לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2006, 14:42
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי yavgani שמתחילה ב "אולי הבנת אותי לא נכון"

מותר לי לצאת אהבל. מצטער, הבנתי שאתה מלגלג ורוצה לשמוע תשובה שתתאים לך. ברור לי עכשיו שזה לא המקרה, אז אני שוב מצטער, מתנצל ומקווה שלא נפגעת.

ASUS היא חברה מאוד "ייקית", כלומר, חברה שמשקיעה המון זמן ומשאבים על כל מיני נהלים, בדיקות, רישומים, מבחנים, ומה שאתה לא רוצה. המאמץ הזה נועד למצב אותה כמובילה בתחומה ולחסוך ממנה מבוכות ובעיות שיש לכמה מהמתחרות שלה (Gigabyte אוהבת להחזיר מדי פעם לוחות, למשל).

חלק מהעבודה המסיבית שנעשית קשורה ל-QVL (שזה, אם אני לא טועה - Qualified Vendors List), שמהווה רשימה של רכיבי חומרה של יצרניות צד ג' (כלומר, שלא קשורות באופן ישיר ל-ASUS) שנבדקו ונמצאו מתאימים לדרישות הספציפיות של המוצרים שמוצעים למכירה. ב-QVL יופיע פירוט של הסתייגויות, שינויים וכו', על מנת ליידע את הצרכן באשר לבעיות התאמה ספציפיות עם מוצר כזה או אחר.

מנסיוני, ASUS עובדת עם יצרנים רבים, אבל לא חוששת להימנע מהכללת יצרן כזה או אחר ברשימה. ASUS גם ממליצה, לעיתים, על זכרונות ספציפיים של יצרנים מובילים שמתאימים במיוחד ללוח מסוים - דוגמא לכך תוכל למצוא בדף המוצר של הלוח שלי (http://www.asus.com/products4.aspx?...744&modelmenu=1), שבו מופיע המשפט הבא: Corsair XMS-3500LL PRO Ready.

בהמלצת "נעה מחשבים" קניתי זכרונות G.Skill במקום Corsair. קרה לי בדיוק מה שאתה רוצה להמנע ממנו (אחסוך ממך את עוגמת הנפש הכרוכה...), ולכן קניתי את ה-Corsair. עובדים מ-ע-ו-ל-ה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2006, 15:40
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי yavgani שמתחילה ב "מה קרה לך"

א. סטיק אחד בקיט הגיע שבור.
ב. סטיק אחד בקיט החלופי הגיע שבור.
ג. שני הסטיקים בקיט הגיעו שלמים.

ואז - הכנסתי אותם למערכת שכבר עבדה (עם זכרון 128MB מסכן). אחרי כמה דקות של עבודה התחילו המסכים הכחולים. לאחר כמה שעות כבר היה ברור ששני הסטיקים לא יכולים לעבוד ביחד. אחד מהם היה עובד לבד במשך 1-3 דקות (ואז מסך כחול), ואילו השני החזיק מעמד כמעט 15 דקות (ואז מסך כחול). גם אם נניח שאחד מהם היה תקול ולכן אי-אפשר היה לעבוד עם שניהם בו-זמנית, הרי שכל אחד מהם בנפרד לא עבד גם כן.

הרצתי MemTest. היתה כמות מטורפת של שגיאות בכל קונפיגורציה (סטיק א', סטיק ב' ושניהם ביחד, בכל מצב אפשרי של חיבור ללוח האם).

בשלב הזה התחלתי לצעוק על איתי מ"נעה מחשבים", הגאון שמכר לי את זכרונות הנפל של G.Skill לצורך עבודה עם Asus A8N32-SLI Deluxe. לא עזרו כל הממצאים. החלטתי להריץ MemTest מדיסקט ומדיסק, בשלב ב-Boot. התוצאות כנ"ל.

גם אידיוטים גמורים היו מבינים שהזכרונות לא טובים / לא תואמים / זבלה. "נעה מחשבים" הציעו להעלות את המתח לזכרונות. הצעתי להם לחדול מרעיונות מטופשים. ואז איתי התחיל להסביר לי זאלו זכרונות שעובדים רק עם העלאת מתח (כמובן ששום דבר כזה לא נאמר לי לפני התשלום, למרות טענתו השקרית כי הזכרונות נבדקו עם לוח אם הזהה לשלי, ונמצאו עובדים בצורה מושלמת).

למרות שקניתי זכרונות בלי כוונת OC, העליתי את המתח עד הגבול שמתיר יצרן הלוח. לא עזר. העליתי אף יותר מהגבול (כלומר, הפרתי את תנאי האחריות). לא עזר. Asus כתבו לי שבשום אופן הם לא מוכנים להעלאת מתח מעבר לגבול המוצהר, ושהם לא מכירים פתרונות מהסוג הזה.

את "נעה מחשבים" זה לא שכנע.

בקיצור - אני ממליץ לך לא לקנות מהם, לא לקנות G.Skill (הם המפיץ היחיד בכל המזרח התיכון של המוצר הנחות הזה, אם אני לא טועה) ולא לסמוך על שום אמירה כמו: "בטח, כולם מעלים את המתח, והזכרונות לא יכולים לעבוד במצב רגיל". גם אם התקנת חלונות הצליחה, מסכים כחולים יכולים להוציא אותך מדעתך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:49

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר