לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2008, 10:09
  noamlaw noamlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
שני הסנט שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דובדבנצ'יק שמתחילה ב "שאלה למביני משטרה/שוטרים בעבר בהווה"

1 לא שמעתי שיש למשטרה משהו עם גודל משפחה.
2 תואר בקרימינולוגיה [נכון לשנת 1989] איננו 'יעודי' ולפיכך בניגוד למזרחנות או כלכלה או רו"ח או משפטים המתגייס לא היה מקבל ישירות דרגת מפקח אלא מקסימום צוער.
3 דרגת קצונה בצבא קודם לכן הקלה על קבלת מפקח
4 זה לא מנע מהם לשלוח את כולם כמעט לקורס קצינים.
5 צוער עובר את כל התפקידים שיש כמעט כולל משמרות באבו כביר בתחנה [יומנאי, כלאי] סיור בילוש מז"פ ותנועה ואפילו [במרחב דן] שבוע בתל ברוך - נסיון חיים מעולה.
6 צוער שחוזר לחבריו בחקירות לאחר שהיה בכל התפקידים האלה יודע הרבה יותר מהם על משטרה.
בלשכת הגיוס [אני מניח שעדיין יש בתחנת הרכבת ליד התחנה המרכזית הישנה] יסבירו לך יותר.
בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-05-2008, 18:52
  k-avi k-avi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "שני הסנט שלי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי noamlaw
2 תואר בקרימינולוגיה [נכון לשנת 1989] איננו 'יעודי' ולפיכך בניגוד למזרחנות או כלכלה או רו"ח או משפטים המתגייס לא היה מקבל ישירות דרגת מפקח אלא מקסימום צוער.
תואר בקרימינולוגיה הוא תואר ישים למי שמשרת באח"ק
3 דרגת קצונה בצבא קודם לכן הקלה על קבלת מפקח
היום זה לא רלוונטי למעט קבלת דרגת צוער בגיוס והשאר תלוי בך
לא נכון, צריך לעבור מ"ס ועדות פוטנציאל+מבחנים ורק עם עברת אתה ממשיך לקורס קצינים
5 צוער עובר את כל התפקידים שיש כמעט כולל משמרות באבו כביר בתחנה [יומנאי, כלאי] סיור בילוש מז"פ ותנועה ואפילו [במרחב דן] שבוע בתל ברוך - נסיון חיים מעולה.
נכון לעבר כל שוטר מתגייס עבר תקופת חניכה במקומות הנ"ל, נכון להיום זה לא קורה ומי שעושה זאת זוכה
6 צוער שחוזר לחבריו בחקירות לאחר שהיה בכל התפקידים האלה יודע הרבה יותר מהם על משטרה.
בלשכת הגיוס [אני מניח שעדיין יש בתחנת הרכבת ליד התחנה המרכזית הישנה] יסבירו לך יותר.
בהצלחה.
ראה תגובה למעלה, רק לידיעתך רוב החוקרים עברו בשנותם במשטרה לא מעט ניסיון במקומות אחרים והם מגיעים עם מטען גדול לעבודתם בחקירות
ישן 10-05-2008, 18:55
  אישגדול אישגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "שני הסנט שלי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי noamlaw
2 תואר בקרימינולוגיה [נכון לשנת 1989] איננו 'יעודי' ולפיכך בניגוד למזרחנות או כלכלה או רו"ח או משפטים המתגייס לא היה מקבל ישירות דרגת מפקח אלא מקסימום צוער. דרגת "צוער" אינה קיימת יותר במשטרה (למעט מי שנמצא ברגע זה בקורס קצינים). לגבי ישימות התואר - אני אבדוק את הנוהל העדכני כשאהיה במשרד, למטב זכרוני תואר בקרימינולוגיה נחשב ישים לחקירות, אבל אני צריך לבדוק.
3 דרגת קצונה בצבא קודם לכן הקלה על קבלת מפקח קבלת דרגת קצונה ישירות עם הגיוס קיימת במספר מוגבל של מקומות - כגון אק"מ (אגף קהילה ומשמר אזרחי). גם קצינים אלה אכן נדרשים לצאת בהמשך לקורס קצינים משטרתי - מינהלי או יעודי, עפ"י התפקיד, אם כי נתקלתי כבר בכמה שהצליחו להתחמק מזה, כמו שנאמר בשורה הבאה.
5 צוער עובר את כל התפקידים שיש כמעט כולל משמרות באבו כביר בתחנה [יומנאי, כלאי] סיור בילוש מז"פ ותנועה ואפילו [במרחב דן] שבוע בתל ברוך - נסיון חיים מעולה. כאמור, אין יותר גיוס כצוער, לכן זה לא רלוונטי.
בהצלחה.

ישן 11-05-2008, 18:55
  RedGti07 RedGti07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.07
קצת סדר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דובדבנצ'יק שמתחילה ב "שאלה למביני משטרה/שוטרים בעבר בהווה"

תואר בקרימינולוגיה הוא ישים אם הוא נלמד במסלול ראשי ורוב התואר הוא בקרימינולוגיה. הישימות היא רק לחקירות ואינה תקפה לסיור או לבילוש.בסיור או בבילוש תקבל דרגת רס"ל ו 6 אחוז תוספת ואם התגייסת לחקירות וברשותך תואר בקרימינולוגיה תקבל עם גיוסך דרגת רס"ר ו20 אחוז תוספת.לגבי תואר שני זה כבר לא משנה כלום. לקצינים זה עוזר לבד"א כמעט ולא מוסיף כלום.זה מקצר במעט את הפז"מ לדרגה.אם לא התגייסת עם תואר תקבל דרגת סמ"ר בלבד ובגלל שירותך הצבאי שכרך יהיה בדרוג רס"ל. לגבי הגיוס ניתן לפנות ללשכת הגיוס או אם אתה מכיר מישהו או מתנדב באיזה מקום אתה יכול שהם יבקשו לגייס אותך. הצעה שלי אל תתגייס דרך תחנה אלא קודם דרך לשכת גיוס שם יציעו לך תפקיד ולפעמים משהו ממש טוב ואם זה לא מוצא חן בעינייך אז תפנה לתחנה ותבקש שיגייסו אותך דרכם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר