לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2014, 13:49
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
לא פיתחו את הטמטום למדרגה חדשה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "מה, ביטלו את הדרגים?"

מסוכן להכניס מלא מחדש, כי מפקדי פלוגות המפקדה לא מוכשרים על ניווט, הובלת דרגים, ולא מתורגלים מספיק על מל"מ כמו שצריך, לכן צריך ללכת עם תמי 4 על הגב, כי הגיעו למסקנה משום מה שזריקת משטח אקווה נובה ממסוק זה מתפוצץ.
במקום לאמן את הדרגים באספקה תחת אש, הפניה לדרג כבד, ותרגול לבנות תספוקת שולחים חיילים להלחם עם תמי 4 על הגב, שכחו שבהסתערות שומטים ציוד? ומה יקרה אם הציוד הזה ייפגע, כל המחלקה תמות מהתייבשות?
איך ללכת עם הדבר הזה בסבך? נראה שמכינים את הצבא שלנו לעומק הפעלה של כמה ק"מ מועטים , ולא ליעדים להמשך כמו שהורגלנו. מישהו אמר שינוי בתפיסת ההפעלה והלחימה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2014, 15:40
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "כל הזמן מנסים להמציא את הגלגל..."

כל העקרון של המערכת הוא לנצל משאבים מקומיים.

אבל

בקריאה מהצד המערכת נשמעת אבסורדית. לא רק שהיא שוקלת 15 קילו, קצב ההספק שלה הוא רק 25 ליטר לשעה ויש בה אינסוף "חלקים נעים" שיכולים להתקלקל ולהפוך אותו לחתיכת גוש חסר תכלית, אלא גם בטח המחיר שלה בשמיים.

בינתיים יש מוצר שקוראים לו Life Straw, הוא פסיבי לחלוטין (כלומר אין הגבלה בכמות המים שהוא יכול לטהר בנקודת זמן והוא לא יכול להתקלקל מכנית/אלקטרונית), בגודל של ח.ע רוסי-אמריקאי בערך (C.A.T), המשקל שלו זניח, הוא יכול לסנן עד 1,000 ליטר ובקנייה מהמדף הוא עולה 100 שקל (כלומר שבצה"ל בקנייה מרוכזת הוא יהיה זול יותר)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://4.bp.blogspot.com/-ax9hH77bWNQ/UQ_GomcZaiI/AAAAAAAAN4A/uIut27zovPU/s1600/Cool-Stuff-1.jpg]

זה כבר ממש חלמאות...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 29-05-2014 בשעה 15:42.
ישן 29-05-2014, 20:36
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "מה אורך חיי המדף של זה (מתי פג לזה התוקף)? זה מסנן גם חלב"ג/חל"כ?"

לא יודע מה אורך חיי מדף ולא יודע אם זה מסנן חלב"ג/חל"כ (אם כי אני מניח שזה לא) אבל זה רלוונטי פחות למתאר לחימה בלבנון.

בכל מקרה אני אחדד- אני לא אומר בהכרח שצה"ל צריך לרכוש את המוצר מדף הזה במקום, אני רק אומר שזה מוצר פשוט בהרבה, קל בהרבה, זול בהרבה שעונה על כמעט אותם הפרמטרים ובחלק מהם אף עולה בהרבה על המוצר שצה"ל פיתח, ככה שאפשר להניח שהיה אפשר להמציא פתרוןהרבה יותר יעיל מהמערכת החדשה שיתן מענה גם לחלב"ג ולחל"כ ולעוד כל מיני דרישות ספציפיות שיכולות להיות לצה"ל.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר