לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2007, 18:15
  MTV MTV אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.07
כמה פירטים נחמדים בבית שלי

יש לי בבית הרבה דברים ישנים,אז צלמתי חלק:
צילומים שכוללים הסבר:
אוקיי,אתה הקופסא הזאת מצא סבי מספר ימים לאחר הטבח בדיר יאסין,בבית ערבע שננטש.הבית היה בעל 2 קומות,ונחשב לגדול ומפואר ביותר.סבי,שגר אז בשכונת הבוכרי בבית עם 3 חדרים כולל מטבח,שישן עם 4 אחים באותו חדר,חשב שכדאי מאוד שהוא ומשפחתו יעברו לבית.הוא אפילו החל להעביר דברים.ואז סיפר לאימו על המעבר.אימו לא הסכימה משום שהיה ידוע שאנשים רבים חומדים את בתי הערבים הנטושים.היא העדיפה לא להסתכן ואמרה לו[כך כמעט במדויק]:"אני מעדיפה להיות ענייה ובעלת בית קטן,מאשר להיות עשירה בבית גדול בלי בנים".השפה בה נאמר המשפט הנ"ל הייתה ערבית.היא התכוונה לסיכון שטמון במעבר למקום.מאז ועד היום משמת הקופסא לשמירת אוסף מטבעות ושטרות:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

השטרות:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

המטבעות:
שתי מטבעות פני מ1938,שנהפכו לעגילים.נראה לי שמשום שזו הייתה התקופה שבה אסור היה להחזיק זהב:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

שאר המטבעות,כולל מטבע של דולר,הוא עדיין בשימוש?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

יש גם עלונים של השירות הבולאי משנות ה70:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מיימית M10 אמריקאית מ1943:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
בהמשך הערב,ספרים בני מאה מגרמניה,וגם גוליות מאותה מדינה ואותו גיל,והרבה דברים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2007, 22:51
  MTV MTV אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MTV שמתחילה ב "כמה פירטים נחמדים בבית שלי"

אצלי בבית שומרים די הרבה דברים ישנים.יש לא מעט שנזרקו.מיצטער על איך שתמונות יצאו..כול תמונה שנייה הי ה25 פאונד.יש לי בבית מטבעות זהב מגרמניה,קצת לפני שהיטלר עלה לשילטון.גליות בנות מאה שנה של ההורים של סבתא שלי בגרמנית[שדרך אגב היא מצליחה לקרוא אותם]יש גם ספרים בגרמנית בני מאה שנה ויותר.לא סיימתי עם התמונות.יש גן מכתש ועלי עם סיפור מעניין ועוד שעון בסביבות גיל ה120 מזהב,שדרך אגב,גם גרמני.כול מה שהעלתי עד עכשיו היה מהצד השני.ודרך אגב,יש חרא של מערכת העלת תמונות
טוב,הנה חלק מהתמונות שניסיתי להעלות מקודם:עוד תמונה של הפיתילייה:

פרימוס[לא עובד,אבל בביקור הבא בפישפשים יהיה עובד]:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תנור מוזר שמצאנו:

המכתש ועלי,סיפור:ההורים של סבתא חיו ביוגוסלביה[קרואטיה ועוד כמה מדינות של היום],איך שהוא מהצד שלה אני ספרדי,מוזר.הם החליטו לנוסע לנופש לחו"ל.אביו של סבתיא החליט כי כדאי לנסוע לארץ.הוא לא סיפר לאישתו כי הם בעצם עומדים לרדת בארץ ולא לחזור.וזה באמת מה שהם עשו.הם ירדו בארץ,וללא ידעתה של אמה של סבתי,הספינה הפליגה ללא שוב.המכתש היה אחד החפצים שהיו איתם.הוא בן כ150 שנה:

יש גם פגז מרגמה תאורה ריק.אנצל את האשכול כדי דעת הע זה מוסכן להמשיך להחזיקו בבית?הוא ריק לחלוטין.

נערך לאחרונה ע"י MTV בתאריך 04-09-2007 בשעה 23:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר