לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2006, 22:01
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
הפורטרט הראשון שלך יותר טוב מהראשון שלי P:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HolyEviL שמתחילה ב "האאם ניסיון לפורטרט"

קודם כל, מה הצילום המזעזע הזה? תעשה טובה ותצלם מחדש (בשיא הרצינות).

עושה רושם שעשית עבודה ממש טובה. הצורה נראית נכונה, הכל נמצא במקומו, לא נראה שיש דיספרופורציה של משהו, אז כל הכבוד על זה.
עכשיו לביקורת הבונה ואח"כ אולי עוד קצת מחמאות:
ההצללה מאד לא אחידה, יש לך שם כתמים שנובעים כנראה מחפיפה בין איזורי הצללות שונים. הקווים האלו מפריעים ומוליכים את עין, אפילו שולל. הצללות מדורגות וחלקות היו משדרגות פלאים את הפורטרט.
מתחת לפה שלה הצללת בפראות משהו, מה זה?
השפתיים לא עשויות מקשה חלקה אחת, יש להן טקסטורה, והיות והשפתיים של המודל שלך הן בעלות נוכחות נכבדה, אולי היה כדאי לשים על זה קצת דגש.
לגבי השיער, הוא עשוי טוב ומוצלל טוב, אבל השביל בצד הוא לא מדי בצד? (שואל ולא קובע).
דבר אחרון, נאמר שהשיער נראה כמו פיאה, אני חושב שזה נובע מכך שיש הבדל קונטרסט גדול בינו לבין הפנים, ונראה לי שצריך להטיל קצת צל מהשיער על הפנים, מה גם שהשיער אינו יושב כמקשה נוכרית אחת, אלא יש דירוג מסויים בדמות שערות בודדות באיזורים אסטרטגים, עד שמגיעים למקשה העיקרית.

סחתיין על העבודה, אני עדיין מצפה לראות צילום יותר מוצלח של הפורטרט. (ואולי גם שפצור שלו).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2006, 10:20
צלמית המשתמש של Kidonkey
  משתמש זכר Kidonkey Kidonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Kidonkey
פריקין אוסום D:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HolyEviL שמתחילה ב "האאם ניסיון לפורטרט"

סגנון יוצא מן הכלל אהבתי ביותר!

ועכשיו לחלק שאנחנו לא אוהבים :/ ההערות - אך הפעם! מינוס רוע הודות לסגנון המעולה!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אוקיי, אז ככה:
א - זוהי בערך הזויות שצריך לעשות בה הצללה של הרקה (היא צריכה להתנגש בקצה האוזן ואצלך היא הייתה בקו הצהוב)

ב - לדעתי, מעל האף נוצר מאין שקע כזה שנותן לדמות מראה שדוני (כמו ש cookoorookie אמרה) - And I like it!
ג - יש משהו שמציק לי קצת בזוויות כיאלו הורדת את האף והפה למטה אבל יכול להיות שפשוט ככה הפנים שלה.. רק שתדע שהקצוות מתנגשים עם העין וקצה האף (למי אכפת?!).
ד - הדמות נראת כיאלו היא מסתובבת אלייך אבל הגב לא בגלל ששיער סוגר אותו ונראה כיאלו זה כתף.. (אניואי, זה היה נראה לי מוזר |: ).

לסיכום, מה שעשית פה מעולה , תכין עוד!

נ.ב
cookoorookie אמרה שהלחי הימנית נראת לה בולטת אבל היא באמת בולטת :| וזה לא קשור לחיוך כי החיוך אמור להרים אותה ולקווץ אותה במעט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר