לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2007, 21:42
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LIRONSTS שמתחילה ב "גולני =נח''ל=צנחנים=גבעתי,מה עם כפיר?"

תראה לכל אחד יש דעות שונות..כפיר נועדה לתת מענה למלחמה בשטחים...זה הייעוד שלה..

אני אישית דווקא ממש מחזיק מהגדודים של כפיר..יש כאלה שאומרים שהם עושים יותר מעצרים משאר היחידות בגלל ההתמצאות שלהם בשטח(הם לא מחליפים מקום..תמיד במקום קבוע..שזה יתרון גדול..אתה מכיר כל פינה ופינה,יודע כל דבר..ויש גם חיסרון-שגרה ושחיקה).
כפיר לא תילחם במלחמות גדולות מול צבא סדיר בצפון למשל..יעדיפו שהיא תישאר ותשמור על השטחים..אם לכפיר היה גדס"ר בתכלס הייתי רוצה ללכת לשם..אבל בגלל שלוט"ר או עוקץ לא ממש מעניינים אותי אני לא מסמן אותם..כשיקום גדס"ר אני מניח שהמוטיבציה רק תעלה(והיא כבר עולה..בנוב06 היא עקפה את גבעתי עם רמת רצון 1.1 של המתגייסים).

בהצלחה!

חטיבה חדשה ומעולה..אחלה גדודים..אם אתה רוצה לנסות לוט"ר אני ממליץ לך ללכת לשם..
אבל זאת דיעה אישית בסך הכל.

הסברתי לך את ההבדל משאר החטיבות..לא רק צנחנים.

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2007, 04:15
  dove21 dove21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
פיגוע הכי קרבי שיש...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LIRONSTS שמתחילה ב "גולני =נח''ל=צנחנים=גבעתי,מה עם כפיר?"

אני ישתחררתי במרץ 06 שירתתי בחטיבת כפיר (לפני שהחליפו תשם) באחד מהגדודים.
לגבי אופי השרות זה כמו בכל גדוד רק שאתה נשאר באותו גיזרה ולא מחליף גיזרה יש יתרונות וחסרונות כמו שמישהו ציין לפני הייתרון זה המקצועיות והחיסרון זה השחיקה.
טוחנים שמירות כמו בכל גדוד אחר עד שתגיעו לוותיקות.
חטיבת כפיר היא חטיבה מצויינת לגבי מעצרים זה בכל הצבא , את המעצרים המסובכים יביאו יחידות מיוחדות לבצע את המעצר והפלוגה הרגילה היא תבצע את ההבטחה מסביב אצליינו היה כמה מעצרים עם הימ"מ הם ביצעו את המעצר ואנחנו את ההבטחה מסביב היה מעניין בסופו של דבר... אבל את כל המעצרים האחרים אנחנו ביצענו היה הרבה בפרט אחרי היציאה מגוש קטיף שאז בכלל הגיזרה התחממה...
אני בדיעה אם אתה כשיר ורוצה קרבי אל תתפשר לך על הכי קרבי שאתה יכול כמו אגוז מגלן שלדג שייטת מטכל אל תתפשרו לכו על הכי קרבי זה כבוד....
אם מישהו רוצה טיפים לגבי פקלים או כל שאלה בוו'קשה תשאלו בכיף
בהצלחה לכולם בגיוס צעירים שלי....
ולכפיר תתחדשו על הכומתה החדשה המנומרת עדין לא ראיתי אותה כי אני בחול אבל שמעתי שהיא יפה אז.. מברוק...
ישן 28-01-2007, 13:03
  jonatanst jonatanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
כפיר..
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי AcidicJimmy שמתחילה ב "תראה, כל חמשת חטיבות החי"ר של..."

כמו שאומרים פה..כפיר היא כמו כל אחת מהחטיבות בצה"ל...טוחנת שמירות ..טוחנת מחסומים..
בעיקר שאתה צעיר.. לאט לאט יורדת הכמות..שאתה עולה לוותיקות אז בכלל.

התנאים בכפיר למען האמת הם לא משהו(וזה מילה יפה)..הבסיסים זבל..שניהם בבקעה(בקעות ופלס)

התנאים הטובים הם שבאימון המתקדם אתה עובר לפלס ומקבל חדרים..משהו כוכב אחד בלחץ...
האוכל בלאי..האנשים ברובם לא איכותיים..סוציומאטים..מתבאסים שזרקו אותם בחור..

לגבי תכיפות הפעילות..זה תלוי באיזה גדוד אתה משרת..כל גדוד תופס גזרה כמו רמאללה טול כרם וכדומה..ויש איזורים חמים..ויש כאלה ששקטים.

בתאכלס..המעצרים הם לא ברמה גבוהה..רמה של גדודים ואפילו פחות..יש הרבה יחידות באזור..שבכל בעיה נקראות לסדר תבלאגן.

אני אישית מהיכרות קצרה עם התנאים ועם האנשים ששם..(ואני לא רוצה להכליל)..אם הייתה התלבטות בין החטיבות..כפיר הייתה בעדיפות האחרונה.

אמנם החטיבה הוכרזה רק השנה..וכן יש שיפור בתנאים בפעילות בהכשרה וכדומה..עדיין..החטיבה נחותה..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:45

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר