לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2007, 14:42
  roe10 roe10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.01.04
טוב אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי AcidicJimmy שמתחילה ב "פתחת פה תיבת פנדורה... איך..."

איך התנאים? - קודם כל ישנים בחדרים של 6 עם מזגן (חוץ מגדוד אחד שבאוהלים- 55 ) , אוכל סביר, אפשר להסתדר איתו , שבטה סך הכל בסיס בסדר ,לא כזה גרוע כמו שמתארים אותו...הבעיה היא שלכל מקום שאליו תסתכל משבטה תראה חול ומדבר והוא נמצא בסוף העולם שמאלה (צומת השביזות!)

איך האנשים?אחלה אנשים, באמת שסבבה לגמרי! אני לא יודע יותר מדי על גדודים אחרים, אבל אצלי בקרן אנשים טובים אחד אחד.

איך הסגל? עכשיו אחרי השבירת דיסטאנס אני יכול להגיד לך שכל הסגל מצחיק וטוב, אבל לא תראה מהם יותר מדי חיוכים במהלך הטירונות. סה"כ מתייחסים יפה, משתדלים להתחשב בבקשות לגבי יציאות הביתה, אירועים משפחתיים, ובקשות אישיות בכלל. סגל טוב וההתייחסות אלינו בטירונות (איפה שצריך) הייתה מצויינת לדעתי.

איזה נשק קיבלנו? M16 מקוצר.
איך ההווי? יש הרבה דאחקות, מדי פעם גם המפקדים (: , שביזות יש בכל טירונות בכל מקום, אבל אם תבוא בראש טוב, יהיה בסדר...אני לא אשקר לך - הטירונות זה שלב מאוד קשה מבחינה מנטלית ונפשית (לפחות בשבילי).

גיבוש מורן - לא הלכתי.
באופן אישי - תראה, אני חלק גדול מהתוכן הפיזי של הטירונות לא עשיתי בגלל בעיה רפואית, ואני כנראה ממשיך בגדוד אבל לא בתור לוחם..הטירונות זה לא שלב שאפשר להנות בו יותר מדי, אבל שאתה מסתכל אחורה אתה נזכר בכל כך הרבה דברים מצחיקים וכביכול כיפיים שהיו. שמע, תותחנים מקום טוב להיות בו, בעיקר אם אתה בונה על פיקוד\קורסים שונים..

שיהיה בהצלחה אחי!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2007, 17:07
  et-17 et-17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי WallyWest שמתחילה ב "אני שואל את כל התותחנים!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי WallyWest
אני ככל הנראה עתיד להתגייס לתותחנים בנובמבר 07 (יש זמן ברוך השם).
רציתי לשאול אז כמה שאלות וזה לגבי כל התותחנים בכל מקום...
איך האנשים?
איך התנאים?
מה מותר לי לדעת על מיתר? ומה גם על מנתץ? יש לכם המלצות לאן כדאי לי ללכת? תומ"ת/מנתץ/מיתר?
הבנתי שמיתר ומנתץ דורשים סוג של מיון, עד כמה המיונים קשים ומה הם כוללים?
האם אתם כעקרון מרוצים מהבחירה שלכם?
האם יש אצלכם הרבה שהם לא פרופיל 72 אלא יותר גבוה (82-97)?
איפה יש בנות? אני יודע שיש במנתץ... איפה עוד?
כמה הרגשתם מוכנים מבחינת הכושר וכמה קשה זה היה? האם הלכתם לתוכנית מסויימת לפני הגיוס/התאמנתם לבד?

זה לא כזה הרבה זמן כולה שמונה חודשים... אולי אני אהיה מפקד בטירונות שלך
האנשים סבבה בכל מקום יש ויש תלוי איך אתה מתחבר אליהם
מיתר זה בתכלס יחידה סודית ויש עליה כל מיני הנפצות באינטרנט, אליה צריך להתמיין והיא נחשבת ליחידה התנדבותית ואפשר להגיע אליה רק עם פרופיל של 82 ומעלה. יש גיבוש פיזי שהוא ממש קל, מבחנים וראיון, הראיון זה הקטע הקשה כמה חופרים לך ומציקים לך על כל דבר קטן. רק בגדוד 334 של המנתץ יש בנות לוחמות... יש גם את הפקידה הפלוגתית שיש בכל מקום. לתותחנים לא צריך להתאמן אבל זה רק ייקל עליך בטירונות.. לא שהיא כזאת קשה למרות שהייתי חצי ממנה ב-ב' בגלל שברי מאמץ...
תגידו שמו מזגנים במגורי טירונים של MLRS?
ישן 16-03-2007, 20:04
  Ranle Ranle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ranle שמתחילה ב "תותחנים נוב' 06 חזרו עם הכומתה!"

אז כן, high hopes, עשיתי את המסע בסוף אחרי שהסתבר שבעצם לא היה לי משהו חריג והרופא בחרפ אמר שאני כשיר רק כ12 שעות לפני המסע

והנה אני יענה קצת לשאלות בתור אחד ב55, שהתנאים שלנו טיפה שונים מהאחרים:

איך התנאים? אז ככה, התנאים שלנו זה שני צוותים באוהל (כ20 איש) וזה אולי אחד הדברים הכי כייפים שיש, אמנם כשיש גשם ורוח אז טיפה יותר סובלים משאר הסוללות שישנות בחדרים, אבל יש לנו המון המון צחוקים ביחד באוהלים, מתגבשים ברמות מטורפות עם הרבה אנשים ויש המון מקום יחסית לחדרים, אין צפיפות.
באימון מתקדם עוברים לישון באוהל קצת יותר לפי צוותים, כל צוות באוהל עם ארונית אישית לכל חייל
איך האנשים? האנשים מעולים!! הכרתי הרבה חברים טובים בסוללה ובאמת שבזכותם עברתי את הטירונות הרבה יותר בכיף ובסבבה, אין ערסים או אנשים שאתה סובל איתם, מבחינת אנשים בגדוד 55 היום איתי 67 אנשים שפיצים!
איך הסגל? כמובן שרוב מה שאני מכיר זה את הסגל במצב טירונות, רק אתמול בערב שברנו איתם דיסטנס, אבל איך שזה נראה רובם אנשים איכותיים, מצחיקים ועם ראש טוב.
אני מאמין שבצפ"ס הם יפתחו איתנו ונלמד להכיר אותם טוב יותר ולעומק.
איזה נשק קיבלתם? m16 מקוצר או מנוסר, מה שיצא באפסנאות.
איך ההווי, שביזות או סבבה? ההווי בין החברים בגדול הוא ממש סבבה, במיוחד בשבתות שיושבים המון אנשים ביחד, כולם מביאים ממתקים או אוכל מההורים ויושבים ביחד, צוחקים על המפקדים, צחוקים על שטויות שעשינו השבוע, זה מאוד מגבש!
בקשר לשביזות, כמו בכל מקום, יש שביזות ולפעמים לא מעט, זה תלוימה עושים באותו היום או השבוע אבל בסוף כולם מתגברים על הכל.
הלכת לגיבוש מיתר? איך הוא? לא יצאתי לגיבוש אבל חבר טוב שלי מהצוות היה ואמר שהגיבוש הוא בעיקר מנטלי, אסור להשבר בשום שלב של הגיבוש ופשוט לתת הכל ובראבק!
תדעו שהגיבוש הפיזי לא ארוך יותר מדיי ושאם מציעים לכם לפרוש בחיים אל תקפצו על ההצעה הזאת, זה רק בא לשבור אותכם.
באופן אישי, נהנה? אני אישית נהנה, בעיקר בזכות האנשים שאיתי בסוללה.

יש למישהו עוד שאלות? הרבה יותר קל לי לספר על הטירונות תוף כדי שאני עונה על שאלות.
ישן 17-03-2007, 13:22
  תומר123 תומר123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.05
מזל טוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ranle שמתחילה ב "תותחנים נוב' 06 חזרו עם הכומתה!"

שמח מאוד על התגובות, זה מאוד כיף לראות שאנשים מרוצים מהחיל ומהטירונות.
אבל עכשיו ידידי נוב 06 מחכה לכם הצפ"ס, תעברו אימוני צוות, פלגה וסוללה שיכשירו אתכם להיות סוללה מבצעית לכל דבר. ובהמשך האימון המתקדם תלכו לתפוס קו.
אם תתפסו קו חי"ר תזכו לעשות פעילות מבצעית בט"שית - מחסומים, סיורים ושאר יזומות שבהחלט יעניקו לכם תחושת עניין ומיצוי. גם אם ידוע לכולם שזו עבודה שוחקת, זה הדבר המרכזי בצבא שכמעט כל הקרביים עושים, וזה ללא ספק מה שמשאיר את ישראל על המפה.
מצד שני אם תתפסו קו עם הכלים שלכם, בצפון או בעזה, תראו באמת מהי העוצמה של החיל. תתחילו להתמקצע מאוד כצוות אורגני, פתאום יראו מי הטען הכי טוב, ומי הצוות שיורה הכי הרבה פגזים, ואולי אפילו יתמזל מזלכם (או ההפך - תלוי איך מסתכלים על זה) וייצא לכם להשתתף במבצע כזה או אחר.

אם יש לכם שאלות על מה שצופן לכם העתיד אתם מוזמנים לכתוב
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:24

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר