לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2006, 10:04
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "יש כמה מאמרים על המיונים בעוגן הגיבושים"

לנור: דפקא יש הבדלים. איזה חבר שלי שהיה במאתר צדדי אמר שזה שונה לאללה וגם היו להם שאלות באנגלית ודברים כאלה. קיצר נור המיונים שהיו לנו הם שחונה לאללה אני אומר לך!...

ולבחור שהולך למיונים דבר ראשון שיהיה בהצלחה! דבר שני בדיוק כמו שנור אמר אל תיתן לעצמך להחליט תן למפקדים בגיבוש להחליט אם אתה מספיק מנהיג! ודבר שלישי צ'מע גבר באמת שאחד הדברים היותר חשובים בחובלים זה לבוא עם ביטחון עצמי (אנ'לא מדבר על להיות שחצן) וכושר מנהיגות, אני מציע לך להצטרף לאחת מקבוצות הכנה לצה"ל שם עובדים הרבה על כושר מנהיגות, לקיחת יוזמה וביטחון עצמי (וגם כושר כד"א! ) דברים שמאוד יכולים לעזור לך ולקדם אותך לקראת הגיבוש... אני יודע שלי זה עזר! בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2006, 16:58
  Business Man Business Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי SSOTL שמתחילה ב "לנור: דפקא יש הבדלים. איזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SSOTL
לנור: דפקא יש הבדלים. איזה חבר שלי שהיה במאתר צדדי אמר שזה שונה לאללה וגם היו להם שאלות באנגלית ודברים כאלה. קיצר נור המיונים שהיו לנו הם שחונה לאללה אני אומר לך!...

ולבחור שהולך למיונים דבר ראשון שיהיה בהצלחה! דבר שני בדיוק כמו שנור אמר אל תיתן לעצמך להחליט תן למפקדים בגיבוש להחליט אם אתה מספיק מנהיג! ודבר שלישי צ'מע גבר באמת שאחד הדברים היותר חשובים בחובלים זה לבוא עם ביטחון עצמי (אנ'לא מדבר על להיות שחצן) וכושר מנהיגות, אני מציע לך להצטרף לאחת מקבוצות הכנה לצה"ל שם עובדים הרבה על כושר מנהיגות, לקיחת יוזמה וביטחון עצמי (וגם כושר כד"א! ) דברים שמאוד יכולים לעזור לך ולקדם אותך לקראת הגיבוש... אני יודע שלי זה עזר! בהצלחה!

סבבה תודה!
ובמיון הם גם בודקים כישורי מנהיגות? נותנים לעשות הרצאות וכאלה?
ישן 14-05-2006, 20:34
  ניייצן ניייצן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Business Man שמתחילה ב "[QUOTE=SSOTL]לנור: דפקא יש..."

חחח חבוב אתה נורא מתעקש לא לקרוא את המאמרים שיש על הימי מיון לגדנע חובלים הא?
קיצר.. לא בודקים לך שום מנהיגות ולא כלום, מצידם אתה יכול להיות איזה נאבך..
זה הכל מבחנים טכניים, שאלון 300 וכאלה.. ויש עוד שאלון לא על המחשב שאתה כותב שם מה התכונות הטובות שלך והתכונות שהיית רוצה לשפר, ושם אתה גם צריך לכתוב איזה 2 עמודים קורות חיים (מייאש לגמריי).. ואולי אתה צריך להדגיש את עניין המנהיגות, אבל רק בגדנע ובגיבוש נראה לי ייראו מי אמיתי ומי לא, ולא מתאים לו להיות שם..
בכל מקרה, אל תבוא לשם בגישה שיש אנשים שמנהיגים יותר טובים ממך, כי אז אתה תשב בצד ובאמת תתן להם להנהיג! אז בעניין הביישנות, תבוא לשם בגישה כמוני.. אנשים שם לא מכירים אותך, הם לא יודעים אם יש לך סיבה להיות ביישן או לא.. ופשוט תתן לעצמך להתבלט...
אל תבוא עם גישה שלילית מראש!! חוץ מזה שאין לך מושג.. אולי במקרי משימות קבוצתיות וכאלה אתה כן תופס מנהיגות כמו שצריך?

אז שיהיה לנו בהצלחה.. ניצן.
ישן 14-05-2006, 20:57
  Business Man Business Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ניייצן שמתחילה ב "חחח חבוב אתה נורא מתעקש לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ניייצן
חחח חבוב אתה נורא מתעקש לא לקרוא את המאמרים שיש על הימי מיון לגדנע חובלים הא?
קיצר.. לא בודקים לך שום מנהיגות ולא כלום, מצידם אתה יכול להיות איזה נאבך..
זה הכל מבחנים טכניים, שאלון 300 וכאלה.. ויש עוד שאלון לא על המחשב שאתה כותב שם מה התכונות הטובות שלך והתכונות שהיית רוצה לשפר, ושם אתה גם צריך לכתוב איזה 2 עמודים קורות חיים (מייאש לגמריי).. ואולי אתה צריך להדגיש את עניין המנהיגות, אבל רק בגדנע ובגיבוש נראה לי ייראו מי אמיתי ומי לא, ולא מתאים לו להיות שם..
בכל מקרה, אל תבוא לשם בגישה שיש אנשים שמנהיגים יותר טובים ממך, כי אז אתה תשב בצד ובאמת תתן להם להנהיג! אז בעניין הביישנות, תבוא לשם בגישה כמוני.. אנשים שם לא מכירים אותך, הם לא יודעים אם יש לך סיבה להיות ביישן או לא.. ופשוט תתן לעצמך להתבלט...
אל תבוא עם גישה שלילית מראש!! חוץ מזה שאין לך מושג.. אולי במקרי משימות קבוצתיות וכאלה אתה כן תופס מנהיגות כמו שצריך?

אז שיהיה לנו בהצלחה.. ניצן.

קודם כל תודה!
ובקשר למאמרים לא מצאתי שום מאמר בפורום!! וגם עשיתי חיפוש!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר