לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2006, 13:13
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מידע סקופ לערוץ הראשון, יואב לימור: ראש המוסד יצא לארה"ב לתיאום לקראת תקיפה באירן

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://mabat.iba.org.il/mabat/images/mabat_logo.jpg]

כך פורסם אתמול בחדשות הערוץ הראשון ניתן לצפות במהדורת מבט בלחיצה על הלוגו הנ"ל.
שימו לב שהמהדורה לא מחולקת לכתבות כתבות אלא מוגשת כולה כמיקשה אחת, אולם ניתן לדלג ע"י גרירת סמן העכבר על הליין-אפ. תריצו לדקה 28:20
אני כרגע לא יכול לשמוע את המהדורה (בעיית רמקולים), אז תקנו אותי אם אני טועה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2006, 22:26
  bertold bertold אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.05
כך מתבצעת הכנה של דעת הציבור למלחמה אמיתית
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "אני עדיין לא יכול לשמוע את..."

כל כמה ימים חייבת לצאת ידיעה עם מסר "מלחמה", "תקיפה", "אירן", "גרעין" וכו. שום התייחסות לאמת - להפך, כמה שיותר זיבולי שכל והפחדות. כעבור מספר חודשים - אף אחד כבר לא יופתע ממלחמה אמיתית במידה ותתרחש.
לשם השוואה - מה היתה עושה ידיעה כזאת:
"ראש מודיעין סורי הגיעה לטהרן לפגישה עם נשיא אירן לקראת מתקפה על ישראל שמתוכננת לתחילת חודש **** השנה. "

אבל אם באותו סגנון מדברים על אירן - היום זה נחשב לנורמה (!) , אף אחד כבר לא מופתע. אירן ? איזה שאלה - חייבים להפציץ להם את הכור. פשות חייבים. בואו נעשה את זה....שניה רק נציץ ב - Outlook - הנה מאי נראה טוב. מקסימום יוני, אחרת הם יגיעו לנקודת על חזור. מה דיווחנו כבר ? אז נדווח עוד פעם - מי סופר...הם מתורפים הרי על כל הראש, פנטים האלה יכולים להגיעה לאותה נקודה כמה פעמים....
ישן 26-04-2006, 18:24
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Itamaro2 שמתחילה ב "ולמה מוסד?"

כדאי שתקרא:
ציטוט:
קיימת טענה שהמוסד, המופקד על המודיעין הגרעיני, היה לגוף בינוני ומרובע.
"בשנים שלפני כהונתו של מאיר דגן המוסד הפך לגוף פחות אופרטיווי ויותר אקדמי. אבל מאיר דגן הוא ראש מוסד טוב מאוד. הוא גרם לשידוד מערכות. המוסד בראשותו התקדם בצורה דרמטית ועשה קפיצת דרך משמעותית ביותר. היכולות שאותן המוסד פיתח בשנים האחרונות לעתים מעוררות השתאות".

מבחינת ישראל, המוסד הוא זה המופקד על סיכול פרויקט הגרעין האיראני?
"המוסד הוא הזרוע הארוכה של מדינת ישראל. תפקידו העיקרי הוא לתת לישראל התרעה על פיתוח של אמצעים להשמדה המונית שעלולים לגרום לחורבן המדינה. זה נכון לגבי איראן וזה נכון לגבי המזרח התיכון כולו. ראש הממשלה שרון הגדיר את המוסד כאחראי על הסיכול מול הגרעין האיראני. זו משימתו וזו המשימה הלאומית מספר אחת".

מה שאתה בעצם אומר הוא שהמוסד לא רק מספק מודיעין על הגרעין האיראני.
"אריאל שרון הגדיר את המוסד כזרוע סיכולית מרכזית של המדינה. בהגדרה שלו יש מן האמת".

מתוך ראיון עם יובל שטייניץ שפורסם בהארץ ע"י ארי שביט ואת העתקו אפשר לקרוא כאן בפורום.

ישן 27-04-2006, 14:12
צלמית המשתמש של יוסיפון

באמת יש לנו פרסים!
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי iaf-man שמתחילה ב "איך לא הבנת?לנו יש נשק סודי שלאמריקאים אין-פרסים!יכולים,למשל"

ואני לא מתכוון דווקא ליוסף שילוח.
בישראל יש את אחת הקהילות הגדולות בעולם של מהגרים מאירן (אנחנו קוראים להם עולים). הנאמנות (פטריוטיות) אצל המהגרים האירניים לישראל, בניגוד לכאלו שהיגרו למדינות אחרות (כמו ארה"ב), היא לפני הכל למדינה הקולטת ולא למולדת. זאת בגלל שהעולים הפרסים הם יהודים ונאמנים לישראל ולא לאירן.

בהפעלת סוכן מושתל תמיד יש חשש שיבגוד בנאמנות שלך ויחזור להיות נאמן לארגון/מדינת המולדת שלו שבתוכם אתה מנסה להפעיל אותו. אצל העולים האירניים לישראל לא קיים חשש כזה.

בעיה אחרת בחקר מודיעין היא חוסר היכרות עמוקה עם השפה המקומית. לפעמים ביטוי פשוט יכול להישמע למישהו מבחוץ כמו משהו אחר לגמרי. דוגמאות:
א) כשאני מודיע לחבר שאני הולך להוריד "כבדה", מישהו מבחוץ שמאזין יכול להבין שאני מפגיז הפגזה ארטילרית בעוד שאני התכוונתי בכלל לכך שאני הולך לחרבן.
ב) נסה להסביר למישהו שמעולם לא ראה חומוס למה את מתכוון במושג "לנגב".

לכן יש לנו מה להציע לאמריקאיים ולשאר הגורמים שמתעניינים בקורה באירן:
א) דוברי פרסית רהוטה (שמודעים גם לדקויות השפה, לסלנג שלה ומעורים בחידושים).
ב) אנשים נאמנים, ילידי אירן שיכולים להיות מופעלים כסוכנים, מתרגמים, אנשי איסוף או מחקר.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 27-04-2006 בשעה 14:21.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר