לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-09-2006, 06:46
  טירון טירון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שיחת בוקר : א. ובן א. - חוסלה! מחאה!

אשמח לשמוע מהם השיקולים שהנחו את האחראים על נעילת האשכול מאתמול, "שיחת בוקר בין אליעזר ובין בן-אליעזר". שאלתי שאלה בתחום החימוש, שהיא שאלה לגיטימית. הסתמכתי על מה שנאמר בתקשורת הגלויה. הפתיח היה קצת מבודח, כי מה לעשות, יש גם הומור בחיים.
המגיבים לקחו את זה לכיוון הפיליטוני, תוך גילוי יצירתיות והומור, עם קורט קטנטן של דברים שנוגעים לתקשורת, ולדברים שבקונטקסט. אם האחראי חושב שיש פוליטיקה בתגובה מסויימת - זכותו להוציא כרטיס אדום ולסלק התשובה. אם הוא חושב שהשאלה ששאלתי אוילית - הוא יכול לתת לה לגווע, כי אנשים לא יגיבו. אבל פשוט לנעול, בלי הסבר, ובלי הנמקה, זה מעליב, שרירותי, ולא לעניין.
אין לי מושג אם פואד היום בקדימה או בעבודה, וזה גם לא מעניין אותי. חשוב יותר שהוא אדם עם רקע צבאי , וידע. זה הכל.
ואם הבעייה היא עם הכיוון שאליו הלכו התשובות - שחורג ממפרטים טכניים ושמות של חימוש - מה רע בזה? כל האתר הזה צריך לעמוד בשלשות כמו במסדר? מדובר בענישה סביבתית - הן שלי, והן של מי שענו. וענישה סביתית היא לא משהוא יעיל, או שלומר את דעתי על ענישה סביבתית זה גם משהוא שאסור לומר כאן כי זה "פוליטי"? גם ב"משפט שדה" - לפני שמחסלים, אומרים למה. וזה לא נעשה כאן, וחבל.

נערך לאחרונה ע"י טירון בתאריך 27-09-2006 בשעה 06:52. סיבה: הגהה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2006, 07:59
  טירון טירון אינו מחובר  

ואני חושב שלא...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אני חושבת שאם יש לך טענות..."

...דווקא כי אפשר ללמוד (ואני מתכוון לקוראים האחרים) על מדיניות הנעילות יותר אם הדברים יהיו גלויים, דווקא כי לדיון על מה מותר ומה אסור צריך להיות מקום גם בתוך הפורום ולא רק בתקנונים שלו, מדגיש: לדיון! לא לויכוח. מקובל עלי לגמרי שמי שמשתתף בפורום צריך לקבל עליו את הכללים, וגם כי היו כמה אנשים שהגיבו, ואשר גם להם (ולא רק לי במייל למנהלים) מגיעה תשובה לשאלה האם זה ננעל בגללם, בגללי, או בגלל שמישהוא שכח את חוש ההומור שלו כשהוא "שפט" וחיסל באופן ממוקד את האשכול.

אין לי "תלונות". אני לא מתלונן, אני מבקש לברר מה קרה ולמה. זה הכל. ומקווה שאענה, עם מחשבה, ולא עם "תקרא את התקנון". קראתי.

נערך לאחרונה ע"י טירון בתאריך 27-09-2006 בשעה 08:05. סיבה: הגהה
ישן 28-09-2006, 06:58
  טירון טירון אינו מחובר  

מצטער, לא השתכנעתי...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "טוב, אם כך אז התשובה בגדול חיובית"

...קגנס, קודם כל, טוב לשמוע שלדעתך, יש "בגדול" אמצעים אויריים מדוייקים לחיסול נקודתי של מטרה נייחת מבלי לגרום נזק סביבתי של "מאות ואולי אלפי הרוגים", כדברי פואד, אם כי אני נותן לו את הקרדיט שהוא התכוון לאפשרות של "פספוס", ולגבי האפשרות להסטה או פיצוץ מוקדם אם הפספוס מתגלה, בזמן, אני לא אשאל אפילו.
בכ"ז, יש לי הרגשה שבעוד שסוגי התחמושת של רוב הירוקים היא די ידועה, ומה שהיה בחת"מ "מסווג", פתאום כבר "לא" - mlrs, ידיעות שאינן מוכחשות על כביכול פגזי זרחן ומצרר שכביכול נורים, וכו.,- פרסומים שהיו בכל העיתונים, רק בלי ה"כביכול" שלי, אז לא למחוק אותי בבקשה - הרי האיפול על סוגי התחמושת אויר-קרקע של חה"א - (אולי למעט משקלים של פצצות) - הוא מסווג. (מה שלא מסווג זה שמות של טילי אויר-אויר, משום מה).
לא שיש לי טענות או השגות על מדיניות זו, כי אני לא בעניינים, ומקווה שיש מי שיודע לעשות את האיזונים בין מה מסתירים, ובין מה מפרסמים לצורכי הרתעה, ול"מוראל לאומי" - (לא יודע אם אתה קשיש כמוני, אבל לפני שנים היה "מקובל" שבכל יום עצמאות היה צה"ל חושף איזה אמצעי חדש - למוראל, או להרתעה) .
מה שכן, נראה לי שאם אכן יש הרבה יותר איפול על אמצעי חה"א, זה אולי אומר שבכ"ז, הוא הזרוע "הכי" קובעת את התוצאות של כל מלחמה "גדולה" עתידית. אני ער לכך שזו חשיבה קצת "עקיפנית", אבל על רקע זה - נראה לי שהדיבורים על זה שיש בעייתיות במינוי רמטכ"ל "כחול" היא "בעייתית" - אינם במקום.
אם התפיסה היא שהזרוע המכריעה היא האוירית, שעל אמצעיה יש לשמור מכל משמר ע"י איפול מוחלט, ושאת פני לוחמיה יש לטשטש, כי האינפורמציות שבידם הן רגישות במיוחד- זה בהחלט אומר משהוא, שקל לשכוח על רקע האכזבה מתוצאות המלחמה בלבנון. וזה: שהקונספצייה שלנו הייתה ונשארה (והיא אולי נכונה ואולי לא) - ששליטה שלנו באויר ומהאויר היא המפתח הכי חשוב להשרדותנו.
תודה למי שצלח את הקטע הארוך הזה בהצלחה. ולמי שתוהה על מה ולמה הכותרת של אשכול זה - הוא מוזמן לחייך בדף 2 של הפורום לשם נדחק האשכול הנעול מסיבות שהן כנראה מסווגות. וכותרתו:"שיחת בוקר: אליעזר ובן אליעזר"

נערך לאחרונה ע"י טירון בתאריך 28-09-2006 בשעה 07:04. סיבה: הגהה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר