לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2004, 22:23
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
אריק ועמרי מציגים: ועדת הצחוק

ועדת החוץ והביטחון או ועדת הצחוק? ראש הממשלה, אריאל שרון, ובנו, ח"כ עמרי שרון, הגיעו היום במצב רוח משועשע במיוחד לדיון בוועדת החוץ והביטחון, אולי בעקבות הצלחת המהלך לצירוף העבודה לממשלה. השניים העלו "מופע סטנד-אפ" מאולתר, והצליחו "להשכיב" מצחוק את כל חברי הוועדה.

המופע המאולתר התחיל בשעה שקצין בכיר באגף המודיעין של צה"ל (אמ"ן) סקר בפני את הפעולה שהביאה לחיסולו של סגנו של זכריה זביידי, המבוקש מספר אחד באזור ג'נין. ח"כ שרון שאל את הקצין הבכיר בפליאה: "יש לזביידי גם מ"מ שני?", ו"השכיב" את כל חברי הוועדה, כולל את אביו, מצחוק.

בהמשך הדיון הפנתה ח"כ אתי לבני (שינוי) שאלה לראש הממשלה, אך זה התקשה לשמוע את השאלה משום שבנו עמרי ניהל שיחות ערניות עם חברים אחרים בוועדה. "אני מצטער, אבל בגלל הפרעה משפחתית לא שמעתי את שאלתך", אמר שרון - ושוב התגלגלו חברי הועדה מצחוק.

רכוב על גלי מצב הרוח וההומור ניצל שרון את ההזדמנות כדי להכניס "קטנה" ליו"ר הוועדה, ח"כ יובל שטייניץ (ליכוד). "אתה תמיד אומר שאתה אוהב שאני בא לוועדה, אבל כמעט הצלחת למנוע ממני להגיע לכאן כראש ממשלה", הוא אמר ברמיזה למעורבות שטייניץ בניסיון הפוטש הכושל, בעת ההצבעה על תכנית ההתנתקות במליאת הכנסת.

"כבר הזכרת לי את זה פעם, למה לחזור על זה?" שאל שטייניץ הנבוך. "כי נעים להיזכר", השיב שרון לקול צחוקם של חברי הוועדה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/844/468.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:29

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר