לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2005, 09:13
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
רבנים: "לגרש את הערבים מצפון ירושלים"

עשרות רבנים ירושלמים וחברי מפלגות חרדיות, בהם חבר הכנסת ניסים זאב מש"ס, יתכנסו הערב בבית כנסת קטן בעיר, כדי לדון כיצד לפעול לגירושם של מאות ערבים המתגוררים בשכונות צפון ירושלים.

הכינוס ייערך ביוזמת עמותת יד לאחים, ורבני השכונות נווה יעקב ופסגת זאב, שהכריזו על קמפיין לגירוש הערבים, בטענה ש"הם מתחילים עם הבנות שלנו". הקמפיין מכוון במיוחד נגד משתפי פעולה לשעבר עם השב"כ, שבמסגרת שיקומם מתגוררים בדירות שכורות בשכונה.

לדברי חבר הכנסת זאב, "ישנה בעיה עם בנות יהודיות שהולכות עם ערבים. אלה שכונות שמתגורר בהן ציבור יהודי, חלקו הגדול מסורתי וחרדי. לא ייתכן שילדות יהודיות ילכו לבית הספר עם ערבים. אף הורה כאן לא רוצה שהבת שלו תמצא את עצמה יוצאת עם ערבי". זאב ממשיך ואומר, כי "הציבור לא יסבול את המשך התופעה הזאת. מערכת הביטחון, עם כל הכבוד למשת"פים שסייעו למדינה, צריכה לשכן אותם במקום אחר. צריכה להיות הפרדה בין יהודים לערבים. כבר שמעתי על מקרים של ערבים ששמים כיפות על הראש, כדי לתפוס בנות יהודיות". ארגון יד לאחים אמרו עוד כי "על מערכת הביטחון להקים להם כפרים משלהם".

לדברי הרב יגאל כהן, המשמש ראש ישיבת פסגת החיים בפסגת זאב, הגיעו הרבה תלונות של הורים. "ישנה בחורה מסכנה שיצאה עם ערבים, ולקח לנו זמן רב עד שהצלנו אותה. הזמנו לכנס את ראשי ש"ס ואת סגני ראש עיריית ירושלים, את כל הרבנים כאן בשכונות וגם את כל גבאי בתי הכנסת. אני מקווה שכולם יגיעו ושנמצא פתרון".

רב נוסף בשכונה מוסיף, כי "צריך להוציא את הערבים גם מהעירייה ומהעבודה בקניון השכונתי. בכל מקום שהולכים כאן, נתקלים בערבים". לדברי יד לאחים, בכוונת הרבנים לצאת בקמפיין נגד משרד ראש הממשלה, בניסיון להוציא מהשכונה קודם כל את המשת"פים, המתגוררים בדירות שהממשלה שוכרת עבורם.

http://www.nrg.co.il/online/11/ART/848/159.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2005, 08:03
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
LOLLLLLL ידעתי שעוד תגיד התגובה הזו שלך :) כמה צפוי
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "אני מתפלא כל פעם מחדש ...."

מה יש לערבים ולמדינה ?!
- המדינה קה כשיש ערבים פה וצערך הם לא יכלו לגרש את כולם אז מי שנשאר חיי פה .

למה הם תמיד עושים פיגועים ורוצחים יהודים ?!
-ערבים ישראלים לא עושים פיגועים ( לעיתים רחוקות יש אחדים ) ... ולא רוצחים יהודים .

האם כולם מחבלים בני-מוות או משהו ?
- אתה יכול לדעת בעצמך .

LOLLLLLL אני אוהב את זה כשאתה מנסה להיכנס בעניין אישי.

אז תגיד לי למה הרבנים מתעסקים בענייני מדינה ?!
האם הדת הפכה לצורה שבה הם מקבלים כוח ?!
בכלל אין להם שום קשר לתושבי ירושלים ואין להם שום סמכות ום שליטה בכלל אין להם מה להגיד בעניין .

אני לא רוצה להכליל , ואני כנראה הכללתי בהתחלה כי דווקא יש רבנים מביני עניין אבל למה הקול של הדפוקים האלה תמיד גבוהה ?!

ישן 05-01-2005, 12:33
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
ואני ידעתי באיזה סגנון תגיב
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "LOLLLLLL ידעתי שעוד תגיד התגובה הזו שלך :) כמה צפוי"

יש לך סגנון קבוע, שהולך נפלא עם שאר החברים מ20 פלוס, כמו אשת דשא...
תגובות כמו "LOOOOOLLLLLLLLLLLLL", "בעעעעעעעעעע", "חחחחחחחחח" וכו' אכן מראות על אינטיליגנציה בלתי רגילה.
בטח קיבלת לפחות 140 במבחן של המדינה...

חצי מהתשובות שלך לגבי הערבים תקפות גם לגבי הרבנים, והחצי השני פשוט לא נכון.
גם הדתיים היו פה כשהוקמה המדינה, וממילא מדינת ישראל היא מדינת העם היהודי - כך שלכל יהודי בעולם יש "מניות" בה.
עכשיו לגבי הערבים זה סיפור קצת אחר: ברי שאתה לא יודע הסטוריה מי-יודע-מה(הרי עד שהגעת לפרש ולימדנו אותך שלא
הייתה מדינה כזו פלסטין מעולם, היית בטוח שישראל כבשה את "מדינת פלסטין" הדמיונית שלך...), ולכן נצטרך ללמד אותך
עוד כמה פרטים מזעריים ולא מאוד חשובים, כמו:

• ישראל כן יכולה לגרש את הערבים. היא עשתה זאת לא פעם בכמויות קטנות. במסגרת חילופי שטחים ואוכלוסיה היא
    יכולה להפטר מבני הדודים השטניים שלך פעם אחת ולתמיד. שישבו ב"פלסטין" ויפתחו בונדטות בכל פעם שבן-דוד נותן
    סטירה לשני(מזכיר למישהו את רהט?)
  • כאשר הוכרזה פלסטין/א"י כשטח ל"בית לאומי לעם היהודי", היה מדובר בעבר הירדן המזרחי והמערבי גם יחד(ישראל
    וירדן של ימינו). כאשר עבר הירדן נמסר לעבדאללה, השתמע מכך שעבר הירדן המזרחי יהיה לערביי א"י, ועבר הירדן
    המערבי יהיה ליהודי א"י.
    רק שעם הזמן גם מזה נסוגה בריטניה(וגם כמה מנהיגים יהודים נערצים כמו דב"ג, ונשארו עם עשירית מהשטח המקורי.
    ב-67 כבשנו שטח שממילא היה אמור להיות שלנו אלמלא אזלת היד של גדולי העם...
    או בקיצור: לא רק שיש לנו היכולת להעיף את הערבים לאלף עזאזל - יש לנו גם זכות חוקית(אם כי לא "חוקתית"
    לפי "מבחן בג"ץ"...) ומוסרית לעשות כך.
נמשיך לגבי הסיפור היפה שלך על כך שערבים לא רוצחים יהודים.
תראה, אפשר לכתוב הכל - אבל זה עדיין לא נכון. כל המחבלים שביצעו פיגועים ספטמבר-אוקטובר 2000 היו ערבים. מהם
הרוב היה ערבים שגרים מחוץ לקו הירוק, ומיעוטם היו ערבים שחיים בתוך הקו הירוק. רוב מוחלט של הפיגועים התבצעו
בעזרתם של ערבים החיים בתחומי הקו הירוק.
אתה יכול לנסות להגיד "אלה היו פלסטינים ולא ערבים", אבל אני אאלץ לאכזב אותך ולספר לך שגם פלסטינים, בדיוק כמו
מצרים ואיראנים, הם ערבים...

לא ברור לי איפה ראית אותי "נכנס בך אישית". תאמין לי שאין לי כל רצון להכנס בך או בכל בן אנוש בעל כרומוזום Y אישית
או אחרת....
פשוט לקחתי את ההודעה שלך ושיניתי את "רבנים" ל"ערבים". אם אתה רואה בזה איזו פגיעה אישית, אתה צריך ללכת
לפסיכיאטר ולטפל בתסביך הרדיפה החמור שיש לך.(לא, זה גם לא "להכנס אישית". זו הייתה תגובה ראויה לשקרים שלך)

הנסיון שלך להגיש שלכולם מלבד הרבנים יש זכות "להתעסק בענייני המדינה" ממש נלעג.
אם לך ולבני הדודים שלך,
שכל תרומתכם לבטחון ישראל היא שלילית יש זכות "להתעסק בענייני המדינה" - קו"ח שליהודים הגרים בתחומי מדינת
ישראל יש זכות לעשות זאת...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר