי הקטן.

בעיקרון המחשב אמור להריץ חלק אינטרנט, תוכנות ומשחקים חדשים...

חייבת להיות הכנה לרשת...זאת אומרת שאם יש ללוח אם כרטיס רשת מובנה זה יהיה מצוין...

מה חייב להיות:
מעבד - AMD
לוח אם - עדיפות לאחת מהחברות הגדולות (GIGABYTE,ASUS,ABIT,MSI וכו',)
כ.מסך - אמור להריץ משחקים חדשים מאוד...עדיף שיהיה מסוגל לסחוב אותם טוב ברזולוציות הכי גבוהות...אני מאמין ש-X800GT או GTO יספיקו...
1GB זיכרון יהיה מצוין...
צורב DVD - שמעתי שיצא דגם חדש ל-NEC...
מארז - Thermaltake SOPRANO + Window BLACK
אין צורך במסך ועכבר!
מקלדת פשוטה של לוג'יטק תספיק...

חנות - www.logicpc.co.il

תקציב - 4600 ש"ח ואפשר חריגה עד ל-5000 ש"ח.

תודה מראש,
מאור

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:33

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר