לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2007, 10:41
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "מה אתם חושבים על המגברים הבאים:"

טוב נתחיל מפשוט. כפי שאמרתה הוואט קשור לעוצמה של המגבר וגם לעוצמת הרמקול. לרוביש חפיפה בין שנין ההספקים. אך זה לא ניגמר פו. לרוב רמקול שהוא חזק יותר נשמע טוביותר באותה עוצמה מהרמקול החלש. אני אומר לרוב כי תמיד יש מקרים חריגים ומגברים של25 וואט (שזה די חלש) שעולים 10000 שח ויותר. אילו מגברים של אולפנים והם מציעיםסאווד ברמה של מגברים של 120 וואט רק שהם קטנים וקלים לנסיעה. ככול שאתה מתקרבלמקסימום של המגבר אתה מתחיל לקבל עיוותים של צליל מהמגבר ודיסטורשן מהרמקול. דברנוסף הוא שיש הבדלים באיכות של הרמקולים, המגברים ואפילו טייבת התהודה. כול ההבדליםהאלו מתבטאים באיכות סאווד. אני אישית לא מאמין בזה שיש מגברים שטובים למטאל וכאלושטובים לבלוז ו..... נכון שלרוב המגברים של המטאל הם יותר חדים ואילו של הבלוז יותרחמים אך הכול עניין של טעם. למשל חבר שלי מנגן ג'אז אם מגבר של מטאל ואני מנגן פאנקבלוז וג'אז בכלל אם מגבר של באס לחשמלית שלי. ואני מכיר אנשים נוספים שמנגנים עםמגבר זהה לשלי ועם חשמלית. הכול עניין של מה שאתה אוהב וכמה כסף בה לך לשים עלהמגבר. אני אישית לא הייתי קונה את המגבר של ה 600 שח. הוא באמת צעצוע. אחשב גם למרשל יש מגברים זולים ומגברים טובים. קשה לי להאמין שמרשל ב מכיר של המגבר שראתה יהיה טוב יותר או טוב פחות. כנ"ל גם עם פנדר.

חזרה לפורום
ישן 25-07-2007, 15:32
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי oxbox שמתחילה ב "דווקא יש מגברים של 15 וואט..."

המגבר האיכותי הקטן במחירים הזולים שראיתי הוא היה פנדר מנורות 15 וואט. והמכיר שלו הוא הרבה יותר מהחיר שהוא הקציב . http://www.kley-zemer.co.il/default...C3-CA0F0C3FCE98}

ושוב האח שגדול שלו יותר איכותי. ושוב הוא יקר יותר.
http://www.kley-zemer.co.il/default...79-0092110882BB}

ואם אתה שואל באמת את דעתי גם הוא לא נותן את התוצרת שאני מחפס. שאני מנגן עם הגיטרה ג'אז שלי הוא נופל חזק ולפעמים גם נותן דיסטורשן בקלין.

אם אתה מחפס מגבר קטן שבאמת איכותי אז http://www.music-center.co.il/site/index.asp?proID=1010
הוא גם 15 וואט.
יש והכול פו זה עינין של מחיר הוא רשם שני מגברים במחירים של 650 שח ואחד ב 1000 שח. לא ב 20000 שח.
ואם תיקרא את התגובה הקודמת שלי אני גם מציין שיש מגברים טובים של 15 וואט. אבל לרוב המגברים החזקים יותר הם טובים יותר.

ומכוון שאני רגיל לנגן על זה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני גם רגיל לכוח.

שוב הכול פו זה עינין של מחיר.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר