לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2007, 05:29
  רעות שלום רעות שלום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.07
תמונה חלמתי על שיניים נשברות ואז זה קרה...

כןן אני יודעת שיישנם כאלה שייקראו את זה וייגידו היא לא נורמלית או שייגידו שאני סתם הוזה
אבל לא חברים זה ממש אמיתי וגם אני ניסתי להבין למה , למה זה בא דווקא אליי??
חלמתי 6 פעמים על שיניים נישברות ובכל פעם שחלמתי, עבר שבוע עד חודש ואז אדם קרוב אליי ניפטר
בפעם הראשונה אני בכלל לא קישרתי ולא ייחסתי שום חשיבות אבל בפעם השנייה שחלמתי על שיניים נשברות אני נזכרתי שכשהייתי יילדה אז בת משפחה סיפרה שהיא חלמה על שיניים נשברות וחברה טובה של אחותה הלכה לעולמה
ואז התחלתי להבין שיש פה איזשהו מסר שמגיע דווקא אליי..
וככה זה המשיך מפעם לפעם שחלמתי את החלום ומהפעם החמישית כבר היה לי עד לכך שזה היה הבן זוג שלי שלמחרת החלום אני אמרתי לעצמי שאיןן אני חייבת שעוד מישהו יידע מזה ויידע שאני לא סתם סיפרתי שלפניי שזה מת או ההוא מת אני חלמתי על שיניים נשברות.
אז כןן גם בפעם החמישית לאחר שבועיים מהחלום קרובת משפחה שלי ניפטרה באופן פתאומי בגיל צעיר
ואני זוכרת שלמחרת ניזכרתי בחלום ושאלתי כזה את חבר שלי נו אתה רואה , אתה זוכר שסיפרתי לך על החלום שחלמתי לפניי שבועיים??!! הוא היה קצת בהלם לא יידע מה להגיד .. ( לא שיש מה חחח כי זה באמת דבר לא רגיל).

טוב בטח יש כאלה כאן שתוהים אם אני דתייה והתשובה היא לא אמנם אני כן שומרת מסורת ויש לי זיקה מאוד חזקה לדת גדלתי בבית חילוני מסורתי בין לביין כזה.. אבל יש לציין שבאותה תקופה שחלמתי את אותם חלומות אני שמרתי שבת מלאה , ואורך התקופה שבא הדברים קרו הייתה 3 שנים.

אם למישהו יש הסבר נרחב בנושא (ואת המקור שממנו נלקח ההסבר שיירשם) אני אשמח !!

אני מאחלת לך,לי ולכווווווולם חלומות טובים ומתוקים מדבשששששש

תודה!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר