לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2007, 13:06
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי adir3830 שמתחילה ב "עזרה.."משחק רשת""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי adir3830
מישהו פה יכול להסביר איך אפשר לשחק במשחק רשת??
אני חדש בכל העניין הזה ואני יודע שהרבה חושבים שהשאלה די טיפשית אבל בחיים לא יצא לי לשחק במשחק רשת ועכשיו יש לי את המשחק call of duty 2 ואני לא יודע איך לשחק ברשת נגד אנשים..
אני יודע שתמיד אחרי ההתקנה יש התקנה לרשת אבל האם חייב להירשם בהתקנה??
מה עושים לאחר ההתקנה??מה זה סרבר??לאן נכנסים??
בבקשה אם למישהו יש סבלנות שיסביר לי ואני ידע פעם אחת ולעניין

אוקיי, אז דבר ראשון, המשחק שאותו אתה משחק צריך להיות מקורי.
ז"א משחק שקנית בחנות ולא משהו שהורדת. לרוב המשחקים כיום יש CD-KEY ייחידו עבור כל קופסה שיוצאת מ"המפעל".
אם המשחק מועתק ומספר שחקנים התקינו את המשחק עם אותו CD-KEY, או לחילופין השתמשו בתוכנה שמחוללת מספרים מזוייפים כדי להתקין אותו, השרת (server) יקלוט שזה מספר מזוייף או ששניים מנסים להתחבר עם אותו מספר סידורי ולא יאפשר להם לשחק.

אחרי שהתקנת משחק מקורי, אתה צריך להיות מחובר לרשת. כמו עכשיו. החיבור שלך לרשת צריך להיות חיבור שמאפשר לשחק משחקים ברשת. אם אתה מחובר דרך ארגון מסויים, כמו אוניברסיטה, אז יש סיכוי שלא תוכל לשחק ברשת. אתה יכול להוריד קבצים ב Emule ובתוכנות שיתוף קבצים אחרות? אם כן, אז לא אמורה להיות בעיה.

מתוך כל משחק, הכניסה למשחק ברשת היא שונה, אבל ברוב יש אפשרות מאד פשוטה ונגישה למשחק ברשת. במשחק עצמו יש אפשרות online play או network play. אתה צריך להיכנס לשם, לבחור לשחק ברשת באינטרנט (ולא ברשת LAN, שבחלק מהמשחקים זאת האופציה הרגילה שמופיעה שם). הוא נכנס לבד למסך שמכונה "לובי", כמו לובי של מלון, ושם אתה רואה את המשחקים שפעילים ברשת כרגע.
אם הרשימה ריקה אז בוחרים ב update list או אופציה דומה שמעלה לך את רשימת הסרברים הפועלים.

סרבר server זה שרת. ז"א, זה מקום שאפשר להתחבר אליו ולשחק בו. לכל סרבר יהיה לך ping מסויים, שככל שהוא נמוך יותר, זה טוב יותר בשבילך (פינג זה הזמן שלוקח עד שהסרבר מקבל ממך פקודה כלשהי. ככל שהוא יותר קטן, הסרבר מקבל פקודות יותר מהר. עם פינג גבוה, המשחק יהיה איטי בשבילך יחסית לאחרים ויהיה קשה לך לשחק. אינטרנט מהיר יותר -> פינג קטן יותר).

אז אתה בוחר משחק מתוך רשימה, עדיף עם פינג נמוך, לוחץ connect או join או play, ופשוט מתחיל לשחק.

נערך לאחרונה ע"י NimDod בתאריך 22-08-2007 בשעה 13:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר