לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2007, 14:04
  HEZI_889 HEZI_889 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי nir107 שמתחילה ב "..."

כדיי שתלמד קצת את הנושא יותר לעומק ישראל מייצאת נשק לעולם בכמויות ספקית הנשק בין חמשת הגדולות בעולם
רוביי התבור אומנם תקועים פה בארץ בשימוש מבצעי, אך בחלק מן הארצות העולם השם שעולה לי כרגע זה ספרד, וגם כמה וכמה מדינות שאינני זוכר(אם מישהו יכול לתת את שמות המדינה המדוייקות) במפורט נכנס התבור לשרות מלא ואף הוצגו בפורום זה בעבר ( בתמונות היום ) תמונות של התבור שנכנס לשרות באותם ארצות..
החץ אם לא שמעת כבר נכנסו שניים או שלוש סוללות לפעילות מבצעית מלאה .
מה עם הפודים לf-16 שמוכרת רפאל? רוב מדינות המערב שמחזיקות בf16 קונים את הפוד .
פרוייקט המרכבה בתהליכי סגירה ? גם אני קראתי על זה בפורום אב לפי דעתי מדובר בשמועות אם יסגרו את פרוויקט המרכבה תקציב הביטחון יגיע לפשיטת רגל אם יתחיל לייבואות טנקים אירופאיים .

נערך לאחרונה ע"י HEZI_889 בתאריך 19-05-2007 בשעה 14:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2007, 15:39
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Netanelh1021 שמתחילה ב "מה יש למדינת ישראל ופיתוח הנשק"

אם מתעלמים מהדברים הטובים והמוצלחים, אז הכל באמת על הפנים. מה לעשות, אנחנו לא חיים בגן עדן, שום דבר לא הולך בקלות בחיים האמיתיים.

מטוס או אפילו רובה, זה לא מקדונלדס. מדובר תמיד בפרוייקט עתיר כסף ועתיר זמן שהתוצאות שלו מורכבות.
רוב הפרוייקטים בעולם האמיתי נכשלים או שלא עומדים בציפיות מהם. זה הטבע של פרוייקטים.
גם לפרוייקטים מוצלחים יש אויבים שטוענים לכישלון הפרוייקט. לרוב לאויבים אלו יש מניעים משל עצמם והם מציעים לרכוש פרוייקטים אחרים שלדעתם מוצלחים יותר.

לכל פרוייקט יש עקומת למידה או הטמעה, במהלכו המוצר עובר שיפור מתמיד. לפעמים לוקח עשרות שנים עד שמוצר כלשהו מגיע לשיאו.

פרוייקט הלביא הציב את ישראל כמובילה עולמית בתחום האויוניקה. מזל"טים ישראלים נמכרים בכל העולם, וכן טילים ועמדות רפאל (טייפון, שימשון וכד'...).
פרוייקט המרכבה, כל כמה שהבנתי, לא נכשל ולא מופסק אלא שפס הייצור מוסב לייצור הנמרה.
פרוייקט החץ הוא הצלחה בקנה מידה בינ"ל. לגליל ולעוזי יש חיקויים בכל העולם. התבור נמכר ליחידות המיוחדות של הודו ומיוצר בהודו ברשיון. (ספרד עם תבור, זה חידוש עבורי).

ישן 20-05-2007, 06:43
  Netanelh1021 Netanelh1021 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Netanelh1021 שמתחילה ב "מה יש למדינת ישראל ופיתוח הנשק"

העיקר שהבנתם את תוכן הודעה
כן אני יודע עברית ונודלתי בארץ אני לא אשם שאני דפוק בעברית
איזה התנהגות מסריחה יש לחברי הפורום כל דברים צוחקים ויורדים
נו יש לי שיגעות כתיב מה אתם יורדים וצוחקים אני בטוח שאף אחד ממכם לא יותר טוב ממני
אם הייתי מכיר אותכם אישית היתי יכול למצוא אצל כל אחד פאק אחר
כל אחד בפורום google goole ממקום לעזור אחד לשני שזה מטרת הפורם לעזור אחד לשני ולא להפנות לגוגל
  • הגליל
    ציטוט:
    הגליל שימש חלק גדול מיחידות צבא ההגנה לישראל עד לשנות ה-90. בשנת 1993 יצא הרוס"ר כליל משימוש כוחות החי"ר, בעקבות החלטה של מפקדת חילות השדה שקבעה שרובה הM16 האמריקני עדיף עליו במיוחד בקליעה ובמשקל. הרובה הועבר ליחידות אחרות, וכיום משמש בעיקר את הכוחות העורפיים. בימים אלה מוחלף הגליל ברובה ה-M16 המנוסר (מוסב) גם בכוחות השיריון והתותחנים
    .
  • התבור
    ציטוט:
    ב-2007 דווח על הקפאת ההצטיידות בנשק עקב מעצורים רבים שנתגלו ברובים.
  • TCI M89SR
    ציטוט:
    בשנות ה-90 הוחלט בצה"ל להתבסס על רובה צלפים בריחי על מנת לשפר את היכולות ואת הדיוק של צלפים, ורובה רמינגטון M-24 נבחר בתור נשק הצלפים התקני של צה"ל. כדי למלא את הצורך ברובה צלפים/קלעים חצי-אוטומטי הוחלט לרכוש את רובה M82A1 בארט (זהו רובה כבד בקליבר 12.7 מ"מ) ומאוחר יותר את רובה SR-25, שנחשב לאחד הטובים מסוגו בעולם (דיוק של 0.75 מעלות הקשת
  • פרויקט הלביא
    ציטוט:
    אני לא צריך לספר לכם אתם כבר יודעים
  • נאוטילוס
    ציטוט:
    פיתוחה הופסק בשנת 2005
  • טרופי
    ציטוט:
    הצבא אומר שהמערכת מבצעית אז למה הוא לא מתקין אותה על תנקי המרכבה
  • החץ

נערך לאחרונה ע"י Netanelh1021 בתאריך 20-05-2007 בשעה 06:49.
ישן 20-05-2007, 20:16
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
M89SR
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "כמה תשובות"

אם כבר הועלה כאן עניין זה, אז כדאי לדייק בפרטים ולהראות את התמונה המלאה:
M89SR הוא גירסת בולפאפ של הרובה הותיק M14 ששימש בצה"ל כרובה צלפים מאמצע שנות ה-80 עד אמצע-סוף שנות ה-90. הוא פותח ע"י ממציא הנשק נחמיה סיקריס ז"ל, שאחראי לעוד כמה פיתוחים חדשניים וגאוניים יחסית לתקופתו. הכלים הראשונים יוצרו תחת הסימון M39 ע"י חברת סרדיוס שפשטה את הרגל, התוכניות נמכרו לחברת TCI שייצרה 50 כלים נוספים תחת הסימון M89SR.

הכלים שיוצרו נועדו לתת מענה ספציפי לצורך ברובה צלפים בעל גוף קצר (מבנה בולפאפ, זוכרים?) שניתן להסלקה. המשתמשים העיקריים של הרובה היו יחידות המסתערבים שמשון ודובדבן, ובמקרים בודדים גם יחידות אחרות (זהותן לא ידועה לי). הטענה על אי-דיוק לא לגמרי מדוייקת, מאחר וכלי זה יועד לירי נגד מטרות ראש במתאר לש"ב/לוט"ר בטווחים קצרים יחסית - ובדרישה זו הוא עמד לא רע בכלל.

כפועל יוצא של תהליך הוצאת רובי M14 משימוש, נאלץ צה"ל להוציא את הרובים משימוש - יש לזכור שהכלים התבססו על רובים מיושנים, ובהיעדר חלפים לא היתה אפשרות להמשיך להחזיק את הכלים בשימוש. הם נמכרו למספר מדינות אחרות, ביניהן טאיוון.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
M89SR צה"לי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
M89SR בשימוש היחידה המיוחדת של משטרת טאיוון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:55

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר