לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2007, 21:27
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
05.07 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (3)

אשכול זה מיועד להצעת ובקשת מפרטים והצעות לשדרוג.
אשכולות חדשים שיפתחו ינעלו!
אני מבקש מהמגיבים להגיב למשתמש שאליו הם פונים ע"י לחיצה על כפתור "תגובה" בהודעתו. ככה נוכל לשמור על הסדר באשכול.
נא לא להקפיץ הודעות בעוגן, הודעות כאלו ימחקו.

ניתן להכנס לאשכול המפרטים הקודם כאן .

מעתה יפתח אשכול מפרטים חדש כל כ100 תגובות או תחילת חודש, על מנת לשמור על גודל סביר וטעינה מהירה של האשכול.
אשכולות מפרטים ישנים ניתן למצוא בארכיון .

שימו לב, כלל חדש וחשוב:

כל מפרט חייב להבנות באחת מחנויות המחשבים המקוונות הידועות. כל תגובה עם מפרט חייבת לכלול תמונה או קישור לקובץ תמונה, HTML או רשימת לינקים שנלקחו מאותו האתר. תגובה שתעבור על החוקים תימחק, אם כותבה יתעקש להמשיך בסורו - הוא ייחסם.
דוגמאות לחנויות מקוונות מפורסמות:

www.pandas.co.il
www.zigzag2000.co.il
www.logicpc.co.il
www.glob-net.com

על כל גולש לקרוא את המדריך לבקשת מפרט , וכן כיצד לזהות מפרט בעייתי.

הערה:
כל המפרטים המתפרסמים בפורום זה לא מהווים בשום פנים ואופן המלצה למקום קנייה. מקום הקנייה הוא שאלה בפני עצמו. כמו כן, אנו לא אחראים לאף מפרט המתפרסם על גבי הפורום ובהודעות פרטיות. הגולשים מתבקשים להזהר.
(ותזכרו, בפורום הזה - חכם לאחר מעשה הוא לא חכם בכלל.)

נערך לאחרונה ע"י rlsf בתאריך 16-05-2007 בשעה 23:27. סיבה: עדכון - מחיקת הקפצות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2007, 10:53
  kolonimbus kolonimbus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
עזרה בשידרוג זיכרון למחשב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "05.07 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (3)"

אהלן חברים !

אני מעוניין לשדרג זיכרון למחשב אך אין לי מושג איזה זיכרון לבחור. כשקניתי את המחשב - בחרתי זיכרון של CORSAIR שעשה לי רק צרות ואמרו לי שהוא פשוט לא מתאים ללוח אם שלי של GIGABYTE. באותה רכישה "התפשרתי" על זיכרון של סמסונג והרכיבו לי שני כרטיסים של 512 (2X512) של סמסונג.
================================================== ===============

הנה המפרט של המחשב שלי :
AMD Athlon 64 3200 Socket 939 Box
Gigabyte GA-K8Nf-9 nForce 4X socket 939 Mother Board
כרטיס מסך Leadtek Geforce FX6600GT PCI-e 128MB Retail VIdeo.

*כל השאר מארז וכו' לא רלוונטי אני מניח....
================================================== ==============

הזיכרון שרציתי לקנות: Corsair 512MB DDR 3200 CAS2.5 Value Memory.
הזיכרון שיש לי היום: 2 כרטיסים של 512 ביחד 1 גיגה של סמסונג .

אני רץ כיום עם מערכת הפעלה VISTA ואני ממש חייב לשדרג את הזיכרון ל-2G .
אני רוצה להשקיע בזיכרון איכותי , אם CORSAIR לא מתאים אז תמליצו לי חברה אחרת, והכי חשוב שהזיכרון יהיה מהיר! אני משתמש במחשב עם פוטושופ וחשוב לי שהמחשב יעמוד בסטנדרטים גבוהים.
רצית גם לדעת איך אני יכול לשדרג : האם אני יכול להוסיף או שאני חייב להחליף את כל הזיכרונות - אני ממש לא מבין בזה....

לגבי מחיר: עד 1600 שקל אבל זה באמת הגג.

אשמח לקבל רעיונות , המלצות וכו..

תודה
ישן 15-05-2007, 19:05
צלמית המשתמש של HEN_K
  HEN_K HEN_K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.06
עזרה בבחירת מחשב נייד (אני מעביר מהאשכול הקודם כי הוא נגמר ואף אחד לא שם לב)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "05.07 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (3)"

שלום.

חבר שלי ביקש ממני למצוא לו מחשב נייד אבל מכיוון שאני לא כל כך מעודכן במחשבים הניידים היום וגם אין לי כל כך כוח להתחיל לחקור אז אולי אתם תעזרו לי .

אין לו תקציב כי זה חבר של אבא שלו מביא לו באיזה קומבינה....תתנו אפילו במיליון שקל מיצידי (באמת שאין חשיבות לתקציב,אל תנסו אפילו לשכנע אותי )
המחשב חייב ליהיות מחשב נייד של חברת DELL (שוב בגלל אותה קומבינה).
המחשב מיועד לעבודה חזקה עם גרפיקה.....נא לשים דגש על זמן סוללה ומשקל.
אבל תמצאו את המחשב הנייד שבאמת באמת באמת הכי חזק היום לעבודה עם גרפיקה...ובאמת אל תנסו לחסוך בגלל התקציב,כי זה באמת לא חשוב....ולא לשכוח רק DELL .
הממ דרך אגב זה די דחוף....אני צריך את זה למחר (הבטחתי לאבא) .

אדם ממש חכם לומד גם מטעויות של אחרים.

ישן 15-05-2007, 22:10
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

מותר גם חברה בת של DELL?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי HEN_K שמתחילה ב "עזרה בבחירת מחשב נייד (אני מעביר מהאשכול הקודם כי הוא נגמר ואף אחד לא שם לב)"

אני אסביר את העניין:
1. המבחר של DELL לפי האתר שלה אומנם נחמד, אבל לא נמצא בו קו המעבדים החדש לניידים של אינטל (פלטפורמת סנטה רוזה)
2. המחשב הכי מתקדם שמצאתי שם מגיע עם radeon mobile X1800 או nvidia go 7900.
alienware היא חברה בת של DELL (נקנתה במהלך השנה האחרונה) שמציעה מחשבים ניידים עם מערך 7900GTX SLI.

עוד כמה נקודות:
1. למה אתה מתכוון ב "עבודה חזקה עם גרפיקה"? כרטיס המסך הכי חזק בשוק או שאפשר להסתפק במשהו מתחום הביניים?
2. אתה מודע לזה שהדרישה ל "עבודה חזקה עם גרפיקה" גוררת את הגדלת משקל המחשב, מן הסתם מחשב עם כרטיס מסך מוכלל שוקל פחות מאחד ללא כרטיס, בנוסף עבור עבודה עם גרפיקה כנראה שרצוי מסך גדול ולמסך יש השפעה די גדולה על משקל המחשב.

ישן 16-05-2007, 01:09
צלמית המשתמש של HEN_K
  HEN_K HEN_K אינו מחובר  

טוב אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "מותר גם חברה בת של DELL?"

אני לא יודע אם זה מותר....אז פשוט תתן לי דגם אחד של DELL ודגם אחד של חברת בת של DELL (זאת שרצית)...אני יתן לאבא של חבר שלי לבחור.

עכשיו לשאלות:
1. האבא הוא אדריכל ולכן הוא עובד עם תוכנות כבדות (כהגדרתו) של גרפיקה ,לדגומא (ה 2 שאני יודע עליהם): פוטושופ ואוטוקד (כנראה יש עוד....), אני סומך עליך שאתה תדע לעשות את ההתאמה (כשתבחר במחשב,תגיד לי אם בחרת בכרטיס בינוני או חזק).
2. אני מודע לזה שאי אפשר לאכול את העוגה מכל הכיוונים....אני אמרתי מה שהוא אמר לי...הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה להשתדל לקחת מחשב כמה שיותר טוב עם משקל כמה שיותר נמוך (אני יסביר לו את זה שהכרטיס מסך גורר משקל גבוהה יותר).

** אגב אם אתה לא סגור על דגם אחד אז אתה יכול לתת שני אופציות,זה לא נורא..... .

תודה רבה.

ישן 19-05-2007, 20:51
צלמית המשתמש של HEN_K
  HEN_K HEN_K אינו מחובר  

ממש תודה אבל יש שינוי קטן בדרישות
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "טוב, המחשב שהכי מתאים לדרישות..."

תשמע מסיבות שלא תלויות בו התקציב ירד ל 8000 (אם אין ברירה אפשר לעלות קצת אבל באמת קצת-בערך 500 ש"ח).
כמו כן דיברתי איתו כדי שיבהיר לי את העניינים,והוא אמר שכיום יש לו מחשב נייח עם כ.מסך 7600GT וזה די מספיק לו...זאת אומרת שמספיק כ.מסך ברמה של 7600GT (אין לי מושג מה זה אומר מבחינת נייידים).
מסך- הוא אומר שצריך להיות בגודל 15 אינץ' ולא 14 (ראיתי שבדף הזה שנתת היו מסכים של 17 אינץ',אז אין צורך בגודל כזה-אפשר לחסוך).
זיכרון הוא מבקש 2GB (וזה די חובה מבחינתו-הוא כמעט דרש ממני )

נערך לאחרונה ע"י HEN_K בתאריך 19-05-2007 בשעה 21:00.
ישן 18-05-2007, 09:47
  royruho royruho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.07
הראל - המחשב הזה מעט חלש מידי אני חושב
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "אתה מודע לכך שאפשר לספק את הצרכים שלך בהרבה פחות מכך?"

אני מבין את מה שאתה מנסה להגיד על כך שאפשר לחסוך אבל אני לא בטוח שזה נכון.
דמיין לך אנשים שקונים פעם ב 4-5 שנים מחשב לא משנה כמה איטי הוא נהיה לקראת הסוף. אתה רואה את המחשב הזה יושב שם עוד 5 שנים ועושה את העבודה ?
המגבלה מבחינת האנשים שהמחשב נקנה עבורם הינה רכישת המחשב עצמו ולא התקציב. בהשקעה של עוד 1000-1500 שקל אני חושב שאפשר היום לקנות מחשב שישרוד עוד שנה שנה וחצי. מבחינתם זה שווה את ההשקעה. ההצעה שלך להוסיף כרטיס מסך כשנעבור לויסטה מעניינת מאוד ונשקול אותה.

בנוסף המארז צריך לשבת לצד שולחן ויהיה חסום משני הצדדים לכן חשוב שיהיה לו איוורור רק מקדימה ומאחורה (אני חושב שלמארז שהצעת יש מאוורר צידי) ואם אפשר שלא יהיו לו לדים מצועצעים (אלא אם כן אפשר בקלות לנטרל אותם)

עוד שאלה - כדי לשמור על המחשב שקט לא מומלץ להשקיע עוד 150 שקל באיזה קירור למעבד שאינו stock ?

שוב תודה על העזרה ומצטער על הטרטור.

נערך לאחרונה ע"י royruho בתאריך 18-05-2007 בשעה 09:50.
ישן 18-05-2007, 10:55
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

...
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי royruho שמתחילה ב "הראל - המחשב הזה מעט חלש מידי אני חושב"

מעשית, לצרכים של אופיס וצפייה בסרטים, המחשב הזה הוא כבר יותר מהדרוש.
לצרכים כאלה בהחלט ניתן להסתפק במעבד חד ליבה, וכיוון שאתה מתקין XP ניתן גם להסתפק ב 1GB זיכרון, אבל הכנסתי כפול ליבה וזיכרון של 2GB כיוון שזה אפשרי במסגרת התקציב.
אם אתה מעוניין להוציא עוד כסף ניתן לשפר את המעבד ל 4800 או 5200 אבל לא זה מה שיאריך את חיי המחשב שלך משמעותית לדעתי.

המארז המוצע כולל מאוורר עם לד מקדימה, אם תרצה לנטרל אותו כל מה שאתה צריך זה להחליף מאוורר (או לבקש מהחנות שתעשה את זה עבורך) יש לו שבכה צדדית אבל אין שם מאוורר אלא תעלת איוורור (מטרתה להוציא אוויר חם מאיזור המעבד החוצה), הוא מאפשר חיבור 2 מאוררים - אחד קדמי ואחד אחורי של 120 ס"מ.
הבעיה היא שמארזים סבירים שלא כוללים לדים הם בסיסיים למדי, כמו זה לדוגמא:
http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2146

ואם אתה מעוניין במארז ללא פתחים בצדדים תאלץ ללכת על אחד משני אלה:
http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1156
http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1159

שים לב שכל ההצעות למארזים כוללות ספק כוח, כך שאין צורך בספק שבהצעה המקורית.

עריכה:
לגבי קירור למעבד - פיתרון הקירור שמגיע עם מעבדי AMD לא רועש במיוחד ובנוסף כשהמעבד לא במאמץ מהירות סיבוב המאורר יורדת (טכנולוגיית cool'n'quiet) ככה שאין צורך בקירור מיוחד.

נערך לאחרונה ע"י rlsf בתאריך 18-05-2007 בשעה 10:57.
ישן 19-05-2007, 04:09
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
אישית
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי royruho שמתחילה ב "המחשב הזה לא יהיה בר שימוש כשנה יותר מזה שהצעת?"

אני חושב שאם המטרה הנה מחשב שקט כדאי לך לחשוב בכיוון הזה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אלו החלקים שמשותפים ולא משנה אם תבחר לוח-אם ומעבד Intel או AMD. מארז שקט במיוחד עם ספק כח שקט ATX V2.0 , כרטיס מסך עם קירור פאסיבי (תוודא לפני הקניה שאכן הקירור פאסיבי כפי שרואים בתמונה), זכרונות מצויינים, כונן אופטי SATA ודיסק קשיח שקט מהיר.

עכשיו הבחירה בידך לגבי מעבד ולוח אם. אישית אני מעדיף AMD ולכן הייתי בוחר (לדוגמא) בלוח אם
Gigabyte GA-M55S-S3 nForce 550 Socket AM2 Motherboard שעולה 484 ש"ח והנו בעל קירור פאסיבי (שוב, לוודא לפני הקניה) ומעבד AMD Athlon 64 Bit 3800 Dual Core Socket AM2 Box CPU שעולה 520 ש"ח או בחלקים מקבילים בהתאם להעדפה אישית. אינני חושב שנדרש קירור מיוחד למעבד מאחר והקירור המקורי די שקט, אבל זו בחירה שלך.
עבור 3780 ש"ח אתה מקבל לדעתי מחשב שעונה על כל הדרישות שלך.

אני מבין שאתה מחפש לקנות בחנות ספציפית, אך אינני רואה סיבה אמיתית לכך. לחברים שלי יש נסיון טוב עם לוג'יק PC, אבל אני לא בעמדה לתת המלצה מאחר ואינני גר בישראל. בכל מקרה הרעיון היה להראות בחירה בחלקים שקטים במיוחד בתקציב שלך שיענו על הדרישות. אני בטוח שתוכל להרכיב מחשב דומה בחנות שתבחר.

נערך לאחרונה ע"י MrS בתאריך 19-05-2007 בשעה 04:18.
ישן 19-05-2007, 19:07
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

לא
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי royruho שמתחילה ב "המחשב הזה לא יהיה בר שימוש כשנה יותר מזה שהצעת?"

אתה רק מוציא פה יותר כסף על אותה רמת ביצועים שתקבל אם תיקח את המפרט שהצעתי לך ותחליף בו את המעבד ל 5600, שאר הפרמטרים שקולים:
מארז, ספק, זיכרון - זהים.
כרטיס המסך הוא בחירה, אין חובה בו לשימושים שציינת, ומכיוון שכך אולי כדאי לחכות קצת איתו ולתת למחירים לרדת - הכרטיס הזה לא חזק במיוחד והושק לא מזמן, אם אתה רוצה אתה יכול להכניס אותו כבר עכשיו.
קירור למעבד - אתה מתעקש לדחוף אותו כל פעם מחדש למרות שפעמיים לפחות הסברתי לך שאין בו צורך. אם אתה מתעקש לא להקשיב לעצות שנותנים לך, אל תטרח לבקש עצות.
דיסק קשיח גדול יותר - העלות בו ל 1GB של מידע גבוהה יותר מכונני 250GB, אם אתה חושב שיהיה צורך בכ"כ הרבה מקום אחסון זאת אופציה, אבל לקחת אחד בחיבור IDE ולא בחיבור SATA ובנוסף הוא מגיע עם buffer של 8MB שבגדלים כאלו הוא כבר בעייתי (כבר דרוש 16MB).
צורב - לקחת אחד בחיבור IDE ולא SATA.

על לוח האם והמעבד אתה מוציא הרבה יותר מדי וללא הצדקה כלל, זה לא מה שירוויח לך עוד שנה בלי להחליף את המחשב.
אם תיקח את המפרט שהצעתי לך ותחליף את לוח האם והמעבד לשני אלה:
http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3044
http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3154

תקבל מפרט ב 3700 ש"ח שיענה על הדרישות שלך מעל ומעבר, אבל:
1. אין צורך במעבד כ"כ חזק, מה גם שמעבדי הדור הבא של AMD אמורים להתאים לשקע AM2 כך שתוכל לשדרג למרובע ליבות.
לא שברור לי מה יש לעשות עם מרובע ליבות ביישומי אופיס, מצד שני אתה ממש מתעקש לקחת את כפול הליבה החזק ביותר רק כי הוא נכנס לך בתקציב.
2. אין חובה בכרטיס מסך לא מוכלל אם כל מה שהמחשב הולך לעשות הוא יישומי אופיס או הצגת סרטים (ולא את שניהם במקביל).

ישן 20-05-2007, 09:52
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי royruho שמתחילה ב "תודה על ההסברים הראל"

1. אם אתה מתכנן לקנות מלכתחילה כרטיס מסך חיצוני, אין טעם להשקיע בלוח אם עם כרטיס מסך מוכלל, לכן הצעתי לך לעבור ללוח בסיסי וטוב עבור מעבדי AM2, שמבוסס על ה NF550, הוא פשוט הלוח הכי זול שמאפשר התקנה של כרטיס מסך חיצוני ולכן הוא נבחר.
אם אתה לא קונה כרטיס מסך עכשיו אז כמובן שיש צורך בלוח עם כרטיס מסך מוכלל ואז לדעתי רצוי ללכת על לוח מבוסס AMD 690G, או שתחכה קצת כדי לראות לוחות מבוססי NF7050 שאמור להיות מושק בקרוב ולהתחרות בו.
2. לגבי המעבד - ה 5600 מציג ביצועים שקולים ל E6420, כפי שכבר ציינתי קודם - אתה תשלם הרבה כסף על כוח עיבוד שלא תנצל, אם אתה ממש רוצה ביצועים מקבילים ל E6420 אתה יכול ללכת עליו אבל לצרכים שלך גם 4800 הוא הרבה מדי.
3. ה 8500GT הוא הכרטיס הזול ביותר מסדרה 8 ששוחרר עד היום, הוא מאפשר הפעלת משחקים בהגדרות נמוכות יחסית (נושא שלא רלוונטי עבורך) ומכיל האצת חומרה לפענוח סרטים, האצת החומרה שימושית להצגת סרטים במחשב כי היא מסיטה את העומס מהמעבד הראשי למעבד הגראפי אבל:
א. אם כל מה שאתה עושה בזמן צפייה בסרט זה רק לצפות בו, זה לא רלוונטי עבורך יותר מדי.
ב. גם ה 690G מציע האצת חומרה, אם כי פחות מסיבית (העומס על המעבד הראשי יורד, אבל בפחות)
ג. הכרטיס הזה חדש בשוק ועוד אין לו תחרות מצד AMD כיוון שסדרת ה HD2400 שלה עוד לא יצאה, הסדרה הזאת אמורה לצאת תוך חודש וחצי בערך, ואז יש סיכוי לירידת מחירים וכן להשוואה בין המתחרים שתאפשר לך בחירה טובה יותר.

ה 8600GT מיועד כבר יותר לגיימרים בסיסיים - הוא מחליף את ה 7600GS, מציע את אותן תכונות האצה של ה 8500GT אך עם יותר כוח עיבוד, מאפשר הפעלת משחקים ברזולוציות קצת יותר גבוהות ,לצרכי אופיס אין טעם להשקיע בו.

ישן 23-05-2007, 13:57
  royruho royruho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.07
משום שהמחשב צריך להיות חרישי - האם יש ספק שקט יותר שניתן לרכוש
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "אתה מודע לכך שאפשר לספק את הצרכים שלך בהרבה פחות מכך?"

ראיתי שהספק של HEC אמנם מהתקן החדיש ביותר לספקים (2.2 - לא שאני יודע מה ההבדל בינו לבין 2.0) אך מגיע עם מאוורר אחד של 8 מ"מ ומרעיש עד לעוצמה של 32Db בהספק השיא שלו.
יש ספק שיתמוך במחשב עם אפשרות לשדרוג עתידי לכרטיס מסך מדרג הביניים הנמוך שיכול להיות שקט יותר ?
קוד:
מעבד: AMD ATHLON 64 4800+ X2 DUAL CORE SOCKET AM2 65W - 2.5GHz 1MB CACHE - ADO4800DDBOX- BOX ₪716 לוח אם: ASUS M2A-VM HDMI ₪483 דיסק קשיח: WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500KS ₪380 צורב DVD: PIONEER DVDRW DVR-212BK DOUBLE LAYERED X18 - BLACK - SATA ₪247 זיכרון: OCZ 2048MB (1024MBX2) DDR2 800 CL5-5-5-15 - SYSTEM ELITE EDITION - OCZ2SE8002GK ₪613 מארז: ENERMAX CHAKRA ECA3050 MID TOWER CASE w/o PSU ₪355 ספק כוח: HEC 400W : 400TRT-F - 20/24 PIN - ATX12V Ver. 2.2 ₪245 מחיר סופי (כולל הרכבה): ₪3032 המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

תקציב המחשב עד 3500 ש"ח

תודה מראש
ישן 16-05-2007, 17:48
  yuvalas yuvalas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
סוף סוף קניתי מחשב, כמה שאלות..

היי!

לפני יומיים קניתי מחשב (את זה: http://www.p1000.co.il/p1000/Templa...ctionId=3484111)

יש לי כמה שאלות...
1. הוא טוב?
2. הוא יכול להריץ את ויסטה אולטימייט בלי בעיות? -אין לי בעיה להוסיף 1GB בעתיד.. אני רק שואל כעקרון...
3. האם יש שיפור גדול ממה שיש לי עכשיו? (צירפתי קבץ WORD מפרט השוואהבין שני המחשבים שברשותי (אחד שיגיע עוד שבועיים ואחד שכבר יש לי...)
4. איך אני מתקין עליו Micosft Windows XP Professional 32Bit Hebrew? - כשהמחשב מגיע הוא יגיע לי ללא מערכת הפעלה... פשוט מכניסים את הדיס המקורי שקניתי בחנות אחרת (קניתי בחנות אחרת כי יה שם יותר זול) רק מכניסים את הדיסק לכונן -> מפעילים את המחשב והוא מגיע לי לתכנית ההתקנה? זה אמור להיות קל?

https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...16/95632823.doc

בתודה ראש,
יובל

נ.ב. אני יודע שמחשב לא קונים במירות קבוצתיות אך לשנה הקרובה זה יהיה לי מצוין...
והמחיר ביחס למפרט היה מאוד זול, נכון? תקנו אותי אם אני טועה... שוב תודה

ישן 16-05-2007, 19:23
  The Rotter The Rotter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל The Rotter
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי yuvalas שמתחילה ב "סוף סוף קניתי מחשב, כמה שאלות.."

איך אני מת עליכם, האנשים שכבר קנו מחשב ורק אז באים לשאול אם הוא טוב.

ובנוגע לתשובתך:
1-חרא של מחשב
2-באופן די מוגבל, כיום המינימום זה 2 ג'יגה.
3-אין לי כרגע וורד במחשב, אז אני לא יכול לענות על השאלה הזו.
4- כן

לא משנה לכמה זמן הוא מיועד, הוא פשוט מחשב חרא
שלא שווה להשקיע בו.
חבל שלא התייעצת קודם.
תחשוב על ביטול המחשב וקנייה ממקום אחר.
בקניות דרך האינטרנט יש אפשרות לבטל את העיסקה ללא
סיפוק סיבה תוך 14 יום. דמי הביטול במקרא זה הם מקסימום 100 ש"ח
(אם בכלל יגבו אותם).

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=02%2F12%2F2007&end_date=02%2F12%2F2010&-=.jpg]

נערך לאחרונה ע"י The Rotter בתאריך 16-05-2007 בשעה 19:26.
ישן 18-05-2007, 08:30

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי yuvalas שמתחילה ב "לדעתי זה מעולה.. (לא לכולם -..."

אם אתה אומר שהוא מפרוט מעולה בשבילך,
ואתה לא מקבל חוות דעת נוסעת,
אז מדוע באת לפורום ושאלת על המפרט?
בנוגע לזה שעוד שנה אתה קונה חדש
זה לא שאלה של מאמין /לא מאמין.
הענין הוא התמורה שאתה מקבל מהמחשב
באותו כסף. בכסף הזה יכולת לקנות מחשב
יותר טוב. אז אפילו אם זה מחשב לחודש,
למה צריך להתפשר ולקנות משהו נחות,
אם אתה יכול בכסף הזה שאתה משקיע לקבל
משהו יותר טוב, אבל איך שאתה רוצה
אם אתה לא מעונין להקשיב לחוות דעת נוספת
על המפרט אז כל מה שנשאר לי לומר לך זה
שתתחדש על המחשב.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=02%2F12%2F2007&end_date=02%2F12%2F2010&-=.jpg]

ישן 19-05-2007, 10:57
  KenVeLoBoy KenVeLoBoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
שלח הודעה דרך MSN אל KenVeLoBoy Facebook profile
מפרט מחשב שאני רוצה לקנות.... תנו תגובות.. :)

ח'ברה מה אתם אומרים על המחשב הזה ....

מעבד:
AMD ATHLON 64 6000+ X2 DUAL CORE SOCKET AM2 - 3.0GHz 1MB CACHE - ADX6000CZBOX - BOX ₪1278

לוח אם:
ASUS CROSSHAIR ₪1367

כרטיס מסך:
HIS PCI-EX RADEON HD2900XT 512MB GDDR3 512 BIT DUAL DVI HDMI TV/O - RETAIL ₪2497

דיסק קשיח:
WD 400GB 16MB SATA2 7200 RPM - RAID 24/7 - WD4000YS ₪795

זיכרון:
OCZ 2048MB (1024MBX2) DDR2 800 CL4-4-4-15 - PLATINUM REVISION 2 - OCZ2P800R22GK ₪800

מארז:
ANTEC NINE HUNDRED - ULTIMATE GAMER CASE ₪815

ספק כוח:
ENERMAX LIBERTY 400W - ELT400AWT ₪421

קרור למעבד:
THERMALTAKE BIG TYPHON FOR INTEL&AMD S478/754/775/939 : CL-P00114 ₪247

מחיר סופי (כולל הרכבה): ₪7879

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

עכשיו הכרטיס מסך זה לא זה ... אני פשוט מחכה לעוד כרטיסים מסדרת ה 2 החדשה של ATI פשוט זה היחיד שראיתי לבנתיים והחברה תהיה sapphire ובזיכרונות היתלבטתי בין ocz ל geil (הטווח מחירים הוא בערך אותו הדבר)

ישן 20-05-2007, 17:11
  user7 user7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.05
עזרה בבקשה!!

קניתי כמה חלקי מחשב מחבר שלי שקנה מחשב חדש...
אני צריך עזרה בהשלמת המפרט בצורה הטובה ביותר. אני רוצה מחשב חזק ואפילו רצוי מאוד שיריץ ויסטה.

יש לי אפשרות שייקנו לי רכיבים בארה"ב ויישלחו לי אותם. הרכיבים שהם לא גדולים מדי למשלוח הם:
זיכרון פנימי
הארד דיסק
כרטיס מסך

מה שיש לי כרגע (מה שקניתי מחבר):
כונן DVD
כונן דיסקטים
כרטיס רשת
מעבד פנטיום 4 2.53GHZ
לוח אם ASUS P4S8X-X
וכרטיס קול קריאייטיב לייב

לא הצלחתי להבין מחוברת ההוראות איזה זיכרונות נתמכים. כתוב ככה:
3 X 184-pin DDR DIMM sockets for up to 3GB memory

Supports PC2700/PC2100/PC1600 unbuffered non-ECC DDR DIMMs

(note: PC2700 maximum to 2 DIMMs support only.)

הזיכרון הזה מתאים ומומלץ? אם לא אז איזה כדאי?

בקשר לכרטיס מסך... אני רוצה משהו שיריץ משחקים בלי פדיחות אבל שלא יעשה לי חור בכיס ורצוי שיהיה חבר טוב של ויסטה....

הכרטיס הזה טוב ומומלץ? או שאפשר לקנות בארה"ב כרטיס אחר שיהיה יותר מתאים?

תודה מראש על העזרה!
אמיר

ישן 21-05-2007, 03:51
צלמית המשתמש של BigYAA
  BigYAA BigYAA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.05
מה דעתכם על המפרט הבא?

המחשב לשימושים הבאים: משחקי רשת (WOW, Silkroad), גלישה, אופיס, ויסטה, קידוד וידאו.
חשוב לי שלא יהיו תקיעות בהפעלה של מספר תוכנות וגם משחקים וגם שיהיה אפשרי לשדרג אותו שיתאים גם לשימוש בעוד שנתיים. התקציב עד 4000 ש"ח. אם ללוח הזה אין בעיה עם זכרונות 800mhz אז אני אשנה את ההזמנה בהתאם. אין צורך במסך, כוננים וציוד הקפי. חשוב לי שיהיה שקט למה הוא יהיה בחדר שלי.
המפרט:
מעבד:
AMD ATHLON 64 4800+ X2 DUAL CORE SOCKET AM2 65W - 2.5GHz 1MB CACHE - ADO4800DDBOX- BOX ₪716

לוח אם:
GIGABYTE GA-M55S-S3 ₪452

כרטיס מסך:
LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8600GT TDH 256MB GDDR3 128 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ₪767

דיסק קשיח:
WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500KS ₪380

זיכרון:
OCZ 2048MB (1024MBX2) DDR2 667 CL5-5-5-15 - VALUE SERIES - OCZ26672048VDC-K ₪541

מארז:
ANTEC SONATA 2 MID TOWER CASE + 450W SMART POWER 2 PSU ₪741

מחיר סופי (כולל הרכבה): ₪3619

תודה לעוזרים.

ישן 22-05-2007, 13:19
צלמית המשתמש של shagis
  shagis shagis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
דרוש מחשב לישמים כבדים.

שלום לכולם.

דרוש מפרט רק על המחשב עצמו כלומר בלי מקלדת עכבר, רמקולים, מסך,ואבזרים נלווים אחרים.
וגם בלי שום כונן.
אני מתעסק עם תוכנות אנימציה שונות,3DS MAX אם משהו מכיר וכאלו,
גם משחקים.

במחשב צריך להיות דגש על מעבד חזק(עדיף מאוד אינטל), זיכרון RAM ו כ. מסך טוב.
הכ.מסך צריך להיות אך ורק מ-nVIDIA להם יש את התמיכה הטובה ביותר לתוכנות שאני עובד איתם.
התקציב הוא 5,500 ש"ח אם אפשרות למשחק במחיר עד 400 ש"ח(עדיף כמה שפחות) .
אני הרכבתי מחשב בעצמי אם משהו יוכל להתיחס למפרט זה יהיה מציון.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=314843

אני גר באזור חיפה כך שמאוד יעזור חנויות באיזור.

עוד משהו קנטן, אם כדאי לחכות עד לירידת מחיר של הכרטיסי מסך?

תודה מראש.

נערך לאחרונה ע"י shagis בתאריך 22-05-2007 בשעה 13:24.
ישן 23-05-2007, 12:41
  amir_s_h amir_s_h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.07
דרושה המלצה : ספק כוח, לוח אם וכרטיס מסך.

אני מתכנן לקנות חלקים לשדרוג המחשב בימים הקרובים :
מעבד E6320
לוח אם בעדיפות של אסוס (P5B VM) - למרות שאם מישהו ימליץ על משהו זול יותר וטוב לא פחות אני אקשיב בשמחה (כל השדרוג הזה עולה הרבה יותר ממה שתכננתי).
זיכרון 2GB 667MHZ של קינגסטון
וכרטיס מסך RADEON 1950 256MB עוד לא החלטתי אם לקחת את דגם הPRO או הXT (ההבדלים המספריים של המהירויות ביניהם לא עושים עלי רושם, מצד שני אני לא מבין גדול...)

כיוון שזה שדרוג אני לא צריך מארז (וידאתי ששלי מתאים ללוחות החדשים), כונן קשיח, מסך וכו'...
מה שמשאיר אותי אם סוגית הספק כוח :

ברור לי שבגלל המעבד החדש והכרטיס מסך אני אצטרך משהו חדש, השאלה על מה אתם ממליצים (שוב, להתחשב ביחס עלות-תועלת, אני לא רוצה להפריז במחיר).
כמו כן טיפים לגבי לוח אם אחר או הבדלים והמלצות בין הXT לPRO יתקבלו בברכה !

חג שמח!
ישן 23-05-2007, 16:39
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

מה התקציב שלך לשדרוג?
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי amir_s_h שמתחילה ב "דרושה המלצה : ספק כוח, לוח אם וכרטיס מסך."

בנוסף לא ציינת את המחיר של כל אחד מהחלקים ומהיכן אתה קונה אותם, לא ניתן להציע לך חלופות במצב כזה.
לגבי הפריטים שבחרת:
1. לוח האם מבוסס על G965, שכולל כרטיס מסך מוכלל, כיוון שאין לך צורך בכרטיס כזה כי אתה קונה כרטיס חיצוני אין טעם ללכת על לוח כזה, רצוי יותר ללכת על לוח מבוסס P965 או NF650I SLI, שניהם באותה רמת מחיר ויתנו לך ביצועים טובים יותר.
2. אין טען לקנות כרטיס מסדרת ה X1K של ATI, כשכיום יש לך כבר כרטיסי מסך תומכי DX10 ובעלי ביצועים דומים באותו איזור מחיר.
אם אתה ממש רוצה כרטיס של ATI כרגע יש לך 2 אפשרויות - לקנות את ה HD 2900XT או לחכות עוד חודש עד ליציאת כרטיסי טווח הביניים (HD 2600XT).

ספק הכוח תלוי בכרטיס המסך, אבל כרטיסי מסך ברמת ה X1950 דורשים ממך ספק עם לפחות 25A במסילות ה 12V, האופציה הזולה היא HEC 400W TR-T, האופציה היקרה והאיכותית ביותר היא ה ENERMAX LIBERTY 400W.

ישן 23-05-2007, 18:12
  amir_s_h amir_s_h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.07
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "מה התקציב שלך לשדרוג?"

מבחינת התקציב אני מעדיף לא להגיע ל3500 (גג)
ההצעה היא מחברת KSP, ואי מדלג בין סניפים בת"א ובראשון בשביל לנצל הנחות ספציפיות. אני קונה חלקים ויש לי חבר שמרכיב הכל.
המעבד (E6320) עולה 980 ש"ח ויש הנחה של 70 ש"ח - 910.
לוח האם (ASUS P5B VM) עולה 660 ויש הנחה של 20 ש"ח - 640.
זכרון (KINGSTON 1GB X 2) עולה 225 ליח' ויש הנחה של 25 ש"ח, סה"כ לכלל הזכרון : 500 ש"ח (667 מגהרז)
כרטיס מסך, הPRO עולה 960, הנחה של 30 ש"ח - 930 ש"ח. והXT עולה 1195 ויש הנחה של 25 ש"ח - 1170 ש"ח.
הציעו לי ספק של ANTEC (430W ב395 ש"ח.
ויש להם תוספת אחוזית על תשלום ב10-12 תשלומים שיוצאת בסביבות ה300 ש"ח.

1) לגבי הלוח אם - אני באמת לא צריך כרטיס מסך משולב, אם יש משהו טוב אך ללא כרטיס מסך וזול יותר אז זו תהיה המלצה טובה.
2) קראתי באתר של ATI על כרטיסי הHD אבל א. לא ראיתי שמוכרים כאלה בארץ ב. המחירים בטח יהיו גבוהים משמעותית.
3) לא ידוע לי על כרטיסים אחרים שתומכים DX10, אתה בטח מדבר על כרטיסי NVIDIA, אני תמיד שמעתי שATI עדיף למשחקים. וגם פה המחירים בטח מדברים - אשמח אם תרחיב קצת על האופציות שיש לי + מחירים ואיכויות.
ישן 23-05-2007, 13:22
צלמית המשתמש של ron533
  ron533 ron533 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.06
שאלה עזרה במפרט למחשב ישן

היי,
להלן בעייתי המורכבת קצת, והארוכה, אשמח לייעוץ...

יש לי, או יותר נכון היה לי, מחשב למשחקים די ישן אבל מעולה מבחינתי, שלוח האם שלו לא מתפקד כראוי (נדלק אך אין תצוגה או צפצוף מהביוס, רק רוח מהמאוורים...) אני בתהליך של לנסות לתקן אותו במעבדה. אני לא מוותר עליו עדיין כי הוא מדגם נדיר ועדיין מספיק מהיר ומריץ את כל המשחקים החדשים ואין לי צורך בחדש כרגע, אבל אם לא אצליח לתקן אותו אז אאלץ להחליפו.

כנראה שאאלץ לקנות מחשב ביניים שימשיך להשתמש ברכיבים הישנים שיש לי ובעצם מה שאני צריך זה לוח אם מעבד וזכרון.
הנתונים של המחשב הקודם הם : לוח אם של ASUS P4T 533 C עם זכרון RDRAM 1066 1.5GB, מעבד פנטיום 4 2.8 באס 533 כרטיס מסך AGP X800XT PE , שני דיסקים קשיחים IDE גודל 160GB.
(פירסמתי גם בקשה לקנייה של לוח כזה בלוחות קנייה, אם מישהו מכיר/מוכר כזה לוח - אני מעוניין).

לכן האילוצים הם לוח אם עם AGP ו IDE בסביבות ה 1500 ש"ח. כמובן גם אצטרך זכרון מסוג אחר...
במסגרת התקציב הזה, הייתי רוצה לוח איכותי ומהיר למשחקים עם מעבד כפול ליבה, רצוי של אינטל (לא פרסקוט) וגם צ'יפסט של אינטל או Nforce אם ההמלצה תלך על AMD, ו 2 GB זכרון RAM.
(האם יש לוחות מתאימים ל AGP ו IDE עם סוקטים 775 או AM2?? אותם אני מעדיף כי ניתן לשדרגם).

תודה על הקריאה ולעזרתכם!
רון

ישן 24-05-2007, 10:52
צלמית המשתמש של ron533
  ron533 ron533 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.06
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "יש סתירה בדרישות שהצבת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rlsf
נכון להיום בכל הלוחות עדיין קיימת יציאת IDE, זאת לא הבעיה, אבל:
1. כמעט כל הלוחות למעבדי AMD לשקע AM2 מגיעים עם חיבור PCIE ולא AGP, היחיד שמצאתי שעונה על הדרישה שלך הוא זה:
http://www.asrock.com/mb/overview.a...2NF3-VSTA&s=AM2
ואני לא בטוח שהוא נמכר בארץ.
2. אותו הדבר תקף ללוחות אינטל, ישנם שני לוחות של ASROCK שתומכים ב AGP וב PCIE אבל הם היוצאים מהכלל.
הצ'יפסטים החדשים של אינטל לא תומכים ב AGP, אותו הדבר תקף לגבי הצ'יפסטים החדשים של NVIDIA.

תודה הראל,

אם כך, מהו הלוח אם עם AGP הכי מתקדם ע"מ לשלב אותו עם המעבד הכי מהיר/אפקטיבי למשחקים, כאשר אם IDE נמצא בכל הלוחות, אז AGP זו המגבלה?....
תודה!

ישן 24-05-2007, 08:50
צלמית המשתמש של mkelman
  mkelman mkelman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.04
זקוק להמלצה:

אני צריך לקנות בשביל קרובי משפחה מחשב חדש...

תקציב: כמה שפחות יותר טוב...
דרישות:
- המחשב אמור להריץ אינטרנט ואופיס בלבד! לא ישוחקו משחקים (ואם כן זה יהיה קומפי או משהו בסגנון משחקי ילדים)...
- חשוב מאוד שהמחשב יהיה שקט ככל הניתן...
- צריך ציוד היקפי: מקלדת, עכבר, רמקולים (סבירים...לא צריך משהו עוצמתי...), מסך (!)..

בקשר למסך, כמובן שאם אפשר להכניס LCD זה יהיה מצוין..העיקר שלא יתעייפו מלשבת במחשב...(לא שהם יושבים כל היום אבל זה הכרחי שלא יהיה בעיות עם קצב הרענון)

אני ניסיתי בעצמי להרכיב שני מפרטים, אחד עם אינטל והשני AMD:

אינטל -

מעבד:
INTEL CORE 2 DUO S775 1.8GHz(E4300) 800MHz/FSB 2MB - BOX ₪680

לוח אם:
GIGABYTE GA-965P-S3 REV3.3 ₪571

מסך:
LG LCD 17" L1753TR 2ms DVI ₪997

דיסק קשיח:
SEAGATE BARRACUDA 80GB 8MB 7200 RPM SATA2 - NCQ - ST380811AS ₪257

צורב DVD:
LG DVDRW GSA-H42N DOUBLE LAYERED X18 - BLACK - BULK ₪195

זיכרון:
OCZ 1024MB (512MBX2) DDR2 667 CL5-5-5-15 - VALUE SERIES - OCZ26671024VDC-K ₪273

כונני דיסקטים:
SONY 3.5 FLOPPY DISD DRIVE ₪39

מארז:
COMPUCASE CI-6A19B-400 ATX SUPER MIDI TOWER CASE + 400TRT - ATX 2.0 - 20/24 PIN ₪403

מקלדת:
GENIUS KB200 HEB/ENG/RUS ₪48

עכבר:
LOGITECH PILOT OPTICAL MOUSE ₪119

רמקולים ואוזניות:
CREATIVE 2.1 SBS 380 ₪185

מחיר סופי (כולל הרכבה): ₪3713

AMD:

מעבד:
AMD ATHLON 64 3800+ X2 DUAL CORE SOCKET AM2 65W - 2.0GHz 1MB CACHE - ADO3800CUBOX - BOX ₪452

לוח אם:
GIGABYTE GA-M55plus-S3G ₪459

מסך:
LG LCD 17" L1753TR 2ms DVI ₪997

דיסק קשיח:
SEAGATE BARRACUDA 80GB 8MB 7200 RPM SATA2 - NCQ - ST380811AS ₪257

צורב DVD:
LG DVDRW GSA-H42N DOUBLE LAYERED X18 - BLACK - BULK ₪195

זיכרון:
OCZ 1024MB (512MBX2) DDR2 667 CL5-5-5-15 - VALUE SERIES - OCZ26671024VDC-K ₪273

כונני דיסקטים:
SONY 3.5 FLOPPY DISD DRIVE ₪39

מארז:
COMPUCASE CI-6A19-400 ATX SUPER MIDI TOWER CASE + 400TRT - ATX 2.0 - 20/24 PIN ₪398

מקלדת:
GENIUS KB200 HEB/ENG/RUS ₪48

עכבר:
LOGITECH PILOT OPTICAL MOUSE ₪119

רמקולים ואוזניות:
ALTEC-LANSING 2.1 121i ₪188

מחיר סופי (כולל הרכבה): ₪3373

מה אתם אומרים? איפה אפשר לקצץ?
יש לכם הצעות אחרות?
הכל יתקבל בברכה

תודה.

נערך לאחרונה ע"י mkelman בתאריך 24-05-2007 בשעה 09:01.
ישן 24-05-2007, 14:45
  maitala maitala אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.06
מחשב בעל נפח אכסון גדול מאד

שלום,

אני מעוניינת במפרט למחשב שישמש כסרבר במעבדה ביולוגית. מדי יום אנו יוצרים עשרות ג'יגה של מידע וצריכים לאכסן אותם לגישה נוחה. הדרישה הראשונה בחשיבותה למחשב היא נפח אכסון גדול – 2 טרה-בייט ומעלה.

דרישה נוספת היא קצב עבודה סביר בקונפיגורציה שלהלן: המחשב יהיה חלק מרשת בת 10 מחשבים, וההארד-דיסק שלו יוגדר ככונן לכל המחשבים ברשת. המשתמשים קוראים וכותבים מהדיסק המשותף. בחישוב ממוצע של חמישה קבצים פתוחים לכל משתמש, מדובר בכחמישים קבצים פתוחים בו זמנית על הסרבר.

הדרישה השלישית היא שהמחשב יהיה זריז – רצוי מעבד כפול ליבה וזכרון 2GB.

אין צורך במסך-מקלדת-עכבר-רמקולים.

מחיפוש באינטרנט הבנתי שדיסקים בנפח טרה-בייט קיימים אך ככל ששטח האכסון גדול יותר כך מס' התקלות עולה. כמו כן הבנתי שישנה אפשרות לתצורת raid שמגדילה את נפח האכסון אך לא הצלחתי למצוא כתבה טובה בנושא (אשמח אם תפנו אותי).

אשמח אם תפרטו שיקולים נוספים, כגון איוורור / קירור וספק כח.

תודה, מיטל.
ישן 24-05-2007, 18:14

שדרוג מחשב קיים

אני מעונין לשדרג את המחשב שלי.
מטרות המחשב יהיו:
א- שימוש בתור מחשב כללי
ב- שימוש בתור HTPC
חשבתי על שידור ל:
Athlon 64 X2 4800+
ASUS M2N-E
OCZ 2048MB (1024MBX2) DDR2 800 CL5-5-5-15 - SYSTEM ELITE EDITION - OCZ2SE8002GK
LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8600GT TDH 256MB GDDR3 128 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL
HAUPPAUGE PVR-150 MCE KIT
הרכיבים שנשארים לי מהמחשב הישן הם:
Seagate 160GB X2
Antec Sonata
ASUS 1814BLT
מה אתם אומרים על המפרט הנל?
יש לי גם התלבטות, האם לרכוש לוח אם משולב בעל כרטיס מסך מובנה 690G
או לרכוש את אחד מכרטיסי ה8500/8600, שיש בהם פיענוח חומרתי של H264,
שמוריד את העומד על המעבד?
תודה מראש לעוזרים.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:54

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר