לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2007, 19:52
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
כתבה "אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה - לכבוש את ארץ ישראל. "

המלחמה באינטרנט

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3326629,00.html

הכתבה "ליברמן, אנחנו עוד נדרוך עליך "

הביאה את הגולשת דרורה להגיב, ומה אני אגיד לכם - האמת וכל האמת !

270. תשובה ל 84 -סמר מחיפה

סמר מחיפה,
אין במדינת ישראל או בשטחי ארץ ישראל אף לא ערבי אחד שאין לו ארץ מולדת ערבית (ועל כן אתם ערבים ).
פלשתם / זלגתם / חדרתם
- לארץ ישראל בחסות, עידוד וגיבוי הכובש העותמני והכובש הבריטי אך לא הפכתם עקב כך לבעלים או ריבונים .
פתחי את מפת העולם, ערביה מישראל. תגלי ששטח המדינות הערביות (22) גדול משטחה של יבשת אירופה, ושטחן של כל המדינות המוסלמיות (56) מכסה כשליש מכדור הארץ. שטח אדיר שאין לתארו. משאבים של נפט ועושר לאין חקר .
אז על פניו נראה שזה ממש בסדר שלעם היהודי תהיה מדינה אחת קטנטונת משלו, מבלי שיהיה עליו להתחלק בה עם עוד עם ערבי מוסלמי, לא ?
ובואי ואומר לך כמה מילים על ה"עם " הפלסטיני. אתם אינכם עם. אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה - לכבוש את ארץ ישראל.
נתחיל עם השם שלכם :
הרומים שכבשו את ישראל קראו לה כחלק מאקט הכיבוש 'פרוביניקה פלשתינה' - על שם הפלישתים שישבו בערי החוף הישראליות .
הפלישתים היו יורדי ים אדומי שיער שהגיעו לחופי ישראל _מ_א_י_ר_ו_פ_ה_ ונעלמו מאזורנו כ-1600 שנה לפני הולדת מוחמד .
אין לערבים שמקורם בחצי האי ערב כל קשר לפלישתים - לא גנטי, לא דתי, לא תרבותי, לא היסטורי ולא גיאוגרפי. אתם ערבים ולא פלישתים. באותה מידה יכלו הרומים לקרוא לישראל פרוביניקה שוויצריה. האם זה היה הופך אתכם לשוויצרים ?
ואשר לארץ ישראל, סמר מחיפה .
תבחרי כל תיעוד היסטורי, כל מפה היסטורית, כל היסטוריון מקובל ע"י האקדמיה הבינלאומית שיראה לנו איפה פלסטין, מתי הייתה אי פעם בהיסטוריה האנושית מדינה או ארץ שנקראה פלסטין, מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית "עם" שקראו לו העם הפלסטיני, מי אתם, מאין באתם ומה הקשר שלכם לשטחי ארץ ישראל. לא מצליחה למצוא אף לא פרט אחד בשום מקום בעולם, כולל לא אצל חוקרים מוסלמים וערבים (כולל הקוראן שבו ארץ ישראל נקראת 'ארץ ישראל, ארצו של עם ישראל') שיאשש את טיעונייך .
יש תיעוד בריטי מתקופת המנדט הבריטי, תיעוד תורכי מהתקופה העותמנית, תיעוד של כל הכיבושים שהיו על ארץ ישראל - אין זכר לא לעם פלסטיני ולא למדינה פלסטינית .
ובכן, בואי נסכם שאם תמצאי כל תיעוד שהוא (שאינו חלק מהתעמולה הפלסטינית המשנה עובדות היסטוריות בדיעבד) - להיותכם וקיומכם בארץ ישראל - כבר יש לנו משהו להתחיל ממנו .
אתם צביר מקרי של פלגים ופלנגות מרחבי העולם המוסלמי, השונאים זה את זה כמעט . . . כמעט כמו שאתם שונאים אותנו .
זה למעשה הדבר היחידי המאחד אתכם - השנאה לציונים. זה בסיס עלוב ביותר לכונן על גבו עם !
ב-1948 היה מספר הערבים שישבו בארץ ישראל זהה למספר היהודים שישבו בארצות ערב .
המאה העשרים הייתה מאה של הגירה וחילופי אוכלוסין על פני כדור הארץ כולו .
כל היהודים מארצות ערב היגרו למולדתם ישראל. כל הערבים מישראל היו אמורים להגר חזרה לארצות מולדתם הערביות .
לא רק שלא עשיתם כך - המשכתם להסתנן ולחדור לשטח ישראל בכל צורה מתוחכמת שאפשר להעלות על הדעת, ושמדיניותה הרופסת של מדינת ישראל אפשרה לכם .
למעשה יש לכם היום מדינה פלסטינית, היא ירדן. אבל אתם רוצים לעצמכם שלוש פלסטין - ירדן , "פלסטין החדשה" שתקום ברצועת עזה והגדה, וכמובן שערביי ישראל המזהים עצמם כפלסטינים ימשיכו להתגורר בישראל ויביאו אליהם עוד ועוד "אחים" פלסטינים מרחבי העולם. כך שבעוד עשור או שניים יהיו היהודים מיעוט בארצם וגם ישראל תהפוך לפלסטין. לא מתאים לנו .
ולכן זה מה שבסופו של דבר יקרה, גם אם השמאל שלנו מפזר אשליות הממלאות את לבכם תקווה גדולה: יהיה עליכם לחזור לארצות מולדתכם. זה יקרה או בטוב או בחרב .
במשך השנים (עם ההתיישבות הציונית) אימצתם לעצמכם את האתוס היהודי, כלומר - קדושת ירושלים וזכות השיבה לציון. אמנם בניתם מסגד במרכז קודש הקודשים היהודי (מנהג מוסלמי נפוץ בעולמנו), אך עירכם הקדושה היא מכה ולא ירושלים וזכות שיבה יש לכם רק למולדתכם הערבית ולא לציון .
לסיכום, אפנה אותך לספר חביב ומלא הומור. שמו "מסע תענוגות בארץ הקודש" והוא נכתב ע" י סופר בשם סמואל לונגהורן (הידוע בכינויו מרק טווין) ב -1867. הוא סייר בישראל לאורכה ולרוחבה .
הוא לא ראה כאן לא פלסטינים, לא בוסתנים מוריקים, לא כפרים ערביים, לא ערים שוקקות. כלום. הוא ראה ומתאר עזובה, ביצות, כולרע, קדחת, חולות . "ארץ הבכא", כך הוא כינה את ארץ ישראל .
כל מה שיש כאן, גן העדן הזה הנקרא ישראל – בנה הגניוס היהודי .
אין פלא שאת ואחייך חומדים אותו !

ואם את יושבת בביתך המחובר לחשמל ומקלידה תשובה במחשב, זה כי הציונים סידרו כאן מדינה המאפשרת לך לחיות ברמה שונה לחלוטין משל 99% מאחיותייך במדינות ערב .

אזרחית יהודיה ישראלית
בעלת המקום

דרורה , נגב (10.11.06)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2007, 12:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בוקר טוב... ודאי שלא נצליח לשכנע אותם - ולכן מאמצי הפיוס מיותרים כ"כ...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "ולמרות זאת, לא תצליח לשכנע..."

מיותר עוד יותר לחשוב שבגלל שאצלנו יש אנשי שהחליטו שהפלסטינים יוותרו על זכות השיבה, ובכ"ז
מחנה השמאל מלא בהם...
הניסיון לטעון כאילו רק חלק מהם רוצה את כל א"י, הוא הפיקציה - ונובע מכך שכאן יהיו מוכנים לבלוע
כל שטות בשם התקווה. מי שדורש זכות שיבה - אי אפשר לטעון עליו שהוא לא תומך בדרישה לקהל
את ה-כ-ל. אשמח לפגוש ערבי בעל מעמד בכיר, שאינו סרי נוסייסה, שמוכן לוותר על זכות השיבה...

אי אפשר לדבר על מציאותיות, ובה בעת לספר לנו על הצורך בפשרה. כשי שפשרה תהיה פשרה,
גם הצד השני צריך לוותר על משהו - והצד השני לא ויתר, לא מוותר ולא יוותר על כלום. יודע למה?
כי תמיד יהיה כאן הפראפייר שיציע לו דברים בחינם בתור "צעדים בוני אמון".
ישן 29-08-2007, 20:09
צלמית המשתמש של ducklock
  ducklock ducklock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב ""אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה - לכבוש את ארץ ישראל. ""

עובדתית זה נכון אפילו מילה במילה....זה ידוע שערביי הארץ ש"גרו בה 2000 שנה" מספרם היה כמה אלפים לא יותר. בוודאי לא מיליון איש. רובם הגיעו באותה תקופה של עלייה ראשונה ושנייה ממדינות שכנות בעידוד השלטון העותמאני.

העניין הוא שמה שעובדות לא ישנו את המצב פה.

וד"א ה"מתנחלים" הם בדיוק מתנחלים! ותו לא...

אני רואה ניקוי התנחלויות כאלו ללא קשר ליחסינו עם האוכלוסייה הפלשתינית,אלא כעשיית צדק עם שאר עם ישראל שלא רוצה לממן את המתנחלים שעושים כזאת "מצווה" ועדיף להם להפר מצוות אחרות כמו הכאת חיילים יהודים שבאו להגן עליהם בסופו של דבר, ורצח ערבים.

חייבים להסתכלך על המתנחלים כבעיה פנימית שלא שייכת לבעיה עם הערבים.בדיוק ככה גם היה צריך להסתלק מעזה-לא כי אני חושב שעזה מגיעה לערבים,אלא מפני שזה סתם גרם להקצאת משאבי ענק שלא לדבר על משאבי אנוש ענקיים כדי לשלוט על עזה.

ישן 29-08-2007, 20:16
  Digitalizer Digitalizer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
טלוויזיה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב ""אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה - לכבוש את ארץ ישראל. ""

אין לי הרבה זמן בשביל לחבר מאמר מ 1500 מילים כתגובה על הדברים שאתה מציג.

אסתפק להגיד, שלא התאמצת מספיק כדי להגיש לנו עובדות.. אתה פשוט העתקת מספרי הגזענים שנוטים לשקר כמו שהם נושמים.. ולהאמין להבל שהם מייצרים.

וזה די טוב (לא רע בכלל) לגזעני מתחיל - כמוך

להגיד: שאין ערבי שאין לנו ארץ מולדת אחרת זה נשמע מופרך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ערבי ישראלי - זה אדם שנולד בשטח מדינת ישראל - ואני לא זוכר ילדים ערבים שנולדו בחיפה, עכו, יפו, לוד או כל מקום אחר - המתין להם ביציאה מבית החולים איזה שר פנים ממדינות ערב עם תעודת אזרחות או דרכון ערבי.

להגיד שהערבים פלשו - נשמע מגוחח... מצחיק עד בכי.

אני לא זוכר מימיי אזרח ערבי ישראלי שבא על גבי טנק - וביקש בכח שיקבל אזרחות ישראלית.

אני לא מכיר אזרחים ערבים שנולדים בסוריה ובאים להתגורר כאן.. למען האמת אני מכיר לא מעט יהודים שנולדו בכל מיני מקומות בעולם ובאו להתגורר כאן בזכות חוק השבות שמאפשר רק ליהודים בעלי אזרחות זרה לעלות ארצה ולקבל אזרחות...

ולגבי עניין השנאה - שהערבים שונאים זה את זה, כמו שהם שונאים את היהודים - אבקש שתלמד אותנו איך אתם (בתור יהודים) מצליחים "למות" אחד על השני..

אני ממש מקנא בכם!

ועוד... ועוד....

לא רע לך אם תלמד קצת היסטוריה.. כי אני מתחיל לרחם עליך!... מסכן

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 29-08-2007 בשעה 20:32.
ישן 29-08-2007, 20:52
צלמית המשתמש של ducklock

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "..."

שמע DIGITALIZER אי אפשר להתעלם מהעובדות-הערבים שגורשו\נשארו בארץ בתקופת מלחמת העצמאות 1948 הם ערבים שחיים בארץ לא יותר מ50 שנה...כמו שכתבתי-אם קראת מה שכתבתי,הערבים או לפחות רובם המכריע הגיעו לארץ ממדינות שכנות בתקופת עלייה ראשונה ושנייה.

לפני כן הארץ הייתה שממה כמעט מוחלטת.

עוד עובדה...שנאה זה רגש שכמעט אין לו מקום בפוליטיקה...בפוליטיקה מה שמזיז דברים זה אינטרסים..

וזאת עובדה שרק על פיה רואים כי הערבים רק רוצים לשלוט ושלוט ולשלוט לא משנה את מה הם דורסים...ולא שזו תכונה "רק" של ערבים(או של "כל" הערבים) כי איני גזען...אבל שוב עובדתית-עזבנו את עזה שעם כל הטרור והבעיות שהיו בה בזמן ה"כיבוש" שלנו שם,זה לא מתקרב לגהנום שמתחולל שם עכשיו שערבים הורגים ערבים-האם גם מה שקורה שם עכשיו זה באשמת האויב הציוני???:|

אני מחכה לתשובה רצינית ממך על עובדות אלו.

אם אתה מתקשה בתגובה או שתגיב בבקשה לעובדות נוספות מהשטח על התנהגות ערביי האזור,יש לי מספיק דוגמאות רק תגיד

ישן 29-08-2007, 21:27

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "שמע DIGITALIZER אי אפשר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ducklock
שמע DIGITALIZER אי אפשר להתעלם מהעובדות-הערבים שגורשו\נשארו בארץ בתקופת מלחמת העצמאות 1948 הם ערבים שחיים בארץ לא יותר מ50 שנה...כמו שכתבתי-אם קראת מה שכתבתי,הערבים או לפחות רובם המכריע הגיעו לארץ ממדינות שכנות בתקופת עלייה ראשונה ושנייה.

לפני כן הארץ הייתה שממה כמעט מוחלטת.

עוד עובדה...שנאה זה רגש שכמעט אין לו מקום בפוליטיקה...בפוליטיקה מה שמזיז דברים זה אינטרסים..

וזאת עובדה שרק על פיה רואים כי הערבים רק רוצים לשלוט ושלוט ולשלוט לא משנה את מה הם דורסים...ולא שזו תכונה "רק" של ערבים(או של "כל" הערבים) כי איני גזען...אבל שוב עובדתית-עזבנו את עזה שעם כל הטרור והבעיות שהיו בה בזמן ה"כיבוש" שלנו שם,זה לא מתקרב לגהנום שמתחולל שם עכשיו שערבים הורגים ערבים-האם גם מה שקורה שם עכשיו זה באשמת האויב הציוני???:|

אני מחכה לתשובה רצינית ממך על עובדות אלו.

אם אתה מתקשה בתגובה או שתגיב בבקשה לעובדות נוספות מהשטח על התנהגות ערביי האזור,יש לי מספיק דוגמאות רק תגיד

תשמע, העולם נהיה נייד יותר...

1- היות ואבא שלך נולד בניו-יורק זה לא מונע אותך מלהיות ישראלי - נכון הדבר גם לגבי הערבים.

2- שנית - אם "אדמה זו היתה שממה כמעט מוחלטת" - למה זה צריך לתת דווקא לך (צד א') את הכרדיט להתיישב כאן ?!!! למה לא אני (צד ב')

3- אתה אומר: "הערבים רק רוצים לשלוט ושלוט ולשלוט.."
יש כאן שתי נקודות:
א. הערבים הפלסטינים - שזכותם לשלוט בגורלם.
ב. ערבי ישראל החיים במדינת ישראל תחת ריבונותה תחת שלטונה ואין להם ציפיות כאלו...

יש להזכיר לך: שלשלוט ולשלוט זה דווקא - מה שישראל עשתה למשך דורות באיזור...

אם יש לך טענות אחרות... תמצא אותי - באשכול שפתחתי

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 29-08-2007 בשעה 21:40.
ישן 29-08-2007, 22:53
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
תשובות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE=ducklock]שמע..."

1. אם אתה יהודי,אז כן. אם אתה ערבי, אז ישראל אינה המדינה שלך. יש לך 21 מדינות לבחור מהן.

2. היותה של האדמה שממה לא נותנת זכות יתר לצד זה או אחר. אבל, וזה אבל גדול - זה נותן עדיפות למי שבא כדי להפריח את השממה ולפתח אותה, ומצד שני, אומר משהו לגנותם של מי שכבשו את הארץ במשך מאות שנים והפכו ארץ זבת חלב ודבש למדבר ריק... מעניין שארץ ישראל לא ממש עניינה את המוסלמים במשך כמעט 1400 שנים שברובן הם כבשו אותה ושלטו בה. מה פתאום ההתעניינות הזו בעשורים האחרונים...?

3. הערבים רוצים רק לכבוש ולשלוט. מטרתו של האיסלאם היא להשתלט, כך או אחרת, באלימות או בדרכי שלום, על כל העולם - ולהפוך את "דר אל-חרב" ל"דר אל-אסלאם".האימפריה המוסלמית משתרעת על חלק גדול מהעולם, ממרוקו ועד אינדונזיה, מהקווקז ועד קו המשווה. ומי שמתנגד, אחד הוא גורלו - מוות או עבדות.

"שלשלוט ולשלוט זה דווקא - מה שישראל עשתה למשך דורות באיזור..." - ממש האימפריה הבריטית עשית אותנו...
כן, ישראל שלטה על כל האיזור, על כל הסהר הפורה, מגבול אירן ועד לסודן וללוב...

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 30-08-2007, 00:07

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "תשובות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
1. אם אתה יהודי,אז כן. אם אתה ערבי, אז ישראל אינה המדינה שלך. יש לך 21 מדינות לבחור מהן.

2. היותה של האדמה שממה לא נותנת זכות יתר לצד זה או אחר. אבל, וזה אבל גדול - זה נותן עדיפות למי שבא כדי להפריח את השממה ולפתח אותה, ומצד שני, אומר משהו לגנותם של מי שכבשו את הארץ במשך מאות שנים והפכו ארץ זבת חלב ודבש למדבר ריק... מעניין שארץ ישראל לא ממש עניינה את המוסלמים במשך כמעט 1400 שנים שברובן הם כבשו אותה ושלטו בה. מה פתאום ההתעניינות הזו בעשורים האחרונים...?

3. הערבים רוצים רק לכבוש ולשלוט. מטרתו של האיסלאם היא להשתלט, כך או אחרת, באלימות או בדרכי שלום, על כל העולם - ולהפוך את "דר אל-חרב" ל"דר אל-אסלאם".האימפריה המוסלמית משתרעת על חלק גדול מהעולם, ממרוקו ועד אינדונזיה, מהקווקז ועד קו המשווה. ומי שמתנגד, אחד הוא גורלו - מוות או עבדות.

"שלשלוט ולשלוט זה דווקא - מה שישראל עשתה למשך דורות באיזור..." - ממש האימפריה הבריטית עשית אותנו...
כן, ישראל שלטה על כל האיזור, על כל הסהר הפורה, מגבול אירן ועד לסודן וללוב...

התגובה:

1- אתה ממש האיש הנכון שאני צריך לקחת ממנו הוראות.

2 - אתה אומר: "זה נותן עדיפות למי שבא כדי להפריח את השממה.." זה נשמע כמו: לא צבעת את ביתך השנה.. אה!!!... צא ממנו כי דווקא לי יש את הצבע המתאים.

3- ספרת כמה מטרות שלטענתך הן מטרות האיסלאם, אני לא אתווכח איתך לגבי מטרות אלה - ונניח שזה נכון.

אז אתה באת להילחם באיסלאם, לשים לו מעצורים, ולהציל את העולם ממנו.. אז משתמע מזה שני דברים:

א. זאת לא אדמתך, אתה פשוט באת להציל את העולם מהאיום האיסלאמי. (שזאת הטענה העיקרית של התנועות האיסלאמיות - שישראל באה למלא אג'נדה מערבית באיזור - ישארל ככלי בידי המערב)

ב. אם א' נכון. אז צר לי להגיד לך שאתה לא כל כך מצליח בתפקיד.. (ישראל, למשך שנים גרמה -בצורה מכוונת או לא מכוונת - להתעצמות התנועות האיסלאמיות באיזור כולו) - ולמעשה, באיזה שהוא שלב ישראל הקימה ועודדה תנועות איסלאמיות להתעצם.. אם לא הבנת את הנקודה הזו.. אני מוכן לתת לך רמז - חמאס.

אז... שלא יעבדו עליכם!

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 30-08-2007 בשעה 00:16.
ישן 30-08-2007, 00:24

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "תשובות"

ציטוט:
1. ואתה האיש הנכון? לא נראה לי הגיוני לקבל הוראות ממי שלא ממש מכיר בזכותנו לקיים כאן מדינה...

2. מי שנכנס לאיזור נטוש והופך אותו לאיזור פורח, יש לו טענה לחזקת בעלות על המקום. מה עוד שלנו יש את טענת הבעלות העתיקה ביותר בעולם - התנ"ך...

3. קשה לצפות ממישהו שכמותך למינימום של הבנת הנקרא. נסה לקרוא שוב את מה שכתבתי.

1 - אני לא נתנתי לך שום הוראה. - במיוחד לא בנושא נטישת הארץ.
2 - אם אתה מכיר בזכותי להתקיים - כך גם אני אעשה כלפיך.
3- ליהודים, לנוצרים ולמוסלימים יש מקומות קדושים.. למה להתמקד בזכותך ולהתכחש לזכויות דתות אחרים.
4- קשה לצפות ממישהו שכמותך למינימום של הבנת הנקרא. זה תקף גם לגביך באותה מידה.
ישן 30-08-2007, 10:28

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "תשובות"

ציטוט:
1. תישאר, תעזוב, תעשה מה שבא לך. רק תפנים שזו האארץ שלנו, לא שלכם.

2. אני לא שולל ממך דבר, כולל הזכות לחיות כאן. שוב, תפנים שזו המדינה שלנו, תהיה נאמן לה, ואין שום בעיה. לא טוב לך? חפש לך מקום אחר.

3. איזו זכויות יש לדתות אחרות כאן? לאיסלאם ודאי שלא, כיוון שהארץ אינה מוזכרת כלל בקוראן. לנצרות - אולי, אבל לא על חשבוננו.

4. אולי קשה לך עם עברית - קשה עם שפות זרות...

תגובה:

1- כבר שישים שנה לא הפנמתי שאני חי על אדמה לא שלי... ובוודאי לא אעשה זאת היום.. אם אתה אומר שזאת האדמה שלך.. זה עדיין לא מוכיח כלום.. הרי כל כובש זר שבא לכאן העלה את אותה טענה. (למען האמת: אני לא מצפה ממך שתכיר בעובדה זו.. וזה לא ממש משנה לי)

2- (שוב.. שיטת מתן ההוראות אולי תעבוד על אשתך)

3- "איזו זכויות יש לדתות אחרות כאן?" שוב: התשובה ברורוה כשמש, לאיסלאם, לנצרות וגם ליהדות.
והכחשתה שוב ושוב מעיד על בורות בעובדות ובהיסטוריה של המקום או/ו חינוך היסטורי מסולף שיכול להיות לא באשמתך.. ושוב, זה או זה לא ממש ישנה את ההיסטוריה ולא יבטל את העובדות היסטוריות וגם העובדות הקיימות בשטח.

לטענתך: "לאיסלאם ודאי שלא, כיוון שהארץ אינה מוזכרת כלל בקוראן".

אם אתה מאמין בקוראן בכלל.. אני אביא לך יותר "מזכר" של ארץ זו בקוראן..
חוץ מזה אין הוכחה יותר בולטת מהר הבית שהיה כיוון התפילה של המוסלימים... הנביא מוחמד בקר בו.. עלה ממנו לשמים.. התפלל בו ואחריו התפללו כל הנביאים... אבל, מה זה רלוונטי אם אתה לא מאמין בקוראן.. הרי זה לא בדיוק המקום שאתה רוצה לחפש לפני לקבוע למי יש זכויות כאן בארץ.

4- אולי קשה לך עם עובדות... אני לא התלוננתי שקשה לי לקרוא מלה.. אבל אתה נראה לי גוסס

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 30-08-2007 בשעה 10:35.
ישן 30-08-2007, 17:48
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[font=Arial]תשמע:[/font] יש..."

אדמות כבושות סופן להישאר אצל הכובש בדרך כלל. רוב שטחה של ארה"ב הוא שטח שנכבש ברצח עם ובמלחמה מסיבות של התפשטות באופן מובהק אבל אתה לא רואה שהם הולכים להחזיר אותן, כך גם למשל רוסיה בצ'צ'ניה. הפלסטינים והערבים עדיין יכולים לטעון את מה שהם טוענים משום הבעיה עם החברה הישראלית שאינה מכירה בניצחונה ובזה שאנחנו לקחנו שטח שמהווה חלק מערש האומה היהודית מתוקפן ברוטאלי. האם אתה חושב שאם יפן הייתה דורשת את קוריאה מישהו היה מתייחס לדרישה, אולי חוץ מבצחוק ובטענה שהיפנים איבדו את שפיותם?. יהודה ושומרון שוחררו מידי כובש בלתי חוקי והוא הירדנים שוויתרו על הגדה המערבית בשנות ה80' ולאחר הסכם השלום איתם באמת שלא ברור לי מה הכוונה ב"החזרת" שטחים. רצועת עזה שימשה בסיס לטרור ערבי אלים ביותר נגד יישובים יהודים בנגב ולכן זכותנו להחזיק בה מתוך זה שכבשנו אותה בצעד של הגנה עצמית, אותו הדבר גם חל על הגולן שנכבשה אחרי שהסורים במשך יותר מ20 שנה היו מפגיזים מהרמה את יישובי הגליל. בנושא מדינת ישראל- מדינת ישראל היא מדינת הלאום היהודי, בדיוק כמו שמצרים היא מדינת הלאום המצרי וסוריה מדינת הלאום הסורי. מדינת ישראל, שלא כמו המדינות הערביות הסובבות אותה, היא דמוקרטיה ואחת מהדמוקרטיות הרגישות ביותר בנושאי זכויות אדם. הטיעון שלך שמדובר במשטר "אפרטהייד" הוא העלבה לכל אותם שחורים בדרום אפריקה שסבלו תחתיו. הערבים הם אזרחים סוג א', שאם עליהם להאשים מישהו בשנאה של המגזר היהודי אליהם אז האשם הוא הם עצמם ולא אף אחד אחר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 30-08-2007, 18:06

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אדמות כבושות סופן להישאר אצל..."

אתה מתחיל לאבד אופיקטיביות.. ושכל ישר.

ציטוט:
אדמות כבושות סופן להישאר אצל הכובש בדרך כלל.

תן לי דוגמאות - הבריטים שלטו בחלק גדול במזרח התיכון, גם כן הצרפתי... האיטלקים גם לקחו חלק
בצפון אפריקה... איפה הם היום ????

ובכלל.. ברחבי העולם.. איפה הלכו הגרמנים ששלטו ברוב שטחי אירופה..

ציטוט:
רוב שטחה של ארה"ב הוא שטח שנכבש ברצח עם ובמלחמה מסיבות של התפשטות באופן מובהק אבל אתה לא רואה שהם הולכים להחזיר אותן,

על זה תנהל דיון עם אמריקאי.. תגיד לו שארה"ב היא אדמה כבושה.

ציטוט:
בנושא מדינת ישראל- מדינת ישראל היא מדינת הלאום היהודי, בדיוק כמו שמצרים היא מדינת הלאום המצרי וסוריה מדינת הלאום הסורי.

נכון, כל מדינות העולם מוגדרות כמדינות אזרחיהן... וכמו שיראל צריכה להיות כמדינת כל אזרחיה.

ציטוט:

מדינת ישראל, שלא כמו המדינות הערביות הסובבות אותה, היא דמוקרטיה ואחת מהדמוקרטיות הרגישות ביותר בנושאי זכויות אדם.

את זה תמכור לצרפתים!

ציטוט:
הטיעון שלך שמדובר במשטר "אפרטהייד" הוא העלבה לכל אותם..

האמת, לפעמים מעליבה.. ואתה זה שצריך להיות מועלב.. לא השחורים בדרום אפריקה

ציטוט:
הערבים הם אזרחים סוג א',

נכון, כל בני האדם שווים.

ציטוט:

שאם עליהם (הכוונה לערבים) להאשים מישהו בשנאה של המגזר היהודי אליהם אז האשם הוא הם עצמם ולא אף אחד אחר.

תיאוריה ישנה, הדוגלת בהאשמת הקורבן.. אתה לא יכול לחיות עם העובדה שאתה פשוט גזען.. ושהשנאה לערבים היא בדם שלך.. במקום זאת אתה משליך את השנאה לגורמים שלא תלויים בך..
אתה פשוט בסדר גמור.. "הם האשימים בשנאתנו להם.."

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 30-08-2007 בשעה 18:14.
ישן 30-08-2007, 18:56
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "אתה מתחיל לאבד אופיקטיביות....."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Digitalizer
אתה מתחיל לאבד אופיקטיביות.. ושכל ישר.

תן לי דוגמאות - הבריטים שלטו בחלק גדול במזרח התיכון, גם כן הצרפתי... האיטלקים גם לקחו חלק
בצפון אפריקה... איפה הם היום ????

ובכלל.. ברחבי העולם.. איפה הלכו הגרמנים ששלטו ברוב שטחי אירופה..

הבריטים, הצרפתים והגרמנים היו נשארים בשליטה אם היטלר היה משחק את המשחק שלו יפה ושומר על אירופה מוגנת מהקומניזם. הרצון שהיטלר יהווה מחסום מול הקומוניסטים הוא מה שגרם לעולם המערבי לתמוך בו, וצרפת ובריטניה איבדו את שטחיהן משום המלחמה הנוראית שפקדה אותן, לא משום תנועות המרי הלאומיות שהיו באותם שטחים.

על זה תנהל דיון עם אמריקאי.. תגיד לו שארה"ב היא אדמה כבושה.

אני רק אומר שמדינות העולם משלימות עם שטחים כבושים, אבל כמו תמיד היהודים הם הנוצרים האמיתים היחידים.

נכון, כל מדינות העולם מוגדרות כמדינות אזרחיהן... וכמו שיראל צריכה להיות כמדינת כל אזרחיה.

אתה לא מציע מדינת כל אזרחיה, אתה מציע מדינה שבה לערבים אוטונומיה תרבותית נרחבת. רוצה מדינת כל אזרחיה? בסדר, העברית השפה הרשמית היחידה והחינוך יתבסס אך ורק על התרבות העברית וההיסטוריה של העם היהודי, זה יהפוך את כולנו להיות אזרחיה של המדינה היהודית.

את זה תמכור לצרפתים!

אם בצרפתים עסקינן אני צריך להזכיר לך את הטבח הנוראי שהם עשו באלג'יראים? או הפשעים שמבוצעים בצ'צ'ניה ע"י הרוסים? מה עם ההפצצות הנרחבות בשטחי יגוסלביה לשעבר? ישראל היא אחת מהדמוקרטיות היחידות שרואות חשיבות גבוהה בזכויות אדם, זכויות שמבוססות על עקרונות יהודים ("אדם נברא בצלם"). אם היינו מדינה פאשיסטית מרושעת, כפי שאתה מאמין, אתה באמת חושב שעדיין היו פלסטינים?

האמת, לפעמים מעליבה.. ואתה זה שצריך להיות מועלב.. לא השחורים בדרום אפריקה

הם כן נעלבים. בדרום אפריקה שדדו אותם מכל זכות והתייחסו אליהם כבני חסות עלובים, היו להם מערכות בריאות, חינוך ותחבורה נפרדות, בדרך כלל מוזנחות בהרבה משל המיעוט הלבן, וגם לא הייתה להם שום זכות פוליטית. הרשה לי לשאול אותך: אם אתה תחלה ותלך לבית חולים, האם בית החולים לא יטפל בך משום היותך ערבי? האם כאשר יגנבו ממך משהו לא תוכל להתלונן במשטרה? האם נבחרי הציבור שלך לא יושבים בכנסת ישראל ובוגדים בה פעם אחר פעם? יש לכם יותר זכויות מאשר יש ליהודים.

נכון, כל בני האדם שווים.

עקרון יהודי, לא מוסלמי אם יורשה לי לציין

תיאוריה ישנה, הדוגלת בהאשמת הקורבן.. אתה לא יכול לחיות עם העובדה שאתה פשוט גזען.. ושהשנאה לערבים היא בדם שלך.. במקום זאת אתה משליך את השנאה לגורמים שלא תלויים בך..
אתה פשוט בסדר גמור.. "הם האשימים בשנאתנו להם.."

נכון! אתה כל כך צודק! חבורה של כבשים תמימות שכמוכם! אתם לא חגגתם כאשר טילים נפלו על תל אביב, אתם לא משגרים זיקוקים בימי אבל לאומים, מתוככם אף אחד מעולם לא שיתף פעולה עם מדינת אויב או עם טרוריסטים, אתם ציבור שומר חוק שרק רצה לתרום למדינה ולעזור לה ובמקום זה אני, הגזען הפאשיסט המרושע, רק מאשים אותכם בכל מיני דברים חסרי כל שחר.

ישן 30-08-2007, 19:19
צלמית המשתמש של הפטריוט

האם מדינות ערביות...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[font=Arial]תשמע:[/font] יש..."

המוגדרות ככאלה, אינן מדינות אפרטהייד?
סוריה: לפי חוקת המדינה, סעיף 1, סוריה היא מדינה ערבית. לפי סעיף 3, היא גם מדינה מוסלמית. (חוקת סוריה)
עירק: לפי החוקה החדשה, סעיף 2, עירק היא מדינה מוסלמית (חוקת עירק)
מצרים: לפי חוקת המדינה, סעיף 1, מצרים היא מדינה ערבית מוסלמית (חוקת מצרים)
ירדן: גם ירדן, לפי סעיף 1 של החוקה, היא מדינה ערבית מוסלמית (חוקת ירדן)
ערב הסעודית: טוב, נו, כאן אין ויכוח... (חוקת ערב הסעודית)
אירן: אירן מוגדרת מדינה מוסלמית, והדבר מפורט היטב בחוקה (חוקת אירן)
לוב: גם לוב, תופתע, מוגדרת כמדינה ערבית מוסלמית (חוקת לוב)

האם כל המדינות הללו הן מדינות אפרטהייד?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 31-08-2007, 16:56
צלמית המשתמש של הפטריוט

שוב אתה בורח מהעובדות כמו מאש
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[font=Arial]תשמע...[/font] ..."

אני מבקש שוב: תוכיח שאני משקר.תוכיח שאין רגליים לטיעונים שלי.
בבקשה. נראה אם אתה מסוגל. נראה אם יש לך את היכולת האינטלקטואלית לכך.

אתה כנראה התרגלת לדבר עם יהודים המקבלים כל מלה היוצאת מפיך כתורה מסיני, כאמת האחת ואין בלתה. אתה לא רגיל שאיזה ד'ימי מעיז לחלוק עליך, מעיז להתווכח אתך, ולכן אתה לא מסוגל להתווכח ולהתדיין, אלא רק להתבכיין.
ככה זה שחושפים את השקרים שלך ואת הפרופגנדה הזולה שלך. לא נעים כשחושפים את פרצופך הצבוע והשקרן ברבים.

אתה לא מסוגל לענות לשאלות שאני מציג, אתה לא מסוגל להוכיח שאפילו מלה אחת שלי היא לא נכונה, כל מה שאתה מסוגל לעשות זה להתלונן ולהתבכיין.
לא ציפיתי אחרת מבן לתרבות הערבית, שמסרבת להתבגר ונשארת לכודה בעולם של שקרים ופנטזיות.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 31-08-2007, 19:02
צלמית המשתמש של הפטריוט

לי זה דווקא נראה אמיתי
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי crazygamer שמתחילה ב "יש לי אמונה שהבנאדם סתם איזה..."

מדובר, כנראה, באיזשהו פעיל פוליטי (מישהו זרק את השם "עדאלה", אבל זה יכול להיות גם ארגון אחר), שמלא בפרופגנדה, והוא בא לשפוך את הרעל שלו פה.
כנראה שעד כה היה לו נסיון רק עם האולטרה-שמאל, שרגיל לקבל את דבריו כאמת מסיני ולא חולק עליהם (טוב, הם באים "מוכנים" מהבית...), ועכשיו, כשהוא נתקל במישהו אחר, שמעיז (חי שמים!) לערער על התזות שלו - ומוסיף עלבון על חרפה, ומגבה את דבריו בעובדות - ברור שהוא נפגע, נעלב,מתעצבן, מתרגז... פניו נחשפו ברבים... זו לא חווייה נעימה...

הוא לא מצליח לגבות את טיעוניו בעובדות - ולכן קל לי כל כך לפרק כל טיעון וטיעון, ולכן הוא מתעצבן כל כך...

ויליאם ראלף אינג'

ישן 02-09-2007, 19:06

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "שוב אתה בורח מהעובדות כמו מאש"

ציטוט:

הפטריוט = אני מבקש שוב: תוכיח שאני משקר.תוכיח שאין רגליים לטיעונים שלי.

תקשיב.. בן אדם

איני מתכוון לסכם לך את הדיון הזה שוב ושוב

התייחסתי לכל טיעון שהעלאת.. (חזור לפוסטים שלך.. ותקרא את התגובה שלי)

חוץ מזה..
הדיון נעשה יותר מדי אישי.. ואתה מתמקד בדברים שוליים שאינם תורמים לדיון במאומה.

ציטוט:

אתה לא רגיל שאיזה ד'ימי מעיז לחלוק עליך, מעיז להתווכח אתך, ולכן אתה לא מסוגל להתווכח ולהתדיין.

אם נושא הדיון שולי וחורג מהמטרה.. אין לי כל צורך בו.
לאיפה אתה גולש בדיון הזה ??
תראה על מה דברנו קודם, ועל מה אתה מדבר עשכיו!

ציטוט:

ככה זה שחושפים את השקרים שלך ואת הפרופגנדה הזולה שלך. לא נעים כשחושפים את פרצופך הצבוע והשקרן ברבים.

אין שום פרופגנדה..
ואתה עדיין לא חשפת כלום..
אתה פשוט מאבד את המטרה של הדיון הזה.. וזה חבל.

ציטוט:
אתה לא מסוגל לענות לשאלות שאני מציג, אתה לא מסוגל להוכיח שאפילו מלה אחת שלי היא לא נכונה,

כל שאלה או טענה שעלאת.. קיבלה את ההתייחסות המספקת.
על כל פנים..
על מה שאלת ולא קבלת תשובה ?
הנה.. תפאדל (בבקשה) תשאל.

ולבסוף..
לא נשכח לציין שהידע שלך אודות התרבות הערבית מעורר אהדה

ציטוט:
לא ציפיתי אחרת מבן לתרבות הערבית, שמסרבת להתבגר ונשארת לכודה בעולם של שקרים ופנטזיות.
על החתום: הפטריוט
ישן 02-09-2007, 23:33
צלמית המשתמש של הפטריוט

אתה לא מוכן לזה, נכון?
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE] הפטריוט = אני מבקש..."

לא מוכן שיהודי לא מקבל את התעמולה והשקרים שלך כתורה מסיני? לא מוכן שמישהו אומר לך בפנים שאתה משקר?
אתה מוזמן לחדש את הדיון - אם אתה רוצה דיון ענייני, בלי שקרים ובלי תעמולה - או שתפתח אשכול חדש. רמת הטיעונים שלך כ"כ נמוכה, שאין שום בעיה לפרק אותם אחד לאחד, ולחשוף את פרצופך האמיתי ברבים: ערבי אנטישמי, שלא מוכן לקבל את קיומה של מדינה יהודית, בכל קו ובכל גבול שאליו ניסוג. ערבי שמעדיף שקר ופנטזיה על המציאות, ומתבכיין ללא הפסקה כשמישהו מעז להטיח לו את זה בפנים, לקרוע את המסכה מעל לשקריו ולחשוף אותם לעולם.
לא טוב לך? אני בטוח שבמרחבי האינטרנט תוכל למצוא פורומים יותר ידידותיים לערבים שונאי-יהודים שכמוך. אני בטוח שאי שם יש מי שיקנה את הפרופגנדה שלך. אני בטוח שיש אי שם מי שיקבל את דבריך ללא ערעור כתורה מסיני. אבל כל מי ששכל בראשו, או יודע לחפש את וויקיפדיה ברשת, יכול לראות הישר דרך הטיעונים השקופים שלך ישר אל מה שאתה באמת רוצה להגיד: אתם (היהודים) כובשים את הארץ שלנו, כובשים את יפו ואת חיפה ואת באר שבע ואת אשדוד. היה הרבה יותר קל לו היית אומר את זה, במקום להתחבא מאחורי נופת צופים וטיעונים ברמה של כתה ג'.
לאורך כל הדרך לא ניסית אפילו להתמודד עם הטיעונים העובדתיים שהבאתי (ספק אם אתה מסוגל). לא ניסית אפילו להביא טיעון עובדתי שכנגד. רק אמרת "אתה משקר" והמשכת הלאה, כאילו שזה מספיק כדי לפסול טיעון או אמירה. במיוחד היה לך קשה (כולנו ראינו מתי נשברת) כשהתחלתי להביא סימוכין לכל נקודה שהעליתי. לא ניסית בכלל להביא איזשהו טיעון מבוסס כדי לסתור את הטיעונים שלי, שהיו נטועים חזק-חזק בקרקע המציאות. כמובן, וכרגיל, העדפת את הפנטזיה, את השקרים ואת הפרופגנדה. מה שרק הפך את הטיעונים שלך ליותר חלשים ויותר קלים לניתוץ.
וחבל. כי כשחזרתי לפורום הזה ציפיתי להיכנס לאיזשהו דיון טוב, מאתגר, מול יריב ראוי.
טוב, נו, עוד יהיו דיונים שכאלה. יש פה בפורום אנשים עם רמה אינטלקטואלית כזו. אנשים שמסוגלים להתעלות מעל לתעמולה זולה ולשקרים ולהציג עמדה סדורה, הגיונית ורצינית, שאותה יהיה אתגר לסתור.
אולי יום אחד (אולי) תגיע לרמה הזו. אם תנטוש את הפרופגנדה הזולה שלך, תתרחק מאנשים שלא חולקים עליך, ותתחיל לדבר בעובדות. אם אתה מסוגל...

ויליאם ראלף אינג'

ישן 03-09-2007, 00:04

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אתה לא מוכן לזה, נכון?"

ציטוט:
הפטריוט = לא מוכן שיהודי לא מקבל את התעמולה והשקרים שלך כתורה מסיני?

קודם כל, איני בא לגייס פעילי שמאול, ולא לחפש אנשים לשכנע בעיקרון כל שהוא.
הדיון התחיל, בשלילית זכותם של הערבים (הן הערבים הישראלים, והן הערבים הפלסטיניים) ואי קבלת העובדה שחיים כאן שני עמים.
הראשון (בשטחים) שמטרתו הקמת מדינה עצמאית - שזאת זכותו.
והשני - ערבי ישראל החיים בתוך מדינת ישראל שנאבקים למען הקרה שהם אזרחים שווים.

ציטוט:
לא מוכן שמישהו אומר לך בפנים שאתה משקר?

כמה פעמים אתה קראת לי שקרן, כאשר אתה סותר עובדות מוצקות.

ציטוט:
ולחשוף את פרצופך האמיתי ברבים: ערבי אנטישמי, שלא מוכן לקבל את קיומה של מדינה יהודית,

אני מוכן לקבל: מדינה יהודית לכל אזרחיה
ישן 06-09-2007, 15:11

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אממ... לא הגבת לתגובה שרשמתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הקרדינל
אממ... לא הגבת לתגובה שרשמתי בנושא אז אצטט את עצמי שוב:
"אתה לא מציע מדינת כל אזרחיה, אתה מציע מדינה שבה לערבים אוטונומיה תרבותית נרחבת. רוצה מדינת כל אזרחיה? בסדר, העברית השפה הרשמית היחידה והחינוך יתבסס אך ורק על התרבות העברית וההיסטוריה של העם היהודי, זה יהפוך את כולנו להיות אזרחיה של המדינה היהודית."

אתה איש מתקשט בבורות... ומדבר על דברים שלא ממש מבין...
אם זאת הגדרתך למושג "כל אזרחיה" אתה בצרות.. ואין לך מה לחפש כאן.
איפה מצאת "שכל אזרחיה" פירושה לבטל את האחר ולהתעיק אותו לתרבות הדומיננטית ????
אתה בטח לא האיש הנכון לדיון זה.
אתה בטח מבין באסטרונומיה יותר מאשר בדימוקרטיה ובאזרחות.
ישן 02-09-2007, 23:36

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "האם מדינות ערביות..."

ציטוט:
המוגדרות ככאלה, אינן מדינות אפרטהייד?
סוריה: לפי חוקת המדינה, סעיף 1, סוריה היא מדינה ערבית. לפי סעיף 3, היא גם מדינה מוסלמית. (חוקת סוריה)
עירק: לפי החוקה החדשה, סעיף 2, עירק היא מדינה מוסלמית (חוקת עירק)
מצרים: לפי חוקת המדינה, סעיף 1, מצרים היא מדינה ערבית מוסלמית (חוקת מצרים)
ירדן: גם ירדן, לפי סעיף 1 של החוקה, היא מדינה ערבית מוסלמית (חוקת ירדן)
ערב הסעודית: טוב, נו, כאן אין ויכוח... (חוקת ערב הסעודית)
אירן: אירן מוגדרת מדינה מוסלמית, והדבר מפורט היטב בחוקה (חוקת אירן)
לוב: גם לוב, תופתע, מוגדרת כמדינה ערבית מוסלמית (חוקת לוב)

כנראה שלא התייחסתי מספיק לנקודות אלו...

א. נכון, אלו חוקותיהן של המדינות שהזכרת.

הגדרת הדת הראשי לכל מדינה לא מנגד את עיקרון כל אזרחיה..

למשל: ישראל יכולה להגדיר את היהדות כ- הדת של המדינה, וזה ישתקף בסמלים, בחגים.. וכו
אך, זה עדיין לא שולל קיומן של דתות אחרות במדינה. (כלומר, לא הגדרת הדת היא הבעייה)

ב. למה פספסת להביא את חוקת מדינת ישראל ???,

אה, נכון - למדינת ישראל עדיין אין חוקה - אלא יש חוקי יסוד.
ומה זה אומר ? זה אומר שאם מדינת ישראל רוצה היום לעגן לה חוקה, היא (מדינת ישראל) תקלע
למצוקה לא קלה, שהיא: או שמדינת ישראל תוגדר דימוקרטית או/ו יהודית לכל אזרחיה (ולזה יש משמעות).

או שתוגדר: מדינת היהודים (שלזה יש משמעות אחרת לגמרי) - ניגוד עם ההגדרה דימוקרטיה.

או שתוגדר מדינה יהודית דימוקרטית, כאן אין ניגודים בהגדרה זו.

הנקודה האחרונה:

ציטוט:

בוא אני אסביר לך מה זה אפרטהייד:
אסור לך לעבוד בחברת החשמל - זה אפרטהייד
אסור לך לעבוד בחברת בזק (ואני לא מתכוון לעבודות זוטרות - עבודה שחורה) - זה אפרטהייד
אסור לך לעבוד בחברות תעופה - זה אפרטהייד

אתה מכיר עוד מקומות עבודה כאלו ?? אתה מוזמן להוסיף לרשימה
ישן 03-09-2007, 00:13
צלמית המשתמש של הפטריוט

כן, אפרטהייד
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE=הפטריוט]המוגדרות..."

מנעו ממך להתקבל לאוניברסיטה? מנעו ממך לקבל איזשהו שירות מהמדינה? מנעו ממך תנועה חופשית במדינה? מנעו ממך לבחור ולהיבחר לכנסת?
איפה בדיוק האפרטהייד?

במשטר "אפרטהייד", רק לבני קבוצה אחת יש זכויות, ולכל השאר אין. במקרה שלנו, מדובר ביהודים.
אז בוא נבדוק את העובדות.

בפוליטיקה: מפלגות ערביות יש? יש. מועמד ערבי לראשות הממשלה היה? היה. שר ערבי יש? יש. לערביי ישראל יש את הזכות לבחור ולהיבחר? יש.
בצבא: ערבים, ככלל, פטורים משירות צבאי, וממשיכים, בלי קשר, לקבל את כל הזכויות האזרחיות. עם זאת, מי שמתגייסים, יכולים להגיע רחוק (יוסף משלב, חסין פארס, שהם דרוזים - מה שכבר סותר את טיעון האפליה והאפרטהייד, והם לא לבד. ערבים מוסלמים רבים משרתים בצה"ל, לצידם של ייהודים, דרוזים וצ'רקסים. הידעת שיש טייס דרוזי? היהודים מסיכימים להפקיד את אחד ממטוסי הקרב שלהם בידי לא יהודי! אוי לא...)
חינוך גבוה: כל מוסדות ההשכלה הגבוהה פתוחים בפני ערבים. אין "נומרוס קלאוזוס" לערבים. ערבי יכול להתחיל את דרכו האקדמית שנתיים-שלוש לפני בן מחזורו היהודי (נחש למה?). ישנם גם מרצים ודוקטורים ערבים (א. חיפה, הפקולטה לחינוך; א. תל אביב, הפקולטה למדעי הרוח; רק לדוגמה...)
תקשורת: כלי תקשורת ערביים יש? יש. צנזורה על התקשורת הערבית יש? אין.
תנועה: האם מוטלות עליך איזושהן הגבלות בכל הנוגע לתנועה בארץ ומחוצה לה? האם אתה מוגבל בתנועתך לאיזור מסויים בארץ? האם יש איזור בארץ החסום בפניך? האם מונעים ממך לצאת מהארץ?
משפט: הידעת ששופט ערבי יושב בבית המשפט העליון? הוא לא השופט הערבי הראשון שיושב שם. והוא אינו השופט הערבי היחידי. ישנם גם לא מעט עורכי דין ערביים.

אז איפה האפרטהייד הזה? זה נשמע טוב כסיסמא, אבל אם פורטים את הסיסמא הזו לעובדות, מגלים שהיא מחזיקה מעט מאוד מים...
העובדה היא שאתה לא מופלה לרעה במדינת ישראל - אם כבר, אתה מופלה לטובה (המגזר הערבי בקושי משלם מסים, אפילו מסים עירוניים, וכנראה פטור מחובת קבלת אישורי בנייה...). רמת החיים שלך, בהשוואה לאחיך במדינות ערב, היא גבוהה לאין ערוך. תוסיף לכך את כל ההטבות שמקבלים כל מי שחיים במדינה מערבית דמוקרטית ומתקדמת, ותגלה שמצבך טוב, אפילו טוב מאוד.
ובזכות מצבך הטוב, המעולה אפילו, אתה יכול לשבת עכשיו בבית שלך, להפעיל את המחשב החדיש, להתחבר לאינטרנט המהיר, ולפזר פרופגנדה על כמה אתה מקופח...

ויליאם ראלף אינג'

ישן 04-09-2007, 20:47

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "כן, אפרטהייד"

ציטוט:
הפטריוט = מנעו ממך להתקבל לאוניברסיטה?

אני לומד/למדתי/אלמד באוני' מכיסי הפרטי, ואיני יכול לייחס לאף אדם (חוץ מעצמי, כמובן) את הקרדיט על דבר זה.

ציטוט:
איפה בדיוק האפרטהייד?

בדיוק איפה שציינתי לך קודם. זוכר ?

ציטוט:

במשטר "אפרטהייד", רק לבני קבוצה אחת יש זכויות, ולכל השאר אין. במקרה שלנו, מדובר ביהודים.
אז בוא נבדוק את העובדות.

נכון, הערבים בישראל נהנים כביכול (מבחינה תיאורתית) ממעמד (באופן כללי) שווה, אך בפועל, הם נמצאים בסולם עדיפויות נמוך, אם לא הנמוך בנוגע לכל התחומים.

ציטוט:
שר ערבי יש?

זה נכון, יש לנו שר (הוא עדיין בלי תיק ? כי אני באמת לא יודע)

ציטוט:
בצבא: ערבים, ככלל, פטורים משירות צבאי, וממשיכים, בלי קשר, לקבל את כל הזכויות האזרחיות.

תעזוב את הערבים הישראליים שלא משרתים בצבא כרגע, ובוא נבדוק את אלה שכן משרתים בצבא.
בוא נסקור את מצבם של הבדווים בנגב, במילה אחת: מצבם מחפיר מכל הבחינות.
אם הנביא משה (עליו השלום) יצא מחר עוד פעם ממצרים ויעבור בין הבדווים, הוא לא יאמין שעברו חמשת אלפים שנה לביקורו האחרון שם.

נחזור לשנת 2007:
אפילו הם (הבדווים) היו צרכים ללכת לבג"ץ כדי שישימו את שם העיר רהט בתחנת רכבת...

ציטוט:
ובזכות מצבך הטוב, המעולה אפילו, אתה יכול לשבת עכשיו בבית שלך, להפעיל את המחשב החדיש, להתחבר לאינטרנט המהיר,

לא בחסד של אף אחד.

ציטוט:
ולפזר פרופגנדה על כמה אתה מקופח...

מה שלא מוצא חן בעיניך, אתה קורא לו פרופגנדה, אלה רק המונחים שלך.
אין כל קשר לבין מה שאני מעלה כאן לבין פרופגנדה כלשהי.
אתה רק נצור בתוך התת-מודע שלך, שנותן לך השראה: שערבי אף פעם לא ינהל דיאלוג, אם הוא (הערבי) ידבר בכלל, אז רק בכדי להפיץ "פרופגנדה".. או רק כדי "להתבכיין"... וכו. (וכל זה מתוך איזה שהיא הרגשת עליונות שאינה קיימת ואיני מאמין בה)

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 04-09-2007 בשעה 21:04.
ישן 05-09-2007, 15:42
צלמית המשתמש של הפטריוט

כל קשר בינך לבין המציאות הוא מקרי בהחלט
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE]הפטריוט = מנעו ממך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Digitalizer
אני לומד/למדתי/אלמד באוני' מכיסי הפרטי, ואיני יכול לייחס לאף אדם (חוץ מעצמי, כמובן) את הקרדיט על דבר זה.

יופי, מצויין, רק מה הקשר לטיעון שלי? האם מנעו ממך להתקבל לאוניברסיטה?

ציטוט:
בדיוק איפה שציינתי לך קודם. זוכר ?

איפה, איפה יש אפרטהייד? בכל מקום יש לכם זכויות, ואף מפלים אתכם לטובה. אז איפה האפרטהייד?

ציטוט:

נכון, הערבים בישראל נהנים כביכול (מבחינה תיאורתית) ממעמד (באופן כללי) שווה, אך בפועל, הם נמצאים בסולם עדיפויות נמוך, אם לא הנמוך בנוגע לכל התחומים.

לא מבחינה תיאורטית. מבחינה מעשית, ערביי ישראל שווים לשאר אזרחי ישראל. את כל הזכויות שיש לי יש גם לך. אבל לך יש פחות חובות. זה אכן נקרא אפליה - אפליה לטובה.

ציטוט:
זה נכון, יש לנו שר (הוא עדיין בלי תיק ? כי אני באמת לא יודע)

אין לך מושג, נכון? אז מדוע שאאמין לך בנושאים אחרים?

ציטוט:

תעזוב את הערבים הישראליים שלא משרתים בצבא כרגע, ובוא נבדוק את אלה שכן משרתים בצבא.
בוא נסקור את מצבם של הבדווים בנגב, במילה אחת: מצבם מחפיר מכל הבחינות.
אם הנביא משה (עליו השלום) יצא מחר עוד פעם ממצרים ויעבור בין הבדווים, הוא לא יאמין שעברו חמשת אלפים שנה לביקורו האחרון שם.

כן, רק הערבים עניים ומקופחים, וכל היהודים גרים בווילות, נוסעים במרצדס וטסים לחו"ל לסקי פעמיים בחודש...

ציטוט:
נחזור לשנת 2007:
אפילו הם (הבדווים) היו צרכים ללכת לבג"ץ כדי שישימו את שם העיר רהט בתחנת רכבת...

בעיר שלי לא היתה תחנת רכבת עד שנת 2003. אף אחד לא התלונן ולא עתר לבג"צ. אתה טוען שגם אנחנו היינו מקופחים ומופלים וסובלים מ"אפרטהייד"?

ציטוט:

לא בחסד של אף אחד.

מעניין איך היית גולש אם היית גר,למשל, בסוריה או באירן או במצרים...
מעניין אם גם שם היית יכול להתבטא כך נגד המדינה...

ציטוט:
מה שלא מוצא חן בעיניך, אתה קורא לו פרופגנדה, אלה רק המונחים שלך.
אין כל קשר לבין מה שאני מעלה כאן לבין פרופגנדה כלשהי.
אתה רק נצור בתוך התת-מודע שלך, שנותן לך השראה: שערבי אף פעם לא ינהל דיאלוג, אם הוא (הערבי) ידבר בכלל, אז רק בכדי להפיץ "פרופגנדה".. או רק כדי "להתבכיין"... וכו. (וכל זה מתוך איזה שהיא הרגשת עליונות שאינה קיימת ואיני מאמין בה)

לי אין שום בעיה להתווכח ולהתדיין עם ערבי (או עם כל אחד) - כל זמן שבן שיחי לא מפזר פרופגנדה ושקרים בוטים ומתייחס אליהם כאל אמת ועובדות, במיוחד לאחר שהבאתי סימוכין להיות טענותיך שקרים והמצאות.
רוצה להתווכח, להתדיין, להתפלסף? בכיף. בשביל זה הפורום. אבל כל עוד תביא שקרים כטיעונים, אני אמשיך לחשוף את פרצופך הרמאי והפנטזיונר ברבים.
תתחבר למציאות, והדיון יהיה הרבה יותר פורה.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 05-09-2007, 21:12

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "כל קשר בינך לבין המציאות הוא מקרי בהחלט"

אתה יודע מה היא הבעיה שלך, שאינך מסיק את המסכנה לבד...
אז אני אסביר לך מה המסכנה ממה שאמרתי קודם לכן...

1- בקשר לנושא הלימודים... אתה שואל:
ציטוט:

הפטריוט = יופי, מצויין, רק מה הקשר לטיעון שלי? האם מנעו ממך להתקבל לאוניברסיטה?

ואני עניתי לך מה שעניתי...
הרי בכסף איש מ-קובא יכול להרשם ללימודים בארה"ב וללמוד.. אין שום חסד פה.

ציטוט:

איפה, איפה יש אפרטהייד? בכל מקום יש לכם זכויות, ואף מפלים אתכם לטובה. אז איפה האפרטהייד?

שוב שואל ?
אסור לעבוד בחברת החשמל = אפרטהייד
אסור לעבוד בחברת בזק = אפרטהייד
אסור לעבוד בחברת תעופה = אפרטהייד
הריסת בתים (בעיקר בנגב) = אפרטהייד
עצם השאלה האם מותר לערבי ל... = אפרטהייד
ו... = אפרטהייד
ו...
ו... המשך יבוא.

ציטוט:
לא מבחינה תיאורטית. מבחינה מעשית, ערביי ישראל שווים לשאר אזרחי ישראל.

זה עדיין לא חוצה את גדר התיאוריה.. איפלו לא בנסוח החדש שלך.

ציטוט:

את כל הזכויות שיש לי יש גם לך. אבל לך יש פחות חובות. זה אכן נקרא אפליה - אפליה לטובה.

כאן, זה כבר הופך להיות קצת מוגזם.

ציטוט:
אין לך מושג, נכון? אז מדוע שאאמין לך בנושאים אחרים?

כי אני, בניגוד לך, מסוגל להגיד "לא יודע" כאשר אני לא יודע.

ציטוט:
אז מדוע שאאמין לך בנושאים אחרים?

מי אמר שאתה חייב להאמין??? אל תאמין
זה ממש לא משנה לי.

ציטוט:

כן, רק הערבים עניים ומקופחים, וכל היהודים גרים בווילות, נוסעים במרצדס וטסים לחו"ל לסקי פעמיים בחודש...

לא כל היהודים גרים בווילות.
אבל מצבם עדיין טוב יותר..

ציטוט:

בעיר שלי לא היתה תחנת רכבת עד שנת 2003. אף אחד לא התלונן ולא עתר לבג"צ. אתה טוען שגם אנחנו היינו מקופחים ומופלים וסובלים מ"אפרטהייד"?

אני לא אומר שאין להם רכבת..
אני אמרתי שהם עתרו (תושבי רהט) לבג"ץ רק בכדי לשים את השם "רהט" בתחנת הרכבת..
יעני.. אפילו את שם עיר ערבית הם לא מוכנים לקבל/לראות בתחנת רכבת.
ואתה בא ומטיף לי דימוקרטיה ושוויון..

ציטוט:
לי אין שום בעיה להתווכח ולהתדיין עם ערבי (או עם כל אחד) - כל זמן שבן שיחי לא מפזר פרופגנדה ושקרים בוטים ומתייחס אליהם כאל אמת ועובדות
במיוחד לאחר שהבאתי סימוכין להיות טענותיך שקרים והמצאות.
רוצה להתווכח, להתדיין, להתפלסף? בכיף. בשביל זה הפורום. אבל כל עוד תביא שקרים כטיעונים, אני אמשיך לחשוף את פרצופך הרמאי והפנטזיונר ברבים.

פרופגנדה, שקרים, המצאות..
כאשר אתה נכשל במתן תשובה לכתוב אתה תוקף את הכותב...

ציטוט:
תתחבר למציאות, והדיון יהיה הרבה יותר פורה.

כאשר תתממש (אם בכלל) המציאות שאתה מדבר עליה.. אשמח להתחבר אליה.

לבסוף, בוא נזכר באחת האמירות הגדולות שלך בבוסט הזה - בקשר לניתוח המציאות שאתה מדבר עליה:

ציטוט:

"את כל הזכויות שיש לי יש גם לך. אבל לך יש פחות חובות. זה אכן נקרא אפליה - אפליה לטובה."

קשה לדמיין עד כמה מופלים אתם.
אם הייתי במקומכם, לא הייתי יושב בשקט על דברים כאלה.

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 05-09-2007 בשעה 21:23.
ישן 06-09-2007, 02:53
צלמית המשתמש של הפטריוט

הנה זה בא (שוב)...
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "אתה יודע מה היא הבעיה שלך,..."

היללות הילדותיות על שקרים.
המציאות העובדתית לא נוחה לך, ואין לך שום דרך לסתור את הטיעונים שלי, מלבד היללות וההתבכיינויות על "שקרים". קשה לך לקבל שכל טיעון שהעליתי מגובה בעובדות. קשה לך לקבל שאני מסוגל - בניגוד אליך - להביא סימוכין לכל מילה שאני כותב. קשה לך להיתקל במי שמסיר את המסכה מעל פניך וחושף את פרצופך השקרן, הפנטזיונר, ומעל לכל,הילדותי, קבל עם ועולם.

אם כל כך רע לך פה, מה אתה עושה פה? רודפים אותך, מפלים אותך, מקשים עליך, אפרטהייד בכל פינה, אז מדוע אתה נשאר כאן? מדוע לא תעבור לאחת מ-21 המדינות של העם שלך, שם לבטח יהיה לך יותר טוב (רק תוודא מה מצב זכויות האדם בסוריה,באירן, בעירק, במצרים, בלוב או בכל מדינה ערבית אחרת לפני שאתה נוחת שם, ייתכן שתגלה דברים מפתיעים...). מדוע אתה מתעקש לחיות במקום שכ"כ רע לך בו (כ"כ רע עד שיש לך אינטרנט מהיר וחיבור ללא צנזורה לאינטרנט..)?

כי עמוק בפנים, בינך לבינך, אתה מבין שמצבך פה לא רע. בעצם, הוא ממש טוב. יש לך את כל היתרונות של מדינה מערבית, את כל הזכויות של אזרח במדינה מערבית - וכמעט אין לך חובות.
אתה לא משרת בצבא, אתה לא משלם מסים, חוקי הבנייה לא חלים עליך, מערכת המשפט לרוב תפסוק לטובתך, ובנוסף יש לך חופש ביטוי בלתי מוגבל (מה שאפילו לנו, היהודים, אין), שבזכותו אתה יכול כך לפרסם עוד ועוד שקרים על מדינת ישראל.
מערכת החינוך הגבוה פתוחה בפניך, הביטוח הלאומי משלם לכם (פחות מ-20% מהאוכלוסיה מקבלים כ-50% מתשלומי הביטוח הלאומי - המסים שלי מממנים אותך!), אתה יכול לבחור ולהיבחר ולהשפיע על עתידתה וגורלה של המדינה, שאותה אתה כ"כ שונא.
אז אם מצבך כ"כ טוב, איפה הבעיה???

הבעיה היא שאתה מסתכל על המדינה היהודית, שמעניקה לך כ"כ הרבה, ומתפוצץ מקנאה. אתה לא מבין איך 6 מליון יהודים משיגים את מה שרבע מליארד ערבים, עם מליארדים של פטרו-דולרים, לא מסוגלים להשיג. אתה מסתכל איך היהודים הפכו את פיסת הארץ המדברית הזו לגן עדן מערבי, ולא מבין כיצד יהודים יכלו להשיג את זה, בעוד שהערבים שקועים עדיין בעוני,במחסור ובבורות (ותתפלא, אבל יש גבול למה שאתה יכול להאשים ב"כיבוש" וב"קיפוח"...).
וזה הדיסוננס הקוגניטיבי הגדול של הערבים, שגם אתה לא השכלת להיחלץ ממנו. תוצאה של שגעון גדלות בן 1400 שנה, פסיכוזה המונית שעולה לנו, ובעיקר לכם, ביוקר. לערבים יש את כל היתרונות, והם לא מצליחים להפיק מהם כלום (טוב, למעט הישגים מרשימים בתחום הטרור, את זה אף אחד לא ייקח מכם). וליהודים לא היה כלום, והם השיגו הכל (מדינה מערבית, דמוקרטית ומשגשגת, שהתל"ג שלה שווה לזה של כל שכנותיה ביחד...).
מה משאיר אתכם שם? מה גורם לכם להישאר בתחתית, לקטר ולהתבכיין ולרצות שכל העולם יצטרף אליכם שם, במיץ של הזבל?
רק אתה יכול לענות על כך. אתה יודע היטב את התשובה. ינקת אותה עם החלב משדי אימך, וקיבלת אותה בכל יום מחייך מאז. הגיע הזמן שתסתכל טוב-טוב במראה ותחשוב: מה משאיר אתכם מאחור בשעה שכל העולם מתקדם?

ויליאם ראלף אינג'

ישן 06-09-2007, 14:17

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "הנה זה בא (שוב)..."

תקשיב "אדון" פטריוט - אתה כבר מזמן חוצה את גבול האטיקה, חוצפתך עברה כל גבול אפשרי...
וכנראה שהחוצפה אצלך נעשתה כדרך וכנוהל קבוע.

ולגבי כל שאר החוצפנים שהולכים בדרכך - רבי-המרצחים (שאין אף אחד מהם עם כפיים נקיות), אין אף אחד מכם שלא רצח ילד, אישה, תינוק או קשיש.. או עינה פלסטיני על מחסום - או כל פשע מלחמה אחר...

שקרן עלוב כמוך, מסומם, שתוף מוח וזיפן ממעלה ראשונה...
מתאבל ומתבכיין על עובדות שלא היו ולא נבראו.. על סימוכין שלא הגיע.. ועל זכות שמתה בדרך לכאן..
למעשה, אינך טוען כלום.. וכל טיעונך אינם אלא שקרים מצוצים מתפוז רקוב.. רמת ההבל והסילוף יכולה רק להרשים את אטומי המוח, שמקשבים לך ומנדנדים את הראש (כסמן להסכמה)..
אתם תמיד נהגתם/ותנהגו בנסיון לשנות את המציאות (הן בפועל והן בסילוף)...
הפנטזיות שלך שעלולות לטעות אותך, הכוח והשליטה, והחסינות המדומה שאתה מרגיש בה מאיצים בך לרגשות של עליונות שקר.
כל החשק הזה לכבוש, להרוג, לרסן, לשלוט, להכות, להעניש... עוד יתמוסס החשק הזה עם הצעד הראשון במלחמה... כי תגלו, והעולם יגלה לפעם האלף שמלחמות מבאיות חורבן, דם והרג...
איני בא להתחנן בפניך.. ולא בפני אף אחד שתתחילו לחתור לכיוון שלום.. הרי השלום הוא אינטריס חיוני לשני הצדדים.. ולכם אף יותר (חיוני)...

אבל, כל זה אתה עדיין לא יודע.. כל עוד לא נכחת בתלמי ההלוויות שצועדות בכבישים...

אתה תטען שאני באתי להפחיד אותך.. אך מהר מאוד.. ובתוך עצמך את יודע שזאת האמת.. שאינך יכול לשקר לאף אחד לגביה..
אינך יכול לשקר לאף אמא, אישה, בנים וחיילים..
אינך יכול להבטיח לו ש "הכל יהיה בסדר"... לא, כלום לא יהיה בסדר...
כל עוד חבורה של צמאי דם, רוצחים, חמדנים, חיות-אדם שמובילים אותנו רק למוות.. ולשכול...
מה אתה מבטיח לאנשים שהולכים אחריך חוץ ממוות.. מהרס.. מחורבן... מעוני ורעב.... ?? מה ???
תגיד... מה עוד תשקר להם.. ???

אתה מעיז לתקוף את דעותיי.. לפקפק בהן... בעוד שיש אנשים שמאמינים לך... אינם יודעים מה אתה במטיח להם בעצם...
תגיד להם.. תהיה גלוי איתם....
תסביר להם שבעצם אתה מאמין רק - במאבק ממושך... מלחמות.. דמים.. הרג.. ומוות יומי... תגיד להם שלפי התיאוריות שלך אין מקום לשלום.
תגלה להם עד כמה מכוערות הפנים שלך...

ועדיין יש לך את החוצפה ולהאשים אחרים בשקר וכזב...
ועדיין יש לך את החוצפה להוביל אנשים אל מותם... כמו עדר ממושמע..
אתה וכל האפי-איתאמים שכמוך... היהודים עוד יכללו אתכם בספרי ההיסטוריה.

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 06-09-2007 בשעה 14:46.
ישן 06-09-2007, 18:11
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
צוחקים איתך אחי
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "תקשיב "אדון" פטריוט - אתה כבר..."

ערבי מספר לי שמלחמה טרור הרוגים וכו' זה רע.

מה הלאה, שהצבוע יספר לי על "צמחונות מצילה חיים"? הרי אתם כמו הצבועים, רוקדים צועקים ומנפנפים אגרופים באוויר כל פעם שיש מכות שחברים שלכם מעבר לגבול מתחילים, אבל אף פעם לא מוכנים לוותר על הנוחיות שלכם, על החיים הטובים שיש לכם עם היהודים בשביל זה. אתה והחארות המלוקקות מהסוג שלך תדברו על כמה שהמחבלים לוחמי חופש ובלה בלה בלה בלה בלה אבל בחיים שלכם לא תסכנו גרגיר ממה שהמדינה שלנו נותנת לכם במתנה בשביל המטרה הנעלה שלכם, חיסול היישות הציונית ועריכת טבח המוני בתושביה היהודים.

גועל נפש, כשאני רואה מחבלים, כשאני רואה פיגועים, כשאני רואה את המנהיגים העלובים של המדינות הנחשלות שלכם, מבטיחים מלחמות ורצח וטבח והשמדה ליהודים, אני מתמלא בעצבים, הדם זורם לראש. כשאני רואה את הזבל שהחברה, ה"ערבים ישראלים", שופכים, אני לא מתעצבן, פשוט יש לי בחילה. עד איפה מגיעה השפלות המוסרית והדו פרצופיות.

ישן 06-09-2007, 20:08

בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "צוחקים איתך אחי"

בא לך לצחוק איתי ?
בא לך מלחמה.. יא מטומטם ?

מה לך ומה למלחמות,... אדיוט קטן ומטומטם כמוך...???
הרי בסוף, מה יצא לך ממלחמה ?
כאילו בתאכלס..
כאשר עפר הטנקים ידעך.. וכאשר קולות הבומים ישקטו...
מה יצא בסוף למטומטם עלוב כמוך ???
כאשר אתה תתחיל לצרוח ולזעוק.. אמאאאאאאאאאאאאא... אמאאאאאאאאאאא
אתה יודע שאמא לא תבוא...
בכל זאת, אתה תמשיך לצעוק... ולקרוא לה..

למרות שאתה בתוך תוכך יודע.. שהיא לא תגיע...
אתה יודע שאמא לא תבוא ולא תנחת לך מהשמים...
הרי אתה יודע שאמא אף פעם לא הייתה בצנחנים..

ואתה בתוכך יודע טוב שאמא לא תגיע, ושאמא לא שומעת אותך בכלל.

מה אתה מחפש במלחמה ??

במצב הכי טוב, תצא עם הלם קרב.. ותמשיך להרטיב (כמו שאתה עושה עד היום) לעוד 20 שנה קדימה.
ובמצב הכי גרוע.. דפוק כמוך עלול ללכת לאיבוד בשדה הקרב..
ומזל, שמאז נהיית נורקומן, ההורים שלך כבר לא מתחילים לדאוג כשאתה לא חוזר הביתה..
כך שייחסך להם סבל רב.
תמשיך לקבל את "המנה" בזמן, תמשיך להתמסטל בינתיים.. תזריק ישר לווריד.. כדי שתצליח לשכוח..
כדי שתצליח לברוח מהסיוטים, והפרעות השינה שיש לך מהמלחמה הקודמת.

עדיין בא לך לצחוק איתי ??

לך...

לך, חפש לך זווית נוחה לבכות בה...
לך.

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 06-09-2007 בשעה 20:31.
ישן 06-09-2007, 21:05
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
צודק! הצחוק טוב לבריאות.
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "הוא רצה לצחוק איתי... ..."

הזכות עומדת לערבי כאזרח ללעוג כאחרון סמרטוטי צבא קואקג'י להלומי הקרב המרטיבים במיטתיהם ולצפות לשדרוג מעמדו בתמורה.

כל זמן שרוב השתן זורם מתוך ואל פיותיהם של אויבי המדינה וברחובות כפריהם - שיצחקו.
כל זמן שמדשאות מוריקות ברמת אביב שהיתה לרגע קצר שיך מוניס ואנשי עמל יהודים ממהרים למלאכתם בחולפם על פנימה שהיה לשבריר זמן חושות סומייל - שיצחקו. כל זמן שיהודים מגיעים בכח חוק השבות לארץ זו ומתיישבים בכרמיאל, בנצרת ובבאר שבע - שיצחקו. שיחייכו גם מול השלטים הכתובים עברית המברכים את הבאים ללוד ולרמלה. שיגחכו מול תנופת הפיתוח בעיר דוד ובעיר העתיקה וביחוד כאשר ישוו אותן לשגשוג הכלכלי שהצליחו להנחיל לפזורה הפלשתינית במזרח התיכון מאל חילווה ועד דהיישה. כל זמן שאחיותיהן הן העלולות להרצח על רקע כבוד המשפחה ושאמותיהן הן אלו שיאולצו להצטלם מחייכות בסוכות האבלים - שיחייכו.

לא תמיד החזק ינצח אך בד"כ החלש יפסיד. וערביי א"י הינם החלשים מבין הישראלים והחלשים מבין הערבים.

התגברנו על שטף המילים הצואה מפי דוברי ארגוני הטרור רגע לפני עלייתם לישיבת מנהלים עם מועצת הבתולות, נתגבר גם על איומיך. ערבי ישראלי מתוסכל שבסתר ליבו בז בודאי לעמו הערבי ומשתוקק להיות כמו היהודים בהם הוא מקנא.

במילים - אתם שוטפים את המזה"ת בכל יום. במעשים - הוכתם שוק על ירך פעמיים ואתם משתוקקים לסיבוב נוסף.
כמו בעבר ננסה למנוע את התרחשותו של סיבוב כזה, כמו בעבר אתם תפרשו זאת כחולשה וכמו בעבר - אנו נהיה מוכנים לכשיגיע. אנו איננו נלחמים למען ביזה ואונס בתולות או למען תועמלנים דיקטטורים - אנו נלחמים על חיינו וארצנו ולכן בדיוק השפה בה אתה משתתף בדיון זה היא עברית.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 06-09-2007 בשעה 21:12.
ישן 06-09-2007, 23:12

בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "צודק! הצחוק טוב לבריאות."

העליונות שאת מדברת ממנה... היא זאת שתפיל אותך ישר על אפך.. ואז, נראה איך כל הריטריקה המסריחה שיוצאת מפיך תוכל לעזור לך באיזה שהוא מקום.

ציטוט:
ישראלה היפהפיה = ולצפות לשדרוג מעמדו בתמורה.

היום גילית שמעמדי דווקא טוב... לעומת מעמדך כאדם - שהוא נחות בהרבה מאשר זונה מהקריות יכולה להרשות לעצמה.

השתן הזה שאת מדברת עליו יותר נקי ממך.. תינופת אחת מסריחה.

לא יזיק לך בירבור על פיתות ובנייה.. ושגשוג כלכלי... ועל המדשאות... (הקלפים החצוניים) בעוד שאת רקובה מוסרית, דתית, חברתית...
דוהרים ורצים אחרי הייצר.. תעוות הנפש שלכם לא נותנת לכם לנוח... שואנת את כל העולם..
ערבים ויהודים.. ואמא ואבא..
מתפארת בבועות אוויר.. שלא יכולות למלא החללות הריקים.. נפשך מבפנים רקובה, הפחד אוכל אותך.. למרות זאת מעדפיה להתנהג ב: "כאילו"...
מדברת על הקרבה ועל התעקשות למען המטרה... ואת ראשון הפורחים מערבה עם שמיעת טריקת דלת...
באת לתת לנו הרצאה בדברים נעלים.. ואת יותר נחותה מתולעת...
מדברת על אהבת והקרבה למולדת... ואת פרזיטית.. חייה ומצצת דם... אינך מוכנה להקריב אצבע..
או אפילו חצי משכורת (חד-פעמית) למען מטרותיך "הנעלות"....

את קופסת קרטון משומשת... אם חובטים בך במקל יצא קול אדיר... אך, לשווא...
חוץ מבירבורים את לא מוכנה לתת למדינה...
תמיד תזכרי איפה שמת את המזוודה הארוזה, בעת הצורך, שתתבקשי לוותר ולהקריב למען מטרותיך.. אז יתחילו להיות מטרות ארורות ונחותות.. ובמהרה תתכחשי לכל מה שאי פעם דגלת בו...

ציטוט:

כל זמן שאחיותיהן הן העלולות להרצח על רקע כבוד המשפחה ושאמותיהן הן אלו שיאולצו להצטלם מחייכות בסוכות האבלים - שיחייכו.

זה משמח אותך שאת יכולה לעסוק בזנות מבלי שאף אחד ימנע ממך זאת...
אבל לצערך, בסרחון שיוצא ממך מונע את הכלב שאמצת לצורכי-מין להתקרב אליך..
הוא עדיין מעדיף את הכלבה שלו.

ציטוט:
לא תמיד החזק ינצח אך בד"כ החלש יפסיד.

את לא חזקה...
ואיני חלש... אני די חזק לסתור לך.. עד שתתעוררי מהאשליות שלולות לגרום לך לקחת את עצמך יותר מדי ברצינות...
הסתירה האחרונה "שהתקבלה" עדיין מהדהדת לך באוזן..

ציטוט:

וערביי א"י הינם החלשים מבין הישראלים והחלשים מבין הערבים.

ואת יותר חלשה מפרה מתה.

ציטוט:

ערבי ישראלי מתוסכל שבסתר ליבו בז בודאי לעמו הערבי ומשתוקק להיות כמו היהודים בהם הוא מקנא.

אני בז לך, ולכל מה שאת מייצגת... אל מול הרקבון ששוטף אתכם (מכל הבחינות), אני רק יכול להרגיש עליונות.

ציטוט:
במילים - אתם שוטפים את המזה"ת בכל יום. במעשים - הוכתם שוק על ירך פעמיים ואתם משתוקקים לסיבוב נוסף.

אנו לא חותרים לשום עימות... ואת עלולה להתחיל להרגיש חזקה ולהתרומם...
אך תדעי לך.. במלחמה את עלולה לקבל סתירה נוספת..
זה יעזור לך בלהוריד פרופיל, ולגלות כמה היית טועה בקשר לכל התדמית שגבשת סביב עצמך..
את עלולה ללקות בחרדה ולגלת שאת לא כל-כך אמיצה כפי שחשבת לעצמך.

את לוקחת את עצמך יותר מדי ברציונות, הנמיכי פרופיל.. את עלולה להתאכז מעצמך בשעת מבחן.
ישן 07-09-2007, 09:07
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
"יא מאמא, יא מאמא! היהודי מעליב אותי!"
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "העליונות שאת מדברת ממנה......"

"רקבון דתי"?

כמה משעשעת המהירות הנלעגת בה קילפת את המסיכות ועברת מטענות האזרח המקופח בנקיון הרחובות אל הפאנערביזם החילוני הנאור [האחים הערבים הגדולים שיבואו וירביצו לנו] לרטוריקה הערפאתית והפצת מחלות המין ועד להצהרות הרנטיסיות [איפה הוא דרך אגב?] אודות הרקבון הדתי שלנו ואיומי הסרק.

למנהיגי הצבור הערבי בא"י לקח שלושים שנות דמוקרטיה להסיר מפרצופם את המסיכות. ואתה? כמה עקיצות והכל יוצא החוצה. פשוט נחקר אידאלי למוחבאראת.

אפתיע אותך ואספר לך כי אני סבור שרוב הציבור הערבי בארץ - מסוגל ואף רצה בעבר לחיות בשלום כמיעוט בתוך המדינה היהודית. פאנאטים כמוך טיפטפו רעל יומיומי והביאו אותו להזדהות עם אויבי המדינה. לצערי ההסטוריה חוזרת על עצמה כמו בעשורים שלפני קום המדינה. אין בי חדווה לעימות גדול. גם אנו שילמנו מחיר במלחמת השחרור. יש בי הבנה כי אנו צריכים להיות נכונים לעימות שכזה וחייבים לנצח בו. כפי שאתה יודע - אם יגיע, אכן ננצח בו. כפי שאמר לך GLSH - "פנינו להכרעה".

שרות טוב עשית לנו בציירך קריקטורה של הערבי העוין, בהזכירך לנו כי האויב עומד בפתח ומה דמותו [ושרות נוסף בודאי עשית לגורמים עלומים בחושפך את השקפותיך המשולבות בIP שלך].

שרות טוב תעשה ל'עמך' באם תוריד אותו מן הנתיב הרה האסון עליו עלית. אבל אתה לא תקשיב. כמו סבותיך, גם אתה לא תקשיב...
ישן 06-09-2007, 20:43

בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "טוב, אתה באמת חייב להרגע."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אתה כרגע מקבל כאן הנחה, שיהודי לא היה לא זוכה לה.
אם תמשיך לקלל, אני אצטרך לספוג האשמה על היותי גזען/פאשיסט/נפשע/כובש וכן הלאה, ולחסום אותך.
אני מציע לך שתנסה לנהל דיון ענייני. אתה כרגע עושה שירות רע מאוד לעניין שאותו באת לייצג.

אני מודה לך על ההערה הזאת...
אנסה להתאפק יותר בעתיד..

אך, יש אנשים שלפעמים לא מותרים לך ברירה אלא לדבר ברמה שהם מבינים

אדם כזה, אינו ממושמע.. ואינו תורם במאומה לאף אחד מהצדדים.

כנראה חובב קטן. ולמרבה הצער.. יש אנשים שחושבים שהדבור המנומס הוא צביעות..
או ניסיון "לכבוש לבבות"...
הייתי חייב לתת לו מענה הולם.

הייתי חייב להבהיר את הנקודה הזו.

תודה לך אדוני האדמין

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 06-09-2007 בשעה 20:47.
ישן 06-09-2007, 22:00

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "את ההערות שלך על רמתם של אנשים, שמור לעצמך."

ציטוט:

ori = יש דרך להתבטא, וגם אם זה נראה לך הכי צבוע בעולם, ככה תצטרך להתנהג, אם אתה מעוניין ליטול חלק בפורום.

יפה, ומה עם שאר ההתבטאויות (מצד האחרים) כאן, כולן בסדר ??
למה שלא תיתן לכל אחד מהם הערה אישית - כמו שנתת לי ??

ציטוט:
לולא הרווחת באופן אישי מאותה צביעות (לולא היית גולש ערבי, היית נחסם. אני הסתפקתי באזהרה).

איני מחבב צביעות, ואיני ממליץ לך להתנהג בצביעות.
לכן, תרשה לי לסרב לאצילות שבך, וראה אותי "כמתפטר" מהפורום.

ציטוט:

בכל מקרה - אל תנסה להתאפק, אלא תתאפק בפועל. אין ניקוד על השתדלות...

אז תפסיק להשתדל לאכוף את התקנות.. ותאכוף אותן על כולם, גם על אלה שאינך מסוגל להביט להם בעיניים.
ישן 08-09-2007, 16:48
צלמית המשתמש של הפטריוט

לאט לאט פניך האמיתיים נחשפים
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "תקשיב "אדון" פטריוט - אתה כבר..."

מחבל גי'האדיסט, שכל מטרתו, כל רצונו, הוא לסלק את הכופרים מאדמה שנחשבת בעיניו ל"דאר אל-חרב", ולהפוך אותה ל"דאר אל-אסלאם".
לשם כך, אתה מתחזה לערבי הנחמד, שרק רוצה קצת זכויות, ועוד קצת, ועוד קצת... ומנצל את היותה של מדינת ישראל מדינה דמוקרטית (חריג בנוף המזרח תיכוני הערבי, שדיכוי, כפיה ורצח הם חזיון נפרץ בו) כדי לספר לכולם עד כמה ישראל הדמוקרטית והליברלית היא בעצם מדינה מדכאת, דיקטטורית, "אפרטהיידיסטית" (מקווה שזו לא מילה ארוכה מדי בשבילך...) - ויאמר ל"זכותך" שאתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך.
כמו שאמרו פעם, "אתה יכול לנסות"... אתה יכול להמשיך ליילל מחד על קיפוח ודיכוי, אתה יכול, מאידך, להתבכיין על שקרים וסילוף, אבל שני אלה לא מוסיפים לך לא כבוד ולא אמינות, מהסיבה הפשוטה שאני, ואתה, וכל שאר גולשי הפורום מכירים את המציאות, ואף אחד, אפילו לא השמאלנים הקיצוניים ביותר בפורום, לא קונה את השקרים שלך ולא מתייצב להגנתך (שמת לב? אפילו דנרוז או קגנס או שאר סהרורי השמאל...). אף אחד לא מאמין לך ואף אחד לא קונה את השטויות שאתה מפזר.
אתה יודע טוב מאוד שמצבך, ומצבם של אחיך, ערביי ישראל, טוב מאוד (בלשון המעטה), גם אם לא משווים אתכם לאחיכם במדינות ערב (וביתר שאת לאחר השוואה שכזו). אתה יודע היטב-היטב שאין פה שום דיכוי, שום אפליה ושום "אפרטהייד". אתה יודע היטב-היטב שאתם נהנים פה מכל הזכויות וההטבות שמהן נהנה כל אזרח במדינה מערבית דמוקרטית - ובניגוד להם, לכם כמעט ואין חובות.
וזה בדיוק מה שמאפשר לך לפעול כך נגד המדינה ולחתור תחתיה, דבר שלא יכולת לעשות באף מדינה ערבית (שם כבר היית מגלה מזמן את מרתפי המוחבראת...) ובחלק ניכר ממדינות המערב.

ונשאלת השאלה, מדוע אתם ממשיכים להילחם נגד מדינת ישראל? מדוע אינכם משקיעים ולו אחוז אחד מהמאמצים הללו לפיתוח עצמי, לקדם את עצמכם מבור תחתית (שאליו אתם נהנים, כנראה, לגרור את את עצמכם)? מדוע אתם משקיעים את כל מרצכם באלימות, במוות, בדם וברצח, בשעה שיש לכם את כל הכלים להתקדם ולפרוח, לצידה של מדינת ישראל?
הרי ניתנו לכם, במאה ה-20, הזדמנויות רבות לקבל מדינה משלכם,על מגש של כסף, ובכל פעם העדפתם מוות ודם על פני עצמאות וקידמה.
ב-1947 האו"ם החליט על הקמת שתי מדינות, יהודית וערבית. היהודים, שקיבלו חצי מארצם (ובלי בירתם) יצאו לרקוד ברחובות. הערבים,שקיבלו חצי מ"ארצם", התאבלו ופתחו במלחמה. מדוע?
גם אם אתם מאמינים שזו ארצכם, מדוע לא עשיתם כמונו? עם נורמלי, כשהוא מקבל הזדמנות שכזו, מנצל אותה! מקים מדינה על חצי השטח, מתבסס, ואז יוצא למלחמה על החצי הנותר.
לו עשיתם זאת, כנראה הייתם מסלקים אותנו מפה בשנות ה-60 של המאה הקודמת - או, האופציה העדיפה לשני העמים, מקימים מדינה לצד מדינת ישראל, והיום הייתם חיים בסטנדרטים שלנו.
אבל אתם העדפתם דם ומוות, ואיבדתם הכל. רציתם למחוק את המדינה היהודית, ומחקתם, במו ידיכם, את המדינה הערבית, שמעולם לא קמה. ומאז אתם באבל, בטראומה ("נכבה"...).
אבל, כרגיל, כראוי למי שלא התבגר, אתם מאשימים את כל העולם בסבלכם, רק לא את עצמכם. אתם לא מסוגלים לבחינה עצמית, אתם לא מסוגלים לשאול את עצמכם, "היכן טעינו?", מה שמוביל אתכם לעשות טעויות נוספות, לחזור על ההיסטוריה.
על כל הצעותינו למדינה משלכם בשנות ה-90 השבתם בדם ומוות. כשישראל הלכה לתהליך אוסלו מתוך כוונה אמיתית לוותר על חבלי מולדת ולהקים מדינה פלסטינית לצד מדינת ישראל, קיבלנו מכם בתמורה אוטובוסים מתפוצצים, דם, אש ותמרות עשן.
כשאהוד ברק הלך לקמפ דייוויד במטרה לתת לכם 90% מדרישותיכם, דחיתם גם אותו, והעדפתם לפתוח במלחמה, שעלתה בקורבנות רבים לשני הצדדים, והרחיקה אתכם עוד יותר ממטרתכם. דם, מוות ורצח, נראה שזה כל מה שאתם מסוגלים לו, נראה שאת זה אתם מעדיפים על פני מדינה משלכם.
כשנסוגנו מרצועת עזה, חד צדדית, ללא כל תמורה מצידכם, מה היתה התמורה? שוב, דם ומוות.
שוב, אתם מעדיפים אנרכיה, רצח, טרור ומוות על פני מדינה משלכם - ובכל פעם שאתם בוחרים בדם,אתם מתרחקים מהקמתה של מדינה משלכם עוד קצת, ועוד קצת, ועוד קצת.

ואם זו מטרתכם, נשאלת שוב השאלה, מדוע סירבתם לכל הזדמנות? מדוע העדפתם דם ומוות על פני מדינה משלכם?
אולי כי אינכם מעוניינים במדינה משלכם?
זאת, כנראה, התשובה. מי שמקבל לידיו כ"כ הרבה הזדמנויות להקים מדינה, ודוחה את כולן, כנראה לא מעוניין במדינה. וכאן אנחנו מגיעים לשורש העניין, ללאומיות ה"פלסטינית".
הלאומיות ה"פלסטינית" היא לאומיות נגטיבית, שמטרתה אינה הקמת מדינה ל"עם" הפלסטיני, אלא הריסתה של מדינת ישראל.
אתה בעצמך טענת שהשלטון הירדני-מצרי בשטחי יש"ע עד ל-1967 לא היה שלטון כיבוש - מהסיבה הפשוטה, שהוא היה שלטון ערבי. אין לכם שום בעיה לחיות תחת כיבוש, ולו המדכא ביותר (השלטון הירדני היה ליברלי יותר מהשלטון המצרי, שלא לדבר על שלטון חמאס), רק לא תחת שלטון יהודי, ולו הליברלי והדמוקרטי ביותר.
ההגדרה שלך ל"שטח כבוש" היא "שטח שבו יושבים ערבים / מוסלמים ונשלט ע"י לא-מוסלמים". כך שטחי יש"ע עד 1967 לא היו כבושים, אבל שטחי מדינת ישראל,שבתוך הקו הירוק, הם שטח כבוש...
פניך, כמו שכבר אמרתי, נחשפים...

אז תחשוב על זה. בכל פעם שבחרתם, טעיתם, ובכל פעם שטעיתם, שילמתם מחיר כבד.
"הכל או לא כלום" ב-1948 הסתיים בלא-כלום גדול, ב"נכבה" ובפליטוּת.
הנסיון שלכם למחות את ישראל ב-1967 הסתיים ב"נכסה",ובסופה, למעשה, של הלאומיות הערבית.
נסיונכם "לשחרר שטחים כבושים"ב-1973, ביום הקדוש ביותר לנו, הסתיים בתבוסה נוראה.
האינתיפדה השנייה מביאה לכם, בינתיים, רק אבידות, הרס וחורבן - אלא אם כן אתה רואה את עליית החמאס ופיצולה של הרש"פ כהישג...
ולראשונה, גם ערביי ישראל סבלו כתוצה מההתקוממות שלהם נגד המדינה - 13 הרוגים וחרם של אזרחי ישראל... (תודו לאל שלכם שאתם חיים בישראל, ולא ברוסיה או באחת ממדינות ערב... שם לא היו מתנהגים אליכם כך, בכפפות של משי... זוכר את ספטמבר השחור? או את טבח חמה? או את צ'צ'ניה?)

אל תתפלא אם בפעם הבאה תמצא את עצמך, במקרה הטוב, במחנה פליטים בעיבורי עמאן... אתם, ערביי הארץ, מומחים בלטעות ובלחזור על הטעויות ולשלם שוב ושוב את מחיר טעויותיכם...
אתם, כנראה, מעדיפים את מחסור, הפליטוּת והעוני על פני רמת החיים המערבית שיש לנו, ושיכולה להיות גם לכם. לשם כך תצטרכו לוותר על הטרור, הרצח והדם. האם אתם מסוגלים?

ויליאם ראלף אינג'

ישן 06-09-2007, 20:02
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "אתה יודע מה היא הבעיה שלך,..."

אכן, קיים צדק מסויים והוא שאנחנו מתסכלים ובוחנים לפני שאנחנו נותנים לערבי ארץ ישראלי להיכנס למשרות בעלות חשיבות למדינה ומדוע? משום שאתם מוכיחים תמיד שאתם חבורה בוגדנית שלא שווה את כספי משלם המיסים הישראלים. אתה רוצה צדק ושוויון? תרוויח אותו, זה מה שאנחנו עשינו, לקחנו את עצמנו בידיים, שינסנו מותניים והראנו לכל העם מה הפירוש של "אור לגויים" והעולם היה חייב לבלוע את הגלולה המרה ששמה "שוויון" ולקבל אותנו כבתור שווים, למרות שגם היום רובו מסרב להכיר בזה שאנחנו לא מכינים מילדים נוצריים מצות. רוב רובו של העם מוכן לחיות איתכם ובמשך שנים היו חיים של שיתוף ושלום, חברי משפחה עדיין מספרים איך היו יוצאים לקנות בג'נין ושכם ונהנים מכל רגע. האינתפיאדה והטרור נגרמו בגלל צעירים חסרי מוח והרוצח יאסר עראפת, מאבק שהביא רק לקריסה שלכם ואין אתם מוכנים להודות בזה משום שאינכם יכולים. בנושא הבדואים: סלח לממשלת ישראל אם היא אינה מוכנה לספק שירותים לעיירות בלתי חוקיות הנבנות להן לכל אורך הנגב ע"י אוכלוסייה שמהווה איום ביטחוני לישראל עם ההשתלטות שלהם על הנגב, הברחות סמים ונשק ועוד. אתם מצפים שישראל תעניק חשמל, מים ואף שירותי רכבות לעיירות בלתי חוקיות אלו? בכל מדינה מתוקנת אחרת העיירות כבר מזמן היו נמחקות והאוכלוסייה הייתה מועברת לפרוייקט דיור בחסות המדינה.

ישן 30-08-2007, 00:35
צלמית המשתמש של ducklock

הערבים רוצים לשלוט-נחזור לנקודה שבה פקפקת DIGITALIZER-

אתה באמת באמת באמת ובאמת חושב שסוריה לבנון עיראק ירדן ומצרים החלו מלחמה עם ישראל הצעירה ב1948 כדי לעזור ל"עם הפלשתיני" שרצה חופש? אם חס וחלילה ישראל לא הייתה מנצחת מה אתה חושב היה קורה פה?(רמז-התבונן בנעשה ברצועת עזה)-אם אתה לא מבין את הרמז אז ככה-כל מדינה הייתה רוצה חלק מישראל והפלסטינים?שילכו אתה יודע לאן!
בנוסף-עוד עובדה שמראה שהאזור לא מעוניין במה קורה לפלסטינים היא האזורים של "פלסטין" שהיו בידי מצריים וירדן....בוא נהיה מגעילים ונדבר דוגרי-המצרים והירדנים כיסחו לפלסטינים את הצורה על כל התקוממות שהם ניסו לעשות...המלך חוסיין אפילו זרק המון פלסטינים מארצו בשלב מסויים..

מה ההבדל...למה אז הערבים לא קראו ג'יהאד על מצריים וירדן?סיבה פשוטה...זה פשוט לא עניין את העולם.

כאשר ישראל היא צד בעימות שכזה זה פשוט אופנתי..אני מתנצל להוריד לך את האף בתור ערבי ישראלי או פלסטיני מהגדה זה לא משנה-הסיבה היחידה שהעולם מדבר שטויות על כמה רע לכם(בייחוד האירופים) זה בגלל שזה איני(IN) זה פשוט אופנתי לתקופה.
כי גם שלא הייתה ישראל הערבים פה(שבאמת כנראה בזמנו לא הגיע להם) אכלו חרא מהטורקים ומהבריטים וממצריים וירדן אח"כ)

כמובן אם יש לך תגובה(עניינית) על זה,

יש לי עוד עובדות מעניינות עלמעשי ערבים לערבים שמעידים על תכונה מסויימת.

ישן 30-08-2007, 01:12

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "הערבים רוצים לשלוט-נחזור..."

ציטוט:
הערבים רוצים לשלוט-נחזור לנקודה שבה פקפקת DIGITALIZER-

אתה באמת באמת באמת ובאמת חושב שסוריה לבנון עיראק ירדן ומצרים החלו מלחמה עם ישראל הצעירה ב1948 כדי לעזור ל"עם הפלשתיני" שרצה חופש? אם חס וחלילה ישראל לא הייתה מנצחת מה אתה חושב היה קורה פה?(רמז-התבונן בנעשה ברצועת עזה)-אם אתה לא מבין את הרמז אז ככה-כל מדינה הייתה רוצה חלק מישראל והפלסטינים?שילכו אתה יודע לאן!
בנוסף-עוד עובדה שמראה שהאזור לא מעוניין במה קורה לפלסטינים היא האזורים של "פלסטין" שהיו בידי מצריים וירדן....בוא נהיה מגעילים ונדבר דוגרי-המצרים והירדנים כיסחו לפלסטינים את הצורה על כל התקוממות שהם ניסו לעשות...המלך חוסיין אפילו זרק המון פלסטינים מארצו בשלב מסויים..

מה ההבדל...למה אז הערבים לא קראו ג'יהאד על מצריים וירדן?סיבה פשוטה...זה פשוט לא עניין את העולם.

כאשר ישראל היא צד בעימות שכזה זה פשוט אופנתי..אני מתנצל להוריד לך את האף בתור ערבי ישראלי או פלסטיני מהגדה זה לא משנה-הסיבה היחידה שהעולם מדבר שטויות על כמה רע לכם(בייחוד האירופים) זה בגלל שזה איני(IN) זה פשוט אופנתי לתקופה.
כי גם שלא הייתה ישראל הערבים פה(שבאמת כנראה בזמנו לא הגיע להם) אכלו חרא מהטורקים ומהבריטים וממצריים וירדן אח"כ)

כמובן אם יש לך תגובה(עניינית) על זה,

יש לי עוד עובדות מעניינות עלמעשי ערבים לערבים שמעידים על תכונה מסויימת.

איך אתה מסיט את הדיון למדינות ערב... אני מדבר על זכות ערבי ישראל בלהיות אזרחים מלאי זכויות
ועל זכות הפלסטנים בלחיות על אדמתם.

על כל פנים.. בשנות הארבעים והחמישים - אכן, המטרה היתה השמדתה של ישראל לטובת אחדות ערבית - או חלוקה של משאבים.

אך אחרי שנת 1967 זה לא המצב.. ישראל הפכה ממדינה שנלחמת למען קיומה למדינה כובשת
ומאיימת ..תוקפנית.. כל המשתמע מכך...

לגבי מדינות ערב.. נכון.. הם פגעו בפלסטינים קשות כי כל מדינה ערבית לא רצתה שאדמתה תהיה בסיס לאש... וזה מוצדק...
לא צריך להיות לפסטינים טענות לגבי זה.

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 30-08-2007 בשעה 01:20.
ישן 30-08-2007, 01:24

בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי ducklock שמתחילה ב "לב העניין הוא שזו..."

ציטוט:
לב העניין הוא שזו לא! אדמתם. לא של 99% מהם...פשוט לא שלהם.

העניין הוא שעירבתי את מדינות ערב מהסיבה הפשוטה שאם הם היו שולטים פה ה"פלסטינים" שכביכול האדמה שייכת להם לא היו מוציאים פיפס! זאת הנקודה!

איפה הייתם 500 שנה או 2000 שנה שאתם יושבים פה-עם ישראל היה בגלות! אתם לא!(לדבריכם כמובן)-למה לחכות 2000 שנה לדבריכם בשביל להתעלק על המאמץ הציוני?הערבים רק רצו לקצור את הפירות?

COMPRENDE?

תשמע...
לשם כך הערבים נלחמו בטורקים... ואחריהם בבריטים... ואם היה כיבוש ערבי.. בטח תהיה התנגדות

אתה לא יכול לקפח עם ולצפות ממנו שישב בשקט... או שאני מלא זכויות... או שתתן לי להקים מדינה ולחיות בה כעם חופשי...

אתה לא יכול להמשיך לתפוס את המקל מהאמצע...

הרי היום ברור שישראל לא תוכל להמשיך ולהחזיק בשטחים...
והשלב השני צריך להיות.. היכרות מלאה בערבים כאזרחים שווים... זו לא טובה מאף אחד

נוסף: 2000 שנה לא היו כאן מדינות... לא ירדן.. לא סוריה... לא סעודיה...
אבל ברגע שהחלוקה התחילה... לכל מי שיש זכות צריך לדרוש..
מדוע שכולם יהנו ממדינה, ריבונות ושטח חוץ מהפלסטינים. ???!!!! למה לא???

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 30-08-2007 בשעה 01:28.
ישן 30-08-2007, 01:37

בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אם כך..."

ציטוט:
איפה היתה ההתנגדות הפלסטינית לכיבוש הירדני והמצרי לפני 1967? מדוע לא היתה התקוממות נרחבת נגד הכיבוש הערבי - שלבטח היה פחות הומאני ומוסרי מה"כיבוש" הישראלי?
מדוע "ארגון שחרור פלסטין", שהוקם ב-1964, לא נלחם בירדן ובמצרים?

לא היה כיבוש ירדני ולא כיבוש מצרי...
להפך.. החלום הרטוב של ישראל היה שירדן תספח את הגדה, ושמצרים תספח את עזה...

וישראל היתה מוכנה להכות בכל פלסטיני שיתנגד לכיבוש זה.

הדיון שלך.. דוהר למקום אחר... דן בנושאים ערביים-ערביים...
אתה מנסה להצתדק על גב העם הפלסטיני.. כאילו ישראל מה זה רצתה שיהיה לעם הפלסטיני מדינה, אבל הערבים "דפקו" את הפלסטינים...
דברים כאלה לא תצליח למכור לילדים..

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 30-08-2007 בשעה 01:42.
ישן 30-08-2007, 03:09
צלמית המשתמש של הפטריוט

אל תעוות את העובדות
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE=הפטריוט]איפה היתה..."

השטח שהוגדר כארץ ישראל המערבית חולק ע"י האו"ם לשתי מדינות - יהודית וערבית.
מי ש"דפק" את הקמתה של המדינה הערבית היו מדינות ערב, לא ישראל.
שטחי יהודה, שומרון וחבל עזה הוקצו למדינה הערבית, לא לירדן ולמצרים, ושלטונן שם היה בלתי חוקי.
למעשה, ירדן סיפחה את יהודה ושומרון - מעשה שלא הוכר ע"י אומות העולם (למעט בריטניה ופקיסטן), והיה, כמובן, בלתי חוקי.
ומששלטו ירדן ומצרים בשטחים שעליהם היתה אמורה לקום מדינה ערבית ("פלסטינית"), האם הן פעלו למען הקמתה של מדינה ערבית?
אם לא, מדוע ערביי יש"ע לא התקוממו נגד כובשיהם?

לא רלוונטי מה ישראל רצתה או לא רצתה - ישראל רצתה, ובצדק, את כל ארץ ישראל המערבת - רלוונטי מה שקרה בפועל. ירדן ומצרים כבשו את השטחים המיועדים למדינה הערבית, ולתושבי השטחים הללו לא היתה שום בעיה עם השלטון הירדני והמצרי, מפני היותו ערבי. לא קם שום ארגון שחרור לאומי "פלסטינאי" שנלחם נגד ירדן ומצרים. הארגון שכן קם, "ארגון שחרור פלסטין", הלא הוא אש"פ, קם ב-1964 (תזכיר לי, בבקשה, איזה "כיבוש" היה ב-1964?), ונלחם נגד מדינת ישראל, כדי להמשיך את התהליך שבו החלו מדינות ערב במאי 1948 - מחיקתה של מדינת ישראל.

עם, אם ישנו כזה, נלחם נגד כיבוש. העובדה שה"פלסטינאים" לא נלחמו נגד הכיבוש הירדני-מצרי מוכיחה כי, מבחינתם, לא היה כיבוש. ואם לא היה כיבוש, איפה העם?

ויליאם ראלף אינג'

ישן 30-08-2007, 01:33
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
מפגר, עוד לא הבנת שאתם בסה"כ פיונים במשחקים של הגדולים?
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE=ducklock]לב העניין הוא..."

פלסטינים, חיזבאלה 'ערביי ישראל' וכו', אתם לא נחשבים יותר מאשר שחייל 1 או 2 נחשב לאוגדונר. לאוגדה יש מטרה סופית ו200 חיילים פחות לא משנים אותה. המטרה הסופית היא לעקור את היישות הזרה המערבית מהמזה"ת, ואת זה מרגיש כל אחד ממכם, אם הוא נוצרי, מוסלמי אדוק, כופר, לאומן ערבי, קומוניסט או כל הגדרה אחרת. לאף אחד לא תחסרו אם יביסו וידרכו עליכם, יבואו אחרים.

אתם שונאים את המערב כי אתם מסרבים להפנים את הסיבות לנחשלות שלכם, ומשם אתם משליכים את זה על היישות הכי מערבית באיזור, ישראל. כשתמצו את עצמכם יעברו לשלב הבא, ואם תצליחו במשימה (חה) מייד ידאגו לשלוח אתכם לאלף עזאזל אם תרימו את הראש. ושלא תחשוב שמשהו מזה יפתור את הבעיה האמיתית, נחשלים הייתם ותישארו גם אם תרצחו את כל היהודים.

נערך לאחרונה ע"י תוכי.נ בתאריך 30-08-2007 בשעה 01:35.
ישן 30-08-2007, 01:41

בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "מפגר, עוד לא הבנת שאתם בסה"כ פיונים במשחקים של הגדולים?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תוכי.נ
פלסטינים, חיזבאלה 'ערביי ישראל' וכו', אתם לא נחשבים יותר מאשר שחייל 1 או 2 נחשב לאוגדונר. לאוגדה יש מטרה סופית ו200 חיילים פחות לא משנים אותה. המטרה הסופית היא לעקור את היישות הזרה המערבית מהמזה"ת, ואת זה מרגיש כל אחד ממכם, אם הוא נוצרי, מוסלמי אדוק, כופר, לאומן ערבי, קומוניסט או כל הגדרה אחרת. לאף אחד לא תחסרו אם יביסו וידרכו עליכם, יבואו אחרים.

אתם שונאים את המערב כי אתם מסרבים להפנים את הסיבות לנחשלות שלכם, ומשם אתם משליכים את זה על היישות הכי מערבית באיזור, ישראל. כשתמצו את עצמכם יעברו לשלב הבא, ואם תצליחו במשימה (חה) מייד ידאגו לשלוח אתכם לאלף עזאזל אם תרימו את הראש. ושלא תחשוב שמשהו מזה יפתור את הבעיה האמיתית, נחשלים הייתם ותישארו גם אם תרצחו את כל היהודים.

100%...

קלטתי אותך...

מספיק עם ההבלים שלך... הדיון הזה לא בשבילך...

אתה פשוט לא מבין... נודניק!

יא חביבי למען השם.. לך לישון
ישן 30-08-2007, 01:43
צלמית המשתמש של ducklock

"
לא היה כיבוש ירדני ולא כיבוש מצרי...
להפך.. החלום הרטוב של ישראל היה שירדן תספח את הגדה, ושמצרים תספח את עזה...
"

לא היה כיבוש בין השנים 1948-1967 על תושבים פלסטינים?אז מה היה בגדה המערבית ובעזה בשנים האלו ? קייטנה?(שוב,סליחה על הציניות)

הפלסטינים נאבקו? לא! אפילו אחרי 67 הוציאו כמה פיפסים בירדן והמלך גירש את אותם לאלף אלפי עזאזל(אחרת איך אש"ף מצא את עצמו בלבנון?)?

חלום רטוב??? בהסכם השלום עם מצריים המצרים הציעו לספח אליהם את עזה ובגין סירב....למה? כי הוא בכוונה רצה להרעכ לפלסטינים שבעזה? והרי שזה שטויות כי הפלסטינים היו בשמיים שהם גילו שהם לא חוזרים להיות תחת מצרים המדכאת זכויות.

ישן 30-08-2007, 11:53
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "בין השנים 1948 עד 1967 אכן..."

בוא ננסה לנתח פה עובדות היסטוריות: "כיבוש" לפי הגדרה מילונית הוא לכידה, תפיסה והשתלטות וזה מה שקרה ב48' עם הירדנים והמצרים אז כן, השטחים האלו היו תחת כיבוש ערבי וה"פלסטינים" לא הוציאו מילה. בזמן השלטון הישראלי בשטחים ה"פלסטינים" נהנו מתקופה של שפע כלכלי, הם יכלו לעבוד באחת מהכלכלות הטובות ביותר במזרח התיכון וכספים זרמו אליהם, ליתר דיוק כספים תמיד זורמים לפלסטינים. יש לך מושג כמה מיליארדים על גבי מיליארדים הושקעו בהם? הם קיבלו את הסיוע לנפש הגבוהה ביותר בעולם. אך הנה, הם חיים בדלות ובעוני, מדוע? התשובה נמצאת בהם עצמם. ישראל לא עשתה מעולם דבר שמטרתו הייתה להרוס את הפלסטינים, הם עשו את זה בעצמם. עראפת ושאר מנהיגי השלטון הפלסטינים לקחו את רוב הסיוע שניתן להם (ועראפת עדיין נחשב על ידיהם כגיבור לאומי), והפלסטינים יצאו בשתי אינתיפאדות ובמאות מתקפות טרור שהכריחו את ישראל לפעול כדי להגן על עצמה, דבר שפגע בכלכלה שלהם. הפלסטינים הם האשמים היחידים למצבם כיום וישראל אינה צריכה לסבול דבר משום שהם מהווים כישלון בתור חברה, השטחים שישראל מחזיקה לפי החוק הבין לאומי הם שלה והיא אינה צריכה להחזיר דבר. הפליטים הפלסטינים נהפכו לפליטים משום המלחמה ומשום שהמלחמה התחילה ביוזמת הערבים, הערבים צריכים לדאוג לאותם פליטים ולא אנחנו.

ישן 30-08-2007, 12:37

בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "בוא ננסה לנתח פה עובדות..."

דברי בציטוט הם דברי - הקרדינל
ציטוט:
בוא ננסה לנתח פה עובדות היסטוריות: "כיבוש" לפי הגדרה מילונית הוא לכידה, תפיסה והשתלטות

הגדרה מקובלת.

ציטוט:

וזה מה שקרה ב48' עם הירדנים והמצרים אז כן, השטחים האלו היו תחת כיבוש ערבי וה"פלסטינים" לא הוציאו מילה .

לא זכור לי דבר כזה!.. למיטב ידיעתי וידיעת העולם, עד שנת 1948 ארץ זו היתה תחת שלטון הבריטים
שהעבירו את השלטון למוסדות העם היהודי ערב הכרזת העצמאות.

ציטוט:

בזמן השלטון הישראלי בשטחים ה"פלסטינים" נהנו מתקופה של שפע כלכלי, הם יכלו לעבוד באחת מהכלכלות הטובות ביותר במזרח התיכון וכספים זרמו אליהם, ליתר דיוק כספים תמיד זורמים לפלסטינים
.

כן, הם עבדו בבניין, בנקיון (וכל מיני עבודות שחורות) בתוך ישראל.. וכל יום זרם 150 ש"ח לכל עובד..
גן עדן של ממש!

ציטוט:
יש לך מושג כמה מיליארדים על גבי מיליארדים הושקעו בהם ?

נכון, מיליארדים הושקעו בשטחים... ליתר דיוק מיליארדים הושקעו בהתנחלויות שם.

ציטוט:
אך הנה, הם חיים בדלות ובעוני

באמת, מדוע ???
ישראל מאפשרת להם לנהל מעברים, להתחבר עם כל העולם, לסחור ולמכור... לנוע בחופשיות.. מעניקה להם תמיכה כלכלית.. מפתחת אצלם מוסדות שישפרו את רמת חייהם..
שותלת להם אלפי עצי זיתים בכל שנה... מעבדת להם אלפי דונומים של אדמות...
בונה להם מאות אלפי יחידות דיור כל שנה..
משהו מאוד פגום אצל העם הפלסטיני

ציטוט:
עראפת ושאר מנהיגי השלטון הפלסטינים לקחו את רוב הסיוע

כספי מיסים - שרובה עדיין מוחרם על ידי ישראל

ציטוט:
השטחים שישראל מחזיקה לפי החוק הבין לאומי הם שלה והיא אינה צריכה להחזיר דבר.

זה כולל את ההתנחלויות, אדמות מחוץ לגדר ההפרדה שישראל סיפחה, את מזרח ירושלים, ולא יזיק אם נזכיר את הגולן... כל אלה שטחים שיראל מחזיקה לפי החוק הבין לאומי ?

ציטוט:

הפליטים הפלסטינים נהפכו לפליטים משום המלחמה ומשום שהמלחמה התחילה ביוזמת הערבים, הערבים צריכים לדאוג לאותם פליטים ולא אנחנו

גם זה לפי החוק הבין לאומי ?

נערך לאחרונה ע"י Digitalizer בתאריך 30-08-2007 בשעה 12:39.
ישן 30-08-2007, 13:18
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[right][b]דברי בציטוט הם דברי..."

לנסות ולעקוף אותי? מעניין, לא ציפיתי לזה אז אנסה להבהיר: ב48' הבריטים לא העבירו לנו שום דבר, אנחנו לקחנו, כמו תמיד. את מדינת ישראל לא הגישו לנו על מגש של כסף, היינו צריכים להקריב אחוז מהאוכלוסייה בשביל לקבל אותה. ב48' בזמן מלחמת העצמאות כוחות ירדניים ומצרים פלשו ארצה וכבשו את רצועת עזה ואת שטחי יהודה ושומרון אשר נשארו שלהם לאחר שביתת הנשק ב49' אז לא ברור לי מאיזה ספר היסטוריה אתה קורא אבל כדאי שתבדוק את החומר בו. בנושא הכלכלה הפלסטינית: סיוע הומניטרי לתושבים הפלסטינים ניתן להם לאורך השנים, ולא כספי מיסים. ארה"ב, מדינות המפרץ, האיחוד האירופאי ועוד העבירו להם מיליארדים של דולרים, מיליארדים שאיתם הם כבר היו יכולים להפוך להיות הכלכלה המשגשגת ביותר במזרח התיכון אבל מה, להשמיד את ישראל נמצא להם גבוהה יותר ברשימת העדיפויות. אם פלסטינים תמיד מעוסקים בעבודות שחורות מדוע הם כל כך רוצים שישראל תפתח את המעברים? הלא אם תנאי ההעסקה פה כל כך גרועים הם צריכים להעדיף לחפש עבודה במדינה ערבית? כמו כן אני לא רואה שהגבת לזה שעראפת ושאר חבריו מצצו מהפלסטינים מיליוני דולרים והעמיקו את העוני, האם זה כואב לראות בראיס את מה שהוא באמת: פושע נאלח שעושרו האישי היה חשוב יותר ממצב בני עמו? בנושא המשפט הבין לאומי: "אין התוקפן שהובס במלחמת מגן רשאי לטעון לבעלות על שטח אותו איבד", זה העיקרון שמונע מיפן לדרוש את קוריאה ומגרמניה לדרוש את מזרח פרוסיה. מלחמת ששת הימים לפי המשפט הבין לאומי מוכרת כ"הגנה עצמית מקדימה" משום שמדינות ערב שמו אותנו במצב בו עלינו לבחור בין להיכנע ובין לתקוף ראשונים לכן הגולן ושטחי יש"ע הם באופן חוקי שלנו משום שהם גם שימשו בתור בסיס להתקפות על ישראל וישראל כבשה אותם מתוך צעד הגנה (ראה הטרור הערבי לפני 67' וההפגזות של הסורים על ישובי הגליל מרמת הגולן). בנושא הפליטים אין מדובר בחוק הבין לאומי אלא בהיגיון בריא: אם X אחראי לתהליך שגרם לY אז X אחראי לY. ישראל לא פתחה במלחמה ולכן אינה צריכה לשלם על תוצאותייה.

ישן 30-08-2007, 17:35
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE] בנושא הבריטים:..."

אישי הטוב, הבריטים לא פעלו מרצונם למדינה יהודית ורוב הזמן אנחנו שנואים על ידיהם, ראה את החרם האקדמי האחרון ואת גישת האנטי ישראליות שאוחזת ברוב הציבור הבריטי. בנושא ארה"ב מדובר שוב במדינה שהייתה נחמדה אלינו כאשר זה השתלם לה. במלחמת השחרור הם שמו אמברגו נשק על ישראל וההחלטה להכיר במדינת ישראל ב48' הייתה משום שטרומן רצה לזכות בקול הבוחר היהודי (הייתה זאת שנת בחירות בארה"ב). לאורך השנים ארה"ב בגדה בנו והיא בדרך כלל מאופיינת בקו פרו-ערבי מובהק. לכן איננו חייבים את קיומנו לאיש חוץ מלעצמנו כי לא ברצונן הטוב של בריטניה וארה"ב ישראל נהפכה לאחת מהמדינות המצליחות ביותר במזרח התיכון ובעולם בכלל, אלא להפך: אם זה היה תלוי בארה"ב ובבריטניה מזמן הייתה קמה לה כאן מדינת פלסטין שתטיב את היחסים בין שתי המדינות ובין שאר העולם הערבי.

ישן 30-08-2007, 14:27
צלמית המשתמש של הפטריוט

ב-1947 האו"ם קיבל את החלטת החלוקה
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי Digitalizer שמתחילה ב "[QUOTE]ב48' הבריטים לא העבירו..."

ממערב לירדן נקבעו שתי מדינות. לא הוקצה שום שטח ממערב לירדן שבו ייכון שלטון מצרי או ירדני.
ב-15.5.1948 פלשו צבאו ירדן ומצרים לאיזור שהוקצה למדינה יהודית ומדינה ערבית, ובסיום המלחמה,ב-1949, המשיכו לשלוט, בניגוד לחוק, בשטחים בארץ ישראל המערבית.
לפי כל הגדרה, מדובר בכיבוש.
לכם ברור שלא היה אכפת, כי הכובשים היו ערבים, ואין לכם שום בעיה לחיות תחת שלטון ערבי.
הבעיה התחילה כשמדינת ישראל שיחררה את שטחי יש"ע מידי ירדן ומצרים והחזירה אותם לבעלותה.

ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:51

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר