לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2007, 11:30
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
מאמר יום סיירות 9.1 מתכונת חורף.

טוב, אז לפני שאני אתחיל לספר על היום סיירות אני רוצה להתנצל על התנהגותי באשכול שגרם לחסימתי. דיברתי לא יפה ולא לעניין ואני מביע את חרטתי והתנצלותי בפני עמוס.

עכשיו, אני אתן קצת רקע על איך הגעתי ליום סיירות ואיך התכוננתי.
אז ככה, הגעתי ליום סיירות על תקן "חריג" (קב"א ופרופיל מתאימים, צד"כ נמוך מאוד [לאלו שלא יודעים מה זה צד"כ, אז צד"כ זה מן מד מוטיבציה].)

רק יומיים לפני נודע לי שאושר לי להשתתף...

אני מתכונן ליום הסיירות ולגיבושים בקבוצת כושר קרבי כבר 3 חודשים.

אוקיי אז בואו נתחיל :

מתעורר בשעה 05:15.

מתלבש,מארגן את התיק,אוכל,מצחצח שיניים ויוצא לכיוון וינגייט

6:45

הגעתי לוינגייט.

הראיתי לאיזה בחורצ'יק תעודת זהות וזימון ונכנסתי פנימה למתחם...

הלכתי למכולה שבה יושבים הפקידים והבאתי אישור רפואי+זימון+ת.ז.

(המלצה שלי, אל תלבשו את החולצות הלבנות עליכם... אתם תצטרכו לרשום עליהן מספר וקר מאוד ב7 בבוקר. תביאו אותן בתיק ותלבשו לקראת הבר אור)

קיבלתי מספר (39) וניגשתי לשולחן שבו רושמים את המספר על החולצה.

אחרי זה, ניגשתי לאוהל המרפאה.. מילאתי שאלון רפואי ועברתי את כל הפרוצדורה הרגילה של בדיקת דופק וכו'...

5 דקות אחרי שיצאתי מאוהל המרפאה התחיל החימום לבר אור (חימום די עלוב... 2 סיבובי ריצה קטנים ומתיחות)

אחרי החימום התחלקנו לזוגות ועשינו שכיבות סמיכה.

בשכיבות סמיכה הלך לי מאוד לא טוב... עשיתי רק 28 ובבטן עשיתי 38 (בערך) הייתי מאוד מאוכזב מעצמי (באימונים אני עושה הרבה יותר טוב.. כנראה מהלחץ).

אחרי זה ניגשנו לתחילת המסלול של ריצת ה2000 וחיכינו שעוד כמה קבוצות ייצטרפו אלינו..

הריצה מתחילה.

(טיפ - תרוצו בקצב קבוע ותגבירו לקראת הסוף..)

כשהתחלנו כולם עקפו אותי והייתי בין האחרונים ובסוף סיימתי במקום ה11 (מתוך 70 בערך).

אחרי הבר אור היה לנו בערך שעתיים הפסקה שבהן עשינו עבודות רס"ר למיניהן (העברת שולחנות למשאיות וכו'...) ומילינו שאלון העדפות (סימנתי סיירת מטכ"ל בעדיפות ראשונה, אחרי זה שייטת ובסוף חובלים) בזמן שמילינו את השאלון העדפות בא איזה בחורצ'יק שמנמן והתחיל לרדת עלינו ולעשות פוזות (הוא האפסנאי).

אחרי שסיימנו את עבודות הרס"ר הלכנו להתיישב בדשא וחיכינו שיחלקו אותנו לצוותים...

כולם יושבים ואז מגיע אותו הבחור השמן ממקודם ומתחיל להקריא קבוצות...

"קבוצה מספר 6: 10,39,50,66...."

קמתי ביחד עם חבריי לקבוצה (6, הכי טוב שיש :P ) והתיישבנו בשורה ליד הציוד שלנו...

אחרי 2 דקות בערך הגיעו המפקדים (2 מהם), נתנו לנו זמן להשתין ואז אספנו את הציוד (כן, גם פה אף אחד לא ניסה לשחק אותה רמבו וניסה ולקחת את כל הציוד לבדו) והלכנו לדיונה.

תרגיל ראשון: ספרינטים.
בהתחלה המפקדים אמרו לנו:"טוב.. יש לכם 25 שניות להקיף את הכף חפירה ולחזור. זוז!" כולם יוצאים ורצים...

בתרגיל הזה הצלחתי להגיע כמעט כל הפעמים במקום הראשון והשני...

אחרי זה, המפקדים החליטו לעבור לדיונה אחרת.. אספנו את הציוד והתחלנו לצעוד לכיוון דרום..

הגענו לדיונות ושם המפקד (חובלים) השלישי חיכה לנו.. גם פה היה לנו עוד קצת תיזוזים בסגנון:"25 שניות הקפתם את השיח וחזרתם. זוז!"

אחרי 10 פעמים כאלה (שבהן גם הגעתי במקומות הראשונים) הם אמרו:"עכשיו תסתדרו בסדרי הגעה מימין לשמאל. 25 שניות עקפתם את השיח וחזרתם. זוז!"
פתאום, כולם התחילו לרוץ כמו משוגעים. כאילו הם לא עשו בכלל ספרינטים לפני חצי דקה!!

בספרינטים (עם הסדרי הגעה) נעתי כל הזמן בין המקום ה5 ל1.

אחרי 10 פעמים בערך המפקד עצר אותנו ונתן לנו 10 דקות מנוחה שבזמנן צריך למלאות 3 שקי חול, לפתוח אלונקה ולשתות 4 כוסות מים

אלונקה סוציומטרית:
התרגיל הולך ככה: כולם יוצאים לספרינט וה6 הראשונים שמגיעים לוקחים את האלונקה (שעליה 3 השקים) ו2 ג'ריקנים ויוצאים לסיבוב. מי שלא מגיע בין 6 הראשונים יוצא לסיבוב נוסף).

המפקד צועק:"צא!"

כולם נותנים ספרינט מטורף... הצלחתי להגיע כל הפעמים לאלונקה חוץ מפעמיים שהגעתי לג'ריקן ופעם אחת שלא הגעתי לכלום...
המפקד עשה בערך 15 סטים..

לקראת הסוף הוא החליט לשנות את התרגיל.

סיבובי ריצה ואז לקחת את האלונקה.

הוא עשה בערך 3 פעמים את זה ואז הוא נתן לנו 15 דקות הפסקה שבהן צריך למלאות שק חול אישי ולשתות 5 כוסות מים.

שקי חול:
תרגיל פשוט וקשה.

לעלות ולרדת את הדיונה עם שק חול כאשר מותר לך לעשות כמה הפסקות שאתה רוצה למשך כמה זמן שאתה רוצה.

(טיפ: אל תעצרו בתרגיל הזה.. אפילו לא לשנייה!)
הצלחתי לעשות 13 סיבובים...

אחרי התרגיל הזה נתנו לנו 7 דקות, לשתות 4 כוסות מים ולקחת כלי חפירה.

חפירת בור:
המטרה היא לחפור בור ברוחב של הכף חפירה ובעומק של הכף חפירה האורך צריך להיות כמה שיותר ארוך.. יש לך 20 דקות בערך לחפור הכי הרבה שאתה יכול.

אחרי זה המפקדים עוברים בין האנשים ושואלים אותם מה דעתם על הבור.. הבור שלי לא היה מספיק רחב אז המפקד שאל אותי:"מה קרה מספר 39?".

אחרי שסיימנו עם זה, התיישבנו במעגל וכל אחד סיפר על עצמו מאיפה הוא, מה הוא לומד ולאן הוא רוצה להגיע בצבא...

אחרי השיחה התקפלנו וחזרנו למקום שממנו יצאנו.. עשינו עוד קצת עבודות רס"ר, מילינו שאלון סוציומטרי (שאלון סוציומטרי זהו שאלון שבו מדרגים את חברי הקבוצה), אכלנו וחיכינו לתוצאות.

רגע האמת הגיע!

המפקד מגיע ומתחיל להסביר שגם כאלה שלא הצליחו ביום סיירות יצליחו בסופו של דבר להגיע ליחידות טובות בלה בלה בלה.

הוא התחיל להקריא את המספרים (בתחילה של "היחידה")

פתאום הוא הגיע למספר שלי! שמח ועליז הלכתי לאוהל הלבן שבו הביאו לנו זימונים לפסיכולוג לעוד שבוע וכרטיסיות לאוטובוס.

זהו, נגמר היום.

היה יום קשה ומתיש נקווה לעבור את הפסיכולוג

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר