לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2007, 22:38
צלמית המשתמש של dj marky mark
  משתמש זכר dj marky mark dj marky mark אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.05
חייב לשתף אתכם ברגשות שלי לגבי חברי הפורום

אני זוכר את האשכול ההוא, "מי הייתם רוצים שהיה מנהל מה שבראש" או משהו כזה

ורק אותי לא כתבתם, אני לא מרגיש מספיק פפולארי אז אני חייב להוציא את זה ממני

(פה מתחיל הקטע שאתם צריכים לקחת הכל ברוח צחוק, אני לא מתכוון ברצינות למה שאני כותב)

מה צריך לעשות כדי להיות פפולארי פה ?

אולי אני צריך להיות ילד בן 10 ששואל שאלות על הצבא עוד לפני שעשו לו ברית, וכל אשכול שני שלי צריך להיות "מזל טוב ל" גם אם המשתמש לא פעיל שנים. דור דפנה, תודה על שירות כ"כ טוב למענינו, רק אל תשכח אותי שנה הבאה.

אולי אני צריך להיות צלם חובבן בן 14 שהכינוי שלו הוא בעצם הכינוי שלו עוד מימי קאונטר סטרייק 1.6 ?רדהאנטר - תודה על ניהול פורום מעולה.

אולי אני צריך להיות סטודנט בן 28 חסר חיים(גם חסום) שחושב שהיא ילדה יפה?נור, תודה על הביזאריות והפלפל שהכנסת לפורום

אולי כל אשכול שלישי שלי צריך להיות על טורניר טאקי מעפן? אולי זה יהפוך אותי לפאפולרי פה (אולי גם איזה "מומחה" בדרך, מי יודע) -
- תודה על השקעה גדולה בטורנית NVJ

אולי אני צריך לשלוח לכם כמה הודעות ממסנג'ר עם נערת ליווי ששילמתי לה סכום כסף דיי נכבד כדי שתגיד לי שהיא רוצה לעשות איתי סקס בחדר מדרגות, ואני אוכל להתרברב בפני החברה. - Bboyoren תודה על רגעי צחוק בילתי פוסקים

אני יודע, אולי נפתח אשכול שבו יהיה תמונות של החדר הגדול והיפה שלי, כדי שכטלם יראו איזה מחשב סוס יש לי שמתפצל ל 3 מסכים !!! פאנטסטיש.

אז לא חברה זה לא יהיה ככה, אני לא מתכוון להידרדר.
אני מעדיך להישאר צנוע.
לגבי המשתמשים האחרים - המשך יבוא- יום טוב.

נערך לאחרונה ע"י dj marky mark בתאריך 05-06-2007 בשעה 22:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-06-2007, 23:00
צלמית המשתמש של NVJ
  NVJ NVJ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj marky mark שמתחילה ב "חייב לשתף אתכם ברגשות שלי לגבי חברי הפורום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dj marky mark
אני זוכר את האשכול ההוא, "מי הייתם רוצים שהיה מנהל מה שבראש" או משהו כזה

ורק אותי לא כתבתם, אני לא מרגיש מספיק פפולארי אז אני חייב להוציא את זה ממני

(פה מתחיל הקטע שאתם צריכים לקחת הכל ברוח צחוק, אני לא מתכוון ברצינות למה שאני כותב)

מה צריך לעשות כדי להיות פפולארי פה ?

אולי אני צריך להיות ילד בן 10 ששואל שאלות על הצבא עוד לפני שעשו לו ברית, וכל אשכול שני שלי צריך להיות "מזל טוב ל" גם אם המשתמש לא פעיל שנים. דור דפנה, תודה על שירות כ"כ טוב למענינו, רק אל תשכח אותי שנה הבאה.

אולי אני צריך להיות צלם חובבן בן 14 שהכינוי שלו הוא בעצם הכינוי שלו עוד מימי קאונטר סטרייק 1.6 ?רדהאנטר - תודה על ניהול פורום מעולה.

אולי אני צריך להיות סטודנט בן 28 חסר חיים(גם חסום) שחושב שהיא ילדה יפה?נור, תודה על הביזאריות והפלפל שהכנסת לפורום

אולי כל אשכול שלישי שלי צריך להיות על טורניר טאקי מעפן? אולי זה יהפוך אותי לפאפולרי פה (אולי גם איזה "מומחה" בדרך, מי יודע) -
- תודה על השקעה גדולה בטורנית NVJ

אולי אני צריך לשלוח לכם כמה הודעות ממסנג'ר עם נערת ליווי ששילמתי לה סכום כסף דיי נכבד כדי שתגיד לי שהיא רוצה לעשות איתי סקס בחדר מדרגות, ואני אוכל להתרברב בפני החברה. - Bboyoren תודה על רגעי צחוק בילתי פוסקים

אני יודע, אולי נפתח אשכול שבו יהיה תמונות של החדר הגדול והיפה שלי, כדי שכטלם יראו איזה מחשב סוס יש לי שמתפצל ל 3 מסכים !!! פאנטסטיש.

אז לא חברה זה לא יהיה ככה, אני לא מתכוון להידרדר.
אני מעדיך להישאר צנוע.
לגבי המשתמשים האחרים - המשך יבוא- יום טוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:51

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר