לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2007, 15:31
  doodi71 doodi71 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.07
מספר שאלות בנוגע לכ.טלויזיה. כל העונה-יבורך.

שלום לכולם.

להלן מס' שאלות הקשורות לכרטיס טלוויזיה, ממיר של HOT/YES וממיר למסך מחשב רגיל.
אשמח אם תענו לי.

1. מהן הכניסות והיציאות שיש בכרטיס טלוויזיה סטנדרטי ובכרטיסים יותר מתקדמים? ומה בעצם אפשר לעשות עם כרטיס טלוויזיה? בנוסף, ראיתי כ.טלוויזיה שבאים עם שלט. על מה השלט הזה שולט בעצם?
2. האם אפשר לחבר ממיר של YES/HOT לכרטיס טלוויזיה? במידה וכן, מה יוצג כפלט על מסך המחשב; המחשב עצמו או הממיר?
3. המטרה שלי היא להשתמש במחשב ותוך כדי גם לצפות בטלוויזיה.
כלומר, הטלוויזיה תופיע בחלון קטן על גבי המסך של המחשב וככה אני אוכל לעבוד במקביל.
האם אפשר לעשות זאת באמצעות כ.טלוויזיה? ברשותי מסך SAMSUNG SyncMaster 226BW בעל כניסה אנלוגית וכניסה דיגיטלית DVI.
4. בהמשך לסעיף 3, ראיתי ממירים מיוחדים למסכי מחשב שבעצם מקשרים בין ממיר הטלוויזיה למסך המחשב. האם רק באמצעות הממיר הזה אפשר לעשות את מה שאני רוצה (בסעיף 3)? ובכלל, מה זה בדיוק הממיר הזה? {מקווה שהבנתם למה אני מתכוון}

מצטער שהשאלות שלי הן נורא פשוטות ומצטער על חוסר הידע. בשביל זה נכנסתי לפורום.

תודה ,
דודי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2007, 22:58
צלמית המשתמש של קרמריקה
  קרמריקה קרמריקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי doodi71 שמתחילה ב "מספר שאלות בנוגע לכ.טלויזיה. כל העונה-יבורך."

קודם כל, להבא מריצים חיפוש לפני ורוב התשובות תקבל שם ומהר יותר.

הפעם אני אענה:
1. בדר"כ תמצא כניסות סטנדרטיות: S-Video וComposite. בכרטיסים ללכידת HD יהיו חיבורים תואמים לHD. זה עדין לא רלוונטי בארץ (בקרוב יס יוצאת עם חבילת HD והוט בעקבותיה, אבל מספר מאוד מצומצם של אנשים יעברו לזה).
השלט שולט על תוכנת הצפייה, ובדר"כ מגיע גם כבל שיעביר לך ערוצים בממיר שלך בהתאם למה שאתה מעביר בתוכנה.
2. כן. כשתפעיל את התוכנה שתבחר כדי לצפות טלוויזיה, תראה בה את השידורים. כמובן שאתה יכול להקטין את החלון לאיזה גודל שאתה רוצה ורק בו תראה את השידורים ובשאר המסך את חלון העבודה שלך.
3. ראה 2.
4. הממיר הזה פשוט מאפשר לך לחבר את מקור השידור (במקרה שלך ממיר של hot/yes) אל המסך. הוא לא מאפשר לך את 3.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:48

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר