לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2006, 07:55
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
אישום: בעלי kenvelo יזמו מעשה מגונה בפומבי

כתב אישום הוגש נגד בעלי kenvelo לאחר שלפי החשד במהלך אירוע פתיחת חנות בתל-אביב, חולקו ללקוחות בגדים תמורת בגדים שפשטו מגופם
אבי כהן
שנתיים וחצי לאחר אירוע פתיחת חנות kenvelo ברחוב שנקין בתל-אביב, במהלכו התפשטו נערות תמורת בגדים, הגישה היום (ג') המשטרה כתב אישום נגד בעלי החברה, אברהם ואוולין חימי. השניים נאשמים בגרימת מעשה מגונה בפומבי ובהתנהגות פסולה במקום ציבורי.

מכתב האישום עולה כי בשבוע שקדם לאירוע, במסגרת מסע הפרסום לחנות, פורסם כי החנות תעניק במתנה חולצה תמורת חולצה שיפשטו המשתתפים באירוע. עוד פורסם כי זוג מכנסיים יינתן לכל מי שיפשוט את מכנסיו. באישום נכתב שאוולין חימי, מנהלת השיווק של kenvelo, נמנתה על הוגי הרעיון.

במסגרת האירוע נערכת תצוגת אופנה על במה שהוקמה בחזית החנות. בכתב האישום צויין כי במהלך התצוגה הוכרז במערכת הרמקולים שהחנות תיתן חולצה תמורת חולצה שיפשטו הנוכחים ומי שיפשוט את מכנסיו יקבל מכנסיים תחתם.

לאחר הישמע ההודעה, עלו לבמה כמה מהלקוחות בחנות והורידו את בגדיהם. בכתב האישום צויין כי בשלב זה נותרו מספר נשים שרק תחתונים לגופן.

עוד נכתב בכתב האישום שעל האירוע ניצחו אברהם חימי, המנכ"ל העולמי של רשת kenvelo, ואוולין חמי. השניים נאשמים שהורו למנהל השיווק בחברה, אורי זיקרי, שעמד על הבמה, להשליך לעבר הקהל חולצות ומכנסיים.

בנוסף נכתב כי אברהם חימי העביר לזיקרי שטרות כסף אותם הורה לו להדביק על עורה החשוף של בחורה שעלתה לבמה, כשלגופה תחתונים בלבד. זיקרי, נטען, נשמע להוראה והצמיד שטרות לשדיה של הבחורה. בנוסף, נטען בכתב האישום, הוא תחב שטר כסף לתחתוניה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3248940,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2006, 22:37
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
מכירת גוף תמורת כסף זה זנות
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה הקשר לזנות?"

גם אם לא הייתה חדירה של איבר המין הגברי לפות.

פדופיליה, כי רוב המתפשטות היו בנות 16-17. תמונות הציצי של הילדה בת 16 התפרסמו אפילו כאן בפורום (עד שמחקתי אותן).

גם הורדת חולצה, ולהשאר עם חזיה, או מכנס אבל להשאר עם תחתון זה עדיין מכירת גוף תמורת כסף. איך שלא יקראו לזה במילים יותר יפות.

כל מי שינסה להגן על כל מי שמעורב בפרשה שיחשוב לעצמו - מה היה עושה אילו היה מגלה שבתו בת ה-16 התפשטה לעיני רחוב שלם, מצלמות וכל המדינה שראתה בחדשות, תמורת פאקינג מכנס מסכן של KENVELO.

ישן 11-05-2006, 22:50
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
יכול מאד ליהיות
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "מכירת גוף תמורת כסף זה זנות"

שמבחינת ההגדרה של זנות - אתה צודק, אבל מבחינה מעשית אני לא חושב שאתה צודק.
כיום לזנות יש פירוש מאד ספציפי, מתן יחסי מין תמורת טובות הנאה (כסף וכו') ותסכים איתי שפה לא היה דבר כזה. אם אתה צודק כל פעם שאישה מנצלת את המראה של כדי לקבל משהו, ולא משנה אם זה לעקוף אותך בתור או לקבל הנחה במחיר של מוצר מסוים למשל, זה זנות.
כל פעם מחדש אני נדהם מרמת הצביעות שיש בחברה שלנו כלפי עירום. בהנחה שהכל חוקי, בלי קטינות ומרצון חופשי, אני לא מבין מה הבעיה. רק בארץ שלנו עושים מזה כזה טררם.

ישן 12-05-2006, 16:24
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
לא צריך להצטער :)
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מצטער אבל אני לא מסכים איתך"

היום להיות דוגמנית זה כבוד גדול? כנראה שזה תלוי במי שנותן את הכבוד...

אני הייתי רוצה שאישתי לעתיד תהיה בעלת מקצוע מעניין ולא כזה שבו תמכור את עצמה, שזה לא קשור כמובן לעובדה שאני רוצה אותה הכי יפה בעולם

זה בטח ישמע כמו מנטרה משעממת שחוזרת על עצמה אבל תמיד המילה היא חינוך. או יותר נכון חוסר החינוך, הביא אותנו למצב שבו זה מכובד למכור את עצמך תמורת כסף, זה בסדר להוריד חזיה באמצע הרחוב בשביל זיכוי בחנות, זה בסדר לפרסם מילקי בפרסומת שגובלת בפורנו. כל אחד והטעם שלו. אני מודה, אני אוהב את זה, אוהב לראות נשים יפות ערומות על המסך, אוהב פורנו, אוהב להסתכל על הפוסטר הענק של הכוסית בירידה מההלכה שאני עובר כל יום. גם אני נגוע בחינוך הזה. בין זה לבין לכבד את "בעל המקצוע" המרחק ענק. והעיקר הבעיה שהחינוך הזה ממשיך ומחלחל לדור הבא. הפרסומות בזמן צפיה של ילדים ברוכות בסקס, הסרטים עוד יותר. בכל מקום סקס סקס סקס. אני בעד לשים את הגבולות.

בכל מקרה, נראה לי שסטינו קצת מהנושא העיקרי. לכן אני חוזר כרגע לניקוי הבית, שכן אני מצפה לאורחת של כבוד...

שבת שלום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:53

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר