לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2006, 22:03
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מידע איחוד יחידות מנהל הגיוס ובסיס הקליטה והמיון ליחידה מאוחדת בשם- "מיטב" (עם תג חדש)

איחוד יחידות מנהל הגיוס ובסיס הקליטה והמיון ליחידה מאוחדת בשם- "מיטב"
היום, יום שלישי, 23 במאי 2006, כ"ה באייר תשס"ו, אוחדו באופן רשמי יחידות מנהל הגיוס ובסיס הקליטה והמיון (בקו"ם), בטקס בראשות ראש אגף משאבי האנוש, האלוף אלעזר שטרן.
שתי יחידות אלו, שהוקמו עם קום המדינה, הן נקודת המפגש המרכזית שבין החברה הישראלית והפרט בה ובין שירות החובה בצה"ל.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בעבר, פעלו היחידות בנפרד כגופים עצמאיים תחת אגף משאבי האנוש, ואיחודם, פרי השינוי הארגוני שמטרתו קידום תפיסת הטיפול בגורם האנושי וייעול הטיפול בו, יביא לשיפור יכולת המיצוי של משאבי אנוש בשירות החובה בצה"ל, ויתמוך במימושם של תהליכים אסטרטגיים שונים.
היחידה המאוחדת, תחת פיקודו של אלוף-משנה אמיר רוגובסקי, תקרא מעתה "מיטב" ותהא אמונה על הקשר הרציף של צה"ל מול המועמדים לשירות ביטחון, על תהליך המיון, הגיוס והחיול לצה"ל תחת הסיסמה "מתגייסים לשירותך".
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בטקס היום אמר מפקד "מיטב", אלוף-משנה אמיר רוגבסקי:
" 'מיטב' הוקמה מהמיטב שבשני הארגונים – מנהל הגיוס ובסיס קליטה ומיון. יעודה, לבצע את תהליכי המיון, הגיוס והשיבוץ לשירות החובה בצה"ל. 'מיטב' תאפשר לצה"ל לממש תהליכים אסטרטגיים בתחום ניהול משאבי האנוש, תפעל ללא ליאות להעלאת ערך השירות, תוך גילוי מצוינות ורגישות לפרט."

במסגרת האיחוד, יוקמו וישופצו מתקנים שונים לרווחת המועמדים לשירות הביטחון והחיילים אשר יהוו מהפכה בתחום הגיוס לצה"ל.
כמו כן, יוקם מרכז שירות ארצי למתגייס ולמשפחתו שיאפשר העברת וקבלת מידע שלם ורציף, טיפול באמצעים מהירים, ידידותיים ואיכותיים, שיפור המיצוי וקבלת ההחלטות על גיוס ושיבוץ (כולל שימוש נרחב באינטרנט).
תג היחידה החדש הושק היום בטקס החגיגי, וסמלו מבטא את מיקומו בצומת המפגש שבין האזרח לחייל ואת המעבר מהאזרחות לשירות החובה בצה"ל. תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר