לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2006, 20:55
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
יש לי חיים קשים...

יש לי חיים כאלה קשים...
ואני לא מדבר מבחינת תנאים כי מהבחינה הזאת יש לי הכל
אין לי כל כך חברים, רק חבר אחד טוב מאוד ועם האחרים איכשהו ניתקתי קשרים השנה
אני בכיתה ט' (בן 14 - אמור להיות בכיתה ח'), בתחילת השנה רציתי להצטרף עם כל החברים שלי לפנימייה (ובאמת היו לי הרבה), ואז אחרי חצי שנה החלטתי לפרוש ואיכשהו במהלך הזמן ניתקתי פשוט קשרים עם כולם.
עכשיו אני מרגיש מוזר אני לא אותו האחד שהיה פעם כאילו הפנימייה שינתה אותי
כל היום אני מתכנת מול המחשב ולא נפגש עם אנשים חוץ מהאחיות הקטנות שלי שרוב הזמן סתם מעצבנות...
ניסיתי ללכת לצופים, קיבלו אותי יפה מאוד והסתדרתי (הלכתי רק פעם אחת) אבל הרגשתי לא נוח שפתאום כל כך נחמדים אליי, התרגלתי כבר להיות סגור במשך השנה הזאת.
בסך הכל כל העניין שלי בחיים זה המחשבים, זה לא שאני מכוער או משהו בכלל לא אפילו יפה (לא משוויץ רק לצורך העניין...), פשוט בתקופה שהייתי בפנימייה בהתחלה הכל היה טוב ויפה, עד שהיה נמאס לי מדמדומי הערב, הייתי בהתחלה בורח לדודה שלי שהייתה גרה בשכונהקרובה, ולאט לאט מבריז מהלימודים, עכשיו כשחזרתי הבייתה הלימודים שלי שוב מצויינים אבל בזמן הזה ניתקתי קשר עם כל החברים (בית ספר בוייאר, ירושליים - גם פנימייה וגם בית ספר רגיל).
עכשיו פשוט בכיתה אני לא מרגיש נוח עם רוב הילדים, אני פתאום ביישן, בתחילת השנה בפנימייה בכלל שחקתי אותה עם בנות (לא חברות אבל שיניתי סטייל), ועכשיו אני בקושי משחיל מילה כמו שצריך עם בת, או שיטה שמצאתי, להראות יותר מדי חוסר ביישנות על מנת שלא ישימו לב שאני ביישן (בנות) אבל זה לא טבעי.
אמא שלי לא עובדת כבר 15 שנה ואבא שלי משתגע (במלוא מובן המילה) כשהוא חושב ומדבר על זה, כל נטל הבית עליו ואבא שלי די צודק למרות שהוא לא אומר את זה בצורה יפה.
הוא חושב שלאט לאט אני נהפך להיות דפוק בשכל בגלל שאני לא מבלה עם חברים.
אבל אף אחד לא מבין שזה לא שאני מאותגר חברתית אלא שתמיד החיים שלי משתלשלים בצורה שונה וכל פעם שאני מנסה לשפר משהו כשהכל טוב - הכל יורד לטמיון (כן אני מדבר על הפנימייה אבל היו לי עוד מקרים ביסודי).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-03-2006, 11:29
  Insidious Insidious אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
Been there, done that
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "יש לי חיים קשים..."

טוב לא לגמרי done that, אבל אני בדרך.
בקיצור, היה \ יש לי מקרה דיי דומה לשלך. בתקופה של אמצע החטיבה הייתי ממש המון במחשב, היו קוראים לי לרדת למטה לעשות משהו אמרתי "לא יכול" או משהו כזה, לגמרי הייתי תקוע במחשב וכאילו חייתי בעולם אחר, באתי לכיתה ולא הרגשתי "חלק" ממנה. והבעיה היא שבגלל זה דיי ביצעתי מן סוג של "מחויבות" שפחות או יותר משאירה אותי בקטע הזה של המחשבים גם היום (אני לא אפרט על זה), ואני קצת מצטער על זה בדיעבד. אבל עדיין אני בשלבים של לצאת מזה.
תראה מה שרשמה לך peach the bitch זאת באמת עצה טובה (ואני בעצמי אנסה ליישם אותה), צריך פשוט להתנער מזה ולצאת מהאשלייה הזאת. ככה לא חיים.

אז בהצלחה, ובאמת אין לך "חיים קשים". אלו בעיות שוליות שניתן לפתור אותן, לא כמו בעיות מסובכות הרבה יותר שקשה מאוד לפתור (בעיות בבית או במשפחה, מחלות) או שלא ניתן בכלל (מומים ונכויות למיניהם)
אז תשנס (נשנס) מותניים ולעבודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר