לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2006, 17:55
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
נמאס לי מהדיווחים על מצבו של שרון .

לא נעים לי להפריע את מנוחת השדרנים מול בית החולים "הדסה", בכל זאת הם מצאו לעצמם סידור די נוח ליום עבודה. בבוקר מעדכנים אותם בביפר , בלילה גם ובחמש יוצא מנהל בית החולים , או הדובר שלו או פרופסור אומנסקי ומסביר עם או בלי מבטא מגניב ששום דבר לא השתנה , ששרון עדיין בתרדמת ומצבו עדיין קשה ובין לבין הם מפטפטים את עצמם לדעת, ממציאים בדיות על שרון שמריח שווארמה ומספרים על כל מי שנכנס ויצא משער בית החולים . לא נעים , אבל בכל זאת אני חייב לצעוק "די כבר"!
נמאס לי . בכל פעם שאריאל שרון מניד עפעף מזמינים לאולפן שלושה מומחים רפואיים כדי שיתווכחו בינהם אם הזזת העפעף היא עצמונית או לא ושני פוליטיקאים שיסבירו כיצד יושפעו מכך המנדטים של "קדימה" ומומחה לשוני שיסביר מה זה עצמוני , ואת הכבשה עצמונה מהחווה שתספר איך לה היה לחץ תוך גולגולתי כשהיא הייתה קטנה והיא לא התלוננה בכלל , בגלל שהיא כבשה.

חלאס! יש עוד דברים במדינה הזאת חוץ משרון, בניו, פריו,עדת חנפיו, וקוראי התהילים שמתפללים לשלומו . יש מצב העוני והתאונות בכבישים והשגי מערכת החינוך וגם איזה בחירות שם בפתח ויש פה, בישראל שלנו, גם אנשים שרוצים לשמוע ולראות עוד דברים בתקשורת חוץ מאריאל בן ורה שרון.

כדי להסיר את העניין ממרכז סדר היום, אני מוכן אפילו להצטרף לחבורת הפוליטיקאים הצבועים ולאחל לשרון מכל הלב שיבריא ויחזור לחוותו , לילדיו , לנכדיו ולאנשי הממון שהוא כל כך אוהב . ולאנשי התקשורת אני מאחל שיפסיקו לסמם את עצמם ויתעוררו מהתרדמת! רפואה שלמה!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:33

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר