לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2005, 14:24
  eGod eGod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
YNET חוזר להסית נגד המתנחלים: אינכם ראויים לתואר 'אזרח'

ראינו את פרצופכם

אתמול ראינו את פרצופכם האמיתי. אלימים וצבועים, היסטריים וצדקניים. מלחמת אזרחים? אינכם ראויים לתואר "אזרח"

רציתם מלחמת אזרחים – קיבלתם. כך זה נראה ביום המשמעותי הראשון שלה: המון של פורעי חוק משולהבים בבגדים אזרחיים משליכים אבנים ובוץ לעבר חיילים במדים. הם צורחים, מייבבים, מקללים, נאחזים בחיילים, מכים אותם, בועטים בהם ומשליכים עוד אבן או שתיים, שיהיה. כשזה לא מסתייע, הם משליכים את עצמם על הקרקע הלחה ומצטלמים בתנוחות מיוסרות, כאילו היו קורבנות ההתפרעות שתכננו ויזמו בעצמם. כשגם זה לא מונע מהחיילים להמשיך במשימה שלהם, ההמון עושה כמיטב יכולתו כדי להשחית רכוש צבאי. ואלה, אומרים לנו, מיטב הנוער של מגיני ארץ ישראל השלמה. פראים חוליגנים, מוכי פסיכוזה המונית, ונדליסטים ושקרנים.

הקדמה לפינויכפסע משפיכות דמים / אפרת וייסקצין בכיר ל-ynet: "נתקלנו בקבוצה קיצונית של פורעי חוק, כל הקווים נחצו, הנהגת המתנחלים חייבת להתעורר". החייל שקרא לסרב פקודה יעמוד לדין בהליך מהיר - "הפורום המשפטי" של יש"ע מיהר לספק לו עו"ד

לכתבה המלאה

כי על מה חוללו אתמול מהומה מכוערת שכזאת? החיילים לא פינו איש מביתו. בניגוד לזעקות השבר שהשמיעו הפורעים, מדובר היה בסך הכל בשני קרוואנים שהציבו המתנחלים על גבעה ליד יצהר. לא ביקשו אישור, לא קיבלו אישור, ידעו היטב שהם פועלים לחלוטין בניגוד לחוק. האדמה אינה רכושם הפרטי, המדינה מתנגדת לשהותם שם, ועם זאת, במחווה יוצאת דופן ולגמרי לא במקומה, במשך שבוע ניסה צה"ל להתדיין עימם באורח תבוני והגון וחזר וביקש לפנות את צבירי העץ הללו מהגבעה. המתנחלים סירבו. מנהיגי המתנחלים, שידעו היטב מה עלול להתרחש שם אם לא יתערבו, לא התערבו: בגלגול צדקני של עיניים לשמיים המתינו למעשיהם של גדוד הפורעים שלהם, ואולי רשמו לעצמם בסיפוק ניצחון ראשון במלחמה.

הפורעים של אתמול אינם שונים מכל פולש לאדמה לא-לו, מכל פושע פלילי קטן ואלים שהמשטרה עסוקה מכדי לטפל בו. כל מי שהיה שם, כל מי שהרים יד על חייל, צריך להישלח אחר כבוד לשהות קצרה בכלא, ולו כדי לקרר מעט את הלהט המשיחי. ואחר-כך אפשר יהיה לבוא חשבון עם מחנכיהם ומשגריהם של האספסוף המוסת הזה, ולומר להם כך: במשחק הדמוקרטי שמתחתם עד מעבר למותר, עד להתנהגות עבריינית אלימה, הוכחתם את מה שרציתם כל-כך להסתיר. הוכחתם שלמעשה אינכם מעוניינים כלל להיות אזרחים שווי זכויות במדינה דמוקרטית, ושכל מה שאתם מעוניינים בו הוא ניצולה של הדמוקרטיה לקידום מטרותיכם העברייניות והמשיחיות.

אתם יכולים לכתוב ולהצהיר ולהתראיין ולהתריע ולהפגין בנימוס מכאן ועד יום הדין על זכויותיכם-לכאורה, אבל אחרי אירועי אתמול אנחנו – הרוב הדומם מדי בארץ הזאת – יודעים את האמת: אינכם מוכנים כלל לקיים את חובותיכם כאזרחים. את האדמה אתם מקדשים ולא את האדם.

ביוהרה הולכת ומתגברת של עשרות שנות התנחלות ניסחתם לכם צו אלוהי חדש, שאין בו "לא תרצח" ואין בו איסור על עבודת אלילים. את עצמכם מיניתם לנציגיו הכוחניים של האל עלי אדמות, לנושאיו של צו אלוקי לא כתוב ולחלוטין שנוי במחלוקת, ואתם מאמינים בזכותכם לפרש אותו כרצונכם וגם לפגוע, בנפש וברכוש, בכל מי שאינו חושב כמוכם ובוחר לנהוג כאזרח שומר חוק. את ילדיכם חינכתם להאמין שמותר להם לפגוע בזולת, יהא אשר יהא, מכוח אמונתם - ולרחוץ בניקיון כפיהם מבלי לראות כלל את הסחי העברייני שדבק בהם.

אתמול ראינו את פרצופכם האמיתי. אלימים וצבועים, היסטריים וצדקניים. מלחמת אזרחים? אתם וראשיכם כבר לא ראויים לתואר "אזרח".

(04.01.05, 14:34)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2005, 17:11
  relove relove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
כאשר אתה מפשיט אדם מהאינושיות והכבוד שלו אתה בעצם
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "מצא כאן משפט אחד שעונה על ההגדרה "הסתה""

עושה את מירב הדרך להתרת דמו.
המסקנה שצורחת מהשורות הכתובות היא כי מותר לגרש אותם, מותר להכות בהם, מותר להפקיר אותם לגורלם כי הם " אלימים וצבועים, היסטריים וצדקניים. מלחמת אזרחים? אינם ראויים לתואר "אזרח" והם גם " הם צורחים, מייבבים, מקללים, נאחזים בחיילים, מכים אותם, בועטים בהם ומשליכים עוד אבן או שתיים" וגם "פראים חוליגנים, מוכי פסיכוזה המונית, ונדליסטים ושקרנים. "... ועוד ועוד.....
מזמן לא קראתי תשפוכת מרוכזת כזאת של קללות ונאצות. אם מישהו פה היסטרי, אם מישהו נמצא באי שפיות זמנית, אם מישהו איבד כל רסן על מוצא מקלדתו, זאת הכותבת הנכבדה. היא נמצאת על אותה סקלה בדיוק של קיצוני המתנחלים אם לא למעלה מזה.
ישן 04-01-2005, 17:13
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
זה רק חלק מסע מאורגן ליצירת דה לגיטימיזציה של ההתנגדות להתנתקות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "YNET חוזר להסית נגד המתנחלים: אינכם ראויים לתואר 'אזרח'"

ושלא תחשוב שזה הסוף , התקשורת מתגייסת יחד עם מערכות שלטוניות אחרות ליצירת אווירה שנוחה לשלטון......וזו לא פעם ראשונה שזה קורה.

אני תומך בהנתקות מרצועת עזה אבל חורה לי מאד לראות את ההשתלחות בכל מי שחושב אחרת .......אין היום בציבוריות הישראלית שום אפשרות לאזרח (כן ! אזרח) להביע מחאה כנגד ההתנתקות ולפעול כנגדה בדרכים שהיו מתקבלות בכל סיטואציה אחרת.
וזו דרך אגב, יכולה להיות אחת הסיבות שיש משהו בהתייחסות השלילית של הציבור האירופאי לדמקורטיה בישראל.

ישן 04-01-2005, 17:24
  כלב טוב כלב טוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.02
אני חושב שאתה טועה
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קופדנוטס שמתחילה ב "זה רק חלק מסע מאורגן ליצירת דה לגיטימיזציה של ההתנגדות להתנתקות"

ראית את ההפגנה אתמול מול הכנסת או משרד ראש הממשלה ? (מצטער, אני לא זוכר בדיוק איפה זה היה) .
התכנית היא להפגנה בנוסח אוקראינה עם אוהלים והתישבות של המונים מול המשכן.
תאמין לי, למרות שאני מתנגד למתנחלים ובעד פינויים , זו הפגנה לגיטימית והרעיון לא רע בכלל.

העלאת מאחזים לא חוקיים, שימוש באלימות לא חוקית מול חיילים, גרימת נזק לא חוקי לרכבים ולציוד צבאי, השלכת אבנים לא חוקית כלפי חיילים - כל אלה ועוד, אינם "הפגנה" אלא עבירה ברוטלית על החוק שיש לדכא ביד רמה.
נורא מוזר למתנחלים שאסור לעבור על החוק, לפנצ'ר ג'יפים, לעשות בית זונות במאחזים, להשליך אבנים.
מה, זה כולה הפגנה - לא ?

לא!
ישן 04-01-2005, 21:16
צלמית המשתמש של Zigi
  Zigi Zigi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
מי ראה את התפוז המכני ? !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "YNET חוזר להסית נגד המתנחלים: אינכם ראויים לתואר 'אזרח'"

יש שם קטע שמראים לו סרטי אימה פשיעה ואלימות כשהוא קשור והעפעפיים שלו מוחזקים פתוחים באמצעות מלקחיים כדי שלא יוכל להמנע מלצפות בסרט גם אם ירצה....

אז חשבתי ומצאתי תשובה הולמת למתנחלים שתולים סרט כתום על החזה ועוסקים בזילות השואה

לתת להם (למתנחבלים) לצפות באותו האופן בסרטים על השואה ,בניסויים שעשה הרופא הנאצי - מנגלה,ולצפות באין ספור סרטים שאסורים לשידור בטלויזה מחמת האכזריות הנפשעת ,עד שיבחרו לקעקע את המילה ס ל י ח ה על חלקי גופם,סליחה מעם ישראל על הבגידה במדינת ישראל ועל קודש הקודשים בערכי העם היהודי שהוא לקחי השואה לאנושות כולה לדורי דורות ועד אין קץ.

נערך לאחרונה ע"י Zigi בתאריך 04-01-2005 בשעה 21:19.
ישן 05-01-2005, 15:53
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אין בעד מה - רוצה נימוק ? בבקשה...
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "תודה"

המאמר מצחין וממשיך את מסע דה הלגיטימציה המחפיר שנעשה למתנחלים ע"י התקשורת.
מאז הממשלה החליטה לעשות "עליהום" למתנחלים כדי להצדיק את תוכנית ההתקפלות,
התקשורת לוקחת טרמפ ולא מפסיקה לבזות אותם.

המאמר הוא בעצם מסע דמגוגי, מלוכלך, בלתי-מוצדק ומכוער של כלל המתנחלים, ואתה
עיוור, ציני, נאיבי או סתם לא מתוחכם אם אינך רואה זאת.

דוגמאות מן המאמר עצמו:
  • אתם וראשיכם כבר לא ראויים לתואר "אזרח".

• "...בגלגול צדקני של עיניים לשמיים המתינו למעשיהם של גדוד הפורעים שלהם,
    ואולי רשמו לעצמם בסיפוק ניצחון ראשון במלחמה."

• "...הפורעים של אתמול אינם שונים מכל פולש לאדמה לא-לו..." (אני רואה רמז להכללה
    קולקטיבית, אולי זה רק אני...)

• "...לבוא חשבון עם מחנכיהם ומשגריהם של האספסוף ..."

• "...הוכחתם שלמעשה אינכם מעוניינים כלל להיות אזרחים שווי זכויות במדינה דמוקרטית,
    ושכל מה שאתם מעוניינים בו הוא ניצולה של הדמוקרטיה לקידום מטרותיכם העברייניות
    והמשיחיות...."
    (בכלל לא מכלילה גברת מלמד).

• "...לנושאיו של צו אלוקי לא כתוב ולחלוטין שנוי במחלוקת, ואתם מאמינים בזכותכם לפרש
    אותו כרצונכם וגם לפגוע, בנפש וברכוש, בכל מי שאינו חושב כמוכם ובוחר לנהוג כאזרח שומר
    חוק. את ילדיכם חינכתם להאמין שמותר להם לפגוע בזולת, יהא אשר יהא, מכוח אמונתם - ולרחוץ
    בניקיון כפיהם מבלי לראות כלל את הסחי העברייני שדבק בהם. "
    (הכללה ?!, מה פתאום !).
ואם אתה בכ"ז מסכים עם הכללה קולקטיבית וזדונית שכזאת, שאינה מוצדקת בעליל, אז אין לי
אלא להצטער עבורך...

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 05-01-2005 בשעה 16:04.
ישן 05-01-2005, 16:48
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
אני עדיין מזדהה עם כל מלה במאמר
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אין בעד מה - רוצה נימוק ? בבקשה..."

ואני עדיין חושב שאין בו האשמה קולקטיבית גורפת, אלא התייחסות לשני מרכיבים: אותם מתנחלים-מתפרעים ביצהר, וראשי המתנחלים שלא נקפו אצבע למנוע את הצרה הזאת.
יתרה מכך: אני מאמין שמי שמכפיש את כלל המתנחלים ופוגע בהם יותר מכל - אלה אותם פורעי חוק אלימים מיצהר.
כשאני שומע וקורא על אנשים ותופעות כמו סרבני השמאל, משתמטי השמאל, גוש שלום, אורי אבנרי ודומיהם - אני חש מעבר לכל התחושות המשותפות לשנינו, גם מידה גדולה של אי נוחות, משום - כפי שאורי אמר זאת אתמול בבאשכול אחר - שהם קרובים יותר למחנה שלי מאשר לימין, בין אם ארצה בכך ובין אם לא (ואני ממש לא רוצה). דרכם אינה דרכי, מעשיהם בזויים בעיני, ועדיין, בחלוקה גסה וכוללנית, הם חלק (שולי אומנם) מהמחנה המתקרא שמאל (שמתחלק בתוכו לשמאל ציוני, שמאל פוסט ציוני, שמאל אנטי ציוני - אבל זה כבר נושא לדיון בפני עצמו).
ולמה אני מספר את כל זה? כי אני יודע ומאמין, שגם מחנה הימין אינו עשוי כולו מקשה אחת, וכי גם בו יש זרמים ומחנות, קבוצות כאלה וקבוצות אחרות. אפילו בין מתנגדי ההתנתקות, המרחק בין פדרמן את בן-גביר מעוזי לנדאו הוא עצום ומהותי.
לכן אני מאמין, שאפשר להתנגד להתנתקות ולבקר אותה בחריפות, ולהילחם נגדה בכל דרך דמוקרטית וחוקית - ועדיין לחוש מיאוס וכעס כלפי אותם פורעי חוק אלימים מיצהר, הקוראים לחיילים נאצים, תוקפים אותם ופוגעים בהם ובציודם - והכל אפילו לא במסגרת המאבק נגד ההתנתקות, אלא במסגרת המאבק על זכותם להפר חוק ולצפצף עליו.
ישן 05-01-2005, 17:09
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
זו לא הסתה אבל זו דמוניזציה
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אני עדיין מזדהה עם כל מלה במאמר"

(אני נזהר משימוש היתר שנעשה במושג "הסתה" משום שזה מתכון לסתימת פיות)

לקחתי רק פסקה אחת בתור דוגמא ...ובכלל לא את הפסקה הכי גרועה , יש גרועות בהרבה.

"אתם יכולים לכתוב ולהצהיר ולהתראיין ולהתריע ולהפגין בנימוס מכאן ועד יום הדין על זכויותיכם-לכאורה, אבל אחרי אירועי אתמול אנחנו – הרוב הדומם מדי בארץ הזאת – יודעים את האמת: אינכם מוכנים כלל לקיים את חובותיכם כאזרחים. את האדמה אתם מקדשים ולא את האדם. "

אתם - אומרת העיתונאית , לא הפורעים , אלא אתם , אתה אומר שהיא מתכוונת לאנשים על הגבעה? אבל האנשים על הגבעה אינם מצהירים ומתראיינים ומתריעים ומפגינים בנימוס , נכון?
והיא ממשיכה : אחרי אירועי אתמול אנחנו - הרוב הדומם מדי בארץ הזאת -יודעים את האמת אינכם מוכנים כלל לקיים את חובותיכם כאזרחים. את האדמה אתם מקדשים ולא את האדם.
ברור שאתם מתייחס לכלל המתנחלים - גם אלה שמתראיינים ומפגינים בנימוס הם אלה שאינם מוכנים (לפי העיתונאית) למלא את חובותיהם כאזרחים .

והנה זה ממשיך ...

ביוהרה הולכת ומתגברת של עשרות שנות התנחלות ניסחתם לכם צו אלוהי חדש, שאין בו "לא תרצח" ואין בו איסור על עבודת אלילים. את עצמכם מיניתם לנציגיו הכוחניים של האל עלי אדמות, לנושאיו של צו אלוקי לא כתוב ולחלוטין שנוי במחלוקת, ואתם מאמינים בזכותכם לפרש אותו כרצונכם וגם לפגוע, בנפש וברכוש, בכל מי שאינו חושב כמוכם ובוחר לנהוג כאזרח שומר חוק. את ילדיכם חינכתם להאמין שמותר להם לפגוע בזולת, יהא אשר יהא, מכוח אמונתם - ולרחוץ בניקיון כפיהם מבלי לראות כלל את הסחי העברייני שדבק בהם.

היא ממשיכה עם האתם ... כאילו שלא ברור מאליו במי מדובר ... ומציגה את המתנחלים , את כל המתנחלים כמי שלא אכפת להם מלא תרצח , כפרימיטיבם עובדי אלילים , כמחנכי ילדיהם לשנאה.

קצת אירוני , שדווקא היא מוחה על חינוך לשנאה .
אני רוצה לחזור בי ממה שאמרתי בכותרת . אין כאן דה לגיטימציה - יש כאן דה הומניזציה וכן , יש פה הסתה . דבריה מסמנים כל מתנחל כמטרה . אין לי ספק כי לו היו דבריה אמת , היו רבים בעם משתכנעים שצריך פשוט לחסל את הקבוצה הנוראית הזאת , אנשים שלא אכפת להם לרצוח ומחנכים את ילדיהם לפגוע בזולת . ההכללה כאן היא שקרית למטרות תעמולה יש פה אימרות אנטישמיות קלאסיות .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-01-2005, 18:02
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אתה "עדיין מזדהה עם כל מילה במאמר"....
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אני עדיין מזדהה עם כל מלה במאמר"

אני יכול להסיק מזה כמה דברים - או שלא קראת את המאמר או שלא קראת את התגובה שלי או ש...
עשיתי לך עבודה קלה והדגשתי קטעים נבחרים - אם אתה לא רואה הכללה קולקטיבית, דה-
לגיטימציה נפשעת, שנאה תהומית רק מפני שמדובר במתנחלים אז אתה עיוור לחלוטין או
שהתגלה בך פאן בקשר למתנחלים שלא ידעתי עליו (אני מאוד מקווה שאני טועה).

אגב, שמת לב שההודעה שלך מתעלמת לחלוטין מההודעה שלי ומהנושא המדובר ?

יתרה מכך: אני מאמין שמי שמכפיש את כלל המתנחלים ופוגע בהם יותר מכל - אלה אותם
פורעי חוק אלימים מיצהר.
- לא איזכרתי את אותם קבוצת פורעים שצריך לטפל בהם, וגם
גברת מלמד לא ממש דיברה עליהם, אלא רק השתמשה בהם כדי להתנגח במתנחלים כווווווולם.

כשאני שומע וקורא על אנשים ותופעות כמו סרבני השמאל, משתמטי השמאל, גוש שלום,
אורי אבנרי ודומיהם...
- ושוב, הכנסת את עניין הסרבנות המדובר כל כך בתקופה האחרונה
למרות שהאשכול מדבר בכלל (לדעתך) על "אותם מתנחלים-מתפרעים ביצהר, וראשי
המתנחלים שלא נקפו אצבע"
.

לכן אני מאמין, שאפשר להתנגד להתנתקות ולבקר אותה בחריפות, ולהילחם נגדה בכל דרך
דמוקרטית וחוקית
- אשמח לשמוע\לקרוא איזו דרך "לגיטימית" בעינייך להתנגד להתנתקות...
הרי ניסו להעביר משאל-עם וסורבו, פורקה ממשלה שלימה רק כי לא תמכו בתוכנית, הוקמה
ממשלה מלאכותית והסיתו נגד ציבור שלם אך ורק כדי להעביר ת'תוכנית - כל אלה הן דרכים
סופר-דמוקרטיות שאותם בטח ביקרת באופן שיטתי ונחרץ, הלוא כן ? הרי אתה בנאדם
קוהרנטי למיטב זכרוני...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:40

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר