לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2007, 16:35
  שייטת 11 שייטת 11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07
שלום
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי The Sniper שמתחילה ב "מי שמעוניין להחליף סיכות..."

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

יש לי מספר שאלות:
1,האם זה הסמל של "מגלן"?
2,מה זה הסמל הזה,של יחידה לתצפות או משהו אחר?
3,של איזה יחידה הסמל הזה?
4,זה סמל של לוט"ר?,מדריל לוט"ר או אחד שפשוט עבר הכשרה ?
5,אני מניח שהסמל הזה קשור לחיל האויר, משום שאף פעם לא ראיתי אותו, למה הוא קשור?
6,כתבו פה שזה של השייטת לאחר 10 שנים, איזה סיכה יש ללוחמי השייטת בעשר השנים הראשונות לפני קבלת הסיכה הזאת?
7,איפה הסמל של ילת"ם(לא הצלחתי למצוא)?
8,יש סמל של יד אוחזת בחרב וכנפיים-צד שמאל למעלה,של איזה יחיד הסמל?
9,מימין ל8* יש עוד סמל של חתול,האם זה סמל נוסף של לוט"ר או משהו אחר? ומעליו יש משהו עם ברק,של איזה יחידה זה?

תודה למי שיענה על השאלות ומצטער שהפצצתי פשוט התעניינתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 16:47
  oscar oscar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
אממ
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי שייטת 11 שמתחילה ב "שלום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שייטת 11

יש לי מספר שאלות:
1,האם זה הסמל של "מגלן"?כן
2,מה זה הסמל הזה,של יחידה לתצפות או משהו אחר?
3,של איזה יחידה הסמל הזה?אגוז
4,זה סמל של לוט"ר?,מדריל לוט"ר או אחד שפשוט עבר הכשרה ?סמל של לוחם 669
5,אני מניח שהסמל הזה קשור לחיל האויר, משום שאף פעם לא ראיתי אותו, למה הוא קשור?
6,כתבו פה שזה של השייטת לאחר 10 שנים, איזה סיכה יש ללוחמי השייטת בעשר השנים הראשונות לפני קבלת הסיכה הזאת? הסיכה שסימנת היא של לוחם שייטת בתמונה הראשונה סיכה דומה עם כוכב מלמעלה שהיא של לוחם שייטת מעל 10 שנים
7,איפה הסמל של ילת"ם(לא הצלחתי למצוא)?
8,יש סמל של יד אוחזת בחרב וכנפיים-צד שמאל למעלה,של איזה יחיד הסמל? זה לא יד זה סיכה של יחידת רימון שפורקה
9,מימין ל8* יש עוד סמל של חתול,האם זה סמל נוסף של לוט"ר או משהו אחר? ומעליו יש משהו עם ברק,של איזה יחידה זה? הסמל עם הברק הוא של לוט"ר אילת

תודה למי שיענה על השאלות ומצטער שהפצצתי פשוט התעניינתי.
ישן 05-06-2007, 13:36
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "אלו היו סיכות הלוחם של גבעתי לפני 15+ שנה. לא זוכר מתי הן הוחלפו לשועל."

הוחלפו בנובמבר 96 למיטב זכרוני, למגינת ליבם של מחזור נוב' 95 שנשארו להם רק חודשיים לסיום המסלול וקבלת הסיכה... סיכות ה"לקוסט" היו מצרך נדיר ונחשק מאוד בשנתיים הבאות, והרבה לוחמים בגבעתי הסתובבו איתם גם ללא רשות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 01-03-2010, 10:09
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 125 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "שים לב ש*אולי* חסרה שם עוד סיכה"

לא "אולי". בטוח.
הסיבה שבגללה כנפי צניחה נודדות לצד ימין היא סיכת יחידת התנדבות אחרת מעל כיס שמאל.
יש מעט אפשרויות לסיכות התנדבות אחרות (טייס, שייטת, 669, שלדג וכו')...
יכול להיות שהייתה שם סיכה של הלוט"ר.
כבר ראיתי קצינים וחיילים מהלוט"ר שעונדים את סיכת המדריך/יחידה כאילו שהייתה סיכת יחידת התנדבות. זה חלק מהעניין של לקרוא לעצמם יחידה ללוחמה בטרור במקום בית הספר ללוט"ר.

בעיה אחרת היא ענידת שבוזון וסיכת דובדבן במקביל.
כעיקרון זה נגד כללי הענידה. מותר לענוד רק אחת מהשתיים וגם אז במרכז הכיס ולא בצד.

ישן 02-06-2010, 19:28
צלמית המשתמש של רועי 357
  רועי 357 רועי 357 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
בתגובה להודעה מספר 131 שנכתבה על ידי Tar21 שמתחילה ב "שאלה|הבדל ביו שני סיכות זהות."

זאת סיכה של מדריך/קצין לוט"ר (מי שסיים מסלול לוט"ר או מפקד שקשור ללוט"ר בבית הספר)
בהתחלה היתה את הקטנה (חתול-כמו669, כנפי עטלף-כמו ש'13) בהתחלה היחידה היתה מורכבת מרובה מנפיליי יחידות מיוחדות רובם 669 וש'13 (לא כולם כמובן היו גם יחדות אחרות).
אחרי תקופה מסויימת (בתחילת שנות ה2000) החבר'ה החליטו שהם יחידה התנדבותית והוציא על דעת עצמם סיכה בגודל של סיכה התנדבותית ועמדו אותה מעל הכיס... הכל טוב ויפה עד שמפקד המרהו"ם(שהוא המפקד של מפקד בי"ס ללוט"ר-כמו מח"ט) ראה את הסיכה ולא הבין למה הוא לא אישר אותה ולמה או לא ראה אותה, התעצבן והחליט שאין לענוד סיכה גדולה.
כולם חזרו לסיכה הקטנה אבל שכחו להוריד אותה למטה...אני חושב שהיחידה נחשבת התנדבותית(גיבוש משוטף עם עוקף)
בכל מקרה יש כאלו שעדיין לא מוכנים לענוד תג יחידה (בגלל שיש עליו את הכלב של עוקץ) והם לא בעוקץ...
ירבות ישנה...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://mazi.idf.il/sip_storage/FILES/2/1662.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.amit-top.co.il/userfiles/456.bmp]

נערך לאחרונה ע"י רועי 357 בתאריך 02-06-2010 בשעה 19:33.
ישן 02-06-2010, 22:07
צלמית המשתמש של רועי 357
  רועי 357 רועי 357 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
בתגובה להודעה מספר 133 שנכתבה על ידי Tar21 שמתחילה ב "אבל בסופו של דבר מה אני יקבל..."

הגדולה היתה יצור פרטי של צוות מסויים
היום כולם עונדים את הקטנה
אסור לענוד את הגדולה(ובאמת אף אחד לא עונד)
בכל מקרה בודדים מתקבלים למסלול לוט"ר דרך כפיר הרוב המוחלט מגיע מנפילים של יחידות
של יחידות מיוחדות,טייס וחובלים

בכל בית הספר ללוט"ר קליעה וצליפה עונדים את תג המרהו"ם
כולל בספקה בהיטס, וצניחה והטסה

החברה הבודדים שלא עונדים תג לרוב גם לא יענדו את הסיכה(כמובן אחרי שהם יוצאים מהבסיס)
כדי שיחשבו שהם מדובדבן או מטכ"ל (הם רק עם קנפ"צ כומתה אדומה ואקדח)
כל יחידה והוואסח שלה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:00

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר