לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2006, 22:17
  lone_wolf lone_wolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
פיגוע רוצה לצאת מחימוש ליחידה קרבית

היי אני משרת בגדוד שריון בתפקיד מכונאי טנקים למדתי י"ג י"ד במסגרת "יעד" (וזאת הטעות שאני מצטער אליה עד היום-כל יום) אני חצי שנה בצבא ואני מאוד רוצה לשרת ב יחידה קרבית . הגשתי טופס 55 וקיבלתי תשובה שלילית. המפקדים שלי אומרים שהם מאוד "ניסו" לעזור לי אבל תחלאס אני לא מרגיש שהם עושים משהו . סתם מערבבים אותי... לפי מה שאני יודע אף 1 עדיין לא הצליח לצאת מהגדוד שלי כי המג"ד לא רוצה שיעזבו אנשים... אני מאוד רוצה לשרת ביחידה קרבית ועכשיו אני בנפקדות כי זה הפטרון האחרון שלי לעשות בעיות ולהגיע לכלא... ולאות גחל"ת... האם עצם העובדה שאני נפקדתי והייתי בכלא האם זה יכול לפגוע במעבר שלי ליחידה קרבית או לעזור לי לקבל את מה שאני רוצה... אין לי יותר מה להפסיד כי אני סובל כל יום בגדוד שאני נמצא בו ובמיוחד בתפקיד שלי...
יש לי מוטיבציה לשרת בצבא ביחידה קרבית ונתונים מספקים לעשות זאת..
מה עלי לעשות ומה האפשריות שלי י הגדוד לא מזיז אצבע כדי לעזור לי כי לא שווה להם...
אני בחטיבה 188 גדוד 74 ...........
בתודה לעוזרים זה מאוד דחוף לי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2006, 22:26
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
דבר ראשון תחזור ליחידה שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lone_wolf שמתחילה ב "רוצה לצאת מחימוש ליחידה קרבית"

ככל שתחזור יותר מהר ככה הנזק יהיה יותר קטן.
אתה אומר שאתה סובל עכשיו? תחשוב מה יהיה שיגיעו לוכדי עריקים ואתה תשב בכלא.

כשתחזור לגדוד סביר להניח שתישפט אצל המג"ד, גם אם כן וגם אם לא תבקש לעשות איתו ראיון.
אתה נמצא כרגע ביחידה קרבית, קשה מאוד עד בילתי אפשרי לצאת מיחידה קרבית אחת ליחידה אחרת (אלא אם זאת יחידה התנדבותית) הדבר הכי טוב שאתה יכול לבקש לעשות זה להיות לוחם ביחידה שלך. תבקש בראיון מהמג"ד שלך להיות לוחם. הכרתי אנשים שעשו את זה, חלקם עשו טירונות מחדש וחלקם עברו השלמת תכנים בלבד.

ושוב, נפקדות היא הפתרון הכי גרוע, במקום לפתור בעיות יצרת לעצמך עוד בעיה שגם משפיעה לרעה על הבעיה השניה.

ישן 27-12-2006, 15:26
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
לא בטוח
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי lone_wolf שמתחילה ב "בקיצור...אני נפקד רק..."

יכול להיות שתישפט אצל המ"פ מפקדה, ואז אם תסרב להישפט בפניו אז אתה תישפט אצל המג"ד וזהו (מותר לסרב להישפט רק פעם אחת)

אם מלכתחילה תהיה מיועד להישפט אצל המג"ד אז אתה יכול לסרב להישפט בפניו (הנוהל הוא שאתה נכנס למשפט, מבררים שהפרטים שלך נכונים ואז המפקד שואל "האם אתה מוכן להישפט בפניי" ואז אתה פשוט צריך לענות "לא המפקד") ואז אתה יכול לבקש להישפט אצל המח"ט או בבית דין. אם החלטת ללכת על בית דין אז ימנו קצין בודק שיברר למה אתה לא רוצה להישפט אצל המג"ד והוא יעביר את הנתונים לפרקליטות - והם יחליטו איפה אתה תישפט.

רק דבר אחד חשוב שעלייך לדעת - ככל שהדרגה בכירה יותר סמכות השיפוט שלה גבוה יותר - עדיף להישפט אצל הדרגה היותר נמוכה.

ודרך אגב, אני לא רוצה להגיד סתם ואז בסוף ידפקו אותך, אבל בדרך ככל על נפקדות של יומיים לא תקבל עונש כבד מידיי - בדרך כלל זה יהיה ריתוק, במקרים דיי נדירים תקבל כלא על כזאת נפקדות קצרה. בכל מקרה הכי טוב לחזור כמה שיותר מהר ולהביע חרטה על הנפקדות.

נערך לאחרונה ע"י High_Hopes בתאריך 27-12-2006 בשעה 15:32.
ישן 27-12-2006, 22:01
  lone_wolf lone_wolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
מגעיל בדיוק אותו סיפור אצלי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lone_wolf שמתחילה ב "רוצה לצאת מחימוש ליחידה קרבית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Murhal Poched...
חברים יקרים,אני לא יודע אם אתם זוכרים אותי,אני הייתי עתודאי מחימוש ורציתי מאוד קרבי,וני רוצה לשתף אתכם במה שעבר עליי מאז הפעם האחרונה שהייתי כאן:
אז ככה...סיימתי קורס לפני גיוס,עשיתי טירונות 02,ואז הגעתי לגדוד שבכלל לא רציתי,ובכלל לתותחנים,ולצוות החימוש בגדוד(תומכ"ל),שלא שייך כמו השאר למפקדה,אלא הולך עם הגדוד לכל מקום.
אני כבר בערך 3 חודשים בגדוד,ואם לדבר בלשון המעטה-אני מאוד סובל.
הגעתי בזמן ממש לא טוב,ישר למלחמה,אז בחודש שהייתי במלחמה,אז איכשהו התמודדתי כי הבנתי שהגעתי בזמן בעייתי,אבל לאחר מכן הבנתי שהבעיה לא הייתה בכך,אלא באמת באיפה שהגעתי.
אני מרגיש כל-כך רע וחסר-אונים,אני כבר לא יודע מה לעשות,אני לא סובל את המפקדים,את האנשים ואת המקצוע,כולם מתייחסים אליי ממש רע ובזלזול,מדברים לא יפה ובכלל לא מתנהגים כמו בני-אדם,למרות שאם היו מביאים לי הזדמנות הם היו רואים שסה"כ אני בן-אדם שקט וחברותי.
בעיקרון,אני בן-אדם בוגר,שקט,חייכן,חברותי,ויש לי מלא חברים,ואף פעם לא הייתה לי בעיה להכיר אנשים חדשים ולהסתגל.לדוגמה-בטירונות לא הכרתי אף אחד ובסוף עד היום אני בקשר עם כל אחד(!) מהמחלקה שלי,ואני הכי מתגעגע לתקופה הזאת. כבר 2 טפסי 55 לקרבי שללו לי,ובחודש האחרון אני רק בדיכאונות וחולה,וכל הזמן ב-"בתים" ו-"גימלים",וכל פעם שאני מבין שאני צריך לחזור אני נכנס לחרדות ולדיכאון,אני לא מפסיק לבכות,כואב לי כל-כך,ואני כבר לא יודע מה לעשות...אני לא יודע אפילו אם כדאי לפנות לקב"ן,למרות שהחופ"ל בגדוד שם לב שאני בדיכאון והמליץ לי ללכת לדבר עם הקב"ן.
הייתה לי מוטיבציה פעם להיות קרבי,שמחת-חיים,עכשיו אני כבר לא יודע,אני מרגיש עייף כבר וחסר-אונים,ולא איכפת לי איפה אני אהיה,העיקר כמה שיותר רחוק משם,כי אני עדיין מאמין שיש מקומות עם אנשים טובים יותר שאני יכול להסתדר איתם. ודרך-אגב,אם אתם חושבים שזה רק אני,אז תדעו שעוד 4 אנשים חוץ ממני מנסים גם לצאת כמה שיותר מהר משם.
אין לי ממש עוד מה להגיד,סתם רציתי לשפוך את הלב,כי אני עצוב...תודה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר