לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2004, 11:33
  lklk2 lklk2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.04
יש לי 10 שאלות באשכול הזה כנסו ונסו לעזור לי כמה שיותר בבקשה:

לא להתעצבן מהמכתב הארוך תודה!
קודם כל פרטים על עצמי אני חייל בבה"ד 10 בקורס חובשים קרביים שבוע שני שלושה חודשים בצבא והאייסקיו שלי הוא 38800013 ואלה השאלות:
1.אני נועל נעליים כבדות שחורות ויש לי בבית נעלים אדומות קלות במידה לא טובה לי שגדולה ממני מאוד!עכשיו אני מעונין להחליף אותם במידה יותר קטנה אז באתי לסמל שלי וביקשתי ממנו אז הוא אמר לי שזה לא אפשרי כי יחזירו לי נעליים שחורות כבדות כי זה הנעליים היחידות שיש ביחדיה!אבל עקרונית יש איתי בקורס הרבה חיילים עם נעלים אדומות כי זה קורס מעורב אז לא אכפת להם עם איזה נעליים אני יהיה!ברמת העקרון אני אמור להיות עם נעליים שחורות כבדות!אבל יש לי בבית אז למה לא להחליף?? אז רציתי לשאול אם מישהו מפה יכול לעזור לי בעניין הזה מה אני יכול לעשות?
אני מוכן להסיע אל מישהו פה את הנעליים ואם הוא יכול שיחליף לי אותם אצלו ביחדיה ואני יבוא לקחת אותם מתי שיחזירו לו את הנעליים כי זה ממש חשוב לי יש לי עוד הרבה זמן לשרת!ואני רוצה נעליים נוחות אני מוכן לשלם לו!חבל שהנעליים סתם ישבו בבית מבלי שאף אחד ינעל אותם!
2.האם יש בצבא אפשרות להתעייץ עם דיאטנית או מישהי שאחראית על האוכל יעני להתעייץ איתה אך כדי לבנות את הארווחות כדי לא להשמין?
3.האם כל בסיס חייב לספק לי שירותי כביסה?כי אצלנו בבסיס זה לא כל כך אפשרי אז רציתי לדעת מה קורה עם העניין הזה?אם אפשר לכתוב פה את החוקים המטכליים בקשר לזה.
4.האם מותר ללכת עם צעיף בצבא? אם כן באיזה צבע?כנ"ל כפפות מותר ללכת עם כפפות?
5.מישהו פה יודע איפה אפשר למצוא חומר של קורס חובשים באינטרנט ויכול להביא לי לינק לשמה?
6.אפשר לקבל זמנים מטכליים לתפילות ביום?וכמה ימי עיון מגיע לחייל הדתי בחודש?
7.אך משפצרים נשק מקוצר?
8.מה ההבדל בין נשק מקוצר ומנוסר?ומקוצרר ומנוסר ביחד?
9.אפשר לקבל בבקשה את החוקים המטכלים בקשר ללקיחת טרמפים?האם אפשר לקחת טרמפים בתוך בסיס סגור?
10.אפשר לקבל את הטלפון של קצין העיר בראשון?
11.אני רוצה ללכת לקצין העיר ביום שבת עכשיו אני יודע שהולך להיות שמה ממש מפוצץ אז אם מישהו מכיר מקום שיש בו קצין העיר ואין כל כך הרבה אנשים זה יכול לעזור לי תודה!
אני גר בראשון לציון!
תודה לכל העונים!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2004, 17:32
  סמל ראשון סמל ראשון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.03
לגבי 1 ו8
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lklk2 שמתחילה ב "יש לי 10 שאלות באשכול הזה כנסו ונסו לעזור לי כמה שיותר בבקשה:"

לגבי הנעלים
צודק הסמל שלך (בכלל הוא תמיד צודק ,גם שהוא טועה )
הענין הוא שלכל יחידה יש הקצאה של נעלים מהסוג שאמור להיות ביחידה
כלומר נעלים קלות יהיו אוו בבקו"מ אוו ביחידת חי"ר נעלי צוות אוויר רק המחסן של בסיס טיסה וכבדות לכולם
(כמובן יכול להיות חריג על בסיס רפואי אבל זה ענין אחר).
כלומר החברה שלך שעושים איתך את הקורס קיבלו את הנעלים ביחידה שלהם ולא בבה"ד 10
עצתי לך זה תפוס קומבינות עם החברה האלו שיחליפו לך אצלם בבסיס.

לגבי הנשק
בגדול מקוצר זה נשק שנולד קצר במפעלי קולט בארצות הברית ומנוסר/מוסב זה נשק שהיה פעם ארוך ועשו לו שינוי בצה"ל.
ישן 08-12-2005, 19:38
  Kalagos Kalagos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי סמל ראשון שמתחילה ב "לגבי 1 ו8"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סמל ראשון
לגבי הנעלים
צודק הסמל שלך (בכלל הוא תמיד צודק ,גם שהוא טועה )
הענין הוא שלכל יחידה יש הקצאה של נעלים מהסוג שאמור להיות ביחידה
כלומר נעלים קלות יהיו אוו בבקו"מ אוו ביחידת חי"ר נעלי צוות אוויר רק המחסן של בסיס טיסה וכבדות לכולם
(כמובן יכול להיות חריג על בסיס רפואי אבל זה ענין אחר).
כלומר החברה שלך שעושים איתך את הקורס קיבלו את הנעלים ביחידה שלהם ולא בבה"ד 10
עצתי לך זה תפוס קומבינות עם החברה האלו שיחליפו לך אצלם בבסיס.

תפקידה של האפסנאות בבה"ד 10 הוא לספק מענה לוגיסטי למשרתים ומסופחים בבה"ד 10. באם אין נעליים קלות אדומות באספנאות, תפקידם של אפסנאי היחידה הוא לדאוג להחליף את הנעליים שלך בנעליים במידה המתאימה מבסיס הציוד. עצם העובדה שאין באפסנאות היחידה אי-אלו פריטים, אינה פוטרת את אפסנאי היחידה מחובתם לספק את אותם הפריטים.

ההקצאות שיש או אין ליחידה לא משחקות כאן תפקיד, הרי מדובר בהחלפה של זוג אחד של נעליים קלות, בזוג אחר.

מנסיון, האפסנאים לרוב ינסו לנפנף אותך בשלל תירוצים. דרוש את שמגיע לך, ובמידה ואתה נתקל בבעיות - פנה לקל"ג. אם הקל"ג שלך בחור הוגן שיודע את עבודתו (כמוני :-D), הוא ידאג להחליף את הפריט הלא מתאים (במקרה זה - הנעליים).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר