לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2006, 16:43
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
לא חסר פתרונות בחר אחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RsportsCars שמתחילה ב "לא יודע מה לעשות...=["

מעבר לזה שהזמן יעשה את שלו נסה לעשות את אחד הדברים שכבר ידועים כדי לסבול כמה שפחות

הכי מומלץ זה לנסות להכיר בת חדשה שברגע שתתאהב במישהי חדשה כל התסכול והקנאה וכל מה שיש לך יעלמו כי התשומת לב שלך תהיה לבחורה החדשה
מעבר לזה תנסה להיות עסוק בדברים שמעניינים אותך בתחביבים ותמיד אפשר לצאת עם חברים
והעיקר להעסיק את עצמך
נסה להמנע גם בבית ספר מלהיות בסביבה שלה ככה גם העיניים לא יצאו לך מלראות אותה

קיים גם האפשרות של לנסות לזכות בה בחזרה אם זה בכלל רלוונטי במקרה שלך

ונסה להריץ פה חיפוש כיוון שהשאלה נשאלה כמה פעמים ותראה מה אז הציעו להם
שיהיה בהצלחה
וקח בקלות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2006, 19:56
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
אני לא חושבת
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי RsportsCars שמתחילה ב "טוב אז אני יעדכן: דיברתי..."

שאתה צריך להלחם עליה..
היא נפרדה ממך זהו..
למה היא נפרדה ממך אתה יודע?
חשוב שתגיד לנו..
ככה נדע אם זה משהו שאפשר ושווה להלחם עליו או לא..

אני אבל בעיקרון הגדול חושבת שאם היא ניפרדה ממך יש סיבה שהיא נפרדה ממך (היא לא חשבה כנראה שאת הסיבה הזאת אפשר לפתור ביניכם..)
אז אני הייתי אומרת לך לחכות לא לאכול את הלב.. יבואו אחרות ואומרים שכל אחת שבקשר הבא אוהבים יותר.. אני חושבת שזה באמת נכון..
אל תראה לה ותגיד לה שקשה לך ,פשוט טוב לא פשוט אבל תמשיך הלאה אל תעצר במקום במיוחד כשהיא לא עוצרת...
והיא אמרה שהיא מתלבטת בינך לבין עוד מישהו היא לא יודעת את מי היא אוהבת????
מה זה מתלבטת היא ניפרדה ממך היא הפסידה אותך היא לא יכולה להפרד ממך וכל פעם שנראה לה לבוא ולהגיד שהיא רוצה להיות איתך..

וואי נראה לי שאני נשמעת ממורמרת...
קיצר תגיד לנו למה היא נפרדה ממך..
ותעדכן אותי..
המון בהצלחה

ישן 08-10-2006, 20:19
  pinuky pinuky אינו מחובר  

אל תגיד
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי RsportsCars שמתחילה ב "היה לנו ריב רציני..ומשם הכל..."

לו כלום..
זה שאתה תראה קנאה תדחוף אותה עוד יותר אליו..
אם אתה חושב שזה סתם ריב ואתה עדיין רוצה להיות איתה למרות שהיא לא בטוחה שהיא אוהבת אותך ואולי היא אוהבת מישהו אחר..מצטערת זה נשמע לי קצת אבסורד..
אבל זאת ההחלטה שלך..
אז אם אתה עדיין רוצה אותה.. תן לעניינים להרגע אל תלחץ עליה תתקשר פעם ביומיים תשאל מה קורה לא יותר..אל תשאל במי בחרת ודברים כאלה..
היא תגיד לך שהיא יוצאת עם ההוא תגיד טוב תהני..
זהו נראה לי..
אם תראה קנאה זה יגרום לה לחשוב רגע יש סיבה לקנאות אז אולי ההוא יותר שווה וזה..
מבין?
אוף רע לי לרשום בכלל את כל מה שאני רושמת אני חושבת שהיא ממש לא בסדר במה שהיא עושה..
עזוב את כל מה שרשמתי טוב..?
תדבר איתה ותגיד לה מה איפה אנחנו תחליטי אני לא יכול לחכות אם אנחנו לא ביחד אז אנחנו לא ביחד ואם כן אז כן אבל אני צריך שתגידי עכשיו זה כן או לא..
ואם את אוהבת אות את יודעת את זה ואם את כבר את גם יודעת..אין מה לחשוב פה..ככה תדבר איתה שתחליט אם אתה מתעקש עליה לפחות שלא תשחק בך..היא לא יכולה להשאיר אותך תלוי באוויר..

ישן 10-10-2006, 12:49
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הכל תלוי....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RsportsCars שמתחילה ב "לא יודע מה לעשות...=["

בכמה את אוהב אותה וכמה אתה מוכן להשקיע
האם זה המריבה הראשונה שלכם / האם זה הפרידה הראשונה שלכם?
תמיד קיים מצב שהיא מנסה למשוך את תשומת ליבך ואולי לגרום לך לקנא (משחק קצת מסוכן אבל יש אנשים שמשחקים בו לפעמים) ולראות האם תעשה את המאמץ בשבילה או לא

אם אתה מאוד רוצה אותה תראה לה את אהבתך תחזר אחריה תלהיב אותה מחדש רק כמובן קח בחשבון שלמרות כל זה אולי היא לא תרצה וזה סיכון שצריך לקחת מראש כך שבסופו של דבר גם אם לא הצלחת לכבוש אותה מחדש תדע שלפחות ניסית וזה היה שווה לנסות

בקשר לבחור הייתי מציע לך לדבר איתו רק במצב שאתם חברים קרובים שיהיו מוכנים לוותר אחד למען השני אם זה סתם מישהו שאתה בקושי מדבר אין טעם כי לא נראה לי שהוא יוותר למישהו שהוא בקושי מכיר וכן במקרה כזה הוא יכול לספר לה
שיהיה בהצלחה ותמשיך לעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 12-10-2006, 12:39
  pinuky pinuky אינו מחובר  

אני לא מסכימה איתך..
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "הכל תלוי...."

מה זה "האם זה הפרידה הראשונה שלכם?"
מריבות סבבה צריכים להיות.. אבל פרידות לא..!
זה או שאתה בקשר ואתה סובל את המריבות ומוצא להם פיתרונות כי אתה אוהב או שלא בראש שלך להשקיע בקשר ולנסות לפתור אותו ואז אין סיבה שתיהיה בקשר..
היא נפרדה ממנו ואם היא סתם בוחנת אותו.. והיא מוכנה ככה לסכן את הקשר אז לפי דעתי היא לא שווה להיות בקשר הזה..כי לא כזה חשוב לה אם היא תיהיה בו או לא..
היא אפילו לא יודעת אם היא אוהבת אותו אז מה להלחם על משהו שהוא לא שם בכלל??
לפי דעתי אם היא מגלה שהיא אוהבת אותו היא צריכה להחזיר אותו אליה היא נפרדה ממנו היא יודעת שהיא רוצה אותו.. ואם היא לא עושה את זה אז כנראה שהיא לא רוצה או לא יודעת מה היא רוצה מעצמה..

אני חושבת שהבחור צריך להמשיך הלאה ואם העתיד יקרב ביניהם בחזרה אז שיקרב אבל בנתיים הוא לא צריך להשתתף במשחקים שהיא בונה לו...
ול-RsportsCars: אני בת, מקווה שיהיה לך טוב במה שתחליט אבל זאת דעתי..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר