לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2008, 11:12
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אומי 5 שמתחילה ב "תושבי השכונה בטח יטענו שזו..."

בינתיים יש לנו כנראה שילוב של נטיות חמאסיות כנראה מהבית) +אהבה נכזבת (ועוד לבת דודה. מה שבעולם המודרני גובל בביזאר ועריות) +נהיגה בלי רשיון על BMW שקיבל מההורים. אני בטוח שאילו הברנש היה נלכד ומבלה כמה ימים במצודת טאגרט יפה שנמצאת לפי הכתוב ב"הארץ" ליד קיבוץ ברקאי, הוא היה מספר סיפורים מופלאים ביותר.

אבל מכיוון שמישהו הזדרז לבצע בו וידוא הריגה, לעולם לא נדע את הפרטים הבאמת שווים.

אגב - קיימת טענה כי כמה תאונות דרכים בשנים האחרונות היו פיגועי דריסה. יש לי קרוב משפחה שטוען שפעם כשנהג באזור צומת גולני כמה פרצופים משופמים בסובארו ניסו לגרום למכוניתו להדרדר מהכביש ואח"כ הוא זיהה כמה מהם בתקשורת כרוצחיו של אולג שייחט. כמו כן, אחיה הקטן של זמרת מסויימת נדרס ונפצע לפני כמה שנים ע"י משאית כשאיבטח טרמפיאדה, ולמרות שבתקשורת צויין שמדובר בתאונה הבחור טען כי ממה שנמסר לו הנהג הודה כי מדובר בדריסה מכוונת...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2008, 14:39
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי צ'ומפי שמתחילה ב "לא חשבתי שאתה תפספס התייחסות..."

עכשיו רק צריך לבדוק אם יש קשרים דומים בין המחבלים השונים (בן דוד של ההוא, שגנב את המכונית של השני שנשוי לכבשה של השלישי) ויש לנו נושא לכתבת שישה עמודים באחד ממוספי החג.

אגב - בל נשכח את הגיבורים האחרים: לפי התחקירים שפורסמו בפיגוע הטרקטור הראשון מי שניטרל את סופית המחבל (אחרי שהוא התעורר ודרס שוב כמה אנשים) הייתה שוטרת (הדתי המפורסם יותר ביצע וידוא הריגה אחרי זה) ובפיגוע הטרקטור השני ניתן מענה ע"י מג"בניק דרוזי. משום מה שוכחים אותם אחרי שמדברים כל הזמן רק על הסרוגים הגיבורים וכמה שמעלימים את הסרוגים הגיבורים רק בגלל שהם סרוגים...

ישן 23-09-2008, 17:32
  צ'ומפי צ'ומפי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "עכשיו רק צריך לבדוק אם יש..."

ציטוט:
עכשיו רק צריך לבדוק אם יש קשרים דומים בין המחבלים השונים (בן דוד של ההוא, שגנב את המכונית של השני שנשוי לכבשה של השלישי) ויש לנו נושא לכתבת שישה עמודים באחד ממוספי החג

מיד אחרי הכתבה על הדוגמנית האנורקסית שחזרה בשאלה ולפני הכתבה על הסרט שההוא מהברנז'ה עשה על החולה הסופני...

ציטוט:
אגב - בל נשכח את הגיבורים האחרים: לפי התחקירים שפורסמו בפיגוע הטרקטור הראשון מי שניטרל את סופית המחבל (אחרי שהוא התעורר ודרס שוב כמה אנשים) הייתה שוטרת (הדתי המפורסם יותר ביצע וידוא הריגה אחרי זה) ובפיגוע הטרקטור השני ניתן מענה ע"י מג"בניק דרוזי. משום מה שוכחים אותם אחרי שמדברים כל הזמן רק על הסרוגים הגיבורים וכמה שמעלימים את הסרוגים הגיבורים רק בגלל שהם סרוגים...

תיקון קל למען הדיוק ההיסטורי: השוטרת ירתה ראשונה, שותפה נכנס לתא הנהג ורק אחרי שהמחבל התעורר, "הדתי המפורסם" ירה בו ושוטר יס"מ ביצע וידוא הריגה.
ישן 23-09-2008, 17:26
  צ'ומפי צ'ומפי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "עזוב. למה אתה נטפל לקטנות??"

חששתי שהמחבל יתאושש - אז יריתי בו" מתוך YNET כתבת: אפרת וייס
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3600660,00.html

הקצין שירה במחבל שביצע את פיגוע הדריסה בירושלים לא איבד עשתונות. כשהבחין שהמחבל מתחיל להתאושש, הוא דרך את נשקו וירה לעברו 11 פעמים

"הבנתי שזה פיגוע, דרכתי את הנשק ויריתי בו", כך אמר הלילה (יום ג') סגן אלעד, בן 23, הקצין שירה למוות במחבל שביצע את פיגוע הדריסה אתמול בירושלים. "עשיתי כל מה שמצופה מחייל או קצין לעשות", הוסיף.

פיגוע הדריסה בירושלים (צילום: עדי ששתיאל ובאדיבות ערוץ 1. סטילס: גיל יוחנן)

עוד דיווחים על פיגוע הדריסה: שעות ספורות לאחר הפיגוע סיפר סגן אלעד, המשרת כסגן מפקד פלוגה בתותחנים, על השתלשלות האירועים: "יצאנו לסיור סליחות גדודי, במסגרתו התכוונו להגיע להרצאה. יצאנו בשני אוטובוסים ממוגנים עם כ-80 חיילים והלכנו מרחוב יפו לעבר חומת העיר העתיקה".

"אני הלכתי בסוף עם קבוצה קטנה של חיילים. הגענו לכיכר צה"ל וראיתי שיש במקום קבוצה גדולה של חיילים על אי תנועה קטן. רציתי לווסת את התנועה כדי להראות לנהגים שיש פה חיילים, ואז הבחנתי במכונית ב.מ.וו. שחורה שהגיעה בדהרה לכיוון החיילים. הנהג לחץ על הגז עד הסוף, ראיתי חיילים עפים מעל המכונית, הוא התנגש בקיר של בניין והבנתי שמדובר בפיגוע. ישר דרכתי את הנשק", סיפר הקצין.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1643670/1_Wa.jpg]

"המחבל התנגש בקיר". זירת הפיגוע בירושלים (צילום: גיל יוחנן)

אלעד הסביר כי למרות שהמחבל התנגש בקיר והאירוע הסתיים לכאורה, הוא חשש כי המחבל יתאושש ויפגע באנשים נוספים. "ראיתי שהמחבל מתחיל להתאושש ופחדתי שהוא יכניס רוורס, יחזור אחורה וייפגע בחיילים ובאנשים נוספים. כיוונתי אל הראש שלו ודרך השמשה יריתי בו 11 פעמים", סיפר.

לדבריו, בשלב זה הגיעו למקום אזרח ושוטר שהתקרבו למחבל, וכל אחד מהם ירה בו כדור אחד או שניים. "המשכתי לכוון את הנשק לעבר המחבל, תוך כדי שאני קורא לכל החיילים לסגור את האזור ולא לאפשר לאף אזרח להתקרב אל המקום מחשש שהמחבל או הרכב ממולכדים". הוא ביקש לאחל החלמה מהירה "לכל החבר'ה", וסיפר כי אותם חיילים שנפצעו הם חברים שלו.

אלעד הוא תושב קריית שמואל, שגדל בקריות ולמד בנעוריו בישיבה התיכונית "פרחי אהרון" קריית שמואל. הוא נשוי ואב לשני ילדים בני שנתיים וחצי, וחצי שנה. לדבריו, הוא התגייס תחילה לקורס טייס, אך נשר אחרי חצי שנה והתגייס לצנחנים. לפני כחודש שובץ לתפקידו הנוכחי. בתשובה לשאלה מה סיפר לאשתו על האירוע אמר הקצין כי "הרגעתי את אשתי וסיפרתי לה שהיה פיגוע בירושלים. הכול בשליטה, זה החיילים שלי".

עמר סיפר כי סרן דוד שפירא, הקצין שירה והרג את המחבל שביצע את הפיגוע בישיבת מרכז הרב בירושלים, היה מ"פ בפלוגה המסייעת כשהוא עזב ויצא לקורס קצינים. הוא סיכם את האירוע ואמר כי "עשיתי כל מה שחייל וקצין מודרך לעשות".
ישן 23-09-2008, 20:35
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי freedom_fighter שמתחילה ב "11 כדורים בראש?"

11 כדורים בראש.

גם אם יש סיכוי שזו תאונה, יש פה יותר מחשד סביר. אם הוא היה מסתכל לכיוון ידית ההילוכים גם אני הייתי דופק לו כדור בכתף (ואותי האשימו פה בעודף "הומאניות" לא מזמן).
מטווח אפס קשה לפספס מטרת גוף קשורה.
11 כדורים לראש זו לא תגובה - זו הוצאה להורג.
וחמור לא פחות - טמטום. הפסדנו מידע מודיעיני.
מישהו צריך להסביר ל"כבר-לא-ילד" הזה שהוא לא גיבור. מקסימום ילד אידיוט.
"עשיתי כל מה שמצופה מחייל או קצין לעשות" - הוא אמר.
הייתי מצפה לתגובה כזו מחפ"ש או מסג"מ צעיר. לא סמ"פ.
מפקד צריך להשתמש בשכל שלו ולפעול בקור רוח. לא לשחק אותה רמבו ולירות 11 כדור מטווח אפס לראש של אדם חגור שהתנגש כרגע בקיר (ולא משנה עד כמה מגיע לאותו אדם למות).

נערך לאחרונה ע"י cre666 בתאריך 23-09-2008 בשעה 20:45.
ישן 23-09-2008, 21:11
  מבקר המדינה מבקר המדינה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "11 כדורים בראש. גם אם יש..."

בסה"כ וידוא הריגה כדבעי, אינך צריך להתרגש מזה יותר מדי...

המסר למחבלים צריך להיות ברור וכפי שהחתימה של אחד חברי הפורום בשרשור מעליך אומרת: מחבלים לא יוצאים חיים.

יתרה מזאת, מחבל שעדיין חי, וגם אם פצוע קשה עדיין באפשרותו לפגע, ראה מקרה המחבל הפצוע שניסה להפעיל חגורת נפץ בעוד ניגשים אליו על מנת לתת לו עזרה ראשונה. ראה את מקרה הטרקטור הראשון, שהספיק לקפד את חייה של אישה נוספת אחרי שכולם חשבו שהוא כבר נוטרל. וראה את מקרה השוטר בת"א (איני זוכר את שמו כרגע), שירה במחבל שביצע פיגוע ירי, רכן אליו כדי לבדוק מה מצבו, והמחבל הפצוע שלף סכין, שיסף את גרונו של השוטר והרגו.

אני בטוח שאני יכול למצוא עוד סיבות לוידוא הריגה למחבלים, אך גם כך 2 הסיבות האלה מספיקות בשביל לגמור מחסנית בראשו של כל מחבל. ניטרול ודאי ומסר לחבריו!

ישן 23-09-2008, 21:36
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מבקר המדינה שמתחילה ב "בסה"כ וידוא הריגה כדבעי, אינך..."

בלי מודיעין אין סיכולים.
בלי מחבלים חיים ומדברים - אין מודיעין.

אם אתה מחסל את האויב לפני שהוא מדבר - אתה יותר מסייע לאויב מאשר עוזר לנו.

אני מסכים איתך (ועם נועם) שכל מחבל הוא בן מוות.
אבל זה צריך להתבצע אחרי שהוא דיבר, ע"פ חוק, לאחר משפט ובתליה "קצרה" בכיכר העיר.
לא בהוצאה להורג חסרת כל תועלת וטעם, שרק מסייעת לאויב (מעבר לתחום המודיעין החשוב בפני עצמו - אם אין משפט, אין הרשעה. כל רשתות החדשות ידווחו על "תאונה" והוצאה להורג ולא על פיגוע. עוד ניצחון תעמולתי שאנחנו מגישים להם על מסך של כסף).

נערך לאחרונה ע"י cre666 בתאריך 23-09-2008 בשעה 21:43.
ישן 24-09-2008, 10:09
  jsphs7 jsphs7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.08
אתה מתעלם מאובדן יכולת ההרתעה של הממסד המשפטי כנגד מחבלים
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "בלי מודיעין אין סיכולים. בלי..."

הפעולה של השמדת המחבל פיזית בגדר עשיית צדק שגם יראה.

מערכת "הצדק" הישראלית איבדה כל יכולת הרתעה כנגד מחבלים גם עם דם על הידים כי במוקדם או במאוחר יחטף איזה "גלעד שליט" או אפילו "אלחנן טננבויים" ומאות רבות של מחבלים ישוחררו.

ישראל שיחררה את קונטר שרוצץ גולגולת של ילדה קטנה בתמורה ל- 2 גופות (גם כאשר כל הממצאים הפתולוגיים העידו שמדובר בגופות).

אתה דיברת על "הוצאה להורג בכיכר העיר" - אני מקווה שאתה מתבדח.

כזו פעולה מבוצעת בידי מדינות שישראל לא היתה רוצה להמנות עליהן (ע"ע איראן, סוריה, אפגניסטאן תחת הטאליבן, ....), אפילו במצרים ההוצאות להורג אינן פומביות, אם יצא לך לראות שחיטה של בעל חיים ברור כי תבין כי כזה מחזה לא ראוי שיעשה בכיכר העיר אל מול ילדים כבני 8 או אפילו 12.

לגוף העניין, מגאבל מוכבר יצאו בזמן האחרון 3, סביר כי יש קשר בינהם (לאו דווקא שילוחי כי אם אידאולוגי). אני מאמין שבשטח שלשב"כ יש גישה אליו יש כלים לחשוף כאלו התארגנוניות (בניגוד לעזה).
שלושתם גמרו תחת האדמה - זה מסר חד וברור בעיקר כלפי ההורים - אם יש לך ספק שהילד שלך מתחנן משהו פעל להרגיעו.

לעניין הרכב, ע"פ האמור, הנהג ביצע את הפיגוע ללא רישיון, מה שאומר שהוא פגע בכ- 20 איש, חלקם קל, חלקם בינוני ואף 2 קשה.
גם אם אפשר להפלפל בבתי משפט אם מדובר בתאונה לכאורה (ולכן פוליסת הבטוח אמורה לכסות את הפגיעות) - נהיגה ללא רישיון משמעותה כי הפוליסה אינה מחויבת לשלם את הנזק.

אני הייתי מצפה ממי במדינת ישראל לעמוד על כך שבעל הרכב ישלם את מלוא עלות הנזקים לגוף, עליות הטיפולים הרפואיים, פיצויי פגיעות גוף, עלות אמבולנסים, ........

אם בכפר יוודא כי האב נדרש לשם 2 מליון ש"ח במזומן - יתכן ואחרים ישקלו את צעדיהם.

אם לא ישלם הייתי פועל לעקול בתיו, כספיו והחרמת רכוש אחר.

מי שנוסע ב- BBW לא יכול לטעון כי אין לו כל רכוש.
ישן 26-09-2008, 16:55
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי jsphs7 שמתחילה ב "אתה מתעלם מאובדן יכולת ההרתעה של הממסד המשפטי כנגד מחבלים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jsphs7
הפעולה של השמדת המחבל פיזית בגדר עשיית צדק שגם יראה.
.......
שלושתם גמרו תחת האדמה - זה מסר חד וברור בעיקר כלפי ההורים - אם יש לך ספק שהילד שלך מתחנן משהו פעל להרגיעו.

צודק לחלוטין.
צדק צריך להראות ולהישמע - לא רק להעשות.
אבל צדק שלא נעשה ע"פ חוק מוביל לאנרכיה.
בגלל זה כתבתי בהודעה הקודמת:
" אני מסכים איתך (ועם נועם) שכל מחבל הוא בן מוות. אבל זה צריך להתבצע אחרי שהוא דיבר, ע"פ חוק, לאחר משפט ובתליה "קצרה" בכיכר העיר."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jsphs7
מערכת "הצדק" הישראלית איבדה כל יכולת הרתעה כנגד מחבלים גם עם דם על הידים כי במוקדם או במאוחר יחטף איזה "גלעד שליט" או אפילו "אלחנן טננבויים" ומאות רבות של מחבלים ישוחררו.

אתה בונה פה אידאולוגיה מאימפוטנציה.
המסקנה שאתה הסקת פה זה שאם החוק לא יוצר כרגע התרעה - צריך להתעלם מהחוק.
אם אני אנסה להבריג בורג לתוך עץ עם מברג פיליפס, אבל אני אשתמש בבורג "מכונה" עם ראש "אלן" - אין לי שום סיכוי להבריג את הבורג הזה לתוך העץ.
לצורך ההקבלה המסקנה שלך היא שמברג הוא לא האמצעי היעיל להברגת בורג, ואתה מציע לנסות להשתמש בפטיש.
אני אומר "לך ותביא בורג שמתאים למשימה".

חברה שלא מקפידה על החוקים שלה היא לא חברה בת-קיימא.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jsphs7
ישראל שיחררה את קונטר שרוצץ גולגולת של ילדה קטנה בתמורה ל- 2 גופות (גם כאשר כל הממצאים הפתולוגיים העידו שמדובר בגופות).

טיעון נכון עובדתית - אבל אני כושל במציאת הקשר לנושא שלנו.
ע"פ שנינו רוצח של ילדה היה מוצא להורג.
ההבדל הוא שבגישה שלי הוא היה נחקר קודם ומוצא להורג בצורה חוקית.
בשיטה שלך הרבה לפני שלב הוצאת המידע המודיעיני "מישהו" היה לוקח את החוק לידיים.
ואלו בדיוק שתי הסיבות בגללן אני מתנגד לגישה הזו ולמעשה שקרה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jsphs7
אתה דיברת על "הוצאה להורג בכיכר העיר" - אני מקווה שאתה מתבדח. כזו פעולה מבוצעת בידי מדינות שישראל לא היתה רוצה להמנות עליהן (ע"ע איראן, סוריה, אפגניסטאן תחת הטאליבן, ....), אפילו במצרים ההוצאות להורג אינן פומביות, אם יצא לך לראות שחיטה של בעל חיים ברור כי תבין כי כזה מחזה לא ראוי שיעשה בכיכר העיר אל מול ילדים כבני 8 או אפילו 12.

מצטער לאכזב אותך, אבל לא. אני לא התבדחתי.
כמו שאתה אמרת מקודם, צדק צריך גם להראות.
איך אתה מצפה ליצור הרתעה אצל אנשים שבאים בשביל להתאבד?
מוות "הומאני" לא ירתיע אותם.
כאב והשפלה אולי כן.
אם יש לך רעיונות יותר "הומאניים" (אני שונא את המילה הזו) ועדיין יעילים ליצירת הרתעה - אני אשמח ללמוד.

וד"א - ראיתי בעבר שחיטה.
יותר מזה, חייתי בילדותי במושב. את העגלים הילדים בד"כ האכילו.
ואז יום אחד מעלים אותם למשאית של המרבק, שוחטים אותם, ובערב אוכלים חלקים מהם "על האש".
אני כל בוקר הלכתי ובחרתי את הביצה ממנה הכינו לי ארוחת בוקר לפני שהלכתי לגן.
עד עכשיו כשאני רואה תבנית ביצים (מהגדולות, לא הקטנות של ה-12) אני רואה בעצם הרבה אפרוחים מתים באינקובטור (הייתה פעם אחת שהאינקובטור התקלקל, הם כולם היו מוטלים בתוך הקליפות של הביצים שלהם).
ואין הרבה דברים שאני אוהב יותר מסטייק סינטה מדיום וביצה עין.

אתה רוצה לאכול? אז כדאי שתהיה מודע שמשהו אחר צריך למות בשביל זה, בין אם זה הילד של הפרה ובין אם אלו מיליוני עוברים של חיטה.
אתה לא יכול לאכול מבלי להרוג משהו. הבדיחה הכי עצובה שאני מכיר אלו צמחונים שאוכלים טופו והורגים מאות מיליוני עוברים של שעועית במקום תינוק אחד של פרה שיכול להזין אותם שבוע שלם.

אתה רוצה לייצר הרתעה? אז תצטרך להיות מודע למשמעויות שלה. כי אי אפשר לקיים הרתעה אם אתה מפחד להודות במה שאתה צריך לעשות על מנת לקיים אותה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jsphs7
לגוף העניין, מגאבל מוכבר יצאו בזמן האחרון 3, סביר כי יש קשר בינהם (לאו דווקא שילוחי כי אם אידאולוגי). אני מאמין שבשטח שלשב"כ יש גישה אליו יש כלים לחשוף כאלו התארגנוניות (בניגוד לעזה).

יכול להיות שכן. אבל גם אם הם יצליחו, הם לבטח היו עושים את זה יותר מהר ובצורה יותר מקיפה אם היה להם את המידע שטמון בראשו של המפגע. אני לא יודע האם אלו היו שלושת המפגעים היחידים שעומדים לצאת משם, או שיש עוד שלושה או עוד שלושים שיצאו משם או באילו קבועי זמנים. להגיד "בסופו של דבר יש סיכוי לחשוף את כולם" זה נכון.
אבל זו לא סיבה לא להשתמש במידע שיכל להיות זמין בשביל פעולה שהערך שלה הוא שלילי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jsphs7
לעניין הרכב, ע"פ האמור, הנהג ביצע את הפיגוע ללא רישיון, מה שאומר שהוא פגע בכ- 20 איש, חלקם קל, חלקם בינוני ואף 2 קשה.
גם אם אפשר להפלפל בבתי משפט אם מדובר בתאונה לכאורה (ולכן פוליסת הבטוח אמורה לכסות את הפגיעות) - נהיגה ללא רישיון משמעותה כי הפוליסה אינה מחויבת לשלם את הנזק.

אני הייתי מצפה ממי במדינת ישראל לעמוד על כך שבעל הרכב ישלם את מלוא עלות הנזקים לגוף, עליות הטיפולים הרפואיים, פיצויי פגיעות גוף, עלות אמבולנסים, ........

אם בכפר יוודא כי האב נדרש לשם 2 מליון ש"ח במזומן - יתכן ואחרים ישקלו את צעדיהם.

אם לא ישלם הייתי פועל לעקול בתיו, כספיו והחרמת רכוש אחר.

מי שנוסע ב- BBW לא יכול לטעון כי אין לו כל רכוש.

אתה צודק בכל מה שכתבת בפסקא האחרונה, אבל אני חושב שזה מאוד משני ואפילו זניח.

אם הוא מת - אין הודעה, ולכן לא רק שאין מודיעין שיכל להציל חיים אחרים, הצד השני יכול להציג מה שהוא רוצה (תאונה ורצח של הנהג ה"מסכן" על רקע גזענות) ולא את העובדות.
מעבר לזה, רק בשביל הסיכוי הקלוש (אני לא מאמין שזה המצב לאור העובדות הידועות, אבל אני לא יכול להוכיח שזה לא המצב - הרגנו את מקור המידע היחיד) שזו באמת תאונה, מחובתנו כחברה שמגדירה עצמה כ"חברה צודקת" להעביר אותו דרך חקירה בדרך להוצאה להורג (במקרה של הרשעה).
בנוסף לכך ירי בראש זה לא עונש מרתיע מתאבדים.

אלו סעיפים הרבה יותר מהותיים מסבירות ההצלחה של תביעה אזרחית באירוע של "תאונת דרכים".

נערך לאחרונה ע"י cre666 בתאריך 26-09-2008 בשעה 17:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר